Zapisy na bieg: 30 Supermaraton Kalisia
Miejsce zawodów: Blizanów k.Kalisza
Data startu: 2014-10-25
Strona www Organizatora: http://supermaraton-kalisia.kalisz.pl
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration

Kolorem zielonym oznaczone są osoby z zaksięgowanymi wpłatami.

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikPłatność
1. 99 Adam Anna KB KOSYNIER WRZEŚNIA Września POL 1976Zapłacone
2. 99 Adamiak Radosław Poznań POL 1982Zapłacone
3. 99 Adamowycz Bogusław Bojadelska Brać Biegowa Bojadła POL 1963Zapłacone
4. 99 Andrzejewski Piotr Marynarka Wojenna Świnoujśce Świnoujście POL 1959Zapłacone
5. 99 Barczewski Daniel Barczewski TEAM Kołobrzeg POL 1981Zapłacone
6. 99 Bartosiak Roman Promnice POL 1968Zapłacone
7. 99 BASIŃSKI MARIUSZ KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN POL 1961Zapłacone
8. 99 Batory Stefan AZS AWF Warszawa Warszawa POL 1978Zapłacone
9. 99 Bąk Paweł Skate 2CITY Grodzisk Wlkp. POL 1975Zapłacone
10. 99 Bąk Robert KB Maniac Poznań Poznań POL 1969Zapłacone
11. 99 Bednarski Arkadiusz Luboń POL 1981Zapłacone
12. 99 Będkowski Jacek Zawisza Stara Kuźnia Łowicz POL 1980Zapłacone
13. 99 Biała Joanna BYWA ŻE WALKING Ząbki POL 1977Zapłacone
14. 99 Białecki Jacek Poznań POL 1976Zapłacone
15. 99 Biegasiewicz Monika MKL Szczecin ProRunning Promotion Szczecin POL 1976Zapłacone
16. 99 Bielawa Rafał ieco.pl Wrocław POL 1973Zapłacone
17. 99 BOBER SEBASTIAN Siemianowice Śląskie POL 1977Zapłacone
18. 99 Bogusławski Jakub www.sitesbi.com Zgierz POL 1977Zapłacone
19. 99 Borkowski Aleksander MKL-Maraton Swinoujscie Swinoujscie POL 1956Zapłacone
20. 99 Bubel Alina Drużyna Szpiku Wrocław POL 1969Zapłacone
21. 99 Budzicz Łukasz Polska Nauka Biega Poznań POL 1984Zapłacone
22. 99 Bugajny Damian SUPERMARATON KALISZ Kalisz POL 1975Zapłacone
23. 99 Butryn Adam Warszawa POL 1968Zapłacone
24. 99 Calicki Łukasz 147Ultra Szczecin POL 1976Zapłacone
25. 99 Chełmiński Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno POL 1964Zapłacone
26. 99 CIEĆWIERZ DARIUSZ LKS OLYMP BŁONIE BŁONIE POL 1977Zapłacone
27. 99 Cypryański Piotr runfollowme.pl Marzenin POL 1989Zapłacone
28. 99 Czaplicki Szymon SUPERMARATON KALISZ Blizanów POL 1992Zapłacone
29. 99 CZECHOROWSKI PIOTR TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA POL 1972Zapłacone
30. 99 Czerski Krzysztof KB INTREX Poznań Poznań POL 1981Zapłacone
31. 99 Dekiert Artur More than life Poznań POL 1969Zapłacone
32. 99 DUNASZEWSKI RADEK Paszkówka POL 1971Zapłacone
33. 99 Elminowski Wojciech wojbeateam Elbląg POL 1962Zapłacone
34. 99 Fabiński Marcin Virtual Runner Club Grudziądz POL 1978Zapłacone
35. 99 FLUNT GRZEGORZ 82nd Airborne Division WARSZAWA POL 1979Zapłacone
36. 99 Frontczak Marek Kalisz POL 1952Zapłacone
37. 99 Giemza Stanisław Bielsko-Biała POL 1951Zapłacone
38. 99 GILL Jarosław 43 Baza Lotnictwa Morskiego GDYNIA POL 1967Zapłacone
39. 99 Gornowicz Kuba Pasta Kingdom Gdańsk POL 1979Zapłacone
40. 99 Gottowt-Papiewska Joanna Team Pleszew Pleszew POL 1978Zapłacone
41. 99 Górnik Ireneusz AZS AWF MASTERS KRAKÓW RYDUŁTOWY POL 1989Zapłacone
42. 99 Górski Jarek Gorzów Wlkp POL 1976Zapłacone
43. 99 Grabkowski Robert KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD POL 1969Zapłacone
44. 99 Grabska-Grzegorczyk Milena Długa Ścieżka Pabianice POL 1978Zapłacone
45. 99 Gruszczyński Dariusz KB Spartakus Bełchatów POL 1968Zapłacone
46. 99 Grzybowski Krzysztof GTMB Amator Gorzów Wlkp. POL 1957Zapłacone
47. 99 Gwizdała Łukasz - KRZESZOWICE POL 1985Zapłacone
48. 99 Haczyk Jarosław BIEG OPOLSKI Opole POL 1968Zapłacone
49. 99 Handzewniak Dominik NKB "Chyży" Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl POL 1976Zapłacone
50. 99 Hermanowicz Marek Fundacja Iskierka Dobrzeń Wielki POL 1986Zapłacone
51. 99 Ignaszewski Przemysław Grupa Malbork /JW 3709 Śrem POL 1977Zapłacone
52. 99 Imiłkowska Joanna KB INTREX Poznań Poznań POL 1976Zapłacone
53. 99 Jakóbczyk Witold Time4Running Tomaszów Maz POL 1975Zapłacone
54. 99 Jarus Tomasz Komorniki POL 1980Zapłacone
55. 99 Karpiński Konrad Wrocław POL 1978Zapłacone
56. 99 Kasperska Justyna SKATE 2 CITY Grodzisk Wlkp. POL 1985Zapłacone
57. 99 Kępiński Damian Bełchatów POL 1988Zapłacone
58. 99 Kiewra Robert Morsy Ośno Lubuskie Ośno Lubuskie POL 1975Zapłacone
59. 99 kirpu peeter täppsportlased tallinn EST 1953Zapłacone
60. 99 Kobyłka Marek SUPERMARATON KALISZ Kalisz POL 1967Zapłacone
61. 99 Kociszewski Marek Kaper - Grupa Bankietowa Bydgoszcz POL 1967Zapłacone
62. 99 KOSZAŁKA ZDZISŁAW KASZUBI LUZINO KĘBŁOWO POL 1958Zapłacone
63. 99 Kozłowski Klaudiusz KLUB WESOŁEGO BIEGACZA Kaczory POL 1986Zapłacone
64. 99 Krajewski Wojciech KB MECHANIK PIŁA Piła POL 1974Zapłacone
65. 99 Krawczyk Krzysztof Grodziski Klub Biegacza Rakoniewice POL 1968Zapłacone
66. 99 Kubik Jarosław Zawiercie POL 1987Zapłacone
67. 99 Kujawiński Artur KB MANIAC POZNAŃ Poznań POL 1976Zapłacone
68. 99 Kuliński Tomasz WKB META LUBLINIEC Katowice POL 1975Zapłacone
69. 99 Kunze Michał Granowiec POL 1987Zapłacone
70. 99 Kurek Łukasz Kalińska Team Piaseczno POL 1983Zapłacone
71. 99 Kuśnierz Paweł Kaźmierz POL 1987Zapłacone
72. 99 LEMIESZEK GRZEGORZ ŁÓDŹ RUNNING TEAM KUTNO POL 1958Zapłacone
73. 99 Leoniak Grzegorz Warszawski Warszawa POL 1966Zapłacone
74. 99 Lewandowska Katarzyna Barczewski TEAM Kołobrzeg POL 1979Zapłacone
75. 99 Lewiński Bartosz Ćmińsk POL 1988Zapłacone
76. 99 Lipiński Krzysztof KB MANIAC POZNAŃ Koziegłowy POL 1962Zapłacone
77. 99 Lodziński Artur Sulęcin POL 1969Zapłacone
78. 99 Łątkowski Maciej KB Maniac Poznan Poznań POL 1971Zapłacone
79. 99 Łojko Michał Esteban Rajtarowianka Drzonków Drzonków POL 1987Zapłacone
80. 99 Maciejewski Krzysztof KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN POL 1982Zapłacone
81. 99 Maculewicz Marcin JP II Kielce POL 1972Zapłacone
82. 99 Macyszyn Bartosz mSport Team Lubin POL 1979Zapłacone
83. 99 Maćkowiak Paweł Poznań POL 1986Zapłacone
84. 99 Majewski Piotr SKATE 2 CITY Grodzisk Wlkp. POL 1955Zapłacone
85. 99 Małowiecki Grzegorz Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo Przecław POL 1972Zapłacone
86. 99 Matlok Marek Biegaj z Pileckim Zabre POL 1976Zapłacone
87. 99 May-Adamek Katarzyna rakownia POL 1975Zapłacone
88. 99 Meller Wojciech BBL Bydgoszcz POL 1970Zapłacone
89. 99 Menzel Stanisław Runner's Power Śrem Śrem POL 1965Zapłacone
90. 99 Michalak Marcin Niezrzeszony Siemianowice Śląskie POL 1975Zapłacone
91. 99 Michalski Janusz Marynarka Wojenna Świnoujście Świnoujście POL 1966Zapłacone
92. 99 Mikrut Remigiusz Chełmno POL 1979Zapłacone
93. 99 Milczewski Marcin Reda POL 1978Zapłacone
94. 99 Minowicz Łukasz GOSTYŃ POL 1983Zapłacone
95. 99 Neumann Łukasz Włocławek POL 1992Zapłacone
96. 99 Nic Jakub Maksymilianowo POL 1977Zapłacone
97. 99 Niedzielski Dariusz Drużyna Szpiku Poznań POL 1980Zapłacone
98. 99 Nienadowska Beata wojbeateam Elbląg POL 1968Zapłacone
99. 99 Nikodon Paweł Tata Michała Wrocław POL 1978Zapłacone
100. 99 Nowak Jarosław Poznań POL 1970Zapłacone
101. 99 Nowakowski Mateusz KM UMK TORUŃ Ciechocinek POL 1991Zapłacone
102. 99 Oleksy Jarosław KS LIMANOWA FORREST TYMBARK POL 1959Zapłacone
103. 99 Oleniak Jarosław GEDIA,NGB NOWA SÓL POL 1974Zapłacone
104. 99 Oleszak Piotr STREFA CHILOUTU Tulce POL 1984Zapłacone
105. 99 Orciuch Maciej RUNPLANET TEAM ZIELONA GÓRA Zielona Góra POL 1968Zapłacone
106. 99 Owśnicki Wojciech Lipnica POL 1976Zapłacone
107. 99 Pęczek Dariusz Zabiegani Częstochowa Częstochowa POL 1970Zapłacone
108. 99 PIGŁOWSKI DAWID S-ULTRA Santocko POL 1982Zapłacone
109. 99 Pliszka Bartosz AG bez limitu Ostrołęka i okolice Ostrołęka POL 1973Zapłacone
110. 99 Pohl Tomasz Przemęt POL 1990Zapłacone
111. 99 Polak Piotr Pruszków Biega Pruszków POL 1964Zapłacone
112. 99 Prokopczuk Adam TT Szczecin Szczecin POL 1979Zapłacone
113. 99 Prugar Paulina Warszawa POL 1983Zapłacone
114. 99 Rosiński Zbigniew Hermes Brodnica POL 1949Zapłacone
115. 99 Rychlik Artur SUPERMARATON KALISZ Mroczeń POL 1968Zapłacone
116. 99 Sacewicz Marek TT Szczecin Szczecin POL 1974Zapłacone
117. 99 Sawa Michał Lublin POL 1993Zapłacone
118. 99 Sawicki Bartłomiej Légion étrangère Rogoźno POL 1991Zapłacone
119. 99 sędecki piotr biegam więc jestem skierniewice POL 1962Zapłacone
120. 99 Skosolas Janusz KWP w Gdańsku Mosty POL 1970Zapłacone
121. 99 Skowronski Jacek HP Run Warszawa POL 1977Zapłacone
122. 99 Skórka Adam Olaws Złotoryja Złotoryja POL 1974Zapłacone
123. 99 Słaboszewski Atrur SKATE 2 CITY Grodzisk Wlkp. POL 1970Zapłacone
124. 99 Słonecka Małgorzata Warszawa POL 1980Zapłacone
125. 99 Sobkowiak Robert Świnoujście POL 1968Zapłacone
126. 99 Sokołowski Tomasz Bieg Opolski Opole POL 1972Zapłacone
127. 99 STANKIEWICZ IRENEUSZ START ŚCINAWA LUBIN POL 1967Zapłacone
128. 99 Stawski Dariusz KB Arturówek Łódź Łódź POL 1957Zapłacone
129. 99 Stolecki Piotr KB Spartakus Bełchatów/Drużyna Szpiku Kurnos Drugi POL 1979Zapłacone
130. 99 Strabel Jacek KB INTREX Poznań Komorniki POL 1980Zapłacone
131. 99 STRASZEWSKI RAFAŁ TUREK POL 1972Zapłacone
132. 99 Suchcicki Krzysztof Wrocław POL 1974Zapłacone
133. 99 Szczerba Andrzej SOSNOWIEC POL 1972Zapłacone
134. 99 Szukała Mateusz KB Maniac Poznań Poznań POL 1983Zapłacone
135. 99 Szulc - Łątkowska Urszula KB Maniac Poznan Poznań POL 1978Zapłacone
136. 99 Śleziak Jakub Czorne Hanysy Siemianowice Śląskie POL 1977Zapłacone
137. 99 Świętochowski Marcin Huragan Wołomin Kobyłka POL 1984Zapłacone
138. 99 Świtaj Patryk Żory POL 1980Zapłacone
139. 99 Tokarski Bartosz SGH Toruń POL 1995Zapłacone
140. 99 Torłop Przemysław Grupa Trójmiasto Gdańsk POL 1966Zapłacone
141. 99 Tuczyńska Julita Sekcja Grotołazów Wrocław Wrocław POL 1972Zapłacone
142. 99 Turowicz Piotr Warszawa POL 1971Zapłacone
143. 99 Ugorek Zbigniew DREWNIANEMEDALE-PL Milicz POL 1982Zapłacone
144. 99 Ugorek Jarosław Allianz Running Team Milicz POL 1975Zapłacone
145. 99 URYZAJ KAROLINA SKATE 2 CITY-rolki NOWY TOMYŚL POL 1974Zapłacone
146. 99 Walczak Ludmiła warszawa POL 1976Zapłacone
147. 99 Weissensteiner Dawid Mroczkowa POL 1987Zapłacone
148. 99 Wiela Mariusz Sieradzbiega.pl Brzeźnio POL 1985Zapłacone
149. 99 Więcławski Daniel FST Sport Team Papowo Toruńskie POL 1972Zapłacone
150. 99 Wleklik Marek Maraton Leszno Leszno POL 1970Zapłacone
151. 99 Włodarczyk Grzegorz GRYGI TEAM Ciechanów POL 1977Zapłacone
152. 99 Wojciechowski Piotr K.S. GWIAZDA Bydgoszcz POL 1965Zapłacone
153. 99 Wojciechowski Ireneusz BbL Grójec Grójec POL 1968Zapłacone
154. 99 Wojtas Marek supermaraton kalisz kalisz POL 1970Zapłacone
155. 99 Wroniszewski Rafał NIESTOWARZYSZONY TOMASZÓW MAZOWIECKI POL 1978Zapłacone
156. 99 Zagrobelny Radosław Team ASA - Biegiem Po Zdrowie Wrocław POL 1964Zapłacone
157. 99 Zamróz Zbigniew NIEZRZESZONY OPOLE POL 1957Zapłacone
158. 99 Zaroda Zbyszek KB AKTYWNI KONIN Konin POL 1970Zapłacone
159. 99 ziętek daniel rumia POL 1982Zapłacone
160. 99 Zyskowski Andrzej Nowa Wieś Biega Nowa Wieś k/Olsztyna POL 1977Zapłacone
161. 99 Żelazny Filip Brylant Kórnik Kórnik POL 1980Zapłacone
162. 99 ŻERDZICKI MARIUSZ 4RUN Team Piła Ujście POL 1984Zapłacone
163. 99 żuk marek Przemyski Klub Biegacza Przemyśl POL 1980Zapłacone