Zapisy na : VII Otwarte Mistrzostwa Piły w Kolarstwie Szosowym - WYŚCIG GŁÓWNY
Miejsce zawodów: Piła
Data startu: 2013-09-15
Strona www Organizatora: http://kameleonteam.pl
Zapisy : Zapisy >>

Kolorem zielonym oznaczeni są zawodnicy z zaksięgowaną opłatą startową. Dalsze zapisy możliwe są w dniu zawodów w biurze zawodów zgodnie z programem zawodów.

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj Rocznik Nr licencji
1. 99 Zagdanski Tadeusz STC Stargard Stargard Szczecinski POL 1942 ZPO 278
2. 99 DYMECKI Jan Corratec Team Czaplinek POL 1948 WLK054
3. 99 Badziag Felix Raddiscount Choszczno / Nagold POL 1948
4. 99 Macioszek Jerzy KAMELEONTEAM Piła POL 1950
5. 99 Galubiński Andrzej TTC JADE TORUŃ Toruń POL 1951 KPO-006
6. 99 Sulecki Ryszard TTC JADE TORUŃ Toruń POL 1951 KPO-022
7. 99 Tomczak Roman Piła POL 1952
8. 99 Ziemlewski Zbigniew Nie zrzeszony Nowawieś chełmińska POL 1952 KPO-009
9. 99 Maciejczyk Tadeusz Gniewkowo Gniewkowo POL 1953 19530708 KPO028
10. 99 Sąsiadek Czesław Rybnik Rybnik POL 1953 POL19530510
11. 99 wysz bronislaw brak skorka POL 1955 brak
12. 99 twardziszewski waldemar MKS.KARKONOSZE.JELENIA.GÓRA Podgórzyn POL 1956 DLS 206
13. 99 Kalinowski Zdzisław Kaldor Voyager Choszczno POL 1957
14. 99 Lewański Wiesław Team Międzyrzecz Międzyrzecz POL 1957
15. 99 DOŁMAT STANISŁAW GKR CYKLISTA GORZÓW GORZÓW.WLKP. POL 1957
16. 99 Roszczyk Andrzej KAMELEONTEAM PIŁA POL 1957
17. 99 Jaszowski Mirosław Niezrzeszony Chocianów POL 1959 DLS338
18. 99 TACIAK MAREK Kameleonteam Piła POL 1960
19. 99 Ziółkowski Kazimierz KAMELEONTEAM PIŁA POL 1963
20. 99 Pawlak Piotr Corratec Team POZNAŃ POL 1966
21. 99 Brunke Leszek Lider Sztum Rumia POL 1967
22. 99 KOŁODZIEJCZYK Roman Corratec Team CHODZIEŻ POL 1967
23. 99 Baturo Artur FTI Racing Team Murowana Goslina POL 1968
24. 99 KORZENIEWSKI Tadeusz Corratec Team Wałcz POL 1969
25. 99 strzecki piotr wurth gdynia POL 1971
26. 99 Nowaczewski Piotr Złotów POL 1971
27. 99 Buchowiecka Monika Elbląska Grupa Kolarska Gdynia POL 1974 WMA-079
28. 99 Waleriańczyk Dariusz Drużyna Szpiku Oborniki POL 1974
29. 99 Bernaciak Michal De Pedaalridders Geertruidenberg NLD 1977
30. 99 Zbroniec Waldemar Piła POL 1977
31. 99 Dowczyński Michał kameleonteam Piła POL 1977 WLK279
32. 99 Hoffmann Arkadiusz oponeo.pl bydgoszcz POL 1977 KPO-030
33. 99 Patynowski Piotr ECW Philips Kontich Mortsel BEL 1977 POL19770602/410505
34. 99 Hołubasz Paweł Lębork POL 1978
35. 99 MASTALERZ ADAM SISU ONE WAY BIKE TEAM BARCIN POL 1979
36. 99 Szlęzak Michał KK Żoliber Konstancin-Jeziorna POL 1979
37. 99 Czarnecki Paweł KK Żoliber Warszawa POL 1980 MAZ/064
38. 99 Kledzik Marcin ironpila.pl Piła POL 1980
39. 99 BRUKALSKI BALTAZAR KK Żoliber Warszawa POL 1980 maz/065
40. 99 Głowacki Andrzej Elbląska Grupa Kolarska Elbląg POL 1980 WMA-080
41. 99 Zbierajewski Michał Torpeda Szyd lowo Szydłowo POL 1980
42. 99 Kledzik Michał ironpila.pl Piła POL 1980
43. 99 matuszczak tomasz śrem POL 1981
44. 99 Zwierzyński Przemysław Pętla Myślęcinek Bydgoszcz POL 1981 KPO - 012
45. 99 ELLERT DARIUSZ POLART MOSER ROAD TEAM Luboń POL 1983 WLK257
46. 99 Przybylski Bartłomiej Salezjanie Debrzno Debrzno POL 1983
47. 99 Kić Tomasz Świeszyno POL 1985
48. 99 Pietrzak Karol brak Wałcz POL 1985
49. 99 Trzeciakowski Mateusz Autos Solec Kujawski POL 1985
50. 99 Sarnowski Mateusz 4Paulina Szczecin POL 1986
51. 99 Lewandowski Kamil KK Żoliber Warszawa POL 1989
52. 99 Bralewski Adrian KK Żoliber Brańszczyk POL 1989
53. 99 GÓRNIAK MICHAŁ DUDA CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM PIŁA POL 1991
54. 99 Górniak Paweł Kroku najlepszy kolarz roku PIŁA POL 1992 POL 19920703
55. 99 WEGNER Albert KAMELEONTEAM PIŁA POL 1993
56. 99 KOŁODZIEJCZYK Bartosz Corratec Team CHODZIEŻ POL 1993 PL 695
57. 99 Czechowicz Milosz Uks Sportowiec Piła Piła POL 1993
58. 99 Sobiech Eryk K.L.T.C Konin Kramsk POL 1994
59. 99 Bodnar Maciej WTT Warszawa Borne Sulinowo POL 1994
60. 99 Gruntkowski Dawid Piła POL 1995
61. 99 Bodnar Kamil LUKUS JF DUET GOLENIÓW Borne Sulinowo POL 1998 19980630