Zapisy na bieg: 33. Supermaraton Kalisia
Miejsce zawodów: Blizanów k.Kalisza
Data startu: 2017-11-04
Strona www Organizatora: http://www.supermaraton-kalisia.kalisz.pl/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration

Uwaga - Zawodnicy stratujący w ramach Mistrzostw Polski, posiadający aktualną licencję PZLA wypełniają pole Nr licencji. Przy procedurze płatności online zostanie naliczony rabat 30 PLN. Zawodnicy z licencją i kwalifikacją sportową startują bezpłatnie. Szczegóły powyżej w regulaminie.

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikPłatność
1. 19 Aid Patryk Polonia Warszawa/Obozy Górskie Warszawa POL 1991Zapłacone
2. 147 Andersz Ryszrd TEAM PLESZEW Pleszew POL 1968Zapłacone
3. 189 Arkadiusz Buczyński Bolesław POL 1974Zapłacone
4. 196 Baćmaga Grzegorz biegiem radom Radom POL 1968Zapłacone
5. 203 Batory Stefan AZS AWF Warszawa Warszawa POL 1978Zapłacone
6. 10 Będkowski Jacek Zawisza Stara Kuźnia Łowicz POL 1980Zapłacone
7. 154 Biała Joanna BYWA ŻE WALKING Ząbki POL 1977Zapłacone
8. 1 Biegasiewicz Monika MKL Szczecin ProRunning Promotion Szczecin POL 1976Zapłacone
9. bielecki MARIUSZ Grodziszcze POL 1975
10. 146 Bielicki Bartosz Running Team Milicz Milicz POL 1980Zapłacone
11. 127 Błochowiak MAGDALENA Klub biegaczy JYSK Miejska Górka POL 1980Zapłacone
12. BOROWSKI ADAM Activextreme Start 24 pl Inowrocław POL 1978
13. 139 Brodowski Piotr Ślesin POL 1986Zapłacone
14. 18 Brzozowicz Jakub TS AKS CHORZÓW Świętochłowice POL 1985Zapłacone
15. 169 Brzozowski Andrzej WKZ Zamość POL 1954Zapłacone
16. 182 Bukalski Zbigniew Luboń POL 1970Zapłacone
17. 150 Calicki Łukasz 147Ultra Szczecin POL 1976Zapłacone
18. Czajkowski Arkadiusz ADS MASNA Katowice POL 1972
19. Czechorowski Ryszard Piotr Szklarska Poręba POL 1972
20. 142 DWORSKI MAREK AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice POL 1955Zapłacone
21. Dziedzic Piotr Niezrzeszony Inowrocław POL 1975
22. 107 ELING LIDIA Rawicz POL 1973Zapłacone
23. 204 FABRYCZNY KLAUDIUSZ Gopher Sosnowiec Sosnowiec POL 1974Zapłacone
24. 194 Faron Agnieszka NORAFSPORT Kraków POL 1982Zapłacone
25. 129 Flisikowski Bartłomiej Gdańsk POL 1975Zapłacone
26. 104 Frołow Jakub IM2010 Warszawa POL 1973Zapłacone
27. 200 Frontczak Marek Kalisz POL 1952
28. 193 GAŁUSZKA RAFAŁ Gubin POL 1973Zapłacone
29. 191 gawroński paweł ostrów wielkopolski POL 1977Zapłacone
30. 113 Głogowski Piotr Naprzód Młociny Warszawa POL 1973Zapłacone
31. 148 Gozdalski Jarosław Witkowo biega Witkowo POL 1973Zapłacone
32. 138 Góralczyk Andrzej Parkrun Poznań Koziegłowy POL 1960Zapłacone
33. 16 GRABLEWSKI GRZEGORZ Team-LUKS Żórawina-Wrocław Wrocław POL 1975Zapłacone
34. 201 Groblewski Edward RKS Łódz Łask POL 1960Zapłacone
35. 179 Hernik Dariusz Biegiem Radom Radom POL 1969Zapłacone
36. 116 JACKIEWICZ ARKADIUSZ BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW Głogów POL 1966Zapłacone
37. 120 Jankowska Barbara Poznań POL 1975Zapłacone
38. 122 JASTRZĘBSKI LESZEK Prudnik POL 1954Zapłacone
39. Jastrzębski Leszek Prudnik POL 1953
40. 126 Kaczmarek Piotr Gdańsk POL 1974Zapłacone
41. 115 Kaliszewski Tomasz Szczecin POL 1962Zapłacone
42. 143 Kansy Sebastian Katowice POL 1988Zapłacone
43. 3 KARKOSZKA MAŁGORZATA UKS ORZEŁ DOBRYSZYCE Radomsko POL 1980Zapłacone
44. Karolak ania siemianice POL 1985
45. 186 KAWECKI Józef WRZEŚNICA POL 1961Zapłacone
46. 111 Kicinska Dorota Rozbiegany Rawicz Rawicz POL 1987Zapłacone
47. 180 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Forever Young Łódź Łódź POL 1962Zapłacone
48. 141 Kociński Dominik Raszków POL 1982Zapłacone
49. Konarska Aleksandra KSK Klub Skręconej Kostki Gorzów Wlkp. POL 1987
50. 158 Korzeniowska Małgorzata Warszawa POL 1981Zapłacone
51. 205 Kosarzycka Aneta KB SUKCES ŻMIGRÓD Żmigród POL 1987Zapłacone
52. 188 Kowalik Andrzej Bieg opolski Opole POL 1979Zapłacone
53. 149 KOZIARSKI MICHAŁ LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI Sieraków Śląski POL 1986Zapłacone
54. Krawczyk Radosław KB Szamotuły Szamotuły POL 1982
55. 137 KRĘZEL KRZYSZTOF Night runners Wrocław Wisznia Mała POL 1991Zapłacone
56. KRÓL MICHAŁ Puławy POL 1987
57. 112 Kudłak Paweł Poranny Patrol Kraków POL 1988Zapłacone
58. 6 KUNERT KAMIL TL ROW Rybnik Rybnik POL 1985Zapłacone
59. Kuryło Piotr Augustów POL 1972
60. 177 Kuryło Paweł Augustów POL 1972Zapłacone
61. 197 Lasota Grzegorz Biegiem Radom Radom POL 1977Zapłacone
62. 103 LIS ROBERT Supermaraton Kalisz Marchwacz POL 1959Zapłacone
63. 114 Liszewski Piotr Plonsk POL 1986Zapłacone
64. 100 LORENC ARTUR Ślesin POL 1984Zapłacone
65. 124 LORENC JOANNA ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz POL 1982Zapłacone
66. 17 Lubiński Jarosław KKL Kielce Lipno POL 1991Zapłacone
67. 152 Łączny Jarosław PB SLA Bydgoszcz POL 1979Zapłacone
68. 7 ŁĄCZYŃSKI ADAM KS ALASKA ŁÓDŹ Łódź POL 1984Zapłacone
69. ŁUCZKOWSKI ZYGMUNT TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bydgoszcz POL 1950
70. 123 Maciejewski Krzysztof KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN POL 1982Zapłacone
71. 184 MACIEJEWSKI BOGUSŁAW Kwidzyn POL 1958Zapłacone
72. 106 MATECKI MACIEJ Murowana Goślina POL 1965Zapłacone
73. 168 Matlok Marek Biegaj z Pileckim Zabre POL 1976Zapłacone
74. May-Adamek Katarzyna rakownia POL 1975
75. 8 MAZUR Andrzej LKS Zantyr Sztum Bojano POL 1974Zapłacone
76. MICHALSKI ADAM GNIEZNO POL 1980
77. 178 Mielczarek Dawid david_step_by_step #SlężakTeam Kępno POL 1982Zapłacone
78. 125 Minowicz Łukasz GOSTYŃ POL 1983Zapłacone
79. 153 Mleczak Piotr poznań POL 1957Zapłacone
80. 159 Motylska Aleksa Płock Biega No Age Limit Mogilno POL 1995Zapłacone
81. Msck Ada Gubin POL 1976
82. 110 Muss Aleksander ACE OF SPADES Bydgoszcz POL 1973Zapłacone
83. 108 Namlik Maciej Wałbrzych POL 1974Zapłacone
84. 171 Nolbrzyk Adrian GreatGratula Osieczna POL 1976Zapłacone
85. 199 NOWAK PAWEŁ Supermaraton Kalisz Kalisz POL 1959
86. 195 Nowicki Michael NORAFSPORT Kraków POL 1978Zapłacone
87. 162 Okrasa Paulina Kalisz POL 1990Zapłacone
88. 161 Oleszak Piotr STREFA CHILOUTU Tulce POL 1984Zapłacone
89. 164 Osina Jakub Biegający Świdnik Świdnik POL 1978Zapłacone
90. 167 OSTACH DARIA Ostrów Wielkopolski POL 1976Zapłacone
91. 174 Parol ARTUR Ząbki POL 1976Zapłacone
92. 145 Pasiecznik Miłosz Poznań POL 1986Zapłacone
93. Paszkiel Sebastian Polfa Tarchomin S.A Radom POL 1972
94. 130 PAWŁOWSKI TOMASZ Team Pleszew Dobrzyca POL 1979Zapłacone
95. 4 PAZDA-POZORSKA Małgorzata AML Słupsk Kobylnica POL 1982Zapłacone
96. 119 PAZDEJ Piotr ULTRAMARATON LEŚNA DOBA - CHIA CHARGE Pabianice POL 1976Zapłacone
97. 9 PELCHEN TOMASZ RLTL ZTE RADOM GRÓJEC POL 1974Zapłacone
98. 105 Pfajfer Marek Spójnia Białe Błota Legbąd POL 1984Zapłacone
99. 198 Piotrowski Andrzej Poranny Patrol Kraków POL 1983Zapłacone
100. Polus Tomasz Drużyna Szpiku Gniezno POL 1975
101. 183 Prager Wojciech Tupiące Giry Poznań POL 1979Zapłacone
102. 131 Prokopczuk Adam TT Szczecin Szczecin POL 1979Zapłacone
103. 176 PRYMOWICZ DARIUSZ Swarzędz POL 1974Zapłacone
104. 160 Radzimirska Justyna Lubania POL 1991Zapłacone
105. Regus Michał Pleszew POL 1990
106. 117 ROGÓŻ ELŻBIETA ProRunning Promotion Warszawa POL 1978Zapłacone
107. 128 Samsel Artur Patryk Hołtyn Warszawa POL 1979Zapłacone
108. 192 SARNOWSKI PAWEŁ UltraSarny Ostrzeszów POL 1988Zapłacone
109. 157 Sawa Michał Lublin POL 1993Zapłacone
110. 155 SIERSZUŁA WIKTOR Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn POL 1978Zapłacone
111. 666 Sikorski Piotr 4Run Team Piła/Giro di Zawada Piła POL 1981Zapłacone
112. 185 SIWEK KRZYSZTOF Zloty Stok POL 1967Zapłacone
113. 109 Skrobała Dariusz Bolechowo POL 1979Zapłacone
114. 175 Smereka Tomasz Running Team Milicz Milicz POL 1977Zapłacone
115. 11 Stachyra Piotr PIAST GŁOGÓW Głogów POL 1983Zapłacone
116. 165 Starczewski Jarosław Run Forrest Ząbki POL 1975Zapłacone
117. 190 Starzyński Adam ProRunning Promotion Nieporęt POL 1976Zapłacone
118. Stempniak Daniel KS Maraton Ostrów Wlkp. Ostrów Wielkopolski POL 1982
119. 181 Strykowski Jarosław Drużyna Szpiku poznań POL 1967Zapłacone
120. 144 Suchcicki Krzysztof Wrocław POL 1974Zapłacone
121. SUSKI JÓZEF AGB TORFY Łódź POL 1978
122. 134 Suwart Marcin Poznań POL 1979Zapłacone
123. 133 Suwart Monika Poznań POL 1979Zapłacone
124. SZYGENDA WALDEMAR Konin POL 1963
125. 187 Śleziak Jakub Czorne Hanysy Siemianowice Śląskie POL 1977Zapłacone
126. 12 Ślęczka Damian Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów Rzeszów POL 1980Zapłacone
127. 136 TALAR ZENON TKKF LECH OBORNIKI DĄBRÓWKA LEŚNA POL 1953Zapłacone
128. 156 TALAR MAREK CEDC Oborniki Oborniki POL 1985Zapłacone
129. 14 Uciechowski Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie Opole POL 1988Zapłacone
130. 13 Uciechowski Jan LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie Lędzina POL 1963Zapłacone
131. 102 Urbanek Zbyszek anilewEdiwaDlimaK Pszczyna POL 1979Zapłacone
132. Walczuk Marcin sieradzbiega.pl BRZEŹNIO POL 1976
133. 163 Wesołowski Jakub Płock POL 1970Zapłacone
134. Wieła Mariusz sieradzbiega.pl Brzeznio POL 1985
135. 151 Wierzbicki Mirosław NYSA BIEGA Otmuchów POL 1980Zapłacone
136. 132 WIRA MIROSŁAW Wrocław POL 1959Zapłacone
137. 140 WOJCIESZEK JOANNA Biegam, Bo Nie Lubię Kostrzyn Wlkp POL 1984Zapłacone
138. 170 Wojtas Marek supermaraton kalisz kalisz POL 1970Zapłacone
139. 121 WYBIERAŁA ANDRZEJ Rawicz POL 1967Zapłacone
140. 172 Wysocka Alicja PIES ICH GANIAŁ Prabuty POL 1970Zapłacone
141. 173 Wysocki Mariusz PIES ICH GANIAŁ Prabuty POL 1962Zapłacone
142. 101 Zajdel Arkadiusz Auto Centrum Lis Stawiszyn POL 1980Zapłacone
143. 202 ZAPOTOCZNY JACEK Today is yours Oława POL 1990Zapłacone
144. 166 ZIELIŃSKI MARCIN Feniks PGE Elektrownia Opole Dobrzeń Wielki POL 1972Zapłacone
145. 15 ŻUK PAWEŁ AZS-AWF Warszawa WARSZAWA POL 1975Zapłacone
146. 118 ŻYŻA PIOTR Athletics Team Prusice SKOKOWA POL 1977Zapłacone