Zapisy na bieg: 33. Supermaraton Kalisia
Miejsce zawodów: Blizanów k.Kalisza
Data startu: 2017-11-04
Strona www Organizatora: http://www.supermaraton-kalisia.kalisz.pl/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration

Uwaga - Zawodnicy stratujący w ramach Mistrzostw Polski, posiadający aktualną licencję PZLA wypełniają pole Nr licencji. Przy procedurze płatności online zostanie naliczony rabat 30 PLN. Zawodnicy z licencją i kwalifikacją sportową startują bezpłatnie. Szczegóły powyżej w regulaminie.

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikPłatność
1. 177 Kuryło Paweł Augustów POL 1972Zapłacone
2. Kuryło Piotr Augustów POL 1972
3. 8 MAZUR Andrzej LKS Zantyr Sztum Bojano POL 1974Zapłacone
4. 109 Skrobała Dariusz Bolechowo POL 1979Zapłacone
5. 189 Arkadiusz Buczyński Bolesław POL 1974Zapłacone
6. Wieła Mariusz sieradzbiega.pl Brzeznio POL 1985
7. Walczuk Marcin sieradzbiega.pl BRZEŹNIO POL 1976
8. 110 Muss Aleksander ACE OF SPADES Bydgoszcz POL 1973Zapłacone
9. ŁUCZKOWSKI ZYGMUNT TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bydgoszcz POL 1950
10. 152 Łączny Jarosław PB SLA Bydgoszcz POL 1979Zapłacone
11. 136 TALAR ZENON TKKF LECH OBORNIKI DĄBRÓWKA LEŚNA POL 1953Zapłacone
12. 166 ZIELIŃSKI MARCIN Feniks PGE Elektrownia Opole Dobrzeń Wielki POL 1972Zapłacone
13. 130 PAWŁOWSKI TOMASZ Team Pleszew Dobrzyca POL 1979Zapłacone
14. 129 Flisikowski Bartłomiej Gdańsk POL 1975Zapłacone
15. 126 Kaczmarek Piotr Gdańsk POL 1974Zapłacone
16. 142 DWORSKI MAREK AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice POL 1955Zapłacone
17. Polus Tomasz Drużyna Szpiku Gniezno POL 1975
18. MICHALSKI ADAM GNIEZNO POL 1980
19. Konarska Aleksandra KSK Klub Skręconej Kostki Gorzów Wlkp. POL 1987
20. 125 Minowicz Łukasz GOSTYŃ POL 1983Zapłacone
21. bielecki MARIUSZ Grodziszcze POL 1975
22. 9 PELCHEN TOMASZ RLTL ZTE RADOM GRÓJEC POL 1974Zapłacone
23. 193 GAŁUSZKA RAFAŁ Gubin POL 1973Zapłacone
24. Msck Ada Gubin POL 1976
25. 116 JACKIEWICZ ARKADIUSZ BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW Głogów POL 1966Zapłacone
26. 11 Stachyra Piotr PIAST GŁOGÓW Głogów POL 1983Zapłacone
27. BOROWSKI ADAM Activextreme Start 24 pl Inowrocław POL 1978
28. Dziedzic Piotr Niezrzeszony Inowrocław POL 1975
29. 199 NOWAK PAWEŁ Supermaraton Kalisz Kalisz POL 1959
30. 170 Wojtas Marek supermaraton kalisz kalisz POL 1970Zapłacone
31. 200 Frontczak Marek Kalisz POL 1952
32. 162 Okrasa Paulina Kalisz POL 1990Zapłacone
33. 143 Kansy Sebastian Katowice POL 1988Zapłacone
34. Czajkowski Arkadiusz ADS MASNA Katowice POL 1972
35. 178 Mielczarek Dawid david_step_by_step #SlężakTeam Kępno POL 1982Zapłacone
36. 4 PAZDA-POZORSKA Małgorzata AML Słupsk Kobylnica POL 1982Zapłacone
37. SZYGENDA WALDEMAR Konin POL 1963
38. 140 WOJCIESZEK JOANNA Biegam, Bo Nie Lubię Kostrzyn Wlkp POL 1984Zapłacone
39. 138 Góralczyk Andrzej Parkrun Poznań Koziegłowy POL 1960Zapłacone
40. 195 Nowicki Michael NORAFSPORT Kraków POL 1978Zapłacone
41. 198 Piotrowski Andrzej Poranny Patrol Kraków POL 1983Zapłacone
42. 194 Faron Agnieszka NORAFSPORT Kraków POL 1982Zapłacone
43. 112 Kudłak Paweł Poranny Patrol Kraków POL 1988Zapłacone
44. 123 Maciejewski Krzysztof KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN POL 1982Zapłacone
45. 184 MACIEJEWSKI BOGUSŁAW Kwidzyn POL 1958Zapłacone
46. 13 Uciechowski Jan LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie Lędzina POL 1963Zapłacone
47. 105 Pfajfer Marek Spójnia Białe Błota Legbąd POL 1984Zapłacone
48. 17 Lubiński Jarosław KKL Kielce Lipno POL 1991Zapłacone
49. 160 Radzimirska Justyna Lubania POL 1991Zapłacone
50. 157 Sawa Michał Lublin POL 1993Zapłacone
51. 182 Bukalski Zbigniew Luboń POL 1970Zapłacone
52. 103 LIS ROBERT Supermaraton Kalisz Marchwacz POL 1959Zapłacone
53. 127 Błochowiak MAGDALENA Klub biegaczy JYSK Miejska Górka POL 1980Zapłacone
54. 146 Bielicki Bartosz Running Team Milicz Milicz POL 1980Zapłacone
55. 175 Smereka Tomasz Running Team Milicz Milicz POL 1977Zapłacone
56. 159 Motylska Aleksa Płock Biega No Age Limit Mogilno POL 1995Zapłacone
57. 106 MATECKI MACIEJ Murowana Goślina POL 1965Zapłacone
58. 190 Starzyński Adam ProRunning Promotion Nieporęt POL 1976Zapłacone
59. 156 TALAR MAREK CEDC Oborniki Oborniki POL 1985Zapłacone
60. 14 Uciechowski Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie Opole POL 1988Zapłacone
61. 188 Kowalik Andrzej Bieg opolski Opole POL 1979Zapłacone
62. 171 Nolbrzyk Adrian GreatGratula Osieczna POL 1976Zapłacone
63. 191 gawroński paweł ostrów wielkopolski POL 1977Zapłacone
64. Stempniak Daniel KS Maraton Ostrów Wlkp. Ostrów Wielkopolski POL 1982
65. 167 OSTACH DARIA Ostrów Wielkopolski POL 1976Zapłacone
66. 192 SARNOWSKI PAWEŁ UltraSarny Ostrzeszów POL 1988Zapłacone
67. 151 Wierzbicki Mirosław NYSA BIEGA Otmuchów POL 1980Zapłacone
68. 202 ZAPOTOCZNY JACEK Today is yours Oława POL 1990Zapłacone
69. 119 PAZDEJ Piotr ULTRAMARATON LEŚNA DOBA - CHIA CHARGE Pabianice POL 1976Zapłacone
70. 666 Sikorski Piotr 4Run Team Piła/Giro di Zawada Piła POL 1981Zapłacone
71. 147 Andersz Ryszrd TEAM PLESZEW Pleszew POL 1968Zapłacone
72. Regus Michał Pleszew POL 1990
73. 114 Liszewski Piotr Plonsk POL 1986Zapłacone
74. 134 Suwart Marcin Poznań POL 1979Zapłacone
75. 153 Mleczak Piotr poznań POL 1957Zapłacone
76. 181 Strykowski Jarosław Drużyna Szpiku poznań POL 1967Zapłacone
77. 145 Pasiecznik Miłosz Poznań POL 1986Zapłacone
78. 133 Suwart Monika Poznań POL 1979Zapłacone
79. 183 Prager Wojciech Tupiące Giry Poznań POL 1979Zapłacone
80. 120 Jankowska Barbara Poznań POL 1975Zapłacone
81. 173 Wysocki Mariusz PIES ICH GANIAŁ Prabuty POL 1962Zapłacone
82. 172 Wysocka Alicja PIES ICH GANIAŁ Prabuty POL 1970Zapłacone
83. Jastrzębski Leszek Prudnik POL 1953
84. 122 JASTRZĘBSKI LESZEK Prudnik POL 1954Zapłacone
85. 102 Urbanek Zbyszek anilewEdiwaDlimaK Pszczyna POL 1979Zapłacone
86. KRÓL MICHAŁ Puławy POL 1987
87. 163 Wesołowski Jakub Płock POL 1970Zapłacone
88. 179 Hernik Dariusz Biegiem Radom Radom POL 1969Zapłacone
89. Paszkiel Sebastian Polfa Tarchomin S.A Radom POL 1972
90. 197 Lasota Grzegorz Biegiem Radom Radom POL 1977Zapłacone
91. 196 Baćmaga Grzegorz biegiem radom Radom POL 1968Zapłacone
92. 3 KARKOSZKA MAŁGORZATA UKS ORZEŁ DOBRYSZYCE Radomsko POL 1980Zapłacone
93. May-Adamek Katarzyna rakownia POL 1975
94. 141 Kociński Dominik Raszków POL 1982Zapłacone
95. 121 WYBIERAŁA ANDRZEJ Rawicz POL 1967Zapłacone
96. 107 ELING LIDIA Rawicz POL 1973Zapłacone
97. 111 Kicinska Dorota Rozbiegany Rawicz Rawicz POL 1987Zapłacone
98. 6 KUNERT KAMIL TL ROW Rybnik Rybnik POL 1985Zapłacone
99. 12 Ślęczka Damian Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów Rzeszów POL 1980Zapłacone
100. Karolak ania siemianice POL 1985
101. 187 Śleziak Jakub Czorne Hanysy Siemianowice Śląskie POL 1977Zapłacone
102. 149 KOZIARSKI MICHAŁ LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI Sieraków Śląski POL 1986Zapłacone
103. 118 ŻYŻA PIOTR Athletics Team Prusice SKOKOWA POL 1977Zapłacone
104. 139 Brodowski Piotr Ślesin POL 1986Zapłacone
105. 100 LORENC ARTUR Ślesin POL 1984Zapłacone
106. 204 FABRYCZNY KLAUDIUSZ Gopher Sosnowiec Sosnowiec POL 1974Zapłacone
107. 101 Zajdel Arkadiusz Auto Centrum Lis Stawiszyn POL 1980Zapłacone
108. 176 PRYMOWICZ DARIUSZ Swarzędz POL 1974Zapłacone
109. 164 Osina Jakub Biegający Świdnik Świdnik POL 1978Zapłacone
110. 18 Brzozowicz Jakub TS AKS CHORZÓW Świętochłowice POL 1985Zapłacone
111. Krawczyk Radosław KB Szamotuły Szamotuły POL 1982
112. 1 Biegasiewicz Monika MKL Szczecin ProRunning Promotion Szczecin POL 1976Zapłacone
113. 115 Kaliszewski Tomasz Szczecin POL 1962Zapłacone
114. 150 Calicki Łukasz 147Ultra Szczecin POL 1976Zapłacone
115. 131 Prokopczuk Adam TT Szczecin Szczecin POL 1979Zapłacone
116. Czechorowski Ryszard Piotr Szklarska Poręba POL 1972
117. 161 Oleszak Piotr STREFA CHILOUTU Tulce POL 1984Zapłacone
118. 128 Samsel Artur Patryk Hołtyn Warszawa POL 1979Zapłacone
119. 113 Głogowski Piotr Naprzód Młociny Warszawa POL 1973Zapłacone
120. 15 ŻUK PAWEŁ AZS-AWF Warszawa WARSZAWA POL 1975Zapłacone
121. 104 Frołow Jakub IM2010 Warszawa POL 1973Zapłacone
122. 117 ROGÓŻ ELŻBIETA ProRunning Promotion Warszawa POL 1978Zapłacone
123. 203 Batory Stefan AZS AWF Warszawa Warszawa POL 1978Zapłacone
124. 158 Korzeniowska Małgorzata Warszawa POL 1981Zapłacone
125. 19 Aid Patryk Polonia Warszawa/Obozy Górskie Warszawa POL 1991Zapłacone
126. 124 LORENC JOANNA ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz POL 1982Zapłacone
127. 108 Namlik Maciej Wałbrzych POL 1974Zapłacone
128. 137 KRĘZEL KRZYSZTOF Night runners Wrocław Wisznia Mała POL 1991Zapłacone
129. 148 Gozdalski Jarosław Witkowo biega Witkowo POL 1973Zapłacone
130. 155 SIERSZUŁA WIKTOR Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn POL 1978Zapłacone
131. 16 GRABLEWSKI GRZEGORZ Team-LUKS Żórawina-Wrocław Wrocław POL 1975Zapłacone
132. 144 Suchcicki Krzysztof Wrocław POL 1974Zapłacone
133. 132 WIRA MIROSŁAW Wrocław POL 1959Zapłacone
134. 186 KAWECKI Józef WRZEŚNICA POL 1961Zapłacone
135. 174 Parol ARTUR Ząbki POL 1976Zapłacone
136. 154 Biała Joanna BYWA ŻE WALKING Ząbki POL 1977Zapłacone
137. 165 Starczewski Jarosław Run Forrest Ząbki POL 1975Zapłacone
138. 168 Matlok Marek Biegaj z Pileckim Zabre POL 1976Zapłacone
139. 169 Brzozowski Andrzej WKZ Zamość POL 1954Zapłacone
140. 185 SIWEK KRZYSZTOF Zloty Stok POL 1967Zapłacone
141. 205 Kosarzycka Aneta KB SUKCES ŻMIGRÓD Żmigród POL 1987Zapłacone
142. 201 Groblewski Edward RKS Łódz Łask POL 1960Zapłacone
143. 180 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Forever Young Łódź Łódź POL 1962Zapłacone
144. 7 ŁĄCZYŃSKI ADAM KS ALASKA ŁÓDŹ Łódź POL 1984Zapłacone
145. SUSKI JÓZEF AGB TORFY Łódź POL 1978
146. 10 Będkowski Jacek Zawisza Stara Kuźnia Łowicz POL 1980Zapłacone