Zapisy na bieg: Finał Projektu 366 Maratonów w 366 dni
Miejsce zawodów: Witunia
Data startu: 2015-08-15
Strona www Organizatora: http://366maratonow.wix.com/witunia
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration









Kolorem zielonym oznaczone są osoby z zaksięgowaną wpłatą (stan na 14-08-2015 godz. 15:30)
Zapisy oraz opłaty będzie można zrealizować w biurze zawodów.
Osoby, które wpłaciły pieniądze przelewem, a nie ma ich na liście prosimy o zabranie dowodu wpłaty.
Przypominamy również o zabraniu wydanych wcześniej numerów startowych.

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikDystansPłatność
1. 99 Adam Kobus KB HERMES GRYFINO Gardno POL 1969MaratonZapłacone
2. 99 Asayevich Roman Amatar Minsk BLR 1964MaratonZapłacone
3. 99 Aubrecht Paweł Biegaj Ze Mną Pruszcz Gdański POL 1987MaratonZapłacone
4. 99 BACHORSKI TOMASZ OWSISZCZE POL 1969Zapłacone
5. 99 Barabasz Agnieszka Tygodnik Nowy Złotów POL 1977Krótszy dystansZapłacone
6. 99 Bąkowska Jolanta TKKF Wodnik WIĘCBORK Więcbork POL 1966Krótszy dystansZapłacone
7. 99 Bednarz Jerzy - Poznan-CHYBY POL 1946MaratonZapłacone
8. 99 Bielski Leszek onemanclub Chwaszczyno POL 1956MaratonZapłacone
9. 99 Błociński Adam Witunia POL 1976MaratonZapłacone
10. 99 Bobowski Wojciech TKKF Wodnik Więcbork Więcbork POL 1986Krótszy dystansZapłacone
11. 99 Boguszewska Monika Stopka Cięcina POL 1989Krótszy dystansZapłacone
12. 99 Bona Robert WITUNIA Więcbork POL 1952MaratonZapłacone
13. 99 Bona Sylwia Więcbork POL 1977Krótszy dystansZapłacone
14. 99 Bona-Szweda Justyna Więcbork POL 1984MaratonZapłacone
15. 99 Borkowska Katarzyna Tri4Fun Złotów Złotów POL 1978MaratonZapłacone
16. 99 BORKOWSKA EWA ZŁOTÓW POL 1952Krótszy dystansZapłacone
17. 99 BOROWIAK Marcin Więcbork POL 1975Krótszy dystansZapłacone
18. 99 BOROWIAK Natalia Więcbork POL 2001Krótszy dystansZapłacone
19. 99 Boruch Łukasz Solec Kujawski POL 1986MaratonZapłacone
20. 99 Brączyk Krzysztof TKKF Wodnik Więcbork Więcbork POL 1971MaratonZapłacone
21. 99 Brączyk Ewa TKKF Wodnik Więcbork Więcbork POL 1976Krótszy dystansZapłacone
22. 99 Brączyk Małgorzata Więcbork POL 2002Zapłacone
23. 99 Bronowicki Ryszard NKB Chyży Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl POL 1949MaratonZapłacone
24. 99 Brożek Dominik niezrzeszony Witunia POL 2003Krótszy dystansZapłacone
25. 99 Brzezinski Marek Korup Motion Odense NV DNK 1970MaratonZapłacone
26. 99 Budzyńska Elżbieta BBL Słupsk Słupsk POL 1966Zapłacone
27. 99 BUSZKA Anita Biegający Wągrowiec Wągrowiec POL 1978MaratonZapłacone
28. 99 Chamera Adrian Gdańsk POL 1990Krótszy dystansZapłacone
29. 99 Chamera Katarzyna Gdańsk POL 1970Krótszy dystansZapłacone
30. 99 Chmiel Agata Żagań POL 1987Krótszy dystansZapłacone
31. 99 Chodera Piotr Sośno POL 1996Krótszy dystansZapłacone
32. 99 Ciećmierowski Łukasz Biegający Wągrowiec Wągrowiec POL 1984MaratonZapłacone
33. 99 CIEĆWIERZ DARIUSZ LKS OLYMP BŁONIE BŁONIE POL 1977MaratonZapłacone
34. 99 Cieślak Krzysztof Ciemna Strona Mocy Rzepin POL 1984MaratonZapłacone
35. 99 Cieślak Łukasz Ośno Lubuskie POL 1979MaratonZapłacone
36. 99 CISEK "tomir" MIROSŁAW KB Galeria Warszawa Piaseczno POL 1972MaratonZapłacone
37. 99 Czerwińska Natalia Gdańsk POL 1987Krótszy dystansZapłacone
38. 99 Czerwiński Michał Gdańsk POL 1982Krótszy dystansZapłacone
39. 99 CZERWIŃSKI MARIUSZ UKS "HERKULES" SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE POL 1962MaratonZapłacone
40. 99 Czerwiński Wojtek Klocki Lego Gdańsk POL 2012Krótszy dystansZapłacone
41. 99 Czuchwicki Wacław Antyinternet Zbąszyń Zbąszyń POL 1958MaratonZapłacone
42. 99 ĆWIEK RENATA Kamień Krajeński POL 1985MaratonZapłacone
43. 99 Ćwiek Sławomir Sępólno Krajeńskie POL 1979Krótszy dystansZapłacone
44. 99 Dabrowski Wojciech Fundacja DASZRADE Tczew POL 1984MaratonZapłacone
45. 99 Dąbrowska Malwina Poznań POL 1988Krótszy dystansZapłacone
46. 99 Dąbrowski Marcin Poznań POL 1986Krótszy dystansZapłacone
47. 99 Dąbrowski Bartosz #sportowapasja Bydgoszcz POL 1984MaratonZapłacone
48. 99 DERFERT ANDRZEJ POLSKIE Maratony.PL Bydgoszcz POL 1959MaratonZapłacone
49. 99 DJUPERO OLAF DJ- TEAM WITUNIA POL 2002Krótszy dystansZapłacone
50. 99 DJUPERO SŁAWOMIRA DJ- TEAM WITUNIA POL 1971Krótszy dystansZapłacone
51. 99 DJUPERO MARIUSZ DJ- TEAM WITUNIA POL 1977Krótszy dystansZapłacone
52. 99 Dobosz Tomasz giro di Zawada Piła POL 1984MaratonZapłacone
53. 99 DOLATOWSKI TOMASZ ACID DRINKERS KORONOWO POL 1979MaratonZapłacone
54. 99 Dołęga Hanna Morsy Gdyńskie Gdynia POL 1986MaratonZapłacone
55. 99 Drabjewski Paweł TKKF Wodnik Więcbork Więcbork POL 1980MaratonZapłacone
56. 99 Drygalski Dominik Biegam sobie...maratony Bydgoszcz POL 1963MaratonZapłacone
57. 99 Dudek Edward RKB BACA Radziechowy Radziechowy POL 1954MaratonZapłacone
58. 99 Dudek Kamil kuźnia Sępólno Krajeńskie POL 1988MaratonZapłacone
59. 99 Dudziak Grzegorz Night Runners Mosina POL 1987MaratonZapłacone
60. 99 DULLEK Zbigniew FLORIAN Chojnice Chojnice POL 1947Krótszy dystansZapłacone
61. 99 Dziedzic Izabela Izunia Izuś PO NAS CHOĆBY POTOP Gdańsk POL 1982MaratonZapłacone
62. 99 Figiel Rafał ProGDar Marathon Team KLINISKA WIELKIE POL 1983MaratonZapłacone
63. 99 Fogt Maciej Kruszyn POL 1981MaratonZapłacone
64. 99 Furman Tomasz Klub Matiego Jeżowe Warszwa POL 1971MaratonZapłacone
65. 99 Gacka Rafał LUPUS TEAM Sicienko POL 1976MaratonZapłacone
66. 99 GAJEK ARTUR KORZYBSKIE REKINY KĘPICE POL 1976MaratonZapłacone
67. 99 gajewski marcin lodz POL 1978Krótszy dystansZapłacone
68. 99 Gapa Wiesław TKKF WODNIK WIĘCBORK Sypniewo POL 1971Krótszy dystansZapłacone
69. 99 GAPIŃSKA ANETA ProGDar Marathon Team KLINISKA WIELKIE POL 1971Krótszy dystansZapłacone
70. 99 GAPIŃSKI ANETA ProGDar Marathon Team KLINISKA WIELKIE POL 1971Krótszy dystansZapłacone
71. 99 GAPIŃSKI DARIUSZ ProGDar Marathon Team Kliniska Wielkie POL 1969MaratonZapłacone
72. 99 Gaus Agnieszka Toruń POL 1978Krótszy dystansZapłacone
73. 99 Gawron Barbara KB GOCH Bytów Bytów POL 1982Krótszy dystansZapłacone
74. 99 Gawron Piotr KB GOCH Bytów Bytów POL 1975MaratonZapłacone
75. 99 Giemza Stanisław Bielsko-Biała POL 1951MaratonZapłacone
76. 99 Golańska Edyta TKK Więcbork Więcbork POL 1975MaratonZapłacone
77. 99 Góralczyk Andrzej Parkrun Poznań Koziegłowy POL 1960MaratonZapłacone
78. 99 Górna-Martin Karolina TKKF WODNIK WIĘCBORK Więcbork POL 1989MaratonZapłacone
79. 99 Górnowicz Andrzej FLORIAN Chojnice POL 1955MaratonZapłacone
80. 99 Górny Kazimierz Wejherowo POL 1975MaratonZapłacone
81. 99 gracz ewa amator peperzyn POL 1981Krótszy dystansZapłacone
82. 99 Grażyna Kobus KB HERMES GRYFINO Gardno POL 1969Krótszy dystansZapłacone
83. 99 GRIESA Dariusz Kołobrzeg POL 1975MaratonZapłacone
84. 99 Gruszczyński Dariusz KB Spartakus Bełchatów POL 1968MaratonZapłacone
85. 99 Gryko Magdalena Korzybskie Rekiny Kępice POL 1977Krótszy dystansZapłacone
86. 99 Grzeszczak Adam Gdynia POL 1971MaratonZapłacone
87. 99 Grzeszczak Małgorzata Parkrun Gdynia Gdynia POL 1975MaratonZapłacone
88. 99 Gurbowicz Jarosław Biegający Tczew Tczew POL 1972MaratonZapłacone
89. 99 Harmaciński Bartosz Biegający Wągrowiec Wągrowiec POL 1978Krótszy dystansZapłacone
90. 99 Has Karol STREET WORKOUT LIPKA Więcbork POL 1998MaratonZapłacone
91. 99 Hass Adam Bydgoszcz POL 1982MaratonZapłacone
92. 99 Hejza Marek Nakło nad Notecią POL 1961Krótszy dystansZapłacone
93. 99 Hejza Michał BIEŻNIK Nakło nad Notecią POL 1992MaratonZapłacone
94. 99 Jakóbczyk Martyna Grudziądz POL 1991MaratonZapłacone
95. 99 Jakóbczyk Krzysztof Grudziądz POL 1965MaratonZapłacone
96. 99 Jamrozik Zbigniew Koło POL 1977MaratonZapłacone
97. 99 JANOWSKI KRZYSZTOF SPRINTERSI KRUSZYN POL 1977MaratonZapłacone
98. 99 Jarzembińska Beata KB GOCH Bytów Bytów POL 1962Krótszy dystansZapłacone
99. 99 Jażdżewski Sebastian KB GOCH Bytów Bytów POL 1981MaratonZapłacone
100. 99 jezierski marek chrzanow POL 1975MaratonZapłacone
101. 99 JÓSKOWSKI Bartłomiej MebS TeaM Sierakowice POL 1981MaratonZapłacone
102. 99 Kabata Jacek JW 3937 Mrzeżyno Mrzeżyno POL 1972MaratonZapłacone
103. 99 Kałaczyńska Michalina Witunia POL 1996Krótszy dystansZapłacone
104. 99 Kałaczyńska Ewa Kamień Krajeński POL 1980MaratonZapłacone
105. 99 Kałaczyński Ryszard 366 Witunia POL 1960MaratonZapłacone
106. 99 kaminski Grzegorz TKKF WODNIK WIECBORK Pęperzyn poczta wiecbork IRL 1980MaratonZapłacone
107. 99 Karlak Andrzej Klub Biegowy Galeria Warszawa POL 1966MaratonZapłacone
108. 99 Kęciński Stanisław FLORIAN Chojnice Chojnice POL 1948Krótszy dystansZapłacone
109. 99 Kiełkowski Przemysław Kołobrzeg Morzem Sportów Kołobrzeg POL 1982MaratonZapłacone
110. 99 Kimaszewska Dagmara Tenis Park Kolobrzeg Kołobrzeg POL 1970MaratonZapłacone
111. 99 Kobyłecka Dorota Warszawa POL 1981Krótszy dystansZapłacone
112. 99 Komajda Jarosław GOSIR Osielsko Solec Kujawski POL 1965MaratonZapłacone
113. 99 Kompanowski Mariusz NKB Chyży Nowy Tomyśl Lubiszyn POL 1970MaratonZapłacone
114. 99 KONIEC KRZYSZTOF TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK POL 1970MaratonZapłacone
115. 99 kopecky zdenek budvar CESKE BUDEJOVICE CZE 1937MaratonZapłacone
116. 99 Korpalski Andrzej Sprintersi Bydgoszcz Bydgoszcz POL 1974MaratonZapłacone
117. 99 kosecka Justyna Ortimed bydgoszcz POL 1980Krótszy dystansZapłacone
118. 99 Koszuta Milena Więcbork POL 1997Krótszy dystansZapłacone
119. 99 Koziel Kinga TKKF WODNIK WIĘCBORK Więcbork POL 1989Krótszy dystansZapłacone
120. 99 Koziel Karol TKKF WODNIK WIĘCBORK Więcbork POL 1981Krótszy dystansZapłacone
121. 99 Kozłowska Danuta Klub Wesołego Biegacza Kaczory POL 1967Krótszy dystansZapłacone
122. 99 Kozłowski Klaudiusz KLUB WESOŁEGO BIEGACZA Kaczory POL 1986MaratonZapłacone
123. 99 Kozłowski Antoni KLUB WESOŁEGO BIEGACZA Kaczory POL 1963Krótszy dystansZapłacone
124. 99 Krajewski Wojciech KB MECHANIK PIŁA Piła POL 1974MaratonZapłacone
125. 99 krasicka katarzyna TKKF Wodnik Więcbork witunia POL 1981MaratonZapłacone
126. 99 Krasicki Michał TKKF Wodnik Więcbork Witunia POL 1981MaratonZapłacone
127. 99 Kriese Piotr TKKF Wodnik Więcbork Runowo Krajeńskie POL 1966MaratonZapłacone
128. 99 Królikowski Edward KB Maniac Poznań Plewiska/Poznań POL 1970MaratonZapłacone
129. 99 Kruszyński Arkadiusz Sopot POL 1992Zapłacone
130. 99 krych Włodzimierz Torun POL 1961Zapłacone
131. 99 Krzysztofek Daniel WKM Więcbork Więcbork POL 1981MaratonZapłacone
132. 99 Krzysztofek Bartłomiej TKKF Wodnik Więcbork Więcbork POL 1994Krótszy dystansZapłacone
133. 99 Kubis Roman Bydgoszcz POL 1968MaratonZapłacone
134. 99 KUCHTA MIROSLAW REMAGUM MYSŁOWICE KATOWICE POL 1964MaratonZapłacone
135. 99 Kuczyński Robert Niezrzeszony Poznań POL 1973MaratonZapłacone
136. 99 Kuczyński Piotr NKB Chyży Nowy Tomyśl Poznań POL 1956MaratonZapłacone
137. 99 Kujatt Wojciech Run Pro Sport Gdynia POL 1977MaratonZapłacone
138. 99 Kujawa Alina Nothing will stop me :-) Gdańsk POL 1971MaratonZapłacone
139. 99 Kuliński Tomasz WKB META LUBLINIEC Katowice POL 1975MaratonZapłacone
140. 99 Kuliński Mateusz Kulbet Stal POLSKA Katowice POL 1999Krótszy dystansZapłacone
141. 99 Kuliński Maciej doliniarze.com Katowice POL 2000Krótszy dystansZapłacone
142. 99 Kulpinska Emilia emcia00@interia.eu Witunia POL 1997MaratonZapłacone
143. 99 Kulpińska Ewa Sopot POL 1962Zapłacone
144. 99 Kulpińska Monika Sopot POL 1990Krótszy dystansZapłacone
145. 99 Kulpińska Małgorzata Sopot POL 1992Zapłacone
146. 99 Kulpiński Tomasz Witunia Sopot POL 1958Zapłacone
147. 99 Kułakowski Artur FLORIAN Chojnice Chojnice POL 1977Krótszy dystansZapłacone
148. 99 KURZAJCZYK MARIUSZ Supermaraton Kalisz Kalisz POL 1965MaratonZapłacone
149. 99 Kuszewski Waldemar Więcbork Więcbork POL 1978Krótszy dystansZapłacone
150. 99 Kuźniak Justyna Szamotuły POL 1976Krótszy dystansZapłacone
151. 99 Kuźniak Paweł Szamotuły POL 1976MaratonZapłacone
152. 99 Kwapiński Damian friday style idziak&wisniewski Bydgoszcz POL 1981MaratonZapłacone
153. 99 KWASIGROCH ŁUKASZ SĘPÓLNO KRAJEŃSKE POL 1983Krótszy dystansZapłacone
154. 99 Kwiatek Małgorzata Toruń POL 1986Krótszy dystansZapłacone
155. 99 Kwidziński Tadeusz --- Pępowo POL 1981MaratonZapłacone
156. 99 Lach Agnieszka Sypniewo POL 1975Krótszy dystansZapłacone
157. 99 Lasota Irena Wałcz POL 1951Zapłacone
158. 99 Lasota Mirosław Wałcz POL 1953MaratonZapłacone
159. 99 LEGUTKO STEFAN K.B. SPARTAKUS BEŁCHATÓW BEŁCHATÓW POL 1957MaratonZapłacone
160. 99 Lemieszek Piotr Białcz POL 1974MaratonZapłacone
161. 99 Leonhard Rafał Lutówko POL 1980Krótszy dystansZapłacone
162. 99 Lewandowski Piotr niezrzeszony Inowrocław POL 1974MaratonZapłacone
163. 99 Lica - Gorzyńska Monika FLORIAN Chojnice POL 1974MaratonZapłacone
164. 99 Linda Beata FLORIAN Chojnice POL 1973MaratonZapłacone
165. 99 Lipiński Krzysztof KB MANIAC POZNAŃ Koziegłowy POL 1962MaratonZapłacone
166. 99 Lipska Sylwia Borzytuchom POL 1987MaratonZapłacone
167. 99 Lundahl Alex Korup Motion Veflinge DNK 1950MaratonZapłacone
168. 99 Łański Piotr Niezrzeszony London GBR 1976MaratonZapłacone
169. 99 Łasek Dariusz znajomi sędziego GŁOGÓW POL 1960MaratonZapłacone
170. 99 Ławniczak Tomasz Drużyna Szpiku Poznań POL 1982MaratonZapłacone
171. 99 ŁAZNOWSKI KAROL WITUNIA POL 1978Krótszy dystansZapłacone
172. 99 ŁĄTKOWSKI JACEK KOŁOBRZEG POL 1974MaratonZapłacone
173. 99 ŁOZIŃSKI Piotr Dębno POL 1988MaratonZapłacone
174. 99 Łożyński Jacek FLORIAN CHOJNICE Chojnice POL 1970MaratonZapłacone
175. 99 Łukaszewski TOMASZ KB Maniac Poznań Poznań POL 1959MaratonZapłacone
176. 99 Maciejewska Jadwiga Kwidzyn POL 1957Krótszy dystansZapłacone
177. 99 Majkowski Stanisław KB GOCH Bytów Bytów POL 1956Krótszy dystansZapłacone
178. 99 Malak Hanna MGLKS GROM Więcbork Więcbork POL 1979Krótszy dystansZapłacone
179. 99 MAŁKIŃSKI Józef RWT W BYDGOSZCZY BYDGOSZCZ POL 1957MaratonZapłacone
180. 99 Manowski Jarosław żona kazała Lipniki POL 1970MaratonZapłacone
181. 99 Mańkowska Janina - Jastrowie POL 1965MaratonZapłacone
182. 99 Mańkowski Dariusz Jastrowie Jastrowie POL 1966MaratonZapłacone
183. 99 Mejgier Angelika TKKF Wodnik Więcbork Więcbork POL 1976MaratonZapłacone
184. 99 Mejgier Karol TKKF WODNIK Więcbork Więcbork POL 1974MaratonZapłacone
185. 99 Mejgier Paweł TKKF WODNIK WIĘCBORK Sypniewo POL 1970Krótszy dystansZapłacone
186. 99 Meller Arkadiusz Sierpc POL 1985MaratonZapłacone
187. 99 Męczykowski Ireneusz SPORTOWA rodzinka :-) Poznań POL 1980MaratonZapłacone
188. 99 Michalak Arkadiusz niezrzeszony Witunia POL 1973Krótszy dystansZapłacone
189. 99 MIKA OSKAR BYDGOSZCZ POL 1979MaratonZapłacone
190. 99 MIKA KASIA kb lapka BYDGOSZCZ POL 1979Krótszy dystansZapłacone
191. 99 MINDYKOWSKA EWA CHOJNICE POL 1969Krótszy dystansZapłacone
192. 99 MINDYKOWSKI Dariusz CHOJNICE POL 1968MaratonZapłacone
193. 99 Motylska Alex Drużyna Szpiku Mogilno POL 1995MaratonZapłacone
194. 99 MÓL RAFAŁ CHOJNICE POL 1971MaratonZapłacone
195. 99 Mucha Antonina Witunia POL 1984MaratonZapłacone
196. 99 Muerau-Nowicka Hanna KB GOCH BYTÓW Bytów POL 1964Krótszy dystansZapłacone
197. 99 Musiałowski Kazimierz PiątyBeatles Smogorzewiec POL 1949MaratonZapłacone
198. 99 Niewczas Sławomir Jednego Serca Wałcz POL 1980MaratonZapłacone
199. 99 Nowakowski Mateusz KM UMK TORUŃ Ciechocinek POL 1991MaratonZapłacone
200. 99 Olbryś Stanisław Adam K.B. Legionowo Nasielsk POL 1967MaratonZapłacone
201. 99 Oskierko Roman Lubsko POL 1961MaratonZapłacone
202. 99 Paduch Jakub Kijewo Królewskie POL 1996Krótszy dystansZapłacone
203. 99 Paduch Daria Kijewo Królewskie POL 1966Krótszy dystansZapłacone
204. 99 Paduch Piotr Kijewo Królewskie POL 1966Krótszy dystansZapłacone
205. 99 Paech Ziemowit Tri4Fun Złotów Złotów POL 1966MaratonZapłacone
206. 99 Paluch Mariusz CentrumPark Chojnice Chojnice POL 1972Krótszy dystansZapłacone
207. 99 Papiewska Marzena Radom POL 1985Zapłacone
208. 99 Papiewski Przemysław Zwoleń POL 1980MaratonZapłacone
209. 99 Pasieka Tomasz Klub Żołnierzy Rezerwy LOK Nakło Mrocza POL 1976Krótszy dystansZapłacone
210. 99 Pasieka Magda Mam tę moc Mrocza POL 1981Krótszy dystansZapłacone
211. 99 Pasternacki Oskar Przychodnia Kamień Kraj. Kamień Kraj. POL 1970MaratonZapłacone
212. 99 Pawłowski Maciej Bydgoszcz POL 1993Krótszy dystansZapłacone
213. 99 Pelec-Ławniczak Teresa Drużyna Szpiku Poznań POL 1965MaratonZapłacone
214. 99 Pfajfer Marek Spójnia Białe Błota Legbąd POL 1984MaratonZapłacone
215. 99 PIESIK MIROSŁAW - WIĘCBORK POL 1963MaratonZapłacone
216. 99 Pietruliński Mateusz Fundacja Zdrowa Rodzinka Warszawa POL 1979MaratonZapłacone
217. 99 Pietrzak Jan znajomi sędziego Wrocław POL 1988MaratonZapłacone
218. 99 Pikulik Jarosław LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA Trzeboń POL 1987MaratonZapłacone
219. 99 Pikulik Jerzy euroFasada Karol Mejgier Więcbork POL 1952MaratonZapłacone
220. 99 Pobłocki Jan Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi Gdańsk POL 1957Krótszy dystansZapłacone
221. 99 Popieliński Zygmunt FLORIAN Chojnice Chojnice POL 1949Krótszy dystansZapłacone
222. 99 Priebe Andrzej Altom Gniezno Gniezno POL 1987MaratonZapłacone
223. 99 Przybylska Katarzyna TKKF WODNIK WIĘCBORK Więcbork POL 1968MaratonZapłacone
224. 99 Pydyn Andrzej SBZZ Złotów Złotów POL 1961MaratonZapłacone
225. 99 Pydyn Regina SBZZ Złotów Złotów POL 1962MaratonZapłacone
226. 99 Raczyńska Ewa Złotów POL 1979Krótszy dystansZapłacone
227. 99 Radtke Robert Nowiny POL 1969MaratonZapłacone
228. 99 Radtke Arkadiusz Nowiny POL 1996MaratonZapłacone
229. 99 Radzikowski Andrzej LKS OLYMP BŁONIE Kiścinne POL 1981MaratonZapłacone
230. 99 Reglińska Joanna KB GOCH Bytów Bytów POL 1988MaratonZapłacone
231. 99 Remberk Michał Warszawski Żółwik Warszawa POL 1971MaratonZapłacone
232. 99 Remberk Barbara Warszawski Żółwik Warszawa POL 1974MaratonZapłacone
233. 99 Repka Marek Lupus Team Bydgoszcz POL 1973MaratonZapłacone
234. 99 Repka Anna Lupus Team Bydgoszcz POL 1975MaratonZapłacone
235. 99 RÓŻAŃSKI SZYMON TORUŃ Toruń POL 1981MaratonZapłacone
236. 99 Rudnik Jerzy Florian Chojnice Chojnice POL 1952MaratonZapłacone
237. 99 Ruta Joanna TKKF WODNIK Więcbork Więcbork POL 1973MaratonZapłacone
238. 99 Rydz Joanna KB Spartakus Bełchatów Bełchatów POL 1977MaratonZapłacone
239. 99 Sandomierz Jacek OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KORONOWIE Koronowo POL 1984MaratonZapłacone
240. 99 Sankowski Zbigniew Amator Chojniczki POL 1973MaratonZapłacone
241. 99 Schmidt jacek RAZ- SZCZECIN Szczecin POL 1968Zapłacone
242. 99 Senetelli Ryszard Florian Chojnice Chojnice POL 1949Krótszy dystansZapłacone
243. 99 SIDORCZUK KATARZYNA KB Spartakus Bełchatów Bełchatów POL 1978MaratonZapłacone
244. 99 Siedlaczek Anna Świnoujście POL 1981MaratonZapłacone
245. 99 Siekierkowska Kinga kiniowata@wp.pl Witunia POL 1997MaratonZapłacone
246. 99 Siekierkowska Monika Więcbork POL 2003Krótszy dystansZapłacone
247. 99 Siemiątkowski Fabian Inowrocław POL 1973MaratonZapłacone
248. 99 Sierakowska Izabela Biegający Wągrowiec Wągrowiec POL 1990Krótszy dystansZapłacone
249. 99 Sikora Artur Bydgoszcz POL 1971MaratonZapłacone
250. 99 Sikora Hanna Bydgoszcz POL 1968Krótszy dystansZapłacone
251. 99 Sikorski Witold KB RUN 42 Rosnowo POL 1961MaratonZapłacone
252. 99 Skrzeczkowski Wojciech AGERE CONTRA Warszawa POL 1969MaratonZapłacone
253. 99 SKRZEK STANISŁAW Łódż POL 1957MaratonZapłacone
254. 99 SLOTAŁA Dariusz 366 Zakrzewo POL 1962MaratonZapłacone
255. 99 SŁOMSKI ZENON KORZYBSKIE REKINY KORZYBIE POL 1946MaratonZapłacone
256. 99 Sobczak Wojciech Chojnice POL 1969MaratonZapłacone
257. 99 Sobczyk Lukasz Kołobrzeg Biega Kołobrzeg POL 1975MaratonZapłacone
258. 99 Sosnowska Dominika Więcbork POL 1990Krótszy dystansZapłacone
259. 99 Sosnowska Aleksandra Gdynia POL 1989Krótszy dystansZapłacone
260. 99 Spalińska-Pietrulińska Wiktoria Fundacja Zdrowa Rodzinka Warszawa POL 1982MaratonZapłacone
261. 99 Staśkowiak Michalina Iłowo POL 1985MaratonZapłacone
262. 99 Stawarska Elżbieta Toruń POL 1977MaratonZapłacone
263. 99 Stojanowski Artur Rozbiegajmy Witnicę Witnica POL 1975Krótszy dystansZapłacone
264. 99 Stolecki Piotrek KB Spartakus Bełchatów Bełchatów POL 1979MaratonZapłacone
265. 99 Stopka Jan Stopka Cięcina POL 1981MaratonZapłacone
266. 99 Stopka Marek Stopka Cięcina POL 1985MaratonZapłacone
267. 99 Strycharek Marcelina Więcbork POL 2003Krótszy dystansZapłacone
268. 99 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBSKIE REKINY KORZYBIE POL 1956MaratonZapłacone
269. 99 Sujecka Urszula KB Spartakus Bełchatów Bełchatów POL 1971MaratonZapłacone
270. 99 Sypniewska Hanna Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia POL 1954Krótszy dystansZapłacone
271. 99 SZAŁWIŃSKA EWA KB Spartakus Bełchatów POL 1966Krótszy dystansZapłacone
272. 99 Szarafiński Rafał Bydgoszcz POL 1986MaratonZapłacone
273. 99 SZCZEPANIAK JACEK KORZYBSKIE REKINY KĘPICE POL 1967MaratonZapłacone
274. 99 Szczerba Andrzej SOSNOWIEC POL 1972MaratonZapłacone
275. 99 Szczytkowski Marek Sprint Swidwin Swidwin POL 1972MaratonZapłacone
276. 99 Szmidt Karol Więcbork POL 1982Krótszy dystansZapłacone
277. 99 Szmidt Barbara Więcbork POL 1983Krótszy dystansZapłacone
278. 99 Szulencka Aleksandra Team Asa - Biegiem po zdrowie Warszawa POL 1984MaratonZapłacone
279. 99 Szulist Kazimierz Uciekam przed prasowaniem Bydgoszcz POL 1980MaratonZapłacone
280. 99 Szweda Marek SBZZ=ZLOTOW złotów POL 1955Krótszy dystansZapłacone
281. 99 Szweda Wojciech TKKF Wodnik Więcbork Więcbork POL 1983MaratonZapłacone
282. 99 Szyling Krystian Więcbork POL 1996Krótszy dystansZapłacone
283. 99 Szynal Paweł LKS OLYMP Błonie Błonie POL 1973MaratonZapłacone
284. 99 Świerczewska Łaznowska Sylwia Witunia POL 1978Krótszy dystansZapłacone
285. 99 Świerczewska-Borowiak Ewa PHU EWA ŚWIERCZEWSKA-BOROWIAK EWA Więcbork POL 1975Krótszy dystansZapłacone
286. 99 Świerczyński Zbyszek OKSWiM Olsztyn Czersk POL 1950MaratonZapłacone
287. 99 Tarabasz Marek SUPERMARATON KALISZ Gołuchów POL 1968MaratonZapłacone
288. 99 Tekliński Dawid AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz POL 1983MaratonZapłacone
289. 99 Tessa Karol BFM Lisi Ogon POL 1981MaratonZapłacone
290. 99 Tlock Jędrzej Klocki lego Złotów POL 2002Krótszy dystansZapłacone
291. 99 Trojanowski Zbigniew Stowrzyszenie Biegaczy Ziemi Złotowskiej Złotów POL 1972MaratonZapłacone
292. 99 Trukawka Adam Rakowiec/Kwidzyn POL 1992Krótszy dystansZapłacone
293. 99 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn POL 1956MaratonZapłacone
294. 99 trzoslo dorota wiecbork POL 1979Krótszy dystansZapłacone
295. 99 Tybuszewski Janusz TS Opatrunki Toruń Toruń POL 1957Zapłacone
296. 99 Uciechowski Piotr LZS Tarchalanka OPOLE POL 1963MaratonZapłacone
297. 99 Urbański Paweł Nakielski Klub Biegacza Występ POL 1989MaratonZapłacone
298. 99 Walczuk Marcin sieradzbiega.pl BRZEŹNIO POL 1976MaratonZapłacone
299. 99 wasilewski Aleksander Nestle Fitness Cycling Team Toruń POL 1972Krótszy dystansZapłacone
300. 99 Wawrzyniak Michał BIL biega Solec Kujawski POL 1979MaratonZapłacone
301. 99 WEGNER MAREK TKKF WODNIK WIĘCBORK POL 1958Krótszy dystansZapłacone
302. 99 WEGNER HALINA NIEZRZESZONA WIĘCBORK POL 1960Krótszy dystansZapłacone
303. 99 Wełnicki Waldemar GOSiR Osielsko Zamość k. Bydgoszczy POL 1972MaratonZapłacone
304. 99 Wielewski Waldemar Grupa Trójmiasto Lubnia POL 1969MaratonZapłacone
305. 99 Wiese Grzegorz MGLKS GROM WIĘCBORK Koronowo POL 1961MaratonZapłacone
306. 99 Wiese Bartosz kuźnia Sępólno Krajeńskie POL 1988MaratonZapłacone
307. 99 Wisniewski Zbigniew FLORIAN Chojnice Chojnice POL 1936Zapłacone
308. 99 Wiśniewski Daniel Złotów POL 1958Krótszy dystansZapłacone
309. 99 WIŚNIEWSKI CZESŁAW FLORIAN CHOJNICE CZERSK POL 1962MaratonZapłacone
310. 99 Witek Natalia Ożarow Max POL 1976Krótszy dystansZapłacone
311. 99 Włodarski Marcin Friday Style Bydgoszcz POL 1986MaratonZapłacone
312. 99 Włodarski Przemysław friday style idziak&wisniewski Bydgoszcz POL 1983MaratonZapłacone
313. 99 Wochowska Izabela 366 Witunia Szczecin POL 1975Krótszy dystansZapłacone
314. 99 Wochowski Jarek Szczecin POL 1971Krótszy dystansZapłacone
315. 99 Wochowski Jędrzej RK Fanklub Szczecin POL 2007Krótszy dystansZapłacone
316. 99 Wojtasik Sławomir TKKF WODNIK WIĘCBORK Runowo Krajeńskie POL 1965Krótszy dystansZapłacone
317. 99 wróblewski tomasz fules aleksandrów kuj. POL 1979MaratonZapłacone
318. 99 Wrzesińska Krystyna Więcbork POL 1968MaratonZapłacone
319. 99 Wsuł Monika Night Runners Szczecin POL 1977MaratonZapłacone
320. 99 Wycech Edyta Józefów POL 1977MaratonZapłacone
321. 99 Wyrobek Monika Klub Biegacza 366 Więcbork POL 1995MaratonZapłacone
322. 99 ZABOROWSKA URSZULA GOCH BYTÓW Borzytuchom POL 1962MaratonZapłacone
323. 99 ZACH ANETA Tkkf Wodnik Więcbork Więcbork POL 1972MaratonZapłacone
324. 99 Zach Sebastian TKKF WODNIK WIĘCBORK Więcbork POL 1973MaratonZapłacone
325. 99 Zakościelna Agnieszka Więcbork POL 1991Krótszy dystansZapłacone
326. 99 zakościelny krzysztof 1965 Więcbork POL 1965MaratonZapłacone
327. 99 Zaremba Henryk Florian Chojnice Chojnice POL 1958Krótszy dystansZapłacone
328. 99 Zawidzka Dorota TKKF Wodnik Więcbork Więcbork POL 1970Krótszy dystansZapłacone
329. 99 Zawidzki Krzysztof TKKF Wodnik Więcbork Więcbork POL 1968MaratonZapłacone
330. 99 Ziarkowska Nikolina Witunia POL 1999Krótszy dystansZapłacone
331. 99 Ziarkowska Vanessa Witunia POL 2005Krótszy dystansZapłacone
332. 99 Zieliński Bartłomiej KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW Bełchatów POL 1981MaratonZapłacone
333. 99 ździebło edyta niezrzeszony Więcbork POL 1975MaratonZapłacone
334. 99 Żołądkiewicz Elzbieta TKKF WODNIK Runowo POL 1966MaratonZapłacone
335. 99 ŻUK PAWEŁ AZS-AWF Warszawa WARSZAWA POL 1975MaratonZapłacone