Zapisy na bieg: 33. Supermaraton Kalisia
Miejsce zawodów: Blizanów k.Kalisza
Data startu: 2017-11-04
Strona www Organizatora: http://www.supermaraton-kalisia.kalisz.pl/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration

Uwaga - Zawodnicy stratujący w ramach Mistrzostw Polski, posiadający aktualną licencję PZLA wypełniają pole Nr licencji. Przy procedurze płatności online zostanie naliczony rabat 30 PLN. Zawodnicy z licencją i kwalifikacją sportową startują bezpłatnie. Szczegóły powyżej w regulaminie.

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikPłatność
1. Paszkiel Sebastian Polfa Tarchomin S.A Radom POL 1972
2. Msck Ada Gubin POL 1976
3. MICHALSKI ADAM GNIEZNO POL 1980
4. Karolak ania siemianice POL 1985
5. Dziedzic Piotr Niezrzeszony Inowrocław POL 1975
6. KRÓL MICHAŁ Puławy POL 1987
7. Kuryło Piotr Augustów POL 1972
8. Wieła Mariusz sieradzbiega.pl Brzeznio POL 1985
9. SUSKI JÓZEF AGB TORFY Łódź POL 1978
10. Krawczyk Radosław KB Szamotuły Szamotuły POL 1982
11. Stempniak Daniel KS Maraton Ostrów Wlkp. Ostrów Wielkopolski POL 1982
12. BOROWSKI ADAM Activextreme Start 24 pl Inowrocław POL 1978
13. May-Adamek Katarzyna Rakownia POL 1975
14. Czajkowski Arkadiusz ADS MASNA Katowice POL 1972
15. SZYGENDA WALDEMAR Konin POL 1963
16. Jastrzębski Leszek Prudnik POL 1953
17. Konarska Aleksandra KSK Klub Skręconej Kostki Gorzów Wlkp. POL 1987
18. Czechorowski Ryszard Piotr Szklarska Poręba POL 1972
19. Walczuk Marcin sieradzbiega.pl BRZEŹNIO POL 1976
20. bielecki MARIUSZ Grodziszcze POL 1975
21. ŁUCZKOWSKI ZYGMUNT TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bydgoszcz POL 1950
22. Regus Michał Pleszew POL 1990
23. Polus Tomasz Drużyna Szpiku Gniezno POL 1975
24. 1 Biegasiewicz Monika MKL Szczecin ProRunning Promotion Szczecin POL 1976Zapłacone
25. 3 KARKOSZKA MAŁGORZATA UKS ORZEŁ DOBRYSZYCE Radomsko POL 1980Zapłacone
26. 4 PAZDA-POZORSKA Małgorzata AML Słupsk Kobylnica POL 1982Zapłacone
27. 6 KUNERT KAMIL TL ROW Rybnik Rybnik POL 1985Zapłacone
28. 7 ŁĄCZYŃSKI ADAM KS ALASKA ŁÓDŹ Łódź POL 1984Zapłacone
29. 8 MAZUR Andrzej LKS Zantyr Sztum Bojano POL 1974Zapłacone
30. 9 PELCHEN TOMASZ RLTL ZTE RADOM GRÓJEC POL 1974Zapłacone
31. 10 Będkowski Jacek Zawisza Stara Kuźnia Łowicz POL 1980Zapłacone
32. 11 Stachyra Piotr PIAST GŁOGÓW Głogów POL 1983Zapłacone
33. 12 Ślęczka Damian Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów Rzeszów POL 1980Zapłacone
34. 13 Uciechowski Jan LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie Lędzina POL 1963Zapłacone
35. 14 Uciechowski Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie Opole POL 1988Zapłacone
36. 15 ŻUK PAWEŁ AZS-AWF Warszawa WARSZAWA POL 1975Zapłacone
37. 16 GRABLEWSKI GRZEGORZ Team-LUKS Żórawina-Wrocław Wrocław POL 1975Zapłacone
38. 17 Lubiński Jarosław KKL Kielce Lipno POL 1991Zapłacone
39. 18 Brzozowicz Jakub TS AKS CHORZÓW Świętochłowice POL 1985Zapłacone
40. 19 Aid Patryk Polonia Warszawa/Obozy Górskie Warszawa POL 1991Zapłacone
41. 100 LORENC ARTUR Ślesin POL 1984Zapłacone
42. 101 Zajdel Arkadiusz Auto Centrum Lis Stawiszyn POL 1980Zapłacone
43. 102 Urbanek Zbyszek anilewEdiwaDlimaK Pszczyna POL 1979Zapłacone
44. 103 LIS ROBERT Supermaraton Kalisz Marchwacz POL 1959Zapłacone
45. 104 Frołow Jakub IM2010 Warszawa POL 1973Zapłacone
46. 105 Pfajfer Marek Spójnia Białe Błota Legbąd POL 1984Zapłacone
47. 106 MATECKI MACIEJ KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina POL 1965Zapłacone
48. 107 ELING LIDIA Rawickie Morsy Rawicz POL 1973Zapłacone
49. 108 Namlik Maciej Wałbrzych POL 1974Zapłacone
50. 109 Skrobała Dariusz Bolechowo POL 1979Zapłacone
51. 110 Muss Aleksander ACE OF SPADES Bydgoszcz POL 1973Zapłacone
52. 111 Kicinska Dorota Rozbiegany Rawicz Rawicz POL 1987Zapłacone
53. 112 Kudłak Paweł Poranny Patrol Kraków POL 1988Zapłacone
54. 113 Głogowski Piotr Naprzód Młociny Warszawa POL 1973Zapłacone
55. 114 Liszewski Piotr Plonsk POL 1986Zapłacone
56. 115 Kaliszewski Tomasz Szczecin POL 1962Zapłacone
57. 116 JACKIEWICZ ARKADIUSZ BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW Głogów POL 1966Zapłacone
58. 117 ROGÓŻ ELŻBIETA ProRunning Promotion Warszawa POL 1978Zapłacone
59. 118 ŻYŻA PIOTR Athletics Team Prusice SKOKOWA POL 1977Zapłacone
60. 119 PAZDEJ Piotr ULTRAMARATON LEŚNA DOBA - CHIA CHARGE Pabianice POL 1976Zapłacone
61. 120 Jankowska Barbara Poznań POL 1975Zapłacone
62. 121 WYBIERAŁA ANDRZEJ Rozbiegany Rawicz Rawicz POL 1967Zapłacone
63. 122 JASTRZĘBSKI LESZEK Prudnik POL 1954Zapłacone
64. 123 Maciejewski Krzysztof KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN POL 1982Zapłacone
65. 124 LORENC JOANNA ENDORFINY WĄSOSZ Wąsosz POL 1982Zapłacone
66. 125 Minowicz Łukasz ŁUKI GOSTYŃ POL 1983Zapłacone
67. 126 Kaczmarek Piotr Gdańsk POL 1974Zapłacone
68. 127 Błochowiak MAGDALENA Klub biegaczy JYSK Miejska Górka POL 1980Zapłacone
69. 128 Samsel Artur Patryk Hołtyn Warszawa POL 1979Zapłacone
70. 129 Flisikowski Bartłomiej Gdańsk POL 1975Zapłacone
71. 130 PAWŁOWSKI TOMASZ Team Pleszew Dobrzyca POL 1979Zapłacone
72. 131 Prokopczuk Adam TT Szczecin Szczecin POL 1979Zapłacone
73. 132 WIRA MIROSŁAW Wrocław POL 1959Zapłacone
74. 133 Suwart Monika Poznań POL 1979Zapłacone
75. 134 Suwart Marcin Poznań POL 1979Zapłacone
76. 136 TALAR ZENON 100 km dla Polski Dąbrówka Leśna POL 1953Zapłacone
77. 137 KRĘZEL KRZYSZTOF Night runners Wrocław Wisznia Mała POL 1991Zapłacone
78. 138 Góralczyk Andrzej Parkrun Poznań Koziegłowy POL 1960Zapłacone
79. 139 Brodowski Piotr Ślesin POL 1986Zapłacone
80. 140 WOJCIESZEK JOANNA Biegam, Bo Nie Lubię Kostrzyn Wlkp POL 1984Zapłacone
81. 141 Kociński Dominik Kluczyk Running Team Raszków POL 1982Zapłacone
82. 142 DWORSKI MAREK AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice POL 1955Zapłacone
83. 143 Kansy Sebastian Katowice POL 1988Zapłacone
84. 144 Suchcicki Krzysztof Wrocław POL 1974Zapłacone
85. 145 Pasiecznik Miłosz Muay Running Team Poznań POL 1986Zapłacone
86. 146 Bielicki Bartosz Running Team Milicz Milicz POL 1980Zapłacone
87. 147 Andersz Ryszrd TEAM PLESZEW Pleszew POL 1968Zapłacone
88. 148 Gozdalski Jarosław Witkowo biega Witkowo POL 1973Zapłacone
89. 149 KOZIARSKI MICHAŁ LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI Sieraków Śląski POL 1986Zapłacone
90. 150 Calicki Łukasz 147Ultra Szczecin POL 1976Zapłacone
91. 151 Wierzbicki Mirosław OTM.B Otmuchów POL 1980Zapłacone
92. 152 Łączny Jarosław PB SLA Bydgoszcz POL 1979Zapłacone
93. 153 Mleczak Piotr poznań POL 1957Zapłacone
94. 154 Biała Joanna It Will Happen Ząbki POL 1977Zapłacone
95. 155 SIERSZUŁA WIKTOR Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn POL 1978Zapłacone
96. 156 TALAR MAREK 100 km dla Polski Dąbrówka Leśna POL 1985Zapłacone
97. 157 Sawa Michał Lublin POL 1993Zapłacone
98. 158 Korzeniowska Małgorzata Warszawa POL 1981Zapłacone
99. 159 Motylska Aleksa Płock Biega No Age Limit Mogilno POL 1995Zapłacone
100. 160 Radzimirska Justyna Lubania POL 1991Zapłacone
101. 161 Oleszak Piotr STREFA CHILOUTU Tulce POL 1984Zapłacone
102. 162 Okrasa Paulina Kalisz POL 1990Zapłacone
103. 163 Wesołowski Jakub Płock POL 1970Zapłacone
104. 164 Osina Jakub Biegający Świdnik Świdnik POL 1978Zapłacone
105. 165 Starczewski Jarosław Run Forrest Ząbki POL 1975Zapłacone
106. 166 ZIELIŃSKI MARCIN Feniks PGE Elektrownia Opole Dobrzeń Wielki POL 1972Zapłacone
107. 167 OSTACH DARIA Ostrów Wielkopolski POL 1976Zapłacone
108. 168 Matlok Marek Biegaj z Pileckim Zabre POL 1976Zapłacone
109. 169 Brzozowski Andrzej WKZ Zamość POL 1954Zapłacone
110. 170 Wojtas Marek supermaraton kalisz kalisz POL 1970Zapłacone
111. 171 Nolbrzyk Adrian GreatGratula OSIECZNA POL 1976Zapłacone
112. 172 Wysocka Alicja PIES ICH GANIAŁ Prabuty POL 1970Zapłacone
113. 173 Wysocki Mariusz PIES ICH GANIAŁ Prabuty POL 1962Zapłacone
114. 174 Parol ARTUR Ząbki POL 1976Zapłacone
115. 175 Smereka Tomasz Running Team Milicz Milicz POL 1977Zapłacone
116. 176 PRYMOWICZ DARIUSZ Swarzedz POL 1974Zapłacone
117. 177 Kuryło Paweł Augustów POL 1972Zapłacone
118. 178 Mielczarek Dawid david_step_by_step #SlężakTeam Kępno POL 1982Zapłacone
119. 179 Hernik Dariusz Biegiem Radom Radom POL 1969Zapłacone
120. 180 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Forever Young Łódź Łódź POL 1962Zapłacone
121. 181 Strykowski Jarosław Drużyna Szpiku Poznań POL 1967Zapłacone
122. 182 Bukalski Zbigniew Luboń POL 1970Zapłacone
123. 183 Prager Wojciech Tupiące Giry Poznań POL 1979Zapłacone
124. 184 MACIEJEWSKI BOGUSŁAW Kwidzyn POL 1958Zapłacone
125. 185 SIWEK KRZYSZTOF 1967 Zloty Stok POL 1967Zapłacone
126. 186 KAWECKI Józef WRZEŚNICA POL 1961Zapłacone
127. 187 Śleziak Jakub Czorne Hanysy Siemianowice Śląskie POL 1977Zapłacone
128. 188 Kowalik Andrzej Bieg opolski Opole POL 1979Zapłacone
129. 189 Arkadiusz Buczyński Bolesław POL 1974Zapłacone
130. 190 Starzyński Adam ProRunning Promotion Nieporęt POL 1976Zapłacone
131. 191 gawroński paweł ostrów wlkp. POL 1977Zapłacone
132. 192 SARNOWSKI PAWEŁ UltraSarny Ostrzeszów POL 1988Zapłacone
133. 193 GAŁUSZKA RAFAŁ GUBIN POL 1973Zapłacone
134. 194 Faron Agnieszka NORAFSPORT Kraków POL 1982Zapłacone
135. 195 Nowicki Michael NORAFSPORT Kraków POL 1978Zapłacone
136. 196 Baćmaga Grzegorz Biegiem radom radom POL 1968Zapłacone
137. 197 Lasota Grzegorz Biegiem Radom Radom POL 1977Zapłacone
138. 198 Piotrowski Andrzej Poranny Patrol Kraków POL 1983Zapłacone
139. 199 NOWAK PAWEŁ Supermaraton Kalisz Kalisz POL 1959
140. 200 Frontczak Marek Kalisz POL 1952
141. 201 Groblewski Edward RKS Łódz Łask POL 1960Zapłacone
142. 202 ZAPOTOCZNY JACEK Today is yours Oława POL 1990Zapłacone
143. 203 Batory Stefan AZS AWF Warszawa Warszawa POL 1978Zapłacone
144. 204 FABRYCZNY KLAUDIUSZ Gopher Sosnowiec Sosnowiec POL 1974Zapłacone
145. 205 Kosarzycka Aneta KB SUKCES ŻMIGRÓD Żmigród POL 1987Zapłacone
146. 666 Sikorski Piotr 4Run Team Piła/Giro di Zawada Piła POL 1981Zapłacone