Lp. |
Nr start. |
Nazwisko |
Imię |
Klub |
Miejscowość |
Kraj |
Rocznik | Płatność |
1. |
177 |
Kuryło |
Paweł |
|
Augustów |
POL |
1972 | Zapłacone |
2. |
|
Kuryło |
Piotr |
|
Augustów |
POL |
1972 |
3. |
8 |
MAZUR |
Andrzej |
LKS Zantyr Sztum |
Bojano |
POL |
1974 | Zapłacone |
4. |
109 |
Skrobała |
Dariusz |
KB Sobótka |
Bolechowo |
POL |
1979 | Zapłacone |
5. |
189 |
Arkadiusz |
Buczyński |
|
Bolesław |
POL |
1974 | Zapłacone |
6. |
|
Wieła |
Mariusz |
sieradzbiega.pl |
Brzeznio |
POL |
1985 |
7. |
|
Walczuk |
Marcin |
sieradzbiega.pl |
BRZEŹNIO |
POL |
1976 |
8. |
152 |
Łączny |
Jarosław |
PB SLA |
Bydgoszcz |
POL |
1979 | Zapłacone |
9. |
|
ŁUCZKOWSKI |
ZYGMUNT |
TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
POL |
1950 |
10. |
110 |
Muss |
Aleksander |
ACE OF SPADES |
Bydgoszcz |
POL |
1973 | Zapłacone |
11. |
156 |
TALAR |
MAREK |
100 km dla Polski |
Dąbrówka Leśna |
POL |
1985 | Zapłacone |
12. |
136 |
TALAR |
ZENON |
Kęsy Team |
Dąbrówka Leśna |
POL |
1953 | Zapłacone |
13. |
166 |
ZIELIŃSKI |
MARCIN |
SPARTANIE DZIECIOM/Feniks PGE Elektrownia Opole |
DOBRZEŃ WIELKI |
POL |
1972 | Zapłacone |
14. |
126 |
Kaczmarek |
Piotr |
|
Gdańsk |
POL |
1974 | Zapłacone |
15. |
129 |
Flisikowski |
Bartłomiej |
|
Gdańsk |
POL |
1975 | Zapłacone |
16. |
142 |
DWORSKI |
MAREK |
AKMB Pędziwiatr Gliwice |
Gliwice |
POL |
1955 | Zapłacone |
17. |
|
MICHALSKI |
ADAM |
|
GNIEZNO |
POL |
1980 |
18. |
|
Polus |
Tomasz |
Drużyna Szpiku |
Gniezno |
POL |
1975 |
19. |
|
Konarska |
Aleksandra |
KSK Klub Skręconej Kostki |
Gorzów Wlkp. |
POL |
1987 |
20. |
125 |
Minowicz |
Łukasz |
Łuki |
Gostyń |
POL |
1983 | Zapłacone |
21. |
|
bielecki |
MARIUSZ |
|
Grodziszcze |
POL |
1975 |
22. |
9 |
PELCHEN |
TOMASZ |
Pe1974 |
Grójec |
POL |
1974 | Zapłacone |
23. |
193 |
GAŁUSZKA |
RAFAŁ |
|
GUBIN |
POL |
1973 | Zapłacone |
24. |
|
Msck |
Ada |
|
Gubin |
POL |
1976 |
25. |
11 |
Stachyra |
Piotr |
PIAST GŁOGÓW |
Głogów |
POL |
1983 | Zapłacone |
26. |
116 |
JACKIEWICZ |
ARKADIUSZ |
BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW |
Głogów |
POL |
1966 | Zapłacone |
27. |
|
BOROWSKI |
ADAM |
Activextreme Start 24 pl |
Inowrocław |
POL |
1978 |
28. |
|
Dziedzic |
Piotr |
Niezrzeszony |
Inowrocław |
POL |
1975 |
29. |
200 |
Frontczak |
Marek |
Supermaratończyk |
Kalisz |
POL |
1952 |
30. |
162 |
Okrasa |
Paulina |
|
Kalisz |
POL |
1990 | Zapłacone |
31. |
199 |
NOWAK |
PAWEŁ |
KB Supermaratończyk |
Kalisz |
POL |
1959 |
32. |
170 |
Wojtas |
Marek |
Klub Biegacza Supermaratończyk |
Kalisz |
POL |
1970 | Zapłacone |
33. |
|
Czajkowski |
Arkadiusz |
ADS MASNA |
Katowice |
POL |
1972 |
34. |
143 |
Kansy |
Sebastian |
|
Katowice |
POL |
1988 | Zapłacone |
35. |
178 |
Mielczarek |
Dawid |
david_step_by_step #SlężakTeam |
Kępno |
POL |
1982 | Zapłacone |
36. |
4 |
PAZDA-POZORSKA |
Małgorzata |
AML Słupsk |
Kobylnica |
POL |
1982 | Zapłacone |
37. |
|
SZYGENDA |
WALDEMAR |
Muflon |
Konin |
POL |
1963 |
38. |
140 |
WOJCIESZEK |
JOANNA |
Biegam, Bo Nie Lubię |
Kostrzyn Wlkp |
POL |
1984 | Zapłacone |
39. |
138 |
Góralczyk |
Andrzej |
Parkrun Poznań |
Koziegłowy |
POL |
1960 | Zapłacone |
40. |
112 |
Kudłak |
Paweł |
AZS Kraków /Poranny Patrol |
Kraków |
POL |
1988 | Zapłacone |
41. |
194 |
Faron |
Agnieszka |
NORAFSPORT |
Kraków |
POL |
1982 | Zapłacone |
42. |
198 |
Piotrowski |
Andrzej |
Poranny Patrol |
Kraków |
POL |
1983 | Zapłacone |
43. |
195 |
Nowicki |
Michael |
NORAFSPORT |
Kraków |
POL |
1978 | Zapłacone |
44. |
123 |
Maciejewski |
Krzysztof |
KS KROTOSZ KROTOSZYN |
KROTOSZYN |
POL |
1982 | Zapłacone |
45. |
184 |
MACIEJEWSKI |
BOGUSŁAW |
|
Kwidzyn |
POL |
1958 | Zapłacone |
46. |
13 |
Uciechowski |
Jan |
LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie |
Lędzina |
POL |
1963 | Zapłacone |
47. |
105 |
Pfajfer |
Marek |
Spójnia Białe Błota |
Legbąd |
POL |
1984 | Zapłacone |
48. |
17 |
Lubiński |
Jarosław |
KKL Kielce |
Lipno |
POL |
1991 | Zapłacone |
49. |
160 |
Radzimirska |
Justyna |
|
Lubania |
POL |
1991 | Zapłacone |
50. |
157 |
Sawa |
Michał |
|
Lublin |
POL |
1993 | Zapłacone |
51. |
182 |
Bukalski |
Zbigniew |
|
Luboń |
POL |
1970 | Zapłacone |
52. |
103 |
LIS |
ROBERT |
Supermaraton Kalisz |
Marchwacz |
POL |
1959 | Zapłacone |
53. |
127 |
Błochowiak |
MAGDALENA |
Klub biegaczy JYSK |
Miejska Górka |
POL |
1980 | Zapłacone |
54. |
146 |
Bielicki |
Bartosz |
Running Team Milicz |
Milicz |
POL |
1980 | Zapłacone |
55. |
175 |
Smereka |
Tomasz |
Running Team Milicz |
Milicz |
POL |
1977 | Zapłacone |
56. |
159 |
Motylska |
Aleksa |
Płock Biega No Age Limit |
Mogilno |
POL |
1995 | Zapłacone |
57. |
106 |
MATECKI |
MACIEJ |
KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA |
Murowana Goślina |
POL |
1965 | Zapłacone |
58. |
190 |
Starzyński |
Adam |
ProRunning Promotion |
Nieporęt |
POL |
1976 | Zapłacone |
59. |
14 |
Uciechowski |
Marcin |
LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie |
Opole |
POL |
1988 | Zapłacone |
60. |
188 |
Kowalik |
Andrzej |
Bieg opolski |
Opole |
POL |
1979 | Zapłacone |
61. |
171 |
Nolbrzyk |
Adrian |
GreatGratula |
OSIECZNA |
POL |
1976 | Zapłacone |
62. |
|
Stempniak |
Daniel |
KS Maraton Ostrów Wlkp. |
Ostrów Wielkopolski |
POL |
1982 |
63. |
167 |
OSTACH |
DARIA |
|
Ostrów Wielkopolski |
POL |
1976 | Zapłacone |
64. |
191 |
gawroński |
paweł |
Baster Team |
Ostrów Wielkopolski |
POL |
1977 | Zapłacone |
65. |
192 |
SARNOWSKI |
PAWEŁ |
UltraSarny |
Ostrzeszów |
POL |
1988 | Zapłacone |
66. |
151 |
Wierzbicki |
Mirosław |
OTM.B |
Otmuchów |
POL |
1980 | Zapłacone |
67. |
202 |
ZAPOTOCZNY |
JACEK |
Today is yours |
Oława |
POL |
1990 | Zapłacone |
68. |
119 |
PAZDEJ |
Piotr |
ULTRAMARATON LEŚNA DOBA - CHIA CHARGE |
Pabianice |
POL |
1976 | Zapłacone |
69. |
666 |
Sikorski |
Piotr |
4 Run Team Piła |
Piła |
POL |
1981 | Zapłacone |
70. |
147 |
Andersz |
Ryszrd |
TEAM PLESZEW |
Pleszew |
POL |
1968 | Zapłacone |
71. |
|
Regus |
Michał |
|
Pleszew |
POL |
1990 |
72. |
114 |
Liszewski |
Piotr |
|
Plonsk |
POL |
1986 | Zapłacone |
73. |
134 |
Suwart |
Marcin |
|
Poznań |
POL |
1979 | Zapłacone |
74. |
181 |
Strykowski |
Jarosław |
Drużyna Szpiku |
Poznań |
POL |
1967 | Zapłacone |
75. |
133 |
Suwart |
Monika |
|
Poznań |
POL |
1979 | Zapłacone |
76. |
183 |
Prager |
Wojciech |
Tupiące Giry |
Poznań |
POL |
1979 | Zapłacone |
77. |
145 |
Pasiecznik |
Miłosz |
Muay Running Team |
Poznań |
POL |
1986 | Zapłacone |
78. |
120 |
Jankowska |
Barbara |
|
Poznań |
POL |
1975 | Zapłacone |
79. |
153 |
Mleczak |
Piotr |
|
poznań |
POL |
1957 | Zapłacone |
80. |
173 |
Wysocki |
Mariusz |
PIES ICH GANIAŁ |
Prabuty |
POL |
1962 | Zapłacone |
81. |
172 |
Wysocka |
Alicja |
PIES ICH GANIAŁ |
Prabuty |
POL |
1970 | Zapłacone |
82. |
122 |
JASTRZĘBSKI |
LESZEK |
|
Prudnik |
POL |
1954 | Zapłacone |
83. |
|
Jastrzębski |
Leszek |
|
Prudnik |
POL |
1953 |
84. |
102 |
Urbanek |
Zbyszek |
anilewEdiwaDlimaK |
Pszczyna |
POL |
1979 | Zapłacone |
85. |
|
KRÓL |
MICHAŁ |
|
Puławy |
POL |
1987 |
86. |
163 |
Wesołowski |
Jakub |
|
Płock |
POL |
1970 | Zapłacone |
87. |
197 |
Lasota |
Grzegorz |
Biegiem Radom |
Radom |
POL |
1977 | Zapłacone |
88. |
196 |
Baćmaga |
Grzegorz |
Biegiem radom |
radom |
POL |
1968 | Zapłacone |
89. |
|
Paszkiel |
Sebastian |
Polfa Tarchomin S.A |
Radom |
POL |
1972 |
90. |
179 |
Hernik |
Dariusz |
Biegiem Radom |
Radom |
POL |
1969 | Zapłacone |
91. |
3 |
KARKOSZKA |
MAŁGORZATA |
UKS ORZEŁ DOBRYSZYCE |
Radomsko |
POL |
1980 | Zapłacone |
92. |
|
May-Adamek |
Katarzyna |
|
Rakownia |
POL |
1975 |
93. |
141 |
Kociński |
Dominik |
Kluczyk Running Team |
Raszków |
POL |
1982 | Zapłacone |
94. |
107 |
ELING |
LIDIA |
Rawickie Morsy |
Rawicz |
POL |
1973 | Zapłacone |
95. |
111 |
Kicinska |
Dorota |
Rozbiegany Rawicz |
Rawicz |
POL |
1987 | Zapłacone |
96. |
121 |
WYBIERAŁA |
ANDRZEJ |
Rozbiegany Rawicz |
Rawicz |
POL |
1967 | Zapłacone |
97. |
6 |
KUNERT |
KAMIL |
TL ROW Rybnik |
Rybnik |
POL |
1985 | Zapłacone |
98. |
12 |
Ślęczka |
Damian |
Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów |
Rzeszów |
POL |
1980 | Zapłacone |
99. |
|
Karolak |
ania |
|
siemianice |
POL |
1985 |
100. |
187 |
Śleziak |
Jakub |
Czorne Hanysy |
Siemianowice Śląskie |
POL |
1977 | Zapłacone |
101. |
149 |
KOZIARSKI |
MICHAŁ |
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI |
Sieraków Śląski |
POL |
1986 | Zapłacone |
102. |
118 |
ŻYŻA |
PIOTR |
Athletics Team Prusice |
SKOKOWA |
POL |
1977 | Zapłacone |
103. |
100 |
LORENC |
ARTUR |
|
Ślesin |
POL |
1984 | Zapłacone |
104. |
139 |
Brodowski |
Piotr |
|
Ślesin |
POL |
1986 | Zapłacone |
105. |
204 |
FABRYCZNY |
KLAUDIUSZ |
Gopher Sosnowiec |
Sosnowiec |
POL |
1974 | Zapłacone |
106. |
155 |
SIERSZUŁA |
WIKTOR |
Wolsztyński Klub Biegowy |
Stara Tuchorza |
POL |
1978 | Zapłacone |
107. |
101 |
Zajdel |
Arkadiusz |
Auto Centrum Lis |
Stawiszyn |
POL |
1980 | Zapłacone |
108. |
176 |
PRYMOWICZ |
DARIUSZ |
|
Swarzedz |
POL |
1974 | Zapłacone |
109. |
164 |
Osina |
Jakub |
Biegający Świdnik |
Świdnik |
POL |
1978 | Zapłacone |
110. |
18 |
Brzozowicz |
Jakub |
TS AKS CHORZÓW |
Świętochłowice |
POL |
1985 | Zapłacone |
111. |
|
Krawczyk |
Radosław |
KB Szamotuły |
Szamotuły |
POL |
1982 |
112. |
1 |
Biegasiewicz |
Monika |
MKL Szczecin ProRunning Promotion |
Szczecin |
POL |
1976 | Zapłacone |
113. |
150 |
Calicki |
Łukasz |
147Ultra |
Szczecin |
POL |
1976 | Zapłacone |
114. |
131 |
Prokopczuk |
Adam |
TT Szczecin |
Szczecin |
POL |
1979 | Zapłacone |
115. |
115 |
Kaliszewski |
Tomasz |
|
Szczecin |
POL |
1962 | Zapłacone |
116. |
|
Czechorowski |
Ryszard Piotr |
|
Szklarska Poręba |
POL |
1972 |
117. |
161 |
Oleszak |
Piotr |
STREFA CHILOUTU |
Tulce |
POL |
1984 | Zapłacone |
118. |
128 |
Samsel |
Artur |
Patryk Hołtyn |
Warszawa |
POL |
1979 | Zapłacone |
119. |
113 |
Głogowski |
Piotr |
Naprzód Młociny |
Warszawa |
POL |
1973 | Zapłacone |
120. |
104 |
Frołow |
Jakub |
KS Staszewscy |
Warszawa |
POL |
1973 | Zapłacone |
121. |
117 |
ROGÓŻ |
ELŻBIETA |
ProRunning Promotion |
Warszawa |
POL |
1978 | Zapłacone |
122. |
203 |
Batory |
Stefan |
AZS AWF Warszawa |
Warszawa |
POL |
1978 | Zapłacone |
123. |
15 |
ŻUK |
PAWEŁ |
UKS Technik Radom |
Warszawa |
POL |
1975 | Zapłacone |
124. |
158 |
Korzeniowska |
Małgorzata |
|
Warszawa |
POL |
1981 | Zapłacone |
125. |
19 |
Aid |
Patryk |
Polonia Warszawa/Obozy Górskie |
Warszawa |
POL |
1991 | Zapłacone |
126. |
124 |
LORENC |
JOANNA |
ENDORFINY WĄSOSZ |
Wąsosz |
POL |
1982 | Zapłacone |
127. |
108 |
Namlik |
Maciej |
|
Wałbrzych |
POL |
1974 | Zapłacone |
128. |
137 |
KRĘZEL |
KRZYSZTOF |
Night runners Wrocław |
Wisznia Mała |
POL |
1991 | Zapłacone |
129. |
148 |
Gozdalski |
Jarosław |
Witkowo biega |
Witkowo |
POL |
1973 | Zapłacone |
130. |
16 |
GRABLEWSKI |
GRZEGORZ |
Team-LUKS Żórawina-Wrocław |
Wrocław |
POL |
1975 | Zapłacone |
131. |
144 |
Suchcicki |
Krzysztof |
|
Wrocław |
POL |
1974 | Zapłacone |
132. |
132 |
WIRA |
MIROSŁAW |
|
wrocław |
POL |
1959 | Zapłacone |
133. |
186 |
KAWECKI |
Józef |
|
Wrześnica |
POL |
1961 | Zapłacone |
134. |
165 |
Starczewski |
Jarosław |
Run Forrest |
Ząbki |
POL |
1975 | Zapłacone |
135. |
174 |
Parol |
ARTUR |
|
Ząbki |
POL |
1976 | Zapłacone |
136. |
154 |
Biała |
Joanna |
It Will Happen |
Ząbki |
POL |
1977 | Zapłacone |
137. |
168 |
Matlok |
Marek |
Biegaj z Pileckim |
Zabre |
POL |
1976 | Zapłacone |
138. |
169 |
Brzozowski |
Andrzej |
WKZ |
Zamość |
POL |
1954 | Zapłacone |
139. |
185 |
SIWEK |
KRZYSZTOF |
1967 |
Zloty Stok |
POL |
1967 | Zapłacone |
140. |
205 |
Kosarzycka |
Aneta |
KB SUKCES ŻMIGRÓD |
Żmigród |
POL |
1987 | Zapłacone |
141. |
201 |
Groblewski |
Edward |
RKS Łódz |
Łask |
POL |
1960 | Zapłacone |
142. |
|
SUSKI |
JÓZEF |
AGB TORFY |
Łódź |
POL |
1978 |
143. |
180 |
KLIMCZEWSKI |
ANDRZEJ |
Forever Young Łódź |
Łódź |
POL |
1962 | Zapłacone |
144. |
7 |
ŁĄCZYŃSKI |
ADAM |
KS ALASKA ŁÓDŹ |
Łódź |
POL |
1984 | Zapłacone |
145. |
10 |
Będkowski |
Jacek |
Zawisza Stara Kuźnia |
Łowicz |
POL |
1980 | Zapłacone |