Zapisy na bieg: Rodzinny Bieg po Zdrowie
Miejsce zawodów: Piła
Data startu: 2017-04-08
Strona www Organizatora: zdrowie.powiat.pila.pl/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration

Ponieważ 29.03 wprowadziliśmy do formularza opcję rozdzielającą bieg na 5km od marszu na 3km Nordic Walking, zawodników NW którzy zapisali się przed tym terminem bardzo prosimy o informację. Wystarczy informacja o treści Bieg po Zdrowie - imię i nazwisko - Nordic Walking na adres biuro@f-time.pl

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikDystansPłatność
1. 27 Adamczyk Aleksandra Piła POL 19663km NW
2. 107 Adamczyk Mirosław PIŁA POL 19705km bieg
3. 297 Alverca Maza Yohana Ujście ECU 19835km bieg
4. 152 ambrożuk krzysztof pieluchowaniewielorazowe.pl Piła POL 19825km bieg
5. 333 Ankudowicz Damian Złotów POL 19785km bieg
6. 220 Baldyka Kinga Witankowo POL 19955km bieg
7. 302 Banach Stanisław Piła POL 20035km bieg
8. 247 Banaszkiewicz Maciej Trzcianka POL 19735km bieg
9. 33 bartczak Beata KSiRSporticobiałośliwie Bialosliwie POL 19733km NW
10. 30 Bartczak Iwona Piła POL 19623km NW
11. 124 BARTOL Julia PIŁA POL 20045km bieg
12. 160 Bartol Estera Piła Piła POL 19745km bieg
13. 122 BARTOL IWONA PIŁA POL 19765km bieg
14. 123 BARTOL Klaudia PIŁA POL 20005km bieg
15. 95 Belak Dariusz Piła POL 19825km bieg
16. 224 Białczyk Mariusz Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 19775km bieg
17. 225 Białczyk Julita Piła POL 20025km bieg
18. 222 Białoboki Agnieszka Chodzież POL 19835km bieg
19. 240 Białoń Jakub Piła POL 19945km bieg
20. 244 Błauciak Monika OITIA SZPITAL PIŁA Piła POL 19755km bieg
21. 243 BŁAUCIAK Mirosław Żołnierz WP 104 blog Piła POL 19725km bieg
22. 215 Boboryk Maya Piła POL 20065km bieg
23. 214 Boboryk Agata Piła POL 19835km bieg
24. 361 Bochniak Przemyslaw Zlotow POL 19795km bieg
25. 144 Bogdańska Amelia Białośliwie POL 19915km bieg
26. 44 Bonata Małgorzata Piła POL 19743km NW
27. 334 BORKOWSKA EWA ZŁOTÓW POL 19525km bieg
28. 318 Borrmann Sławomir SWISSPOLTEAM Piła POL 19795km bieg
29. 321 Borrmann Oliwia Piła POL 20045km bieg
30. 320 Borrmann Jakub Piła POL 20065km bieg
31. 147 Bratkowska Martyna Piła POL 20085km bieg
32. 137 Buda Zenon Piła POL 19533km NW
33. 375 Charęzińska Lucyna Dario Bowling Ostróda Piła POL 19805km bieg
34. 226 Chołota Marek Piła POL 19795km bieg
35. 121 CIEMIĘGA MARCIN PIŁA POL 19695km bieg
36. 89 Cieplak-Pilc Agata Piła POL 19665km bieg
37. 242 Cierniak Kinga Margonin POL 19865km bieg
38. 201 Cierpikowski Paweł 2003 Wałcz POL 19765km bieg
39. 316 Cioch Rafał Piła POL 20055km bieg
40. 264 Ciszewski Paweł Miasteczko Krajeńskie POL 19885km bieg
41. 373 Czarny Katarzyna Piła POL 20105km bieg
42. 357 Czerenkiewicz Gabriela Piła POL 20145km bieg
43. 135 CZYŻYKOWSKA NIKOLA PIŁA POL 20015km bieg
44. 161 CZYŻYKOWSKI JAN PIŁA POL 19615km bieg
45. 327 Dach Katarzyna Piła POL 20005km bieg
46. 112 Dawidowicz Justyna Miasteczko Krajeńskie POL 19945km bieg
47. 351 Disterheft Jakub Ujście POL 19995km bieg
48. 352 Disterheft Kamil Ujście POL 20035km bieg
49. 183 Dobosz Tomasz 4 Run Team Piła Murów POL 19845km bieg
50. 284 Dominikowska-Obst Joanna Wieleń POL 19755km bieg
51. 285 Dominikowski-Obst Mariusz Wieleń POL 19715km bieg
52. 120 Dreger Patryk Śmieszkowo POL 19965km bieg
53. 166 DRZYCIMSKA EWA Pila POL 19685km bieg
54. 286 Drzymała Patrycja Piła POL 19915km bieg
55. 306 Dudkiewicz Maria Jolanta Budy POL 19625km bieg
56. 350 Encminger Marta Piła POL 19905km bieg
57. 296 Fater Maciej PUH ZEUS Ujście POL 19565km bieg
58. 199 Fąka Monika Gębice POL 19765km bieg
59. 354 Fąka Agata Gębice POL 20065km bieg
60. 200 Fąka Łukasz Team Wesołych Tetryków ;-) Gębice POL 19755km bieg
61. 223 Fiałka Maciej Lokator Piła Kaczory POL 19745km bieg
62. 343 Flis Klaudia Piła POL 20015km bieg
63. 377 Fonrath Kamil Piła POL 20055km bieg
64. 376 Fonrath Jarosław Piła POL 19735km bieg
65. 9 Foszcz Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 19773km NW
66. 10 Foszcz Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 19683km NW
67. 292 Gałażwska Aleksandra Piła POL 19865km bieg
68. 329 Gałka Jarosław Piła POL 19845km bieg
69. 127 Gapińska Marzena Sailing Team Ferajna Piła POL 19755km bieg
70. 231 Garbacik Barbara Piła POL 19655km bieg
71. 232 Garbacik Dariusz Piła POL 19675km bieg
72. 233 Garbacik KASIA Piła POL 19945km bieg
73. 359 Garczyński Maciej Piła POL 20015km bieg
74. 151 Garska Maria Piła POL 20095km bieg
75. 246 Gawrońska Oliwia Piła POL 20045km bieg
76. 362 Gawroński Grzegorz Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 19705km bieg
77. 126 Gąsiorek Mariusz NOVARTIS TEAM DOLASZEWO POL 19775km bieg
78. 181 Gomoła Ewelina Piła POL 19795km bieg
79. 227 GRABOWSKI JERZY PILA POL 19695km bieg
80. 156 Grochowska Joanna Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 19795km bieg
81. 157 Grochowski Tymon Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 20055km bieg
82. 158 Grochowski Bogusz Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 20085km bieg
83. 159 Grochowski Krystian Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 19765km bieg
84. 338 Grocka Marta Złotów POL 19825km bieg
85. 347 Grubasz Kuba pila POL 20045km bieg
86. 31 Grudzińska Justyna Sailing Team Ferajna Piła POL 19833km NW
87. 32 Grudziński Oskar Sailing Team Ferajna Piła POL 20103km NW
88. 117 Grzebyta Adam KPP PIła Piła POL 19775km bieg
89. 116 Grzebyta Zdzisława KPP PIła Piła POL 19765km bieg
90. 102 Grzybek Michał Piła POL 20125km bieg
91. 104 Guss Katarzyna Wataha Północy Piła POL 20045km bieg
92. 341 Hołubowski Andrzej NTNP Piła POL 19985km bieg
93. 259 Hryncewicz Anna Maria PIła POL 19725km bieg
94. 167 Idzikowski Maciej Ujście POL 19795km bieg
95. 311 Iwaniak Katarzyna Ujście POL 20035km bieg
96. 47 Jagła Jolanta Piła POL 19633km NW
97. 48 Jagła Robert Piła POL 19643km NW
98. 76 Jagła Damian Pilscy Patrioci Piła POL 19915km bieg
99. 355 Jagła Kamil gRUNwald team Poznań Piła POL 19965km bieg
100. 129 Jakiel-Mainieri Sabina Czarne Pantery Piła POL 19705km bieg
101. 14 Janecka Agnieszka Piła POL 19733km NW
102. 13 Janecki Dariusz Piła POL 19613km NW
103. 93 Jankowski Jerzy Piła POL 19595km bieg
104. 331 Januszewska Justyna Piła POL 19875km bieg
105. 228 Jarczynjski Mariusz WKB 102rem-run_team Piła POL 19695km bieg
106. 21 Jaroszewicz Anna Piła POL 19923km NW
107. 163 Jaroszewicz Tomasz Piła POL 20135km bieg
108. 20 Jaroszewicz Andrzej Piła POL 19873km NW
109. 211 Jasoń - Pawłowska Justyna trichange.pl / e-fizjo team Dolaszewo POL 19815km bieg
110. 182 Jaśkiewicz Karina Piła POL 19915km bieg
111. 248 Jurgiel Monika Krostkowo POL 19925km bieg
112. 370 Justynowicz Hubert Piła POL 20065km bieg
113. 85 Kalinowska Dagmara Piła POL 19905km bieg
114. 86 Kalinowski Lukasz Piła POL 19875km bieg
115. 315 kanclerz Kacper Cyk POL 20045km bieg
116. 198 Kaszczuk Jarosław Piła POL 19705km bieg
117. 136 Katzban Irena Piła POL 19655km bieg
118. 2 Kąckowska Beata Jeziorki Aktywna Wieś Piła POL 19743km NW
119. 3 Kąckowski Marek Jeziorki Aktywna Wieś Jeziorki POL 19533km NW
120. 170 Klorkowska Anna Piła POL 19855km bieg
121. 189 Klorkowski Korneliusz Piła POL 20145km bieg
122. 171 Klorkowski Piotr Piła POL 19835km bieg
123. 188 Klorkowski Fabian Piła POL 20125km bieg
124. 99 Kłapeć-Kołtuniak Nina Chodzież POL 20105km bieg
125. 282 Knioła Weronika PIŁA TEAM Piła POL 20075km bieg
126. 283 Knioła Klaudia PIŁA TEAM Piła POL 20105km bieg
127. 186 Knioła Łukasz PIŁA TEAM Piła POL 19805km bieg
128. 139 Kolankowski Andrzej Piła POL 19605km bieg
129. 71 Kołodziejczyk Bartosz ONIONRUNNERS Piła POL 19855km bieg
130. 237 Konieczna Ewa Piła POL 19635km bieg
131. 172 Kop Aleksander Koronowo POL 20135km bieg
132. 168 Kop Daniel Koronowo POL 19865km bieg
133. 173 Kop Patrycja Koronowo POL 20085km bieg
134. 114 Kopacz Jakub Stobno POL 19965km bieg
135. 330 Kopczyńska Anna Piła POL 19995km bieg
136. 305 KOPKA ADAM Piła POL 19565km bieg
137. 148 Kortas Magdalena Piła POL 19785km bieg
138. 149 Kortas Justyna Piła POL 19775km bieg
139. 275 Kot Magdalena 4RUN Piła POL 19795km bieg
140. 153 Kowalczyk Daria Piła POL 19885km bieg
141. 101 Kowalska Anna Piła POL 19815km bieg
142. 328 Kowalski Mateusz Piła POL 20115km bieg
143. 18 Kownacka Jolanta KSiR SPORTICO Białośliwie Białośliwie POL 19673km NW
144. 162 Kozłowska Agnieszka Piła POL 19935km bieg
145. 281 Kozłowski Rafał Piłą POL 19765km bieg
146. 74 Krajewska Hanna PLKS GWDA PIŁA Piła POL 20025km bieg
147. 75 Krajewski Wojciech KB MECHANIK PIŁA Piła POL 19745km bieg
148. 274 Kralski Krzysztof Piła POL 19875km bieg
149. 37 Krawczyk Dariusz Piła POL 19763km NW
150. 38 Krawczyk Justyna Piła POL 19763km NW
151. 308 Krysztofinski Mateusz Piła POL 20065km bieg
152. 184 Krysztofinski Dawid 1979 Piła POL 19795km bieg
153. 346 Krysztofińska Wiktoria Piła POL 20125km bieg
154. 234 Krysztofiński Władysław Jeziorki POL 19575km bieg
155. 22 Kryza Małgorzata Klub Sportowy Sportico Białośliwie Białośliwie POL 19803km NW
156. 322 Krzeszewska Dorota Piła POL 19765km bieg
157. 319 Krzeszewski Krzysztof Piła POL 19765km bieg
158. 73 Ksyta Maciej 3ROTHERHOOD TEAM Piła POL 19925km bieg
159. 262 Kubiak Kuba Piła POL 20105km bieg
160. 260 Kubiak Mirella Piła POL 19865km bieg
161. 263 Kubiak Nadia Piła POL 20125km bieg
162. 261 Kubiak Damian Piła POL 19865km bieg
163. 154 Kubich Arkadiusz Piła POL 19715km bieg
164. 43 Kuchta Bogumiła Chodzież POL 19623km NW
165. 106 Kulwas Przemyslaw Chodziez POL 19725km bieg
166. 371 Kunysz Mieczysław Piła POL 19465km bieg
167. 303 Kurek Piotr Piła POL 19965km bieg
168. 241 Lajter Jerzy 4 RUN TEAM PIŁA Piła POL 19505km bieg
169. 128 Leśniewska Marta Piła POL 19925km bieg
170. 345 Lewandowska Dorota Piła POL 19845km bieg
171. 366 Licznerska Beata Piła POL 19795km bieg
172. 369 Licznerska Zuzanna Pila POL 20145km bieg
173. 364 Licznerski Pawel Piła POL 19805km bieg
174. 367 Licznerski Aleksander Piła POL 20045km bieg
175. 94 Lipieńko Stanisław Dolaszewo POL 19565km bieg
176. 276 Listosz Piotr Piła POL 19705km bieg
177. 108 Loch Małgorzata Piła POL 19735km bieg
178. 109 Loch Robert Piła POL 19755km bieg
179. 110 Loch Alicja Piła POL 20065km bieg
180. 12 Lueck Monika Chodzież POL 19853km NW
181. 49 Łasecka Katarzyna brak Piła POL 19763km NW
182. 133 Majchrzak Sylwia Skórka POL 19765km bieg
183. 46 Majorke DOROTA Piła POL 19743km NW
184. 299 Makowski Szymon Chodzież POL 19795km bieg
185. 269 Makowski Mateusz Piła POL 19895km bieg
186. 217 Malarz Łukasz Piła POL 19845km bieg
187. 236 Malicka Maja Piła POL 20095km bieg
188. 235 Malicka Oliwa Piła POL 20065km bieg
189. 251 Malicka Wiktoria AKB Olędry Ujście POL 20055km bieg
190. 250 Malicki Marek AKB Olędry Ujście POL 19805km bieg
191. 212 Małecki Damian Piła POL 19985km bieg
192. 257 Małecki Marian Piła POL 19375km bieg
193. 379 Mańczak Jakub Piła POL 20065km bieg
194. 304 Marach Ryszard Starostwo Powiatowe w Pile Piła POL 19545km bieg
195. 335 Marczykowski Kamil Złotów POL 19885km bieg
196. 150 Markowska Iwona Piła POL 19745km bieg
197. 312 Matejek Paweł Piła POL 20045km bieg
198. 313 Matejek Aleksandra Piła POL 20095km bieg
199. 92 Mazurkiewicz Sebastian Piła POL 19835km bieg
200. 268 Mierzejewski Maciej Piła POL 19575km bieg
201. 298 Misterkiewicz Martyna Piła POL 20035km bieg
202. 207 Murach Martyna Białośliwie POL 19945km bieg
203. 146 NATONIEWSKA Oliwia PIŁA POL 20085km bieg
204. 145 NATONIEWSKA Małgorzata PIŁA POL 19755km bieg
205. 143 NATONIEWSKI Krzysztof BLUE EDEN TEAM PIŁA POL 19735km bieg
206. 155 Nicpoń Katarzyna Piła POL 19845km bieg
207. 208 Nosal Marcin Piła POL 19845km bieg
208. 29 NOWACZYK KATARZYNA PIŁA POL 19733km NW
209. 332 Nowak Rafał Złotów POL 19805km bieg
210. 96 Nowakowska Angelika Piła POL 19845km bieg
211. 97 Nowakowska Oliwia Piła POL 20075km bieg
212. 98 Nowakowski Oskar Piła POL 20115km bieg
213. 11 Nowakowski Rafał Piła POL 19853km NW
214. 277 Nowicka Grażyna Niestowarzyszona Piła POL 19635km bieg
215. 239 Nowicki Marcin Pozytywnie Zakręceni KPP Piła Piła POL 19855km bieg
216. 278 Nowicki Mirosław Niestowarzyszony Piła POL 19625km bieg
217. 314 Okolski Damian MonsterX Piła POL 19855km bieg
218. 363 Olejniczak Igor Pila POL 20105km bieg
219. 192 Olejniczak Anna Pila POL 19805km bieg
220. 115 Ostojska Magdalena Piła POL 19865km bieg
221. 290 Owczarzak Mirosława Piła POL 19825km bieg
222. 205 Pająk Piotr Piła POL 19805km bieg
223. 271 Palicki Marcin Rudna POL 19925km bieg
224. 309 Pawłowska Monika Ujście POL 19785km bieg
225. 310 Pawłowski Artur Ujście POL 19765km bieg
226. 307 Pawłowski Karol Ujście POL 20055km bieg
227. 88 Pełechaty Krzysztof Nowa WIEŚ Ujska POL 19745km bieg
228. 295 Pełechaty Dariusz Ujście ECU 19805km bieg
229. 87 Pełechaty Ewelina Team Ujście Ujście POL 19795km bieg
230. 337 Piaskowski Krzysztof Piła POL 19775km bieg
231. 256 Piechowiak Tomasz Piła POL 19755km bieg
232. 265 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 19765km bieg
233. 266 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 20005km bieg
234. 17 Pietrzak Jadwiga Pila POL 19643km NW
235. 190 Piòrkowska Natalia Piła POL 20075km bieg
236. 84 Piotrowska Ewa PCH_RUN Chodzież POL 19825km bieg
237. 238 Piotrowski Maciej Piła POL 20125km bieg
238. 342 Piotrowski Jakub Piła POL 20075km bieg
239. 194 Pirtań Lara Piła POL 20155km bieg
240. 219 Pirtań Ziemowit Rybi Puzon Tarnowo Piła POL 19765km bieg
241. 267 PISAŃCZYN KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 19775km bieg
242. 175 PLASZCZYK EMIL SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 19785km bieg
243. 185 Plaszczyk Eryk Piła POL 20045km bieg
244. 174 Plaszczyk Magdalena SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 19795km bieg
245. 210 plewa sylwia RKS Piła Podlasie Piła POL 19715km bieg
246. 353 Plewa Monika Piła POL 19845km bieg
247. 209 Plewa Karol Piła POL 19995km bieg
248. 317 Pluciński Przemysław Cyk POL 19985km bieg
249. 252 Płaczek Karol 100BŁ Piła POL 19675km bieg
250. 358 Podharski Michał Piła POL 19835km bieg
251. 289 Pohl Sandra Jarocin POL 20005km bieg
252. 164 POLASIK MAREK PIŁA POL 19635km bieg
253. 203 POLEK NATALIA Piła POL 19935km bieg
254. 348 Poszwa Anna Piła POL 19815km bieg
255. 81 potecka hanna PIŁA POL 20115km bieg
256. 218 Poterala Michał Alkoholteam Piła POL 19805km bieg
257. 216 Pozorska Paulina Piła POL 19925km bieg
258. 272 Półtorak Joanna Piła POL 19825km bieg
259. 118 Przeniczkowska Anna Miasteczko Krajeńskie POL 19955km bieg
260. 77 PRZEWOŹNIAK MICHAŁ OnionRunners Piła POL 19855km bieg
261. 293 Przybylska Aneta Piła POL 19775km bieg
262. 103 Przybylska Aneta Sealing Team Ferajna Pila POL 19755km bieg
263. 294 Przybylski Wojtek Piła POL 20035km bieg
264. 365 Przybylski Andrzej Szare Szeregi Piła POL 19775km bieg
265. 83 PRZYBYSZ EWELINA PCH_RUN CHODZIEŻ POL 19915km bieg
266. 24 Pyrek Iwona Wałcz POL 19813km NW
267. 196 Pyrek KRZYSZTOF 1 RBLog Wałcz POL 19805km bieg
268. 197 PYREK JĘDRZEJ Wałcz POL 20075km bieg
269. 119 Pyziak Klaudia Trzcianka POL 19975km bieg
270. 4 Rajewska Beata Piła POL 19763km NW
271. 5 Rajewski Sebastian KS Idmar Piła POL 19713km NW
272. 16 ROMANOWSKA LIDIA PIŁA POL 19663km NW
273. 19 Rosa Mariola KSiR SPORTICO Białośliwie Białośliwie POL 19613km NW
274. 78 Rudziński Tomasz KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK Wyrzysk POL 19835km bieg
275. 287 Ruminska Ewelina Piła POL 19815km bieg
276. 349 Rupinska Paulina Pila POL 19915km bieg
277. 339 Rybak Katarzyna Jastrowie POL 19885km bieg
278. 195 Rzepecka Romka Pila POL 19745km bieg
279. 221 Saternus Michał PIŁA POL 19755km bieg
280. 35 Sieradzka Barbara Czarne pantery Pila POL 19533km NW
281. 34 sieradzki Roman Czarne pantery Pila POL 19513km NW
282. 254 Sikorski Cyprian KMC Piła POL 20085km bieg
283. 255 Sikorski Jan KMC Piła POL 20125km bieg
284. 253 Sikorski Marcin KMC Piła POL 19825km bieg
285. 45 Siodła Beata Porter club Piła POL 19673km NW
286. 90 Skowera Dariusz LOKATOR PIŁA Pila POL 19665km bieg
287. 105 Skowronska Wanda - PILA POL 19565km bieg
288. 134 Skowrońska Magdalena Piła POL 19865km bieg
289. 111 Skrypak Mateusz Piła POL 19885km bieg
290. 356 SŁOWIK MAŁGORZATA Piła POL 19775km bieg
291. 301 Sobańska Anna Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Dolaszewo POL 19785km bieg
292. 300 Sobański Sławomir Dolaszewo POL 19715km bieg
293. 336 Socha Tomasz Pila POL 19865km bieg
294. 23 Sokołowska Klaudia Czarne Pantery Piła Piła POL 19993km NW
295. 79 Spychalska Anna Piła POL 19765km bieg
296. 131 Sroka Piotr PCH_RUN Chodzież POL 19905km bieg
297. 177 Stankiewicz Lidia Czarne Pantery Piła POL 19755km bieg
298. 176 Stankiewicz Piotr Piła POL 19725km bieg
299. 179 Stawska Oliwia PIŁA POL 20055km bieg
300. 180 Stawski Maciej PIŁA POL 19795km bieg
301. 178 STAWSKI BARTOSZ PIŁA POL 20095km bieg
302. 229 Stefanowicz Agnieszka Piła POL 19735km bieg
303. 230 Stefanowicz Oskar pila POL 20045km bieg
304. 91 Stippa Adam Złotów POL 19815km bieg
305. 378 Stromidło Lilianna Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej Piła POL 20105km bieg
306. 100 Stromidło Sebastian PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ Piła POL 19785km bieg
307. 140 Stromidło Anna Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej Piła POL 19825km bieg
308. 80 Suchańska Małgorzata Piła POL 19675km bieg
309. 213 surdykowski Maciej FC Krzych Piła POL 19795km bieg
310. 6 Sykutera-Świerczyńska Katarzyna Anna Sailing Team Ferajna Piła POL 19833km NW
311. 193 Szambelańczyk Karolina Drużyna Szpiku Piła POL 19795km bieg
312. 206 Szczepańska Magdalena Piła POL 19725km bieg
313. 42 Szczerba Małgorzata Krzyś i Gosia Piła POL 19813km NW
314. 374 Szczęsna Kinga ,,Gwda" Piła Piła POL 20035km bieg
315. 130 Szłapak Sławomir TS Polonia Piła Piła POL 19945km bieg
316. 15 Szudera Mirosława Piła POL 19833km NW
317. 344 Szymańska Emilia Piła POL 20015km bieg
318. 113 Szymański Adam KRÓLICZKI W PLECAKU Piła POL 19855km bieg
319. 125 Szymański Paweł 4Run Team Piła Piła POL 19885km bieg
320. 72 Szymczak MONIKA Króliczki w plecaku Piła POL 19845km bieg
321. 41 Śmigielska Beata KSiR SPORTICO Białośliwie Białośliwie POL 19743km NW
322. 7 Świerczyński Bartosz Sailing Team Ferajna Piła POL 19803km NW
323. 8 Świerczyński Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 20103km NW
324. 340 TERESZCZUK KAROL LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 19725km bieg
325. 204 Tomczak-Pająk Magdalena Piła POL 19825km bieg
326. 324 Tyll Karol Piła POL 19835km bieg
327. 132 TYMRAKIEWICZ KAROLINA piła POL 19825km bieg
328. 368 Walczak Oskar Piła POL 20025km bieg
329. 323 WASILEWSKI MAREK Lokator Nieruchomości Piła POL 19755km bieg
330. 249 wawrzyniak mateusz Olipijczyk Trzcianka TRZCIANKA POL 19975km bieg
331. 141 WAWRZYNIAK KAROL PIŁA POL 19805km bieg
332. 142 WAWRZYNIAK ANETA PIŁA POL 20045km bieg
333. 273 Wesołowski Damian Piła POL 19895km bieg
334. 280 Wiater Bartlomiej Pila POL 19915km bieg
335. 291 Wiatr Aleksandra Piła POL 20035km bieg
336. 326 Wiącek Magdalena Piła POL 19735km bieg
337. 325 Wilk Daniel Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp Krzyż Wlkp. POL 19725km bieg
338. 372 Wiśniewski Daniel Złotów POL 19585km bieg
339. 50 Witkowski Grzegorz Joker Pila Pila POL 19603km NW
340. 202 WODNICKA EWA Gryfice POL 19685km bieg
341. 82 Wodziński Paweł Jednoślad Piła POL 19775km bieg
342. 165 Wojnowska AGNIESZKA PIŁA POL 19805km bieg
343. 288 Wróbel Weronika Kramsk POL 20005km bieg
344. 26 wycislo agata pila POL 19973km NW
345. 25 wycislo romuald pila POL 19623km NW
346. 245 Zabłocka - Gawrońska Małgorzata Piła POL 19835km bieg
347. 191 Zadranowicz Arkadiusz Piła POL 19785km bieg
348. 258 Zapiec Aniela Wysoka POL 19575km bieg
349. 36 ZAPIEC Leszek Wysoka POL 19493km NW
350. 360 Zapiec Maciej Wysoka POL 19765km bieg
351. 187 ZBIELSKA AGNIESZKA Piła POL 19775km bieg
352. 169 Zdebik Katarzyna Piła POL 19895km bieg
353. 40 Zielińska Stanisława TKKF Piła POL 19523km NW
354. 138 ZIELIŃSKI ADAM NOGI BOLĄ PIŁA POL 19805km bieg
355. 39 Zieliński Leszek TKKF Piła POL 19443km NW
356. 28 Ziółkowska Barbara Piła POL 19643km NW
357. 279 ZIÓŁKOWSKI LESZEK 4Run Team piła POL 19835km bieg
358. 270 Zyber Maciej PEEK TEAM Piła POL 19835km bieg
359. 1 Zygmunt Gracjan KingBell Auto Szyby/Euro Consulting Piła POL 19993km NW