Zapisy na : VII Otwarte Mistrzostwa Piły w Kolarstwie Szosowym - WYŚCIG INDYWIDUALNY NA CZAS
Miejsce zawodów: Piła
Data startu: 2013-09-15
Strona www Organizatora: http://kameleonteam.pl
Zapisy : Zapisy >>

Kolorem zielonym oznaczeni są zawodnicy z zaksięgowaną opłatą startową. Dalsze zapisy możliwe są w dniu zawodów w biurze zawodów zgodnie z programem zawodów.

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj Rocznik Nr licencji
1. 99 Patynowski Stanislaw KameleonTeam Pila Pila POL 1937 -
2. 99 Zagdanski Tadeusz STC Stargard Stargard Szczecinski POL 1942 ZPO 278
3. 99 Karakula Michał STC Sokołów Podlaski Sokołów Podlaski POL 1945
4. 99 Knap Jan Piła POL 1948
5. 99 Badziag Felix Raddiscount Choszczno / Nagold POL 1948
6. 99 Łopiński Aleksy 4Run Team Piła Piła POL 1948
7. 99 Macioszek Jerzy KAMELEONTEAM Piła POL 1950
8. 99 Galubiński Andrzej TTC JADE TORUŃ Toruń POL 1951 KPO-006
9. 99 Sulecki Ryszard TTC JADE TORUŃ Toruń POL 1951 KPO-022
10. 99 Tomczak Roman Piła POL 1952
11. 99 Ziemlewski Zbigniew Nie zrzeszony Nowawieś chełmińska POL 1952 KPO-009
12. 99 Bernaciak Adam Piła Piła POL 1952
13. 99 Wojsznis Waldemar NIEZRZESZONY STARGARD SZCZECIŃSKI POL 1952 ------------------
14. 99 Maciejczyk Tadeusz Gniewkowo Gniewkowo POL 1953 19530708 KPO028
15. 99 lasota krzysztof carbon torun POL 1954
16. 99 SADOWSKI Leszek KAMELEONTEAM PIŁA POL 1954 19540104
17. 99 Kądziela Henryk Piła POL 1954
18. 99 twardziszewski waldemar MKS.KARKONOSZE.JELENIA.GÓRA Podgórzyn POL 1956 DLS 206
19. 99 Kalinowski Zdzisław Kaldor Voyager Choszczno POL 1957
20. 99 Roszczyk Andrzej KAMELEONTEAM PIŁA POL 1957
21. 99 DOŁMAT STANISŁAW GKR CYKLISTA GORZÓW GORZÓW.WLKP. POL 1957
22. 99 Lewański Wiesław Team Międzyrzecz Międzyrzecz POL 1957
23. 99 Jaszowski Mirosław Niezrzeszony Chocianów POL 1959 DLS338
24. 99 Malinowski Robert - Trzebiatów POL 1960 ZPO 281
25. 99 TACIAK MAREK Kameleonteam Piła POL 1960
26. 99 Welke Piotr Bydgoszcz Bydgoszcz POL 1961 KPO-027
27. 99 Bejner Krzysztof plv-team.pl GK STG Tczew POL 1962
28. 99 Pietrzycki Mariusz Piła POL 1963
29. 99 Jackowski Andrzej Stara Łubianka POL 1964
30. 99 DWULIT MIROSŁAW Piła POL 1965
31. 99 PRZYBYLSKI RAFAŁ XC-MTB.info TEAM PIŁA POL 1968
32. 99 Nowaczewski Piotr Złotów POL 1971
33. 99 Nowacki Krzysztof Poznań POL 1971
34. 99 Surowiec Krzysztof GR Piła Piła POL 1972
35. 99 Prętczyński Sylwester STC Sokołów Podlaski Sokołów Podlaski POL 1972
36. 99 Błoński Wojciech STC Sokołów Podlaski Sokołów Podlaski POL 1973
37. 99 Rolski Remigiusz TALVI SPORT Szklarska Poręba Świdnica POL 1973 DLS 220
38. 99 KIMBORT Paweł TALVI SPORT Szklarska Poręba Szklarska Poręba POL 1973 1/DLS/2013 Masters
39. 99 Buchowiecka Monika Elbląska Grupa Kolarska Gdynia POL 1974 WMA-079
40. 99 Jakubczak Jarosław niezrzeszony Borówiec POL 1975 WLK306
41. 99 Rzeszowski Klaudiusz plv-team.pl Szczecin POL 1975
42. 99 Sobiech Wojciech Wyrzysk POL 1977
43. 99 Zbroniec Waldemar Piła POL 1977
44. 99 Patynowski Piotr ECW Philips Kontich Mortsel BEL 1977 POL19770602/410505
45. 99 Dowczyński Michał kameleonteam Piła POL 1977 WLK279
46. 99 Bernaciak Michal De Pedaalridders Geertruidenberg NLD 1977
47. 99 BOROWSKI ADAM Activextreme Start 24 pl Inowrocław POL 1978
48. 99 Dereszkiewicz Marek Kross Racing Team Złotów POL 1979
49. 99 Szlęzak Michał KK Żoliber Konstancin-Jeziorna POL 1979
50. 99 Głowacki Andrzej Elbląska Grupa Kolarska Elbląg POL 1980 WMA-080
51. 99 Kledzik Michał ironpila.pl Piła POL 1980
52. 99 Karcz Seweryn Kameleonteam.pl Morzewo POL 1980
53. 99 Zbierajewski Michał Torpeda Szyd lowo Szydłowo POL 1980
54. 99 Czarnecki Paweł KK Żoliber Warszawa POL 1980 MAZ/064
55. 99 Zwierzyński Przemysław Pętla Myślęcinek Bydgoszcz POL 1981 KPO - 012
56. 99 SZKUDLAREK Piotr activeXtreme Inowrocław POL 1981
57. 99 Pelichowski Damian Piła POL 1982
58. 99 Przybylski Bartłomiej Salezjanie Debrzno Debrzno POL 1983
59. 99 Pilarczyk Paweł Piła POL 1984
60. 99 Kić Tomasz Świeszyno POL 1985
61. 99 FRĄTCZAK ARTUR Friends of Glass UJŚCIE POL 1987
62. 99 KUROWSKI Mateusz Piła POL 1988
63. 99 Nowacka Małgorzata rowertour.com Bydgoszcz POL 1988
64. 99 Kluczyński Marek Piła POL 1988
65. 99 Lewandowski Kamil KK Żoliber Warszawa POL 1989
66. 99 Bralewski Adrian KK Żoliber Brańszczyk POL 1989
67. 99 GÓRNIAK MICHAŁ DUDA CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM PIŁA POL 1991
68. 99 Czechowicz Milosz Uks Sportowiec Piła Piła POL 1993
69. 99 Bodnar Maciej WTT Warszawa Borne Sulinowo POL 1994
70. 99 Gruntkowski Dawid Piła POL 1995
71. 99 Bodnar Kamil LUKUS JF DUET GOLENIÓW Borne Sulinowo POL 1998 19980630