Zapisy na bieg: 33. Supermaraton Kalisia
Miejsce zawodów: Blizanów k.Kalisza
Data startu: 2017-11-04
Strona www Organizatora: http://www.supermaraton-kalisia.kalisz.pl/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration

Uwaga - Zawodnicy stratujący w ramach Mistrzostw Polski, posiadający aktualną licencję PZLA wypełniają pole Nr licencji. Przy procedurze płatności online zostanie naliczony rabat 30 PLN. Zawodnicy z licencją i kwalifikacją sportową startują bezpłatnie. Szczegóły powyżej w regulaminie.

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikPłatność
1. 139 Brodowski Piotr Ślesin POL 1986Zapłacone
2. 174 Parol ARTUR Ząbki POL 1976Zapłacone
3. 191 gawroński paweł ostrów wielkopolski POL 1977Zapłacone
4. 143 Kansy Sebastian Katowice POL 1988Zapłacone
5. 167 OSTACH DARIA Ostrów Wielkopolski POL 1976Zapłacone
6. 121 WYBIERAŁA ANDRZEJ Rawicz POL 1967Zapłacone
7. 153 Mleczak Piotr poznań POL 1957Zapłacone
8. 120 Jankowska Barbara Poznań POL 1975Zapłacone
9. Msck Ada Gubin POL 1976
10. 184 MACIEJEWSKI BOGUSŁAW Kwidzyn POL 1958Zapłacone
11. 115 Kaliszewski Tomasz Szczecin POL 1962Zapłacone
12. 144 Suchcicki Krzysztof Wrocław POL 1974Zapłacone
13. 177 Kuryło Paweł Augustów POL 1972Zapłacone
14. 132 WIRA MIROSŁAW Wrocław POL 1959Zapłacone
15. 145 Pasiecznik Miłosz Poznań POL 1986Zapłacone
16. 108 Namlik Maciej Wałbrzych POL 1974Zapłacone
17. 182 Bukalski Zbigniew Luboń POL 1970Zapłacone
18. Jastrzębski Leszek Prudnik POL 1953
19. 160 Radzimirska Justyna Lubania POL 1991Zapłacone
20. 129 Flisikowski Bartłomiej Gdańsk POL 1975Zapłacone
21. 200 Frontczak Marek Kalisz POL 1952
22. Czechorowski Ryszard Piotr Szklarska Poręba POL 1972
23. 134 Suwart Marcin Poznań POL 1979Zapłacone
24. 185 SIWEK KRZYSZTOF Zloty Stok POL 1967Zapłacone
25. 122 JASTRZĘBSKI LESZEK Prudnik POL 1954Zapłacone
26. May-Adamek Katarzyna Rakownia POL 1975
27. SZYGENDA WALDEMAR Konin POL 1963
28. 133 Suwart Monika Poznań POL 1979Zapłacone
29. 109 Skrobała Dariusz Bolechowo POL 1979Zapłacone
30. 163 Wesołowski Jakub Płock POL 1970Zapłacone
31. 100 LORENC ARTUR Ślesin POL 1984Zapłacone
32. Karolak ania siemianice POL 1985
33. MICHALSKI ADAM GNIEZNO POL 1980
34. 162 Okrasa Paulina Kalisz POL 1990Zapłacone
35. 176 PRYMOWICZ DARIUSZ Swarzedz POL 1974Zapłacone
36. 114 Liszewski Piotr Plonsk POL 1986Zapłacone
37. 157 Sawa Michał Lublin POL 1993Zapłacone
38. 126 Kaczmarek Piotr Gdańsk POL 1974Zapłacone
39. Regus Michał Pleszew POL 1990
40. Kuryło Piotr Augustów POL 1972
41. 158 Korzeniowska Małgorzata Warszawa POL 1981Zapłacone
42. bielecki MARIUSZ Grodziszcze POL 1975
43. KRÓL MICHAŁ Puławy POL 1987
44. 189 Arkadiusz Buczyński Bolesław POL 1974Zapłacone
45. 193 GAŁUSZKA RAFAŁ GUBIN POL 1973Zapłacone
46. 186 KAWECKI Józef WRZEŚNICA POL 1961Zapłacone
47. 150 Calicki Łukasz 147Ultra Szczecin POL 1976Zapłacone
48. 666 Sikorski Piotr 4Run Team Piła/Giro di Zawada Piła POL 1981Zapłacone
49. 110 Muss Aleksander ACE OF SPADES Bydgoszcz POL 1973Zapłacone
50. BOROWSKI ADAM Activextreme Start 24 pl Inowrocław POL 1978
51. Czajkowski Arkadiusz ADS MASNA Katowice POL 1972
52. SUSKI JÓZEF AGB TORFY Łódź POL 1978
53. 142 DWORSKI MAREK AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice POL 1955Zapłacone
54. 4 PAZDA-POZORSKA Małgorzata AML Słupsk Kobylnica POL 1982Zapłacone
55. 102 Urbanek Zbyszek anilewEdiwaDlimaK Pszczyna POL 1979Zapłacone
56. 118 ŻYŻA PIOTR Athletics Team Prusice SKOKOWA POL 1977Zapłacone
57. 101 Zajdel Arkadiusz Auto Centrum Lis Stawiszyn POL 1980Zapłacone
58. 203 Batory Stefan AZS AWF Warszawa Warszawa POL 1978Zapłacone
59. 15 ŻUK PAWEŁ AZS-AWF Warszawa WARSZAWA POL 1975Zapłacone
60. 188 Kowalik Andrzej Bieg opolski Opole POL 1979Zapłacone
61. 168 Matlok Marek Biegaj z Pileckim Zabre POL 1976Zapłacone
62. 164 Osina Jakub Biegający Świdnik Świdnik POL 1978Zapłacone
63. 116 JACKIEWICZ ARKADIUSZ BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW Głogów POL 1966Zapłacone
64. 140 WOJCIESZEK JOANNA Biegam, Bo Nie Lubię Kostrzyn Wlkp POL 1984Zapłacone
65. 196 Baćmaga Grzegorz biegiem radom Radom POL 1968Zapłacone
66. 179 Hernik Dariusz Biegiem Radom Radom POL 1969Zapłacone
67. 197 Lasota Grzegorz Biegiem Radom Radom POL 1977Zapłacone
68. 12 Ślęczka Damian Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów Rzeszów POL 1980Zapłacone
69. 154 Biała Joanna BYWA ŻE WALKING Ząbki POL 1977Zapłacone
70. 156 TALAR MAREK CEDC Oborniki Oborniki POL 1985Zapłacone
71. 187 Śleziak Jakub Czorne Hanysy Siemianowice Śląskie POL 1977Zapłacone
72. 178 Mielczarek Dawid david_step_by_step #SlężakTeam Kępno POL 1982Zapłacone
73. Polus Tomasz Drużyna Szpiku Gniezno POL 1975
74. 181 Strykowski Jarosław Drużyna Szpiku Poznań POL 1967Zapłacone
75. 124 LORENC JOANNA ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz POL 1982Zapłacone
76. 166 ZIELIŃSKI MARCIN Feniks PGE Elektrownia Opole Dobrzeń Wielki POL 1972Zapłacone
77. 180 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Forever Young Łódź Łódź POL 1962Zapłacone
78. 204 FABRYCZNY KLAUDIUSZ Gopher Sosnowiec Sosnowiec POL 1974Zapłacone
79. 171 Nolbrzyk Adrian GreatGratula OSIECZNA POL 1976Zapłacone
80. 104 Frołow Jakub IM2010 Warszawa POL 1973Zapłacone
81. 106 MATECKI MACIEJ KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina POL 1965Zapłacone
82. 205 Kosarzycka Aneta KB SUKCES ŻMIGRÓD Żmigród POL 1987Zapłacone
83. Krawczyk Radosław KB Szamotuły Szamotuły POL 1982
84. 17 Lubiński Jarosław KKL Kielce Lipno POL 1991Zapłacone
85. 127 Błochowiak MAGDALENA Klub biegaczy JYSK Miejska Górka POL 1980Zapłacone
86. 141 Kociński Dominik Kluczyk Running Team Raszków POL 1982Zapłacone
87. 7 ŁĄCZYŃSKI ADAM KS ALASKA ŁÓDŹ Łódź POL 1984Zapłacone
88. 123 Maciejewski Krzysztof KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN POL 1982Zapłacone
89. Stempniak Daniel KS Maraton Ostrów Wlkp. Ostrów Wielkopolski POL 1982
90. Konarska Aleksandra KSK Klub Skręconej Kostki Gorzów Wlkp. POL 1987
91. 149 KOZIARSKI MICHAŁ LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI Sieraków Śląski POL 1986Zapłacone
92. 8 MAZUR Andrzej LKS Zantyr Sztum Bojano POL 1974Zapłacone
93. 14 Uciechowski Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie Opole POL 1988Zapłacone
94. 13 Uciechowski Jan LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie Lędzina POL 1963Zapłacone
95. 1 Biegasiewicz Monika MKL Szczecin ProRunning Promotion Szczecin POL 1976Zapłacone
96. 113 Głogowski Piotr Naprzód Młociny Warszawa POL 1973Zapłacone
97. Dziedzic Piotr Niezrzeszony Inowrocław POL 1975
98. 137 KRĘZEL KRZYSZTOF Night runners Wrocław Wisznia Mała POL 1991Zapłacone
99. 195 Nowicki Michael NORAFSPORT Kraków POL 1978Zapłacone
100. 194 Faron Agnieszka NORAFSPORT Kraków POL 1982Zapłacone
101. 151 Wierzbicki Mirosław OTM.B Otmuchów POL 1980Zapłacone
102. 138 Góralczyk Andrzej Parkrun Poznań Koziegłowy POL 1960Zapłacone
103. 128 Samsel Artur Patryk Hołtyn Warszawa POL 1979Zapłacone
104. 152 Łączny Jarosław PB SLA Bydgoszcz POL 1979Zapłacone
105. 11 Stachyra Piotr PIAST GŁOGÓW Głogów POL 1983Zapłacone
106. 172 Wysocka Alicja PIES ICH GANIAŁ Prabuty POL 1970Zapłacone
107. 173 Wysocki Mariusz PIES ICH GANIAŁ Prabuty POL 1962Zapłacone
108. Paszkiel Sebastian Polfa Tarchomin S.A Radom POL 1972
109. 19 Aid Patryk Polonia Warszawa/Obozy Górskie Warszawa POL 1991Zapłacone
110. 198 Piotrowski Andrzej Poranny Patrol Kraków POL 1983Zapłacone
111. 112 Kudłak Paweł Poranny Patrol Kraków POL 1988Zapłacone
112. 190 Starzyński Adam ProRunning Promotion Nieporęt POL 1976Zapłacone
113. 117 ROGÓŻ ELŻBIETA ProRunning Promotion Warszawa POL 1978Zapłacone
114. 159 Motylska Aleksa Płock Biega No Age Limit Mogilno POL 1995Zapłacone
115. 107 ELING LIDIA Rawickie Morsy Rawicz POL 1973Zapłacone
116. 201 Groblewski Edward RKS Łódz Łask POL 1960Zapłacone
117. 9 PELCHEN TOMASZ RLTL ZTE RADOM GRÓJEC POL 1974Zapłacone
118. 111 Kicinska Dorota Rozbiegany Rawicz Rawicz POL 1987Zapłacone
119. 165 Starczewski Jarosław Run Forrest Ząbki POL 1975Zapłacone
120. 146 Bielicki Bartosz Running Team Milicz Milicz POL 1980Zapłacone
121. 175 Smereka Tomasz Running Team Milicz Milicz POL 1977Zapłacone
122. Wieła Mariusz sieradzbiega.pl Brzeznio POL 1985
123. Walczuk Marcin sieradzbiega.pl BRZEŹNIO POL 1976
124. 105 Pfajfer Marek Spójnia Białe Błota Legbąd POL 1984Zapłacone
125. 161 Oleszak Piotr STREFA CHILOUTU Tulce POL 1984Zapłacone
126. 199 NOWAK PAWEŁ Supermaraton Kalisz Kalisz POL 1959
127. 170 Wojtas Marek supermaraton kalisz kalisz POL 1970Zapłacone
128. 103 LIS ROBERT Supermaraton Kalisz Marchwacz POL 1959Zapłacone
129. 130 PAWŁOWSKI TOMASZ Team Pleszew Dobrzyca POL 1979Zapłacone
130. 147 Andersz Ryszrd TEAM PLESZEW Pleszew POL 1968Zapłacone
131. 16 GRABLEWSKI GRZEGORZ Team-LUKS Żórawina-Wrocław Wrocław POL 1975Zapłacone
132. ŁUCZKOWSKI ZYGMUNT TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bydgoszcz POL 1950
133. 136 TALAR ZENON TKKF LECH OBORNIKI DĄBRÓWKA LEŚNA POL 1953Zapłacone
134. 6 KUNERT KAMIL TL ROW Rybnik Rybnik POL 1985Zapłacone
135. 202 ZAPOTOCZNY JACEK Today is yours Oława POL 1990Zapłacone
136. 18 Brzozowicz Jakub TS AKS CHORZÓW Świętochłowice POL 1985Zapłacone
137. 131 Prokopczuk Adam TT Szczecin Szczecin POL 1979Zapłacone
138. 183 Prager Wojciech Tupiące Giry Poznań POL 1979Zapłacone
139. 3 KARKOSZKA MAŁGORZATA UKS ORZEŁ DOBRYSZYCE Radomsko POL 1980Zapłacone
140. 119 PAZDEJ Piotr ULTRAMARATON LEŚNA DOBA - CHIA CHARGE Pabianice POL 1976Zapłacone
141. 192 SARNOWSKI PAWEŁ UltraSarny Ostrzeszów POL 1988Zapłacone
142. 148 Gozdalski Jarosław Witkowo biega Witkowo POL 1973Zapłacone
143. 169 Brzozowski Andrzej WKZ Zamość POL 1954Zapłacone
144. 155 SIERSZUŁA WIKTOR Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn POL 1978Zapłacone
145. 10 Będkowski Jacek Zawisza Stara Kuźnia Łowicz POL 1980Zapłacone
146. 125 Minowicz Łukasz ŁUKI GOSTYŃ POL 1983Zapłacone