Zapisy na bieg: IV bieg w ramach 26 finału WOŚP w Pile!
Miejsce zawodów: Piła
Data startu: 2018-01-14
Strona www Organizatora: https://www.facebook.com/events/1862469874083735/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration


Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikDystansPłatność
1. 133 Adamczyk Arkadiusz Piła POL 1968Bieg
2. 510 Adamczyk Mirosław PIŁA POL 1970Bieg
3. 310 ambrożuk krzysztof pieluchowaniewielorazowe.pl Piła POL 1982Bieg
4. 468 Andrzejewski Damian Piła POL 1981Bieg
5. 228 Archaniołowicz Joanna DRUŻYNA SZPIKU/Muay Running Team Poznań POL 1970Bieg
6. 523 Bachmatiuk Magdalena SP Białośliwie Piła POL 1986Bieg
7. 702 Bajerska Renata Energy Siłownia Fitness Kaczory POL 1965Bieg
8. 492 Bajor Zbigniew Pila POL 1966Bieg
9. 493 Bajor Maciej Pila POL 2008Bieg
10. 316 Bańda Małgorzata kule runners Piła POL 1995Bieg
11. 376 Barbusińska Alicja Piła POL 1972Bieg
12. 532 Barcz Tomasz Piła POL 1974Bieg
13. 555 Bartol Igor Pila POL 2006Bieg
14. 414 Bartol Izabella Piła POL 1981Bieg
15. 298 Bąk Marcelina Piła POL 2005Bieg
16. 714 Bednarek Karolina Brzeźno POL 1986Bieg
17. 676 Bednarz Piotr MKP Szuwarek Piła Piła POL 2001Bieg
18. 142 Belak Dariusz Piła POL 1982Bieg
19. 216 Belda-Iwaniak Róża Ujście POL 1984Bieg
20. 615 Belda-Kalisiewicz Kamila Szydłowo POL 1978Bieg
21. 255 Białczyk Mariusz Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1977Bieg
22. 129 Biskupski Marcin Chodzież POL 1976Bieg
23. 160 Błachut Marek Wrocław POL 1973Bieg
24. 774 BŁASZCZYK ŁUKASZ KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1975Nordic Walking
25. 775 Błaszczyk Katarzyna KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1970Nordic Walking
26. 90 Błaszczyk Dorota Wałcz POL 1960Bieg
27. 87 Błaszczyk Marta Wałcz POL 1992Bieg
28. 79 Boboryk Agata Piła POL 1983Bieg
29. 667 Boboryk Lena Piła POL 2011Bieg
30. 666 Boboryk Maya Piła POL 2006Bieg
31. 475 Bochra Iga PIŁA POL 1996Bieg
32. 371 Bogusławski Jacek Piła POL 1972Bieg
33. 422 Bołtrukiewicz Janina Biała POL 1962Bieg
34. 111 Bonzel Dorota Klub Szalonej Dorotki Piła POL 1986Bieg
35. 215 Borowiak Szymon Franciszek Piła POL 2010Bieg
36. 211 Borowiak Magdalena Piła POL 1981Bieg
37. 410 Borówko Marika Piła POL 2010Bieg
38. 409 Borówko Kinga Piła POL 1983Bieg
39. 280 BOSIANEK ANNA Piła POL 1983Bieg
40. 672 Brandt Franciszek Piła POL 2009Bieg
41. 496 Brandt Tomasz Piła POL 1978Bieg
42. 439 BUDZIŃSKI DARIUSZ Piła POL 1974Bieg
43. 709 BUŁAKOWSKI LESZEK WAŁCZ Wałcz POL 1965Bieg
44. 41 Burbulis Agnieszka LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1979Bieg
45. 472 Chabowska Dorota Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1967Bieg
46. 473 Chabowski Maciej Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1965Bieg
47. 474 Chabowski Kajetan Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1993Bieg
48. 116 Charęzińska Lucyna LKB LESZNO Piła POL 1980Bieg
49. 101 Chlebek Aleksandra Piła POL 1991Bieg
50. 328 Chodur-Czarnecka Dagmara Ujście POL 1993Bieg
51. 107 Chojnacki Maciej chodzież POL 1986Bieg
52. 494 Chołota Marek Biegowy Świat Piła POL 1979Bieg
53. 427 Chudy Marek Kaczory POL 1983Bieg
54. 763 Chura Quispe Monika Pila POL 1976Nordic Walking
55. 471 CHWAŁEK Jarosław KS Gwardia Piła POL 1969Bieg
56. 94 Chwiesiukowicz Dorota Pila POL 1985Bieg
57. 465 Ciachera Ireneusz indywidualnie Bydgoszcz POL 1967Bieg
58. 346 Ciechanowska Anna Piła POL 1982Bieg
59. 72 Cierach Jarosław Piła POL 1963Bieg
60. 38 Cierpikowski Paweł Wałcz POL 1976Bieg
61. 95 Cierpikowski Franciszek Wałcz POL 2006Bieg
62. 642 Ciesielska Paulina PLKS GWDA Piła Piła POL 2005Bieg
63. 641 Ciesielski Arkadiusz Piła POL 1975Bieg
64. 540 Ciok Justyna Piła POL 1976Bieg
65. 664 Ciołek Łukasz Piła POL 1987Bieg
66. 185 Ciszewski Paweł Miasteczko krajeńskie POL 1988Bieg
67. 703 Cyfer Adrian Polonia Piła Gorzów Wielkipolski POL 1995Bieg
68. 394 Czajkowska Malwina zjednoczeni Kaczory Piła POL 2004Bieg
69. 396 Czajkowski Sebastian Piła POL 2013Bieg
70. 572 Czarnecka Martyna Kaczory POL 1998Bieg
71. 329 Czarnecki Mateusz Ujście POL 1991Bieg
72. 516 Czarny Katarzyna Agata Piła POL 2010Bieg
73. 613 Czech Paulina Piła POL 1994Bieg
74. 304 Czerwiński Szymon Piła POL 1986Bieg
75. 206 Czeszewski Stanisław Piła POL 1947Bieg
76. 592 Ćwirzeń Marcin Wolf Team Trzcianka POL 1986Bieg
77. 231 Dach Katarzyna Piła POL 2000Bieg
78. 491 Dawid Nowak szamocin POL 1988Bieg
79. 64 Dąbek Sućko Kacper Piła POL 2009Bieg
80. 352 Dąbrowska Pola Piła POL 2007Bieg
81. 353 Dąbrowski Nataniel Piła POL 2013Bieg
82. 351 Dąbrowski Dariusz Piła POL 1978Bieg
83. 339 Dering Hanna Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
84. 342 Dering Wojtek Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 2012Bieg
85. 568 Dębowczyk Hanna Piła POL 2010Bieg
86. 275 Dębowczyk Łukasz 1982 Piła POL 1982Bieg
87. 585 Dobersztyn Aleksander Piła POL 1965Bieg
88. 651 Domagalska Anna Piła POL 1980Bieg
89. 650 Domagalski Michał Piła POL 1983Bieg
90. 317 Dorszewski Przemysław KS. Albisia Piła POL 1978Bieg
91. 19 Drab Wiktor Piła POL 2008Bieg
92. 15 Drab Marcin Piła POL 1979Bieg
93. 17 Drab Patrycja Piła POL 1981Bieg
94. 21 Drab Emilia Piła POL 2010Bieg
95. 245 Drajewska Hanna grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1977Bieg
96. 453 Drajewski Zbigniew grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1978Bieg
97. 559 Drozdowski Bartosz Piła POL 1995Bieg
98. 291 Drożdż Jerzy Piła POL 1958Bieg
99. 173 Drzewiecka Lucyna Pila POL 1986Bieg
100. 174 Drzewiecki Wojciech Pila POL 2012Bieg
101. 625 DRZYCIMSKA EWA Pilscy Patrioci Piła POL 1968Bieg
102. 336 Dudkiewicz Jolanta Budy POL 1962Bieg
103. 768 Dudkiewicz Dariusz Budy POL 1963Nordic Walking
104. 724 Dukiewicz Aneta Czarne Pantery Piła POL 1971Nordic Walking
105. 794 Dukiewicz Regina Czarne Pantery Piła POL 1949Nordic Walking
106. 546 Dykiel Patrycja Piła POL 1990Bieg
107. 746 DYMKOWSKI KRZYSZTOF CZARNE PANTERY PILA POL 1973Nordic Walking
108. 633 Dyner Klaudia Piotowice POL 1990Bieg
109. 782 Dziubczyńska Ewa wałecka ściema Wałcz POL 1967Nordic Walking
110. 357 Efimenko Przemysław Piła POL 1985Bieg
111. 93 Encminger Natalia Biegaj z Głową Kaczory POL 1993Bieg
112. 33 Encminger Marta Piła POL 1990Bieg
113. 506 Fabiszak Aleksandra Ujście POL 1982Bieg
114. 503 Fabiszak-Plywaczyk Anna Ujście POL 1977Bieg
115. 190 Fąka Łukasz KB Gmina Czarnków Gębice POL 1975Bieg
116. 411 Fąs Dariusz Piła POL 1971Bieg
117. 452 Felczyńska Janina Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski Krzyż Wlkp POL 1963Bieg
118. 533 Fiałka Maciej Lokator Piła Jeziorki POL 1974Bieg
119. 765 Figas Dorota Piła POL 1967Nordic Walking
120. 97 fons aleksandra Pila POL 1983Bieg
121. 734 Foszcz Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1977Nordic Walking
122. 735 Foszcz Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 1968Nordic Walking
123. 681 Franckowiak Piotr Piła POL 1970Bieg
124. 682 Franckowiak Mateusz Piła POL 2006Bieg
125. 449 Franczak Wojciech LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA POL 1959Bieg
126. 484 Frankowska Monika DAR-MED TEAM Chodzież POL 1985Bieg
127. 691 Frączek Arkadiusz ArKi Kaczory POL 1981Bieg
128. 727 Frohlich Jadwiga Piła POL 1953Nordic Walking
129. 632 Furmanek Marcin Wrzesnia POL 1990Bieg
130. 737 Galicka Antosia Piła POL 2009Nordic Walking
131. 736 Galicka Beata Piła POL 1975Nordic Walking
132. 586 Gapińska Amelia Giro do Zawada Piła POL 2006Bieg
133. 590 Gapińska Katarzyna Giro do Zawada Piła POL 1976Bieg
134. 482 Gapiński Dariusz DAR-MED TEAM Chodzież POL 1977Bieg
135. 179 Gapiński Marcin Giro do Zawada Piła POL 1976Bieg
136. 749 Garbowska Aleksandra Tuczno POL 1900Nordic Walking
137. 197 Garbowska Anna Tuczno POL 1981Bieg
138. 198 Garbowski Piotr Tuczno POL 1981Bieg
139. 222 Garczynski Maciej Pila POL 2001Bieg
140. 214 Garczyński Michał Piła POL 1992Bieg
141. 70 Garska Maria - Piła POL 2009Bieg
142. 476 Gawrońska Weronika WOLF TEAM Biała POL 2000Bieg
143. 764 Gawrońska Małgorzata STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1979Nordic Walking
144. 739 Gawrońska Sylwia STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1968Nordic Walking
145. 89 Gawroński Grzegorz STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1970Bieg
146. 300 Gburczyk Krzysztof Pila POL 1981Bieg
147. 638 Gebarowski Grzegorz Pila POL 1978Bieg
148. 58 GEHRKE ROBERT PCH_RUN Chodzież POL 1987Bieg
149. 544 Gendek Mikołaj Piła POL 2007Bieg
150. 542 Gendek Agnieszka Piła POL 1974Bieg
151. 543 Gendek Marcin Piła POL 2000Bieg
152. 541 Gendek Rafał Piła POL 1974Bieg
153. 437 Gilbert Damian Lokator Nieruchomości Piła PIŁA POL 1981Bieg
154. 184 Glapa Marcin Piła POL 1981Bieg
155. 382 glapa lukasz Pila POL 1983Bieg
156. 383 Glapa Karol Pila POL 2009Bieg
157. 189 Glazer Anna KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
158. 778 Głowacka Halina Piła POL 1958Nordic Walking
159. 397 Gołębiewski Patryk Piła POL 1984Bieg
160. 276 Gozdur agnieszka Agnieszka Gozdur Stobno POL 1978Bieg
161. 604 GÓRA KRZYSZTOF Krzysztof Góra Chodzież POL 1974Bieg
162. 605 Góra Izabela Krzysztof Góra Chodzież POL 1981Bieg
163. 683 Górny Kajtek Iskra Szydłowo Stobno POL 2001Bieg
164. 25 Grabiński Przemek Piła POL 1981Bieg
165. 658 Grabowska Aleksandra Piła POL 1997Bieg
166. 623 Grabowska Aleksandra LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
167. 467 GRABOWSKA IZABELA Kaczory POL 1980Bieg
168. 498 Gracz Małgorzata Piła POL 1975Bieg
169. 281 Graczkowski Damian 1995 Piła POL 1995Bieg
170. 113 Grams Marek PCH_RUN Chodzież POL 1975Bieg
171. 384 Groch Małgorzata Czarne Panery Skórka POL 1973Bieg
172. 620 Grochowska Agnieszka lubię budyń Piła POL 1978Bieg
173. 417 Grochowska Joanna Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 1979Bieg
174. 418 Grochowski Krystian Gabinet Psychoterapii Dard Pila POL 1976Bieg
175. 419 Grochowski Tymon Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2005Bieg
176. 420 Grochowski Bogusz Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2008Bieg
177. 497 Grodzka Malgorzata Krzyz wlkp. POL 1969Bieg
178. 726 Grudzińska Justyna Sailing Team Ferajna Piła POL 1983Nordic Walking
179. 552 Gruse Dawid Piła POL 1986Bieg
180. 210 Gruszczyńska Magdalena Piła POL 1980Bieg
181. 607 Grzebyta Adam KPP PIła Piła POL 1977Bieg
182. 606 Grzebyta Zdzisława KPP PIła Piła POL 1976Bieg
183. 693 Grzegorczyk Wiktoria Piła POL 2009Bieg
184. 694 Grzegorczyk Julian Piła POL 2011Bieg
185. 692 Grzegorczyk Dorota Piła POL 1986Bieg
186. 526 Grzegorek Mariusz KB Gmina Czarków Biała POL 1986Bieg
187. 327 GRZELAK SŁAWOMIR Piła POL 1965Bieg
188. 274 Grześk Janusz Piła POL 1968Bieg
189. 241 Guss Kasia Piła POL 2004Bieg
190. 326 Gworys Michał Piła POL 1991Bieg
191. 445 Hadzicki Łukasz Piła POL 1988Bieg
192. 169 Hamerski Łukasz Piła POL 1981Bieg
193. 554 Hapke Piotr WAŁECKA ŚCIEMA Wałcz POL 1970Bieg
194. 777 Hącia Ewa Piła POL 1951Nordic Walking
195. 583 Helak Małgorzata Średnica POL 1981Bieg
196. 502 Herc Mirosław Piła POL 1973Bieg
197. 500 Herc Mirosław Piła POL 2001Bieg
198. 4 Hordych Jan PCH_RUN Szamocin POL 1997Bieg
199. 224 Hryncewicz Filip Piła POL 2010Bieg
200. 223 Hryncewicz Julia Piła POL 2005Bieg
201. 256 Idzikowski Maciej Ujście POL 1979Bieg
202. 77 Iwaniak Wioletta Mirosław POL 1970Bieg
203. 220 Iwaniak Dominik Ujście POL 2000Bieg
204. 218 Iwaniak Mirosław Ujście POL 1983Bieg
205. 81 Iwaniak Dariusz Mirosław POL 1975Bieg
206. 219 Iwaniak Weronika Ujście POL 2007Bieg
207. 563 Iwicka Maria Piła POL 1989Bieg
208. 574 Iwicka Magdalena Piła POL 1977Bieg
209. 164 Iwicka Pola Piła POL 2003Bieg
210. 562 Iwicki Dominik Piła POL 1987Bieg
211. 558 Jabłońska Bożena Piła POL 1961Bieg
212. 303 Jagła Kamil gRUNwald team Poznań Piła POL 1996Bieg
213. 723 Jakiel-Mainieri Sabina Czarne Pantery Piła POL 1970Nordic Walking
214. 588 Jamka-Żarnowska Justyna Piła POL 1979Bieg
215. 582 Janas Katarzyna Kocham Adasia! Ślesin POL 1991Bieg
216. 800 Janicka Paula Piła POL 2004Nordic Walking
217. 799 Janicka Olivia Piła POL 2000Nordic Walking
218. 272 Jankowska Anita UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2006Bieg
219. 273 Jankowski Krzysztof UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2007Bieg
220. 28 Jankowski Jerzy Piła POL 1959Bieg
221. 237 Jarczyński Mariusz W K B 102 rem-run_team Piła POL 1969Bieg
222. 463 Jarosz Anna Siła jest kobietą Połajewo POL 1992Bieg
223. 110 JASIANEK michal pila POL 2014Bieg
224. 108 JASIANEK DOMINIK pila POL 2008Bieg
225. 751 Jasiecka Bożena Czarne pantery Piła POL 1959Nordic Walking
226. 787 Jasoń Grażyna Dynamic Piła POL 1962Nordic Walking
227. 14 Jasoń-Pawłowska Justyna E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1981Bieg
228. 770 Jaworska Joanna Klub Miłośników Nordic Walking Czarne Pantery Piła Piła POL 1979Nordic Walking
229. 596 Jaworski Maciej Piła POL 1981Bieg
230. 238 Jezior Mirosława Piła POL 1967Bieg
231. 182 Jęśko-Białek Szymon Samuraj Gold Team piła POL 2000Bieg
232. 181 Jęśko-Białek Waldemar Samuraj Gold Team piła POL 1973Bieg
233. 299 Józefowicz Katarzyna Piła POL 1987Bieg
234. 795 Judycka Iwona Czarne Pantery Piła Piła POL 1978Nordic Walking
235. 29 Jurek Edyta Piła POL 1988Bieg
236. 330 JUSTA DARIUSZ Piła POL 1968Bieg
237. 23 Kaczmarek Michał Onionrunners Piła POL 1984Bieg
238. 599 Kaiser Agnieszka Piła POL 1975Bieg
239. 600 Kaiser Cedrik Piła POL 2004Bieg
240. 747 KAJA ZUZANNA CZARNE PANTERY PILA POL 2008Nordic Walking
241. 635 Kajewska Urszula Piła POL 1994Bieg
242. 616 Kalisiewicz Adrian Szydłowo POL 2003Bieg
243. 617 Kalisiewicz Eryk Szydłowo POL 2010Bieg
244. 447 Kalniuk Paweł Trzcianka POL 1996Bieg
245. 529 Kaminska Beata Wałecka ściema Wałcz POL 1971Bieg
246. 180 Kamińska Elżbieta Piła POL 1976Bieg
247. 344 KAmińska Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1971Bieg
248. 779 Kamińska-Lech Iwona Piła POL 1998Nordic Walking
249. 462 Kamiński Szymon Piła POL 2009Bieg
250. 776 Kanecka Sylwia Piła POL 1971Nordic Walking
251. 478 Kanecki Oliwier PIŁA POL 2005Bieg
252. 264 Kapecka Małgorzata Wałcz POL 1983Bieg
253. 123 Kapturska Małgorzata Piła POL 1986Bieg
254. 364 Karczewski Paweł Jaraczewo POL 1982Bieg
255. 279 Kasielski Rafał Runners of Wałcz Wałcz POL 2002Bieg
256. 75 Kasprzycki Marek PCH_RUN Chodzież POL 1976Bieg
257. 685 Kastelik Marcin Piła POL 1978Bieg
258. 399 Kazulek Lena Piła POL 2009Bieg
259. 398 Kazulek Katarzyna Piła POL 1980Bieg
260. 740 Kąckowska Beata Jeziorki Aktywna Wieś Piła POL 1974Nordic Walking
261. 741 Kąckowski Marek Jeziorki Aktywna Wieś Kaczory POL 1953Nordic Walking
262. 157 Kądziela Paweł Dobrzyca POL 1980Bieg
263. 159 Kądziela Małgorzata Dobrzyca POL 2008Bieg
264. 194 Kądziela Henryk Piła POL 1954Bieg
265. 158 Kądziela Maciej Dobrzyca POL 2005Bieg
266. 557 Kieca Marcin Czogori Piła POL 1986Bieg
267. 630 KIEŁBOWICZ SZYMON PIŁA POL 2013Bieg
268. 517 KIEŁCZYŃSKI WALDEMAR PIOTR BYDGOSZCZ POL 1983Bieg
269. 345 Kimińska Piotr Wałecka Ściema Wałcz POL 1964Bieg
270. 204 Kinczel Karolina WAŁCZ POL 1989Bieg
271. 205 Kinczel Tomasz WAŁCZ POL 1977Bieg
272. 573 Klap Mirosław DAS JURGEN TEAM Piła POL 1975Bieg
273. 271 Kledzik Natalia PCH_RUN Chodzież POL 1988Bieg
274. 400 Kledzik Joanna Kaczory POL 1979Bieg
275. 6 Kleszcz Bożena Piła POL 1977Bieg
276. 7 Kleszcz Krzysztof Piła POL 2004Bieg
277. 5 Kleszcz Adam Piła POL 1977Bieg
278. 188 KLUGE EWA Piła POL 1967Bieg
279. 209 KLUSKA EWELINA PIŁA POL 1982Bieg
280. 551 Kłeczek Tomasz Piła POL 1975Bieg
281. 375 Knap Marta Kameleon Team Piła POL 1982Bieg
282. 172 Knapińska Monika Piła POL 1985Bieg
283. 428 Knioła Weronika Piła POL 2007Bieg
284. 431 Knioła Agnieszka Piła POL 1981Bieg
285. 429 Knioła Klaudia Piła POL 2010Bieg
286. 430 Knioła Łukasz Piła POL 1980Bieg
287. 196 KOBIERSKA ANNA CHODZIEŻ POL 1981Bieg
288. 150 Kobierska Ewelina Chodzież POL 1987Bieg
289. 187 Kobus Krzysztof Piła POL 1965Bieg
290. 610 Kochańska Olga Piła POL 1991Bieg
291. 611 Kochański Bruno Piła POL 2008Bieg
292. 443 Kolendo Arkadiusz Rogoziński Klub Biegacza Ryczywół POL 1979Bieg
293. 109 KOŁDA HALINA PCH_RUN Chodzież POL 1962Bieg
294. 487 Kołodziejczyk Mateusz Piła POL 2008Bieg
295. 485 Kołodziejczyk Marek Piła POL 1979Bieg
296. 124 Kołodziejczyk Tomasz Bractwo Turystyki Rowerowej Piła Piła POL 1966Bieg
297. 486 Kołodziejczyk Anna Piła POL 1985Bieg
298. 106 Kołodziejczyk Bartosz OnionRunners Piła POL 1985Bieg
299. 199 Kondera Jacek Piła POL 1978Bieg
300. 36 Kondera Maciej Piła POL 2008Bieg
301. 665 Kondera Martyna Piła POL 2012Bieg
302. 34 Kondera Zbigniew 4 Run Team Piła Piła POL 1975Bieg
303. 200 Kondera Norbert asd Piła POL 2004Bieg
304. 35 Kondera Monika Piła POL 1978Bieg
305. 201 Kondera Danuta Piła POL 1952Bieg
306. 140 Konik Magda Piła POL 1991Bieg
307. 45 Konopko Bogusław Piła POL 1989Bieg
308. 337 Kończak Igor Drużyna Szpiku Piła POL 2007Bieg
309. 69 Kortas Justyna - Piła POL 1977Bieg
310. 68 Kortas Magdalena Piła POL 1978Bieg
311. 710 Kosik Natalia Piłą POL 2003Bieg
312. 489 Kostrzewska Michalina Dziewoklucz POL 2000Bieg
313. 385 Kostrzewska Karolina -- Budzyn POL 1979Bieg
314. 578 KOŚCIUK IWONA UJŚCIE POL 1961Bieg
315. 528 Kowalczyk Daria gieldabiegowa.com Piła POL 1988Bieg
316. 416 Kowalska Natalia Piła POL 2004Bieg
317. 307 Kowalska Dagna Iwiccy Gdynia POL 1984Bieg
318. 441 Kowalska Beata pila POL 1984Bieg
319. 96 Kowalska Anna Piła POL 1981Bieg
320. 440 Kowalsķi Piotr pila POL 1978Bieg
321. 769 Kowalski Maciej SZYDŁOWO POL 2006Nordic Walking
322. 309 Kowalski Marcin Piła POL 1977Bieg
323. 343 KOWALSKI Radosław SZYDŁOWO POL 1984Bieg
324. 442 Kowalsķi Aleksander pila POL 2011Bieg
325. 287 Kownacki Piotr Nowa Wieś Ujska POL 1984Bieg
326. 331 Kozera Julia Piła POL 2004Bieg
327. 701 Kozera Kacper Piła POL 2000Bieg
328. 679 Kozera Mariusz Kaczory POL 1975Bieg
329. 512 Kożuchowska Justyna Piła POL 1991Bieg
330. 511 Kożuchowski Konrad Stara Łubianka POL 1990Bieg
331. 700 Krakowski Krzysztof Piła POL 1981Bieg
332. 426 Kralski Krzysztof Piła POL 1987Bieg
333. 66 KRAUZ KATARZYNA piła POL 2006Bieg
334. 67 KRAUZ KATARZYNA piła POL 1977Bieg
335. 319 Krawczyk Justyna Piła POL 1976Bieg
336. 322 Krawczyk Szymon Piła POL 2004Bieg
337. 320 Krawczyk Dariusz Piła POL 1976Bieg
338. 321 Krawczyk Alicja Piła POL 2008Bieg
339. 433 Kreskowiak Łukasz WGiT w Pile Chodzież POL 1982Bieg
340. 612 Krokos Marek Piła POL 1965Bieg
341. 618 Kruk Olivier UJŚCIE POL 2008Bieg
342. 195 KRUPA PIOTR PCH_RUN Chodzież POL 1973Bieg
343. 240 Krupa Weronika PCH_RUN Chodzież POL 2001Bieg
344. 772 Krutel Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1970Nordic Walking
345. 415 Krysztofiński Dawid Piła POL 1979Bieg
346. 243 Krzeszewska Dorota Piła POL 1976Bieg
347. 244 Krzeszewski Krzysztof Piła POL 1976Bieg
348. 495 Ksycki Adam Brodna POL 1985Bieg
349. 277 Kubat Julia Stobno POL 1999Bieg
350. 595 KUBERA PIOTR Skórka POL 1962Bieg
351. 128 Kubera Gabriela Piła POL 1972Bieg
352. 127 Kubera Mirosław Piła POL 1968Bieg
353. 591 Kubiak Kaj Wolf Team Trzcianka POL 1994Bieg
354. 306 Kubik Ireneusz Piła POL 1956Bieg
355. 318 Kujawa-Adamska Karolina Ujscie POL 1985Bieg
356. 581 Kulbiej Adam KOCHAM KAŚKĘ TRZCIANKA POL 1990Bieg
357. 732 KULCZYCKI JAN Gdańsk POL 1950Nordic Walking
358. 368 Kuna Dawid Wałecka ściema Wałcz POL 1989Bieg
359. 626 Kupich Agnieszka Energy siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1975Bieg
360. 247 Kurek Joanna Gostomia 1 POL 1984Bieg
361. 248 Kurek Nicole Gostomia 1 POL 2010Bieg
362. 269 Kurzajczyk Joanna 4Run Team Piła POL 1971Bieg
363. 798 KURZYŃSKA ALICJA CZARNE PANTERY PIŁA POL 1965Nordic Walking
364. 653 Kusz Marta Piła POL 2010Bieg
365. 183 Kusz Radek Króliczki w Plecaku Piła POL 1975Bieg
366. 684 Kuźniacki Jacek Piła POL 1978Bieg
367. 350 Lajter Jerzy 4 RUN TEAM PIŁA Piła POL 1950Bieg
368. 354 Lajter-Dąbrowska Patrycja Piła POL 1979Bieg
369. 480 Lech Tomasz Piła POL 1998Bieg
370. 481 Lech Aleksander Piła POL 2008Bieg
371. 314 Leibasz Violetta Wałcz POL 1967Bieg
372. 315 Leibasz Mariusz Wałcz POL 1963Bieg
373. 780 Lenartowicz Stanisław 1960 Stara lubianka POL 1960Nordic Walking
374. 293 Lesniewska Iwona Dolaszewo POL 1966Bieg
375. 507 Leszczyński Sławomir KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK Piła POL 1967Bieg
376. 386 Leśniewska Marta Piła POL 1992Bieg
377. 514 Lewandowska jagoda chodziez POL 2007Bieg
378. 513 Lewandowska Agata chodziez POL 2005Bieg
379. 246 Ligenza-Kowalczuk Agata Piła POL 1981Bieg
380. 230 Lipiejko Stanisław Dolaszewo POL 1956Bieg
381. 470 Lipski Oskar Piła POL 2011Bieg
382. 469 Lipski Łukasz Piła POL 1982Bieg
383. 594 Łazar-Kubera Małgorzata Skórka POL 1960Bieg
384. 593 Łotocki Rafał WOLFTEAM Trzcianka POL 1978Bieg
385. 457 Łożyńska Bogusława Piła POL 2003Bieg
386. 455 Łożyński Radek 4RUN TEAM PIŁA Piła POL 1973Bieg
387. 456 Łożyński Maciej Piła POL 2003Bieg
388. 61 Maćkowiak Maciej MM - RESCUE Piła POL 1992Bieg
389. 628 Maćkowiak Izabela Energy siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1974Bieg
390. 60 Maćkowiak Michał OLX GROUP TEAM Piła POL 1989Bieg
391. 242 Madajczyk Klaudia Tuczno POL 1992Bieg
392. 708 Maj Waldemar 100 batalion łączności Wałcz POL 1978Bieg
393. 226 Malicka Jolanta Grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1978Bieg
394. 83 Malicka Wiktoria AKB Olędry Ujście POL 2005Bieg
395. 227 Malicki Kacper Grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 2004Bieg
396. 82 Malicki Marek AKB Olędry Ujście POL 1980Bieg
397. 668 Małowicki Alan Ujście POL 1998Bieg
398. 360 Marcinkowska Lena Szwecja POL 2012Bieg
399. 358 Marcinkowska Katarzyna Szwecja POL 1984Bieg
400. 359 Marcinkowski Kamil Szwecja POL 1981Bieg
401. 773 Marcinowska Sandra Czarne Pantery Piła POL 1978Nordic Walking
402. 132 Marczykowska Monika Złotów POL 1993Bieg
403. 131 Marczykowski Kamil Złotów POL 1988Bieg
404. 3 Maret Wacław LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1950Bieg
405. 2 Maret Robert LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
406. 349 Markiewicz Maciej Piła POL 2006Bieg
407. 407 Markowska Iwona Piła POL 1974Bieg
408. 405 Markowska Zofia Piła POL 2013Bieg
409. 408 Markowski Marcin Piła POL 1976Bieg
410. 406 Markowski Maksymilian Piła POL 2006Bieg
411. 266 MARTUSZEWSKI RYSZARD Wałcz POL 1972Bieg
412. 660 Mastalski Jakub 104 batalion logistyczny CHOCZNIA / WADOWICE POL 1987Bieg
413. 643 Matusiak Anna AKB olędry Ujście POL 1978Bieg
414. 644 Matusiak LESZEK Ujście POL 1972Bieg
415. 265 Matuszak Piotr Wałcz POL 1970Bieg
416. 120 Matysek Ireneusz Samotny Wilk Wałcz POL 1958Bieg
417. 370 Matz Paweł Chodzież POL 2000Bieg
418. 525 Mazur Joanna KB Gmina Czarnków Śmieszkowo POL 1988Bieg
419. 12 Mazurkiewicz Sebastian Piła POL 1983Bieg
420. 13 Mazurkiewicz Bartosz Piła POL 2007Bieg
421. 283 Mellenthin Bartłomiej kameleon team piła Morzewo POL 1989Bieg
422. 104 Michalak Dominika Piła POL 2004Bieg
423. 139 Michalak Bartosz Wałcz POL 1984Bieg
424. 619 Michalak Marta Piła POL 2001Bieg
425. 105 Michalak Adam Piła POL 2014Bieg
426. 103 Michalak Ania Piła POL 1973Bieg
427. 268 Michalska Natalia Jeziorki POL 1987Bieg
428. 646 Mirowska Justyna Piła POL 1988Bieg
429. 86 Mirowski Bartosz Piła POL 1984Bieg
430. 168 Misterkiewicz Martyna Piła POL 2003Bieg
431. 166 Misterkiewicz Edyta Piła POL 1974Bieg
432. 167 Misterkiewicz Konrad Piła POL 2008Bieg
433. 670 Mliczek Magdalena Piła POL 1987Bieg
434. 193 Młocek Agnieszka Piła POL 1975Bieg
435. 355 Mol Rafał Energy siłownia fitness Kaczory POL 1975Bieg
436. 356 Mol Bartek ... Kaczory POL 2012Bieg
437. 412 Moskal Magdalena Debrzno POL 1989Bieg
438. 521 Mowczan Regina Wałcz Wałcz POL 1983Bieg
439. 754 Mrotek Wiesława Ujście POL 1960Nordic Walking
440. 781 Mróz Małgorzata Czarne Pantery Piła POL 1966Nordic Walking
441. 347 Naczk Estera Wałcz POL 1980Bieg
442. 325 Najdek Michał Klub tenisowy Mario Piła POL 2004Bieg
443. 792 nalepa agata ujście POL 1973Nordic Walking
444. 636 Nazar Piotr Piła POL 1985Bieg
445. 547 neldner marlena piła POL 1976Bieg
446. 145 Nicpoń Katarzyna Piła POL 1984Bieg
447. 148 Nicpoń Sebastian Pła POL 1981Bieg
448. 146 Nicpoń Małgorzata Piła POL 2011Bieg
449. 698 Niewiarowska Antosia PIŁA POL 2015Bieg
450. 696 Niewiarowska Agnieszka PIŁA POL 1980Bieg
451. 697 Niewiarowska Amelia PIŁA POL 2008Bieg
452. 695 Niewiarowski Paweł BLUE ELEPHANT PIŁA PIŁA POL 1977Bieg
453. 661 Nitecka Julia Piła POL 2006Bieg
454. 663 Nitecka Dorota Piła POL 1981Bieg
455. 163 Nowak Hubert Pantera Piła POL 1987Bieg
456. 759 Nowak Maja PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2011Nordic Walking
457. 771 Nowak Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1969Nordic Walking
458. 388 Nowak Katarzyna szamocin POL 1987Bieg
459. 762 NOWAK Maciej PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1976Nordic Walking
460. 531 Nowak Adrian Piła POL 2008Bieg
461. 760 NOWAK Witek PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2007Nordic Walking
462. 84 Nowak Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła POL 1974Bieg
463. 761 NOWAK Monika PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1977Nordic Walking
464. 530 Nowak Kamila Piła POL 1980Bieg
465. 295 Olejnik Marlena Budzyn POL 1978Bieg
466. 292 Olkowicz Barbara Piła POL 1985Bieg
467. 477 Olszewska Ewelina Połajewo Połajewo POL 1996Bieg
468. 570 Pabich Magdalena Piła POL 1975Bieg
469. 705 Pajak Piotr Pila POL 1980Bieg
470. 706 Pajak Paulina Piła POL 2007Bieg
471. 707 Pajak Aleksandra Pila POL 2009Bieg
472. 535 Palicki Marcin Rudna POL 1992Bieg
473. 686 Parecka Aleksandra NO NAME Luboń POL 1984Bieg
474. 687 Parecki Marek NO NAME Luboń POL 1983Bieg
475. 144 Partyka Maja Gabinet Masażu ORFEUSZ Piła POL 1984Bieg
476. 141 Patryjas Radosław Piła POL 1992Bieg
477. 249 Pawłowska Monika AKB OLĘDRY Ujście POL 1978Bieg
478. 509 PAWŁOWSKI Robert Vege Runners Rataje POL 1977Bieg
479. 250 Pawłowski Artur AKB OLĘDRY Ujście POL 1976Bieg
480. 20 Pawłowski Wiesław E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1972Bieg
481. 18 Pawłowski Oliwier E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2012Bieg
482. 251 Pawłowski Karol Ujście POL 2005Bieg
483. 147 Pawłowski Filip E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2016Bieg
484. 527 Pazdej Damian Pila POL 1983Bieg
485. 784 Pazdej Katarzyna Pila POL 1983Nordic Walking
486. 71 Pełechaty Ewelina Ujście POL 1979Bieg
487. 424 Pełechaty Hubert Piła POL 2001Bieg
488. 425 Pełechaty Sylwia Piła POL 1977Bieg
489. 519 Piechota Mariusz Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
490. 518 Piechota Elżbieta Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
491. 138 Piechowiak Tomasz Piła POL 1975Bieg
492. 622 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
493. 561 PIECHOWSKI KRZYSZTOF Lokator Nieruchomości Piła POL 2000Bieg
494. 621 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
495. 785 Pietrzak Jadwiga Piła POL 1964Nordic Walking
496. 80 Pilarski Igor ... Kaczory POL 2003Bieg
497. 37 Pilarski Igor ... Kaczory POL 2004Bieg
498. 171 Pinkowski Artur 4Run Team Piła Piła POL 1978Bieg
499. 434 Piosik Marek MA-Team Piła POL 1975Bieg
500. 192 Piotrowski Andrzej IRONPILA.PL Dobrzyca POL 1971Bieg
501. 186 Piwkowski Jakub 4Run team Piła Piła POL 1983Bieg
502. 177 PLASZCZYK EMIL SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1978Bieg
503. 175 Plaszczyk Magdalena SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1979Bieg
504. 178 Plenzler Maciej Poznań POL 1970Bieg
505. 648 Plewa Magdalena Kaczory POL 1983Bieg
506. 674 plewa sylwia Piła POL 1971Bieg
507. 114 Plewa Monika Piła POL 1984Bieg
508. 499 Pluciak Miłosz Piła POL 2006Bieg
509. 504 Pływaczyk Jan Ujście POL 2007Bieg
510. 505 Pływaczyk Wojciech Ujście POL 2012Bieg
511. 448 Podlecki Romuald Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1955Bieg
512. 566 POLEK NATALIA Piła POL 1993Bieg
513. 793 Polus Aleksandra Czarnków POL 1951Nordic Walking
514. 8 Ponicka Izabela Ujście POL 1974Bieg
515. 11 Ponicka Agata Ujście POL 2006Bieg
516. 74 Ponicka Marta Ujście POL 1991Bieg
517. 9 Ponicki Tomasz Ujście POL 1971Bieg
518. 341 Popiołek Lilia Chodzież POL 2010Bieg
519. 340 Popiołek Adrian PCH_RUN Chodzież POL 1984Bieg
520. 656 Poszwa Wiktoria Piła POL 1998Bieg
521. 654 Poszwa Sławomir Piła POL 1967Bieg
522. 657 Poszwa Oskar Piła POL 1995Bieg
523. 655 Poszwa Greta Piła POL 1972Bieg
524. 85 Pozorska Paulina Piła POL 1992Bieg
525. 614 Praniuk Aleksandra Piła POL 2003Bieg
526. 112 Prawucki Krzysztof Piła POL 1984Bieg
527. 367 Prendecka Sylwia Jednego Serca Wałcz POL 1984Bieg
528. 539 Prendecka Róża Jednego Serca Wałcz POL 2011Bieg
529. 369 Prendecki Rafał Wałcz POL 1980Bieg
530. 290 Prusik Adrian Skórka POL 2003Bieg
531. 783 Przanowska Joanna Skórka POL 1969Nordic Walking
532. 522 Przanowska Zuzanna Skórka POL 2001Bieg
533. 372 PRZEWOŹNIAK MICHAŁ Onion Runners Piła POL 1985Bieg
534. 742 Przybył Marianna Piła POL 1953Nordic Walking
535. 44 PRZYBYSZ EWELINA PCH_RUN CHODZIEŻ POL 1991Bieg
536. 165 puchała sławomir blue team Piła Piła POL 1969Bieg
537. 479 Puszka Grzegorz Piła POL 1986Bieg
538. 675 Puszka Daria Triumf Witankowo Piła POL 1991Bieg
539. 575 Radomska Zofia Piła POL 2008Bieg
540. 122 Radowska Agnieszka Piła POL 1978Bieg
541. 65 Radowski Michał Piła POL 1978Bieg
542. 333 Rakowska Wiktoria - Piła POL 2005Bieg
543. 151 Ratajczyk Róża Piła POL 1989Bieg
544. 42 Ratajczyk Ewa Września POL 1968Bieg
545. 152 Ratajczyk Roksana Piła POL 2011Bieg
546. 191 Ratajczyk Jakub Poznań POL 1989Bieg
547. 43 Ratajczyk Grzegorz Września POL 1969Bieg
548. 524 Ratajczyk Elżbieta Piła POL 1957Bieg
549. 149 RATAJCZYK ROBERT Piła POL 1989Bieg
550. 153 Ratajczyk Artur Piła POL 1982Bieg
551. 239 Ratajczyk Piotr Piła POL 2006Bieg
552. 234 RATAJSKA ALICJA PIŁA POL 2006Bieg
553. 791 Rauhut Krystyna Piła POL 1952Nordic Walking
554. 790 Rauhut Jakub Piła POL 2003Nordic Walking
555. 788 Rauhut Blanka Piła POL 2008Nordic Walking
556. 597 Rauhut Mateusz Piła POL 1983Bieg
557. 789 Rauhut Honorata Piła POL 1977Nordic Walking
558. 324 REMBASZ KINGA PIŁA POL 2005Bieg
559. 553 Rewers Joanna bezzatrzymywania Piła POL 1985Bieg
560. 46 REWERS IREK PCH-RUN Chodzież POL 1975Bieg
561. 564 Riske Michał Piła POL 1995Bieg
562. 423 Robert Pełechaty Piła POL 1976Bieg
563. 444 Rojtek Waldemar Wagrowiec POL 1970Bieg
564. 536 Rozpłoch Agnieszka Piła POL 1980Bieg
565. 649 Różnowska Julia Piła POL 2002Bieg
566. 587 Różnowska Aleksandra Piła POL 2006Bieg
567. 699 Różnowski Dariusz Piła POL 1975Bieg
568. 608 Rudnicka Millena Swarzędz POL 1980Bieg
569. 311 Rudnicki Marcin Piła POL 1974Bieg
570. 121 Rudziński Tomasz Klub biegowy TSK Orzeł Osiek Wyrzysk POL 1983Bieg
571. 659 Rumińska Ewelina Piła POL 1981Bieg
572. 137 Rutkowska Anna Wataha Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
573. 688 Rybakowski Paweł Piła POL 1984Bieg
574. 207 Rymon-Lipiński Robert Lubię Chruściki Piła POL 1986Bieg
575. 464 Sadek Jarosław Piła POL 1966Bieg
576. 796 Sagan Iwona Piła POL 1972Nordic Walking
577. 288 SAGAN Bartłomiej PIŁA POL 1984Bieg
578. 690 Sagan Andrzej Piła POL 1967Bieg
579. 289 Sagan Roksana Skórka POL 1981Bieg
580. 130 Salwa Ewelina 4Run Piła Piła POL 1983Bieg
581. 678 Sałata Zuzanna Piła POL 2002Bieg
582. 374 SAMBOR KRZYSZTOF Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1984Bieg
583. 565 Samborski Gabriel Piła POL 2011Bieg
584. 766 Sapa Dariusz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1967Nordic Walking
585. 335 Sapa Kacper BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
586. 767 Sapa Stefania BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1968Nordic Walking
587. 334 Sapa Oskar BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
588. 640 SAS HENRYK 4Run Team Piła Piła POL 1978Bieg
589. 156 Saternus Michał Piła POL 1975Bieg
590. 458 Saternus Wiktoria piła POL 2005Bieg
591. 436 Schabowska-Cierach Anna Piła POL 1986Bieg
592. 53 Sieg Dominika Zmeczeni na Starcie Dobiegniew Piła POL 1994Bieg
593. 27 Sienkiewicz Gadzikowska Paulina Piła POL 1981Bieg
594. 460 Sierhej Renata Piła POL 1968Bieg
595. 461 SIERHEJ JAROSŁAW RUN4 IDEA Piła POL 1968Bieg
596. 348 Sikora Marek Pila POL 1969Bieg
597. 363 Sikora Wojciech Pila POL 2006Bieg
598. 236 Sikorski Piotr 4Run Team Piła/Giro di Zawada Piła POL 1991Bieg
599. 545 Sikorski Marcin KMC Piła POL 1982Bieg
600. 143 Sipa Leszek Pilski Klub Karate do Tsunami 64-920 POL 1956Bieg
601. 57 Skibińska Aldona KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1972Bieg
602. 294 Skibińska Karolina Ujście POL 1998Bieg
603. 313 Skibiński Sławomir KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
604. 176 Skowronska Wanda - PILA POL 1956Bieg
605. 534 Skręta Maciej ZAWADA POL 1978Bieg
606. 361 Skręta Agnieszka Zawada POL 1983Bieg
607. 373 Skrypak Mateusz Piła POL 1988Bieg
608. 454 SŁOWIK MAŁGORZATA Piła POL 1977Bieg
609. 758 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz POL 1951Nordic Walking
610. 332 Socha Łukasz 100Bł Wałcz Lipka POL 1983Bieg
611. 731 SOKOŁOWSKA EWA CZARNE PANTERY PIŁA PIŁA POL 1977Nordic Walking
612. 645 SOKOŁOWSKA Adriana Vege Runners Rataje POL 1987Bieg
613. 40 SOKOŁOWSKI WOJCIECH CZARNE PANTERY PIŁA PIŁA POL 1975Bieg
614. 725 Solak EWA Czarne Pantery Piła POL 1958Nordic Walking
615. 312 Spicker Daria Kruszewo POL 1995Bieg
616. 738 Spryszak Anna Czarne Pantery Piła POL 1975Nordic Walking
617. 571 Spychalska Anna Piła POL 1976Bieg
618. 119 Stadnik Blanka Wałcz POL 2008Bieg
619. 115 Stadnik Radosław 100 batalion łączności Wałcz POL 1979Bieg
620. 118 Stadnik Klaudia Wałcz POL 2011Bieg
621. 117 STADNIK EWELINA Wałcz POL 1979Bieg
622. 647 Staniewski Jakub Chodziez POL 1993Bieg
623. 634 Staniszewski Marcin Poznan POL 1990Bieg
624. 208 Starkowska Iwona Piła POL 1968Bieg
625. 715 Stasiaczek Piotr Piła POL 1983Bieg
626. 584 Stec Andrzej Wałcz POL 1965Bieg
627. 508 Stefanowicz Agnieszka Piła POL 1973Bieg
628. 515 Stencel-Czarny Joanna Piła POL 1974Bieg
629. 252 Stromidło Anna Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej Piła POL 1982Bieg
630. 54 Stromidło Sebastian PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ Piła POL 1978Bieg
631. 73 Stróżak Dawid Długie Stare POL 1990Bieg
632. 134 Strzelczyk Wioletta Piła POL 1974Bieg
633. 757 Strzelecka Antonina Sailing Team Ferajna PIŁA POL 2006Nordic Walking
634. 284 STRZELECKA Małgorzata Sailing Team Ferajna Piła POL 1972Bieg
635. 756 Strzelecki Sebastian Sailing Team Ferajna Piła POL 1973Nordic Walking
636. 753 subalska katarzyna Piła POL 1973Nordic Walking
637. 609 Suchańska Małgorzata Piła POL 1967Bieg
638. 63 Sućko Mariola Piła POL 1964Bieg
639. 459 Sudoł Arkadiusz Piła POL 1973Bieg
640. 365 Suska-Szczerbicka Magdalena wałcz POL 1972Bieg
641. 720 Sykutera-Świerczyńska Katarzyna Sailing Team Ferajna Piła POL 1983Nordic Walking
642. 797 Sysa Kinga CZARNE PANTERY PIŁA POL 1972Nordic Walking
643. 270 Szałański Łukasz Lecymy durś Piekary Śląskie POL 1991Bieg
644. 155 Szczeciński Mariusz 4 Run Team Piła Piła POL 1972Bieg
645. 466 Szczepanek-Kozińska Justyna BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1981Bieg
646. 432 Szczepanik Antonina Piła POL 2011Bieg
647. 91 Szczepańska Magdalena Piła POL 1972Bieg
648. 92 SZCZEPAŃSKI KSAWERY Piła POL 2012Bieg
649. 366 Szczerbicka Alia wałcz POL 2006Bieg
650. 362 Szczuka-Flis Monika Piła POL 1980Bieg
651. 217 Szedler Sławomir KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1991Bieg
652. 161 Szerement Aleksandra Ługi Ujskie POL 2006Bieg
653. 162 Szerement Tomasz Ługi Ujskie POL 1977Bieg
654. 338 Szewczykowski Grzegorz Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
655. 31 Szews Piotr SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1969Bieg
656. 730 Szews Julia SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 2008Nordic Walking
657. 32 Szews Anna SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1978Bieg
658. 729 Szews Jakub SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 2002Nordic Walking
659. 637 Szindler Wojciech Piła POL 1982Bieg
660. 261 Szostak Eryk Piła POL 2007Bieg
661. 259 Szostak Tamara Piła POL 1984Bieg
662. 262 Szostak Aleks Piła POL 2009Bieg
663. 260 Szostak Mirosałw Piła POL 1981Bieg
664. 748 Szudera Mirosława Piła POL 1983Nordic Walking
665. 569 Szukała Adrian Wroniecki Klub Biegacza Wronki POL 1990Bieg
666. 413 Szulc Ewa biegam bo lubie Pila POL 1960Bieg
667. 450 Szulczyńska Paulina Piła POL 2006Bieg
668. 560 Szymaniak Angelika Mirosławiec POL 1998Bieg
669. 59 Szymańska Hanna Skorka POL 1974Bieg
670. 549 Szymański Michał Bydgoszcz POL 1984Bieg
671. 377 Szymański Marcin Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1984Bieg
672. 733 Szymański Jacek Skórka POL 1967Nordic Walking
673. 391 Szymański Tomasz Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1968Bieg
674. 302 Szymborska Aneta Piła POL 1988Bieg
675. 154 Szymczak MONIKA 4 Run Team Piła Piła POL 1984Bieg
676. 652 Szymczak Oliwier Piła POL 2007Bieg
677. 213 Szymon Franciszek Borowiak Piła POL 2010Bieg
678. 285 Ściuba Anita Karsibór POL 1990Bieg
679. 278 Ślęzak Hanna Piła POL 1983Bieg
680. 24 Śliwiński Marek PCH_RUN Chodzież POL 1983Bieg
681. 387 Śliwiński Adam Dam radę Miasteczko Krajeńskie POL 1973Bieg
682. 755 Świątek-Brzezińska Maria Tuczno POL 1952Nordic Walking
683. 102 Świercz Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1969Bieg
684. 263 Świercz Adam Wałcz POL 2000Bieg
685. 16 Świercz Dariusz Wałecka Ściema Wałcz POL 1966Bieg
686. 722 Świerczyński Stanisław Sailing Team Ferajna Piła POL 2016Nordic Walking
687. 721 Świerczyński Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 2010Nordic Walking
688. 301 Świniarska Dagmara Dobrzyca POL 1986Bieg
689. 56 ŚWITAL MATEUSZ PCH_RUN -MORSY MARGONIN Margonin POL 1998Bieg
690. 55 ŚWITAL LESZEK PCH_RUN -MORSY MARGONIN Chodzież POL 1974Bieg
691. 538 Tchorek Tomasz Jaraczewo POL 1978Bieg
692. 752 Tereszczuk Barbara Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1971Nordic Walking
693. 10 TERESZCZUK KAROL Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1972Bieg
694. 556 Toboła Tomasz Pil-building Pila POL 1986Bieg
695. 488 Tojza Tomasz Dobrzyca POL 1974Bieg
696. 537 Tokarczyk Alicja Piła POL 1983Bieg
697. 548 Tomaszewska Agnieszka Łabiszyn POL 1979Bieg
698. 47 Tomaszewska Magdalena Piła POL 1978Bieg
699. 48 Tomaszewski Dominik Piła POL 1978Bieg
700. 49 Tomaszewski Mikołaj Piła POL 2008Bieg
701. 704 Tomczak-Pajak Magdalena Piła POL 1982Bieg
702. 258 Tomczewska Lena Szydłowo POL 2005Bieg
703. 257 Tomczewski Jarosław Szydłowo POL 1977Bieg
704. 225 Tupaj Mariusz Drużyna Szpiku Chodzież POL 1970Bieg
705. 671 Ukleja Paweł Ujście POL 1983Bieg
706. 305 Urbański Paweł Wałcz POL 1991Bieg
707. 579 Urbański PIOTR Wałcz POL 1991Bieg
708. 446 Walczak Karol Kalisz Pomorski POL 1994Bieg
709. 624 Walkowski Krystian Piła POL 1977Bieg
710. 50 WAŁEK MAŁGORZATA Piła POL 1983Bieg
711. 51 WAŁEK OLIWIA PIŁA POL 2005Bieg
712. 52 WAŁEK NIKOLA PIŁA POL 2007Bieg
713. 677 Warszawski Igor MKP Szuwarek Piła Piła POL 2002Bieg
714. 750 wasielewska edyta czarne pantery Piła POL 1972Nordic Walking
715. 601 Waśko Dominika Brzeźno POL 1984Bieg
716. 602 Waśko Marcin Brzeźno POL 1981Bieg
717. 603 Waśko Bartosz Brzeźno POL 2007Bieg
718. 639 Wesołowski Damian Piła POL 1989Bieg
719. 390 Wiatr Magdalena Piła POL 1980Bieg
720. 389 Wiatr Hubert Kameleonteam.pl Piła POL 1982Bieg
721. 296 Wiatrowska Joanna Piła POL 1979Bieg
722. 297 Wiatrowska Teresa Piła POL 2005Bieg
723. 203 Wieczorek Kamil Margońska Wieś POL 1993Bieg
724. 662 Wieczorkiewicz Małgorzata Piła POL 1970Bieg
725. 402 Wiedera Michał Ujście POL 1983Bieg
726. 403 Wiedera Mikołaj Ujście POL 2008Bieg
727. 401 Wiedera Paulina Ujście POL 1982Bieg
728. 404 Wiedera Mateusz Ujście POL 2010Bieg
729. 550 Wielądek Tomasz Pilscy Patrioci Piła POL 1976Bieg
730. 520 Wilczyńska Agata Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
731. 490 Wilk Daniel Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp Krzyż Wlkp. POL 1972Bieg
732. 451 Wiśniewski Łukasz Kalisz Pomorski POL 1993Bieg
733. 212 Wiśniewski Daniel Złotów POL 1958Bieg
734. 421 WNUK SŁAWOMIR Piła POL 1976Bieg
735. 567 WODNICKA EWA Gryfice POL 1968Bieg
736. 323 WOJNAROWSKA AMELIA PIŁA POL 2005Bieg
737. 483 Wojnowski Sławomir Dobrzyca POL 1984Bieg
738. 713 Wojtania Marcin Biegający Tata Piła POL 1987Bieg
739. 712 Wojtania Aleksandra Biegająca Mama Piła POL 1987Bieg
740. 253 Wojtasik Danuta Kotuń POL 1973Bieg
741. 267 Wojtasik Maja Kotuń POL 1996Bieg
742. 254 Wojtasik Maciej Wiecznie młody Kotuń POL 1973Bieg
743. 627 Woltmann Marzena Energy Siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1972Bieg
744. 381 Woronowicz Tadeusz Piła POL 2013Bieg
745. 379 Woronowicz Marysia Piła POL 1979Bieg
746. 380 Woronowicz Maciej Piła POL 2009Bieg
747. 378 Woronowicz Przemysław Złotniki POL 1983Bieg
748. 76 Wódz Przemysław Piła POL 1977Bieg
749. 229 Wróbel Ewa Anna Piła POL 1981Bieg
750. 78 Wucens Małgorzata PIŁA POL 1979Bieg
751. 786 Wycisło Romuald Daj radosc niepelnosprawnym Piła POL 1962Nordic Walking
752. 501 Wypych Katarzyna Jeziorki POL 1974Bieg
753. 135 Wyrwa-Krzyżańska Joanna Piła POL 1968Bieg
754. 286 Wyrwa-Zyber Katarzyna Peek Team Piła POL 1985Bieg
755. 745 Wyrwicka Martyna Piła POL 2013Nordic Walking
756. 743 Wyrwicka Joanna Piła POL 1981Nordic Walking
757. 744 Wyrwicka Paulina Piła POL 2008Nordic Walking
758. 629 WYSOCKI JAKUB WAŁBRZYCH POL 2005Bieg
759. 711 Wyszyńska Apolonia piła POL 1975Bieg
760. 22 Wyszyńska Martyna martyna.wyszynska@onet.pl Piła POL 2005Bieg
761. 232 Zachaczewska Marta Piła POL 2009Bieg
762. 235 Zachaczewska Jolanta Piła POL 1974Bieg
763. 202 Zadrożna Magdalena Wałcz POL 1978Bieg
764. 136 Zadrożny Szymon Wataha Wałcz Wałcz POL 1978Bieg
765. 126 Zamojda Marcin 4run team Piła POL 1977Bieg
766. 308 Zapiec Aniela Wysoka POL 1957Bieg
767. 170 Zapiec Maciej Wysoka POL 1976Bieg
768. 438 Zaręba Krzysztof Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1975Bieg
769. 580 ZBARACKA MICHALINA UJŚCIE POL 1985Bieg
770. 576 ZBARACKI MICHAŁ UJŚCIE POL 2008Bieg
771. 577 ZBARACKI ADAM UJŚCIE POL 2010Bieg
772. 30 ZBIELSKA AGNIESZKA Sailing Team Ferajna PIŁA POL 1977Bieg
773. 728 ZBIELSKI JAN PIŁA POL 1951Nordic Walking
774. 801 Zdebik Marzena Piła POL 1960Nordic Walking
775. 62 Zdebik Katarzyna Piła POL 1989Bieg
776. 395 Zemke Michał PCH_RUN Chodzież POL 1981Bieg
777. 39 Zieliński Marcin PCH_RUN Chodzież POL 1991Bieg
778. 689 Zielonka Magdalena Piła POL 1984Bieg
779. 282 Ziemiański Jacek Piła POL 1978Bieg
780. 88 Zmaczyński Dominik Wałcz POL 1993Bieg
781. 221 Zyber Maciej Peek Team Piła POL 1983Bieg
782. 435 Zyber Piosik Agnieszka MA-Team Piła POL 1977Bieg
783. 598 Zych Dariusz 4Run Team Piła Piła POL 1970Bieg
784. 680 Zygmunt Gracjan KingBell Auto Szyby/Euro Consulting Piła POL 1999Bieg
785. 393 Zyzik DAWID PIŁA POL 2005Bieg
786. 233 Zyzik Anna PIŁA POL 1970Bieg
787. 125 ŻAKOWSKI Emil Wałcz POL 1989Bieg
788. 673 Żarnowska Angelika Piła POL 2005Bieg
789. 589 Żarnowski Janek Piła POL 2012Bieg
790. 631 ŻERDZICKI MARIUSZ 4RUN Team Piła Ujście POL 1984Bieg
791. 392 Żurek Anita Team Biegowy Szczecinek Szczeccinek POL 1974Bieg
792. 99 Żybort Aleksander Piła POL 2012Bieg
793. 100 Żybort Maksymilian Piła POL 2008Bieg
794. 98 Żybort Julita Piła POL 1980Bieg
795. 669 żychlińska ewa Pila POL 1973Bieg