Zapisy na bieg: IV bieg w ramach 26 finału WOŚP w Pile!
Miejsce zawodów: Piła
Data startu: 2018-01-14
Strona www Organizatora: https://www.facebook.com/events/1862469874083735/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration


Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikDystansPłatność
1. 126 Zamojda Marcin Króliczki w plecaku Piła POL 1977Bieg
2. 310 ambrożuk krzysztof pieluchowaniewielorazowe.pl Piła POL 1982Bieg
3. 421 WNUK SŁAWOMIR Piła POL 1976Bieg
4. 25 Grabiński Przemek Piła POL 1981Bieg
5. 63 Sućko Mariola Piła POL 1964Bieg
6. 559 Drozdowski Bartosz Piła POL 1995Bieg
7. 696 Niewiarowska Agnieszka PIŁA POL 1980Bieg
8. 292 Olkowicz Barbara Piła POL 1985Bieg
9. 157 Kądziela Paweł Dobrzyca POL 1980Bieg
10. 621 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
11. 349 Markiewicz Maciej Piła POL 2006Bieg
12. 453 Drajewski Zbigniew grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1978Bieg
13. 235 Zachaczewska Jolanta Piła POL 1974Bieg
14. 93 Encminger Natalia Kaczory POL 1993Bieg
15. 182 Jęśko-Białek Szymon SAMURAJ GOLD TEAM Piła POL 2000Bieg
16. 498 Gracz Małgorzata Bractwo Turystyki Rowerowej Piła POL 1975Bieg
17. 652 Szymczak Oliwier DOMAGALSCY_TEAM Piła POL 2007Bieg
18. 381 Woronowicz Tadeusz Piła POL 2013Bieg
19. 390 Wiatr Magdalena Piła POL 1980Bieg
20. 48 Tomaszewski Dominik Piła POL 1978Bieg
21. 528 Kowalczyk Daria gieldabiegowa.com Piła POL 1988Bieg
22. 670 Mliczek Magdalena Piła POL 1987Bieg
23. 266 MARTUSZEWSKI RYSZARD Wałcz POL 1972Bieg
24. 5 Kleszcz Adam Piła POL 1977Bieg
25. 532 Barcz Tomasz Toto Piła POL 1974Bieg
26. 675 Puszka Daria Piła POL 1991Bieg
27. 271 Kledzik Natalia Chodzież POL 1988Bieg
28. 594 Łazar-Kubera Małgorzata Skórka POL 1960Bieg
29. 131 Marczykowski Kamil Złotów POL 1988Bieg
30. 314 Leibasz Violetta Wałecka Ściema Wałcz POL 1967Bieg
31. 426 Kralski Krzysztof Piła POL 1987Bieg
32. 28 Jankowski Jerzy Piła POL 1959Bieg
33. 209 KLUSKA EWELINA Piła POL 1982Bieg
34. 66 KRAUZ KATARZYNA piła POL 2006Bieg
35. 564 Riske Michał Piła POL 1995Bieg
36. 703 Cyfer Adrian Polonia Piła Gorzów Wielkipolski POL 1995Bieg
37. 626 Kupich Agnieszka Energy siłownia-fitness Kaczory Kaczory POL 1975Bieg
38. 353 Dąbrowski Nataniel Lubię wypasione placuchy Piła POL 2013Bieg
39. 458 Saternus Wiktoria PIŁA POL 2005Bieg
40. 241 Guss Kasia WATAHA PÓŁNOCY Piła POL 2004Bieg
41. 99 Żybort Aleksander Piła POL 2012Bieg
42. 188 KLUGE EWA Piła POL 1967Bieg
43. 503 Fabiszak-Plywaczyk Anna Ujście POL 1977Bieg
44. 657 Poszwa Oskar Piła POL 1995Bieg
45. 384 Groch Małgorzata Czarne Panery Skórka POL 1973Bieg
46. 395 Zemke Michał PCH_RUN Chodzież POL 1981Bieg
47. 53 Sieg Dominika Gorzyści z 2B Piła POL 1994Bieg
48. 570 Pabich Magdalena 4 run team Piła Piła POL 1975Bieg
49. 399 Kazulek Lena Piła POL 2009Bieg
50. 255 Białczyk Mariusz Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1977Bieg
51. 537 Tokarczyk Alicja Piła POL 1983Bieg
52. 276 Gozdur agnieszka Agnieszka Gozdur Stobno POL 1978Bieg
53. 598 Zych Dariusz 4Run Team Piła Piła POL 1970Bieg
54. 137 Rutkowska Anna Wataha Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
55. 319 Krawczyk Justyna Piła POL 1976Bieg
56. 431 Knioła Agnieszka PIŁA TEAM Piła POL 1981Bieg
57. 84 Nowak Bartłomiej SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1974Bieg
58. 214 Garczyński Michał Piła POL 1992Bieg
59. 71 Pełechaty Ewelina Ujście POL 1979Bieg
60. 161 Szerement Aleksandra Drużyna Szpiku Ługi Ujskie POL 2006Bieg
61. 708 Maj Waldemar 100 batalion łączności Wałcz POL 1978Bieg
62. 631 ŻERDZICKI MARIUSZ 4RUN Team Piła Ujście POL 1984Bieg
63. 359 Marcinkowski Kamil Szwecja POL 1981Bieg
64. 463 Jarosz Anna Siła jest kobietą Połajewo POL 1992Bieg
65. 34 Kondera Zbigniew KRÓLICZKI W PLECAKU Piła POL 1975Bieg
66. 246 Ligenza-Kowalczuk Agata Piła POL 1981Bieg
67. 104 Michalak Dominika Piła POL 2004Bieg
68. 193 Młocek Agnieszka Piła POL 1975Bieg
69. 508 Stefanowicz Agnieszka Piła POL 1973Bieg
70. 636 Nazar Piotr Piła POL 1985Bieg
71. 364 Karczewski Paweł Jaraczewo POL 1982Bieg
72. 468 Andrzejewski Damian Piła POL 1981Bieg
73. 39 Zieliński Marcin PCH_RUN Chodzież POL 1991Bieg
74. 251 Pawłowski Karol Ujście POL 2005Bieg
75. 110 JASIANEK michal Pani Pila POL 2014Bieg
76. 511 Kożuchowski Konrad Piła POL 1990Bieg
77. 575 Radomska Zofia Piła POL 2008Bieg
78. 298 Bąk Marcelina Piła POL 2005Bieg
79. 405 Markowska Zofia Piła POL 2013Bieg
80. 9 Ponicki Tomasz Ujście POL 1971Bieg
81. 541 Gendek Rafał Piła POL 1974Bieg
82. 684 Kuźniacki Jacek Piła POL 1978Bieg
83. 281 Graczkowski Damian Piła POL 1995Bieg
84. 603 Waśko Bartosz Brzeźno POL 2007Bieg
85. 142 Belak Dariusz Piła POL 1982Bieg
86. 436 Schabowska-Cierach Anna Deer Kettlebells Gym Factory Piła Piła POL 1986Bieg
87. 438 Zaręba Krzysztof LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1975Bieg
88. 219 Iwaniak Weronika Ujście POL 2007Bieg
89. 400 Kledzik Joanna Energy Kaczory Dziembówko POL 1979Bieg
90. 166 Misterkiewicz Edyta Piła POL 1974Bieg
91. 482 Gapiński Dariusz DAR-MED TEAM Chodzież POL 1977Bieg
92. 713 Wojtania Marcin Biegający Tata Piła POL 1987Bieg
93. 223 Hryncewicz Julia Piła POL 2005Bieg
94. 76 Wódz Przemysław Piła POL 1977Bieg
95. 171 Pinkowski Artur 4Run Team Piła Piła POL 1978Bieg
96. 486 Kołodziejczyk Anna Piła POL 1985Bieg
97. 325 Najdek Michał Piła POL 2004Bieg
98. 641 Ciesielski Arkadiusz Piła POL 1975Bieg
99. 369 Prendecki Rafał Wałcz POL 1980Bieg
100. 473 Chabowski Maciej Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1965Bieg
101. 41 Burbulis Agnieszka Lokator Nieruchomości Piła POL 1979Bieg
102. 202 Zadrożna Magdalena Wałcz POL 1978Bieg
103. 516 Czarny Katarzyna Agata Piła POL 2010Bieg
104. 658 Grabowska Aleksandra Piła POL 1997Bieg
105. 253 Wojtasik Danuta Kotun POL 1973Bieg
106. 580 ZBARACKA MICHALINA UJŚCIE POL 1985Bieg
107. 113 Grams Marek PCH_RUN Chodzież POL 1975Bieg
108. 410 Borówko Marika Piła POL 2010Bieg
109. 14 Jasoń-Pawłowska Justyna E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1981Bieg
110. 546 Dykiel Patrycja Piła POL 1990Bieg
111. 689 Zielonka Magdalena Piła POL 1984Bieg
112. 606 Grzebyta Zdzisława KPP PIła Piła POL 1976Bieg
113. 146 Nicpoń Małgorzata Piła POL 2011Bieg
114. 336 Dudkiewicz Jolanta Jastrowie POL 1962Bieg
115. 443 Kolendo Arkadiusz Rogoziński Klub Biegacza Ryczywół POL 1979Bieg
116. 691 Frączek Arkadiusz ArKi Kaczory POL 1981Bieg
117. 286 Wyrwa-Zyber Katarzyna PEEK TEAM Piła POL 1985Bieg
118. 150 Kobierska Ewelina Chodzież POL 1987Bieg
119. 341 Popiołek Lilia Chodzież POL 2010Bieg
120. 613 Czech Paulina Piła POL 1994Bieg
121. 448 Podlecki Romuald Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1955Bieg
122. 228 Archaniołowicz Joanna DRUŻYNA SZPIKU/Muay Running Team Poznań POL 1970Bieg
123. 175 Plaszczyk Magdalena SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1979Bieg
124. 491 Dawid Nowak szamocin POL 1988Bieg
125. 329 Czarnecki Mateusz Ujście POL 1991Bieg
126. 645 SOKOŁOWSKA Adriana Vege Runners Rataje POL 1987Bieg
127. 374 SAMBOR KRZYSZTOF Blue team Piła Piła POL 1984Bieg
128. 45 Konopko Bogusław Piła POL 1989Bieg
129. 521 Mowczan Regina Wałcz Wałcz POL 1983Bieg
130. 663 Nitecka Dorota Piła POL 1981Bieg
131. 259 Szostak Tamara Piła POL 1984Bieg
132. 585 Dobersztyn Aleksander Piła POL 1965Bieg
133. 118 Stadnik Klaudia Wałcz POL 2011Bieg
134. 305 Urbański Paweł OSP Witankowo Witankowo POL 1991Bieg
135. 414 Bartol Izabella Piła POL 1981Bieg
136. 19 Drab Wiktor Piła POL 2008Bieg
137. 551 Kłeczek Tomasz Piła POL 1975Bieg
138. 557 Kieca Marcin Czogori Piła POL 1986Bieg
139. 694 Grzegorczyk Julian Piła POL 2011Bieg
140. 290 Prusik Adrian Skórka POL 2003Bieg
141. 155 Szczeciński Mariusz Króliczki w Plecaku Piła POL 1972Bieg
142. 618 Kruk Olivier Ujście POL 2008Bieg
143. 347 Naczk Estera Wałcz POL 1980Bieg
144. 451 Wiśniewski Łukasz Kalisz Pomorski POL 1993Bieg
145. 233 Zyzik Anna PIŁA POL 1970Bieg
146. 91 Szczepańska Magdalena Piła POL 1972Bieg
147. 180 Kamińska Elżbieta Piła POL 1976Bieg
148. 496 Brandt Tomasz Piła POL 1978Bieg
149. 650 Domagalski Michał DOMAGALSCY_TEAM Piła POL 1983Bieg
150. 379 Woronowicz Marysia Piła POL 1979Bieg
151. 207 Rymon-Lipiński Robert Lubię Chruściki Piła POL 1986Bieg
152. 668 Małowicki Alan Ujście POL 1998Bieg
153. 264 Kapecka Małgorzata Wałcz POL 1983Bieg
154. 590 Gapińska Katarzyna Giro do Zawada Piła POL 1976Bieg
155. 124 Kołodziejczyk Tomasz Bractwo Turystyki Rowerowej Piła Piła POL 1966Bieg
156. 308 Zapiec Aniela Wysoka POL 1957Bieg
157. 419 Grochowski Tymon Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2005Bieg
158. 530 Nowak Kamila Piła POL 1980Bieg
159. 673 Żarnowska Angelika Piła POL 2005Bieg
160. 269 Kurzajczyk Joanna 4Run Team Piła POL 1971Bieg
161. 592 Ćwirzeń Marcin Wolf Team Trzcianka POL 1986Bieg
162. 129 Biskupski Marcin Chodzież POL 1976Bieg
163. 312 Spicker Daria Kruszewo POL 1995Bieg
164. 424 Pełechaty Hubert Piła POL 2001Bieg
165. 620 Grochowska Agnieszka Piła POL 1978Bieg
166. 208 Starkowska Iwona PIŁA POL 1968Bieg
167. 562 Iwicki Dominik Piła POL 1987Bieg
168. 699 Różnowski Dariusz Piła POL 1975Bieg
169. 294 Skibińska Karolina Ujście POL 1998Bieg
170. 701 Kozera Kacper Piła POL 2000Bieg
171. 624 Walkowski Krystian Piła POL 1977Bieg
172. 354 Lajter-Dąbrowska Patrycja Piła POL 1979Bieg
173. 456 Łożyński Maciej Piła POL 2003Bieg
174. 239 Ratajczyk Piotr Piła POL 2006Bieg
175. 97 fons aleksandra WKURW_TEAM Pila POL 1983Bieg
176. 186 Piwkowski Jakub 4 Run Team Piła Piła POL 1983Bieg
177. 501 Wypych Katarzyna Jeziorki POL 1974Bieg
178. 655 Poszwa Greta Piła POL 1972Bieg
179. 382 glapa lukasz PILA POL 1983Bieg
180. 393 Zyzik DAWID PIŁA POL 2005Bieg
181. 51 WAŁEK OLIWIA Piła POL 2005Bieg
182. 3 Maret Wacław Piła POL 1950Bieg
183. 569 Szukała Adrian Wroniecki Klub Biegacza Wronki POL 1990Bieg
184. 388 Nowak Katarzyna szamocin POL 1987Bieg
185. 397 Gołębiewski Patryk Piła POL 1984Bieg
186. 77 Iwaniak Wioletta Ujście Mirosław POL 1970Bieg
187. 535 Palicki Marcin Rudna POL 1992Bieg
188. 678 Sałata Zuzanna Piła POL 2002Bieg
189. 274 Grześk Janusz Piła POL 1968Bieg
190. 134 Strzelczyk Wioletta Piła POL 1974Bieg
191. 317 Dorszewski Przemysław KS. Albisia Piła POL 1978Bieg
192. 429 Knioła Klaudia PIŁA TEAM PIŁA POL 2010Bieg
193. 29 Jurek Edyta Piła POL 1988Bieg
194. 212 Wiśniewski Daniel Złotów POL 1958Bieg
195. 69 Kortas Justyna - Piła POL 1977Bieg
196. 159 Kądziela Małgorzata Dobrzyca POL 2008Bieg
197. 567 WODNICKA EWA Gryfice POL 1968Bieg
198. 706 Pajak Paulina Piła POL 2007Bieg
199. 629 WYSOCKI JAKUB WAŁBRZYCH POL 2005Bieg
200. 357 Efimenko Przemysław Piła POL 1985Bieg
201. 461 SIERHEJ JAROSŁAW Piła POL 1968Bieg
202. 244 Krzeszewski Krzysztof Piła POL 1976Bieg
203. 102 Świercz Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1969Bieg
204. 191 Ratajczyk Jakub Poznań POL 1989Bieg
205. 506 Fabiszak Aleksandra Ujście POL 1982Bieg
206. 37 Pilarski Igor ... Kaczory POL 2004Bieg
207. 249 Pawłowska Monika Ujście POL 1978Bieg
208. 107 Chojnacki Maciej Chodzież chodzież POL 1986Bieg
209. 196 KOBIERSKA ANNA CHODZIEŻ POL 1981Bieg
210. 573 Klap Mirosław DAS JURGEN TEAM Piła POL 1975Bieg
211. 296 Wiatrowska Joanna Piła POL 1979Bieg
212. 403 Wiedera Mikołaj Ujście POL 2008Bieg
213. 540 Ciok Justyna Piła POL 1976Bieg
214. 682 Franckowiak Mateusz Piła POL 2006Bieg
215. 279 Kasielski Rafał Wolf Team Wałcz POL 2002Bieg
216. 601 Waśko Dominika Brzeźno POL 1984Bieg
217. 140 Konik Magda Piła POL 1991Bieg
218. 322 Krawczyk Szymon Piła POL 2004Bieg
219. 434 Piosik Marek MA-Team Piła POL 1975Bieg
220. 31 Szews Piotr SAILING TEAM FERAJNA PIŁA POL 1969Bieg
221. 217 Szedler Sławomir KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1991Bieg
222. 88 Zmaczyński Dominik Wałcz POL 1993Bieg
223. 164 Iwicka Pola Piła POL 2003Bieg
224. 710 Kosik Natalia Piłą POL 2003Bieg
225. 634 Staniszewski Marcin Poznan POL 1990Bieg
226. 362 Szczuka-Flis Monika Piła POL 1980Bieg
227. 466 Szczepanek-Kozińska Justyna BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1981Bieg
228. 169 Hamerski Łukasz Pila POL 1981Bieg
229. 484 Frankowska Monika DAR-MED TEAM Chodzież POL 1985Bieg
230. 323 WOJNAROWSKA AMELIA PIŁA POL 2005Bieg
231. 639 Wesołowski Damian Piła POL 1989Bieg
232. 367 Prendecka Sylwia Jednego Serca Wałcz POL 1984Bieg
233. 471 CHWAŁEK Jarosław KS Gwardia Piła POL 1969Bieg
234. 200 Kondera Norbert Piła POL 2004Bieg
235. 514 Lewandowska jagoda chodziez POL 2007Bieg
236. 578 KOŚCIUK IWONA UJŚCIE POL 1961Bieg
237. 111 Bonzel Dorota Klub Szalonej Dorotki Piła POL 1986Bieg
238. 301 Świniarska Dagmara Dobrzyca POL 1986Bieg
239. 408 Markowski Marcin Piła POL 1976Bieg
240. 58 GEHRKE ROBERT PCH_RUN Chodzież POL 1987Bieg
241. 12 Mazurkiewicz Sebastian Piła POL 1983Bieg
242. 544 Gendek Mikołaj Piła POL 2007Bieg
243. 687 Parecki Marek NO NAME Luboń POL 1983Bieg
244. 604 GÓRA KRZYSZTOF Krzysztof Góra Chodzież POL 1974Bieg
245. 335 Sapa Kacper BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
246. 441 Kowalska Beata Piła POL 1984Bieg
247. 221 Zyber Maciej PEEK TEAM Piła POL 1983Bieg
248. 73 Stróżak Dawid Długie Stare POL 1990Bieg
249. 611 Kochański Bruno Piła POL 2008Bieg
250. 446 Walczak Karol Kalisz Pomorski POL 1994Bieg
251. 226 Malicka Jolanta Mg Running Team Trzcianka POL 1978Bieg
252. 80 Pilarski Igor Kaczory POL 2003Bieg
253. 173 Drzewiecka Lucyna Piła POL 1986Bieg
254. 489 Kostrzewska Michalina Dziewoklucz POL 2000Bieg
255. 643 Matusiak Anna AKB olędry Ujście POL 1978Bieg
256. 372 PRZEWOŹNIAK MICHAŁ OnionRunners Piła POL 1985Bieg
257. 476 Gawrońska Weronika Wolf Team Biała POL 2000Bieg
258. 43 Ratajczyk Grzegorz Września POL 1969Bieg
259. 205 Kinczel Tomasz WAŁCZ POL 1977Bieg
260. 519 Piechota Mariusz Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
261. 662 Wieczorkiewicz Małgorzata Piła POL 1970Bieg
262. 257 Tomczewski Jarosław Szydłowo POL 1977Bieg
263. 583 Helak Małgorzata Średnica POL 1981Bieg
264. 116 Charęzińska Lucyna Dario Bowling Ostróda Piła POL 1980Bieg
265. 412 Moskal Magdalena Debrzno POL 1989Bieg
266. 62 Zdebik Katarzyna Piła POL 1989Bieg
267. 549 Szymański Michał Bydgoszcz POL 1984Bieg
268. 609 Suchańska Małgorzata Piła POL 1967Bieg
269. 149 RATAJCZYK ROBERT Piła POL 1989Bieg
270. 339 Dering Hanna Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
271. 555 Bartol Igor Pila POL 2006Bieg
272. 692 Grzegorczyk Dorota Piła POL 1986Bieg
273. 288 SAGAN Bartłomiej PIŁA POL 1984Bieg
274. 153 Ratajczyk Artur Piła POL 1982Bieg
275. 616 Kalisiewicz Adrian Kotuń POL 2003Bieg
276. 345 Kimińska Piotr Wałecka Ściema Wałcz POL 1964Bieg
277. 231 Dach Katarzyna Piła POL 2000Bieg
278. 86 Mirowski Bartosz Piła POL 1984Bieg
279. 178 Plenzler Maciej Poznań POL 1970Bieg
280. 494 Chołota Marek Biegowy Świat Piła POL 1979Bieg
281. 332 Socha Łukasz 100Bł Wałcz Lipka POL 1983Bieg
282. 648 Plewa Magdalena Kaczory POL 1983Bieg
283. 377 Szymański Marcin Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1984Bieg
284. 480 Lech Tomasz Piła POL 1998Bieg
285. 75 Kasprzycki Marek PCH_RUN Chodzież POL 1976Bieg
286. 525 Mazur Joanna KB Gmina Czarnków Śmieszkowo POL 1988Bieg
287. 666 Boboryk Maya Piła POL 2006Bieg
288. 262 Szostak Aleks Piła POL 2009Bieg
289. 588 Jamka-Żarnowska Justyna Piła POL 1979Bieg
290. 122 Radowska Agnieszka Piła POL 1978Bieg
291. 307 Kowalska Dagna Gdynia POL 1984Bieg
292. 417 Grochowska Joanna Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 1979Bieg
293. 22 Wyszyńska Martyna martyna.wyszynska@onet.pl Piła POL 2005Bieg
294. 529 Kaminska Beata Wałecka ściema Wałcz POL 1971Bieg
295. 671 Ukleja Paweł Ujście POL 1983Bieg
296. 267 Wojtasik Maja Kotun POL 1996Bieg
297. 127 Kubera Mirosław Piła POL 1968Bieg
298. 422 Bołtrukiewicz Janina Biała POL 1962Bieg
299. 89 Gawroński Grzegorz Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1970Bieg
300. 560 Szymaniak Angelika Mirosławiec POL 1998Bieg
301. 697 Niewiarowska Amelia PIŁA POL 2008Bieg
302. 293 Lesniewska Iwona Dolaszewo POL 1966Bieg
303. 158 Kądziela Maciej Dobrzyca POL 2005Bieg
304. 622 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
305. 350 Lajter Jerzy 4 RUN TEAM PIŁA Piła POL 1950Bieg
306. 454 SŁOWIK MAŁGORZATA Piła POL 1977Bieg
307. 236 Sikorski Piotr 4Run Team Piła/Giro di Zawada Piła POL 1991Bieg
308. 94 Chwiesiukowicz Dorota Pila POL 1985Bieg
309. 183 Kusz Radek Króliczki w Plecaku Piła POL 1975Bieg
310. 499 Pluciak Miłosz Piła POL 2006Bieg
311. 653 Kusz Marta Piła POL 2010Bieg
312. 391 Szymański Tomasz Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1968Bieg
313. 49 Tomaszewski Mikołaj Piła POL 2008Bieg
314. 54 Stromidło Sebastian PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ Piła POL 1978Bieg
315. 6 Kleszcz Bożena Piła POL 1977Bieg
316. 533 Fiałka Maciej Lokator Piła Kaczory POL 1974Bieg
317. 676 Bednarz Piotr MKP Szuwarek Piła Piła POL 2001Bieg
318. 272 Jankowska Anita UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2006Bieg
319. 595 KUBERA PIOTR Skórka POL 1962Bieg
320. 132 Marczykowska Monika Złotów POL 1993Bieg
321. 315 Leibasz Mariusz Wałecka Ściema Wałcz POL 1963Bieg
322. 427 Chudy Marek Kaczory POL 1983Bieg
323. 210 Gruszczyńska Magdalena Piła POL 1980Bieg
324. 67 KRAUZ KATARZYNA piła POL 1977Bieg
325. 565 Samborski Gabriel Piła POL 2011Bieg
326. 704 Tomczak-Pajak Magdalena Piła POL 1982Bieg
327. 627 Woltmann Marzena Energy Siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1972Bieg
328. 355 Mol Rafał GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY Kaczory POL 1975Bieg
329. 459 Sudoł Arkadiusz Piła POL 1973Bieg
330. 242 Madajczyk Klaudia Tuczno POL 1992Bieg
331. 100 Żybort Maksymilian Piła POL 2008Bieg
332. 189 Glazer Anna KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
333. 504 Pływaczyk Jan Ujście POL 2007Bieg
334. 386 Leśniewska Marta Piła POL 1992Bieg
335. 396 Czajkowski Sebastian Piła POL 2013Bieg
336. 194 Kądziela Henryk Piła POL 1954Bieg
337. 509 PAWŁOWSKI Robert Vege Runners Rataje POL 1977Bieg
338. 571 Spychalska Anna Piła POL 1976Bieg
339. 401 Wiedera Paulina Ujście POL 1982Bieg
340. 55 ŚWITAL LESZEK PCH_RUN -MORSY MARGONIN Chodzież POL 1974Bieg
341. 538 Tchorek Tomasz Jaraczewo POL 1978Bieg
342. 680 Zygmunt Gracjan KingBell Auto Szyby/Euro Consulting Piła POL 1999Bieg
343. 277 Kubat Julia Stobno POL 1999Bieg
344. 599 Kaiser Agnieszka Piła POL 1975Bieg
345. 138 Piechowiak Tomasz Piła POL 1975Bieg
346. 320 Krawczyk Dariusz Piła POL 1976Bieg
347. 432 Szczepanik Antonina Piła POL 2011Bieg
348. 215 Borowiak Szymon Franciszek Piła POL 2010Bieg
349. 72 Cierach Jarosław Piła POL 1963Bieg
350. 162 Szerement Tomasz Dryżyna Szpiku Ługi Ujskie POL 1977Bieg
351. 709 BUŁAKOWSKI LESZEK WAŁCZ Wałcz POL 1965Bieg
352. 632 Furmanek Marcin Wrzesnia POL 1990Bieg
353. 360 Marcinkowska Lena Szwecja POL 2012Bieg
354. 464 Sadek Jarosław Piła POL 1966Bieg
355. 35 Kondera Monika Piła POL 1978Bieg
356. 247 Kurek Joanna Gostomia 1 POL 1984Bieg
357. 105 Michalak Adam Piła POL 2014Bieg
358. 714 Bednarek Karolina Brzeźno POL 1986Bieg
359. 637 Szindler Wojciech Piła POL 1982Bieg
360. 365 Suska-Szczerbicka Magdalena wałcz POL 1972Bieg
361. 469 Lipski Łukasz Piła POL 1982Bieg
362. 95 Cierpikowski Franciszek Wałcz POL 2006Bieg
363. 198 Garbowski Piotr Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 1981Bieg
364. 512 Kożuchowska Justyna Piła POL 1991Bieg
365. 576 ZBARACKI MICHAŁ UJŚCIE POL 2008Bieg
366. 299 Józefowicz Katarzyna Piła POL 1987Bieg
367. 406 Markowski Maksymilian Piła POL 2006Bieg
368. 10 TERESZCZUK KAROL Lokator Nieruchomości Piła PIŁA POL 1972Bieg
369. 542 Gendek Agnieszka Piła POL 1974Bieg
370. 685 Kastelik Marcin Piła POL 1978Bieg
371. 282 Ziemiański Jacek Piła POL 1978Bieg
372. 143 Sipa Leszek Pilski Klub Karate do Tsunami 64-920 POL 1956Bieg
373. 439 BUDZIŃSKI DARIUSZ Piła POL 1974Bieg
374. 220 Iwaniak Dominik Ujście POL 2000Bieg
375. 135 Wyrwa-Krzyżańska Joanna Króliczki w plecaku Piła POL 1968Bieg
376. 167 Misterkiewicz Konrad Piła POL 2008Bieg
377. 483 Wojnowski Sławomir Dobrzyca POL 1984Bieg
378. 224 Hryncewicz Filip Piła POL 2010Bieg
379. 78 Wucens Małgorzata Piła POL 1979Bieg
380. 172 Knapińska Monika Piła POL 1985Bieg
381. 487 Kołodziejczyk Mateusz Piła POL 2008Bieg
382. 326 Gworys Michał Piła POL 1991Bieg
383. 642 Ciesielska Paulina PLKS GWDA Piła Piła POL 2005Bieg
384. 370 Matz Paweł Chodzież POL 2000Bieg
385. 474 Chabowski Kajetan Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1993Bieg
386. 101 Chlebek Aleksandra Piła POL 1991Bieg
387. 203 Wieczorek Kamil Margońska Wieś POL 1993Bieg
388. 517 KIEŁCZYŃSKI WALDEMAR PIOTR BYDGOSZCZ POL 1983Bieg
389. 659 Rumińska Ewelina Sailing Team Ferajna Pila POL 1981Bieg
390. 254 Wojtasik Maciej Kotun POL 1973Bieg
391. 581 Kulbiej Adam KOCHAM KAŚKĘ TRZCIANKA POL 1990Bieg
392. 114 Plewa Monika Piła POL 1984Bieg
393. 60 Maćkowiak Michał OLX GROUP TEAM Piła POL 1989Bieg
394. 15 Drab Marcin Piła POL 1979Bieg
395. 547 neldner marlena piła POL 1976Bieg
396. 690 Sagan Andrzej Piła POL 1967Bieg
397. 284 STRZELECKA Małgorzata Sailing Team Ferajna Piła POL 1972Bieg
398. 607 Grzebyta Adam KPP PIła Piła POL 1977Bieg
399. 147 Pawłowski Filip E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2016Bieg
400. 337 Kończak Igor Drużyna Szpiku Piła POL 2007Bieg
401. 444 Rojtek Waldemar Wągrowiec POL 1970Bieg
402. 552 Gruse Dawid Piła POL 1986Bieg
403. 151 Ratajczyk Róża Piła POL 1989Bieg
404. 342 Dering Wojtek Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 2012Bieg
405. 614 Praniuk Aleksandra Piła POL 2003Bieg
406. 449 Franczak Wojciech LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA POL 1959Bieg
407. 229 Wróbel Ewa Anna Piła POL 1981Bieg
408. 83 Malicka Wiktoria AKB Olędry Ujście POL 2005Bieg
409. 176 Skowronska Wanda - PILA POL 1956Bieg
410. 492 Bajor Zbigniew Pila POL 1966Bieg
411. 330 JUSTA DARIUSZ Amator 1 RBLog Pi ła POL 1968Bieg
412. 646 Mirowska Justyna Piła POL 1988Bieg
413. 375 Knap Marta Kameleon Team Piła POL 1982Bieg
414. 478 Kanecki Oliwier Piła POL 2005Bieg
415. 46 REWERS IREK PCH_RUN CHODZIEŻ POL 1975Bieg
416. 523 Bachmatiuk Magdalena Piła POL 1986Bieg
417. 664 Ciołek Łukasz Piła POL 1987Bieg
418. 260 Szostak Mirosałw Piła POL 1981Bieg
419. 586 Gapińska Amelia Piła POL 2006Bieg
420. 120 Matysek Ireneusz Samotny Wilk Wałcz POL 1958Bieg
421. 306 Kubik Ireneusz Piła POL 1956Bieg
422. 415 Krysztofiński Dawid Piła POL 1979Bieg
423. 20 Pawłowski Wiesław E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1972Bieg
424. 309 Kowalski Marcin Piła POL 1977Bieg
425. 420 Grochowski Bogusz Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2008Bieg
426. 24 Śliwiński Marek PCH_RUN Chodzież POL 1983Bieg
427. 558 Jabłońska Bożena Piła POL 1961Bieg
428. 695 Niewiarowski Paweł BLUE ELEPHANT PIŁA PIŁA POL 1977Bieg
429. 291 Drożdż Jerzy Piła POL 1958Bieg
430. 156 Saternus Michał PIŁA POL 1975Bieg
431. 619 Michalak Marta Piła POL 2001Bieg
432. 348 Sikora Marek Piła POL 1969Bieg
433. 452 Felczyńska Janina Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski Krzyż Wlkp POL 1963Bieg
434. 234 RATAJSKA ALICJA PIŁA POL 2006Bieg
435. 92 SZCZEPAŃSKI KSAWERY Piła POL 2012Bieg
436. 181 Jęśko-Białek Waldemar SAMURAJ GOLD TEAM Piła POL 1973Bieg
437. 497 Grodzka Malgorzata Krzyz wlkp. POL 1969Bieg
438. 651 Domagalska Anna DOMAGALSCY_TEAM Piła POL 1980Bieg
439. 380 Woronowicz Maciej Piła POL 2009Bieg
440. 47 Tomaszewska Magdalena Piła POL 1978Bieg
441. 527 Pazdej Damian Piła POL 1983Bieg
442. 669 żychlińska ewa Pila POL 1973Bieg
443. 265 Matuszak Piotr Wałcz POL 1970Bieg
444. 125 ŻAKOWSKI Emil Wałcz POL 1989Bieg
445. 4 Hordych Jan PCH_RUN Szamocin POL 1997Bieg
446. 531 Nowak Adrian Piła POL 2008Bieg
447. 674 plewa sylwia RKS Piła Podlasie Piła POL 1971Bieg
448. 270 Szałański Łukasz Lecymy durś Piekary Śląskie POL 1991Bieg
449. 593 Łotocki Rafał WOLFTEAM Trzcianka POL 1978Bieg
450. 130 Salwa Ewelina Piła POL 1983Bieg
451. 313 Skibiński Sławomir Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
452. 425 Pełechaty Sylwia Piła POL 1977Bieg
453. 27 Sienkiewicz Gadzikowska Paulina Piła POL 1981Bieg
454. 65 Radowski Michał Manchester United Piła POL 1978Bieg
455. 563 Iwicka Maria Piła POL 1989Bieg
456. 702 Bajerska Renata Grupa Biegowa Energy Kaczory Kaczory POL 1965Bieg
457. 625 DRZYCIMSKA EWA Pila POL 1968Bieg
458. 352 Dąbrowska Pola Lubię wypasione placuchy Piła POL 2007Bieg
459. 457 Łożyńska Bogusława Piła POL 2003Bieg
460. 240 Krupa Weronika PCH_RUN Chodzież POL 2001Bieg
461. 98 Żybort Julita Piła POL 1980Bieg
462. 187 Kobus Krzysztof Piła POL 1965Bieg
463. 502 Herc Mirosław Piła POL 1973Bieg
464. 656 Poszwa Wiktoria Piła POL 1998Bieg
465. 383 Glapa Karol PILA POL 2009Bieg
466. 394 Czajkowska Malwina Piła POL 2004Bieg
467. 52 WAŁEK NIKOLA Piła POL 2007Bieg
468. 389 Wiatr Hubert Kameleonteam Piła POL 1982Bieg
469. 398 Kazulek Katarzyna Piła POL 1980Bieg
470. 81 Iwaniak Dariusz Ujście Mirosław POL 1975Bieg
471. 536 Rozpłoch Agnieszka Piła POL 1980Bieg
472. 679 Kozera Mariusz Kaczory POL 1975Bieg
473. 275 Dębowczyk Łukasz Piła POL 1982Bieg
474. 597 Rauhut Mateusz #RAUHUT TEAM Piła POL 1983Bieg
475. 136 Zadrożny Szymon Wataha Wałcz Wałcz POL 1978Bieg
476. 318 Kujawa-Adamska Karolina Ujscie POL 1985Bieg
477. 430 Knioła Łukasz PIŁA TEAM Piła POL 1980Bieg
478. 30 ZBIELSKA AGNIESZKA Piła POL 1977Bieg
479. 213 Szymon Franciszek Borowiak Piła POL 2010Bieg
480. 70 Garska Maria Piła POL 2009Bieg
481. 160 Błachut Marek Wrocław POL 1973Bieg
482. 568 Dębowczyk Hanna Piła POL 2010Bieg
483. 707 Pajak Aleksandra Pila POL 2009Bieg
484. 630 KIEŁBOWICZ SZYMON PIŁA POL 2013Bieg
485. 358 Marcinkowska Katarzyna Szwecja POL 1984Bieg
486. 462 Kamiński Szymon Piła POL 2009Bieg
487. 245 Drajewska Hanna grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1977Bieg
488. 103 Michalak Ania Piła POL 1973Bieg
489. 192 Piotrowski Andrzej IRONPILA.PL Dobrzyca POL 1971Bieg
490. 507 Leszczyński Sławomir KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK Piła POL 1967Bieg
491. 363 Sikora Wojciech Pila POL 2006Bieg
492. 467 GRABOWSKA IZABELA Kaczory POL 1980Bieg
493. 38 Cierpikowski Paweł Wałcz POL 1976Bieg
494. 250 Pawłowski Artur Ujście POL 1976Bieg
495. 108 JASIANEK DOMINIK Pani Pila POL 2008Bieg
496. 197 Garbowska Anna Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 1981Bieg
497. 554 Hapke Piotr WAŁECKA ŚCIEMA Wałcz POL 1970Bieg
498. 574 Iwicka Magdalena Piła POL 1977Bieg
499. 297 Wiatrowska Teresa Piła POL 2005Bieg
500. 404 Wiedera Mateusz Ujście POL 2010Bieg
501. 57 Skibińska Aldona Czarnków Czarnków POL 1972Bieg
502. 8 Ponicka Izabela Ujście POL 1974Bieg
503. 683 Górny Kajtek Iskra Szydłowo Stobno POL 2001Bieg
504. 280 BOSIANEK ANNA Piła POL 1983Bieg
505. 602 Waśko Marcin Brzeźno POL 1981Bieg
506. 141 Patryjas Radosław Piła POL 1992Bieg
507. 333 Rakowska Wiktoria - Piła POL 2005Bieg
508. 435 Zyber Piosik Agnieszka MA-Team Piła POL 1977Bieg
509. 32 Szews Anna SAILING TEAM FERAJNA PIŁA POL 1978Bieg
510. 437 Gilbert Damian Lokator Nieruchomości Piła PIŁA POL 1981Bieg
511. 218 Iwaniak Mirosław Ujście POL 1983Bieg
512. 90 Błaszczyk Dorota Wałcz POL 1960Bieg
513. 165 puchała sławomir blue team Piła Piła POL 1969Bieg
514. 712 Wojtania Aleksandra Biegająca Mama Piła POL 1987Bieg
515. 635 Kajewska Urszula Piła POL 1994Bieg
516. 74 Ponicka Marta Ujście POL 1991Bieg
517. 170 Zapiec Maciej Wysoka POL 1976Bieg
518. 485 Kołodziejczyk Marek Piła POL 1979Bieg
519. 324 REMBASZ KINGA PIŁA POL 2005Bieg
520. 640 SAS HENRYK 4Run Team Piła POL 1978Bieg
521. 368 Kuna Dawid Wałcz POL 1989Bieg
522. 472 Chabowska Dorota Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1967Bieg
523. 201 Kondera Danuta Piła POL 1952Bieg
524. 515 Stencel-Czarny Joanna Piła POL 1974Bieg
525. 579 Urbański PIOTR Wałcz POL 1991Bieg
526. 112 Prawucki Krzysztof Piła POL 1984Bieg
527. 302 Szymborska Aneta Piła POL 1988Bieg
528. 409 Borówko Kinga Piła POL 1983Bieg
529. 59 Szymańska Hanna Skórka POL 1974Bieg
530. 13 Mazurkiewicz Bartosz KETTLEBELLS GF PIŁA Piła POL 2007Bieg
531. 545 Sikorski Marcin KMC Piła POL 1982Bieg
532. 688 Rybakowski Paweł Piła POL 1984Bieg
533. 605 Góra Izabela Krzysztof Góra Chodzież POL 1981Bieg
534. 145 Nicpoń Katarzyna Piła POL 1984Bieg
535. 442 Kowalsķi Aleksander Piła POL 2011Bieg
536. 222 Garczynski Maciej Pila POL 2001Bieg
537. 340 Popiołek Adrian PCH_RUN Chociaż POL 1984Bieg
538. 612 Krokos Marek Piła POL 1965Bieg
539. 447 Kalniuk Paweł Trzcianka POL 1996Bieg
540. 227 Malicki Kacper Mg Running Team Trzcianka POL 2004Bieg
541. 82 Malicki Marek AKB Olędry Ujście POL 1980Bieg
542. 174 Drzewiecki Wojciech Piła POL 2012Bieg
543. 490 Wilk Daniel Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp Krzyż Wlkp. POL 1972Bieg
544. 328 Chodur-Czarnecka Dagmara Ujście POL 1993Bieg
545. 644 Matusiak LESZEK Ujście POL 1972Bieg
546. 373 Skrypak Mateusz Piła POL 1988Bieg
547. 477 Olszewska Ewelina Połajewo Połajewo POL 1996Bieg
548. 44 PRZYBYSZ EWELINA PCH_RUN CHODZIEŻ POL 1991Bieg
549. 520 Wilczyńska Agata Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
550. 661 Nitecka Julia Piła POL 2006Bieg
551. 258 Tomczewska Lena Szydłowo POL 2005Bieg
552. 584 Stec Andrzej Wałcz POL 1965Bieg
553. 119 Stadnik Blanka Wałcz POL 2008Bieg
554. 304 Czerwiński Szymon Piła POL 1986Bieg
555. 413 Szulc Ewa biegam bo lubie Pila POL 1960Bieg
556. 18 Pawłowski Oliwier E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2012Bieg
557. 550 Wielądek Tomasz Pilscy Patrioci Piła POL 1976Bieg
558. 285 Ściuba Anita Karsibór POL 1990Bieg
559. 23 Kaczmarek Michał Onionrunners Piła POL 1984Bieg
560. 556 Toboła Tomasz Pil-building Pila POL 1986Bieg
561. 693 Grzegorczyk Wiktoria Piła POL 2009Bieg
562. 289 Sagan Roksana Skórka POL 1981Bieg
563. 154 Szymczak MONIKA Króliczki w plecaku Piła POL 1984Bieg
564. 617 Kalisiewicz Eryk Kotuń POL 2010Bieg
565. 346 Ciechanowska Anna Piła POL 1982Bieg
566. 450 Szulczyńska Paulina Piła POL 2006Bieg
567. 232 Zachaczewska Marta Piła POL 2009Bieg
568. 179 Gapiński Marcin Giro Di Zawada Piła POL 1976Bieg
569. 495 Ksycki Adam Brodna POL 1985Bieg
570. 649 Różnowska Julia Piła POL 2002Bieg
571. 378 Woronowicz Przemysław Złotniki POL 1983Bieg
572. 526 Grzegorek Mariusz KB Gmina Czarnków Biała POL 1986Bieg
573. 667 Boboryk Lena Piła POL 2011Bieg
574. 263 Świercz Adam Wałcz POL 2000Bieg
575. 589 Żarnowski Janek Piła POL 2012Bieg
576. 123 Kapturska Małgorzata Piła POL 1986Bieg
577. 418 Grochowski Krystian Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 1976Bieg
578. 672 Brandt Franciszek Piła POL 2009Bieg
579. 268 Michalska Natalia Jeziorki POL 1987Bieg
580. 591 Kubiak Kaj Wolf Team Trzcianka POL 1994Bieg
581. 128 Kubera Gabriela Piła POL 1972Bieg
582. 311 Rudnicki Marcin Piła POL 1974Bieg
583. 423 Robert Pełechaty Piła POL 1976Bieg
584. 206 Czeszewski Stanisław Piła POL 1947Bieg
585. 64 Dąbek Sućko Kacper Piła POL 2009Bieg
586. 561 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2000Bieg
587. 698 Niewiarowska Antosia PIŁA POL 2015Bieg
588. 303 Jagła Kamil gRUNwald team Poznań Piła POL 1996Bieg
589. 700 Krakowski Krzysztof Piła POL 1981Bieg
590. 623 Grabowska Aleksandra LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
591. 351 Dąbrowski Dariusz Piła POL 1978Bieg
592. 455 Łożyński Radek 4RUN TEAM PIŁA Piła POL 1973Bieg
593. 237 Jarczyński Mariusz PP run_team Piła POL 1969Bieg
594. 117 STADNIK EWELINA Wałcz POL 1979Bieg
595. 184 Glapa Marcin Pila POL 1981Bieg
596. 500 Herc Mirosław Piła POL 2001Bieg
597. 654 Poszwa Sławomir Piła POL 1967Bieg
598. 385 Kostrzewska Karolina -- Budzyn POL 1979Bieg
599. 392 Żurek Anita Team Biegowy Szczecinek Szczeccinek POL 1974Bieg
600. 50 WAŁEK MAŁGORZATA Piła POL 1983Bieg
601. 2 Maret Robert LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
602. 387 Śliwiński Adam Dam radę Miasteczko Krajeńskie POL 1973Bieg
603. 7 Kleszcz Krzysztof Piła POL 2004Bieg
604. 534 Skręta Maciej ZAWADA POL 1978Bieg
605. 677 Warszawski Igor MKP Szuwarek Piła Piła POL 2002Bieg
606. 273 Jankowski Krzysztof UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2007Bieg
607. 596 Jaworski Maciej Piła POL 1981Bieg
608. 133 Adamczyk Arkadiusz Piła POL 1968Bieg
609. 316 Bańda Małgorzata kule runners Piła POL 1995Bieg
610. 428 Knioła Weronika PIŁA TEAM Piła POL 2007Bieg
611. 211 Borowiak Magdalena Piła POL 1981Bieg
612. 68 Kortas Magdalena Piła POL 1978Bieg
613. 566 POLEK NATALIA Piła POL 1993Bieg
614. 705 Pajak Piotr Pila POL 1980Bieg
615. 628 Maćkowiak Izabela Energy siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1974Bieg
616. 356 Mol Bartek ... Kaczory POL 2012Bieg
617. 460 Sierhej Renata Piła POL 1968Bieg
618. 243 Krzeszewska Dorota Piła POL 1976Bieg
619. 16 Świercz Dariusz Wałecka Ściema Wałcz POL 1966Bieg
620. 190 Fąka Łukasz Team Wesołych Tetryków ;-) Gębice POL 1975Bieg
621. 505 Pływaczyk Wojciech Ujście POL 2012Bieg
622. 248 Kurek Nicole Gostomia 1 POL 2010Bieg
623. 106 Kołodziejczyk Bartosz ONIONRUNNERS Piła POL 1985Bieg
624. 195 KRUPA PIOTR PCH_RUN Chodzież POL 1973Bieg
625. 510 Adamczyk Mirosław PIŁA POL 1970Bieg
626. 572 Czarnecka Martyna Kaczory POL 1998Bieg
627. 295 Olejnik Marlena Budzyn POL 1978Bieg
628. 402 Wiedera Michał Ujście POL 1983Bieg
629. 56 ŚWITAL MATEUSZ PCH_RUN -MORSY MARGONIN Margonin POL 1998Bieg
630. 539 Prendecka Róża Jednego Serca Wałcz POL 2011Bieg
631. 681 Franckowiak Piotr Piła POL 1970Bieg
632. 278 Ślęzak Hanna Piła POL 1983Bieg
633. 600 Kaiser Cedrik Piła POL 2004Bieg
634. 139 Michalak Bartosz Night Runners Wałcz POL 1984Bieg
635. 321 Krawczyk Alicja Piła POL 2008Bieg
636. 433 Kreskowiak Łukasz WGiT w Pile Chodzież POL 1982Bieg
637. 96 Kowalska Anna Piła POL 1981Bieg
638. 216 Belda-Iwaniak Róża Ujście POL 1984Bieg
639. 87 Błaszczyk Marta Wałcz POL 1992Bieg
640. 163 Nowak Hubert Pantera Piła POL 1987Bieg
641. 481 Lech Aleksander Piła POL 2008Bieg
642. 711 Wyszyńska Apolonia piła POL 1975Bieg
643. 633 Dyner Klaudia Piotowice POL 1990Bieg
644. 361 Skręta Agnieszka Zawada POL 1983Bieg
645. 465 Ciachera Ireneusz indywidualnie Bydgoszcz POL 1967Bieg
646. 36 Kondera Maciej Piła POL 2008Bieg
647. 715 Stasiaczek Piotr Piła POL 1983Bieg
648. 638 Gebarowski Grzegorz 9.05.1978 Pila POL 1978Bieg
649. 366 Szczerbicka Alia wałcz POL 2006Bieg
650. 470 Lipski Oskar Piła POL 2011Bieg
651. 40 SOKOŁOWSKI WOJCIECH CZARNE PANTERY PIŁA POL 1975Bieg
652. 252 Stromidło Anna Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej Piła POL 1982Bieg
653. 199 Kondera Jacek Piła POL 1978Bieg
654. 513 Lewandowska Agata chodziez POL 2005Bieg
655. 577 ZBARACKI ADAM UJŚCIE POL 2010Bieg
656. 300 Gburczyk Krzysztof Piła POL 1981Bieg
657. 407 Markowska Iwona Piła POL 1974Bieg
658. 109 KOŁDA HALINA PCH_RUN Chodzież POL 1962Bieg
659. 11 Ponicka Agata Ujście POL 2006Bieg
660. 543 Gendek Marcin Piła POL 2000Bieg
661. 686 Parecka Aleksandra NO NAME Luboń POL 1984Bieg
662. 283 Mellenthin Bartłomiej kameleon team piła Morzewo POL 1989Bieg
663. 144 Partyka Maja Gabinet Masażu "Orfeusz" Piła POL 1984Bieg
664. 334 Sapa Oskar BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
665. 33 Encminger Marta Piła POL 1990Bieg
666. 440 Kowalsķi Piotr Piła POL 1978Bieg
667. 238 Jezior Mirosława Piła POL 1967Bieg
668. 168 Misterkiewicz Martyna Piła POL 2003Bieg
669. 445 Hadzicki Łukasz Piła POL 1988Bieg
670. 225 Tupaj Mariusz Druzyna Szpiku Chodziez POL 1970Bieg
671. 79 Boboryk Agata Piła POL 1983Bieg
672. 488 Tojza Tomasz Dobrzyca POL 1974Bieg
673. 327 GRZELAK SŁAWOMIR Piła POL 1965Bieg
674. 371 Bogusławski Jacek Piła POL 1972Bieg
675. 475 Bochra Iga PIŁA POL 1996Bieg
676. 42 Ratajczyk Ewa Września POL 1968Bieg
677. 204 Kinczel Karolina WAŁCZ POL 1989Bieg
678. 518 Piechota Elżbieta Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
679. 660 Mastalski Jakub 104 batalion logistyczny CHOCZNIA / WADOWICE POL 1987Bieg
680. 256 Idzikowski Maciej Ujście POL 1979Bieg
681. 582 Janas Katarzyna Kocham Adasia! Ślesin POL 1991Bieg
682. 115 Stadnik Radosław Wałcz POL 1979Bieg
683. 411 Fąs Dariusz Piła POL 1971Bieg
684. 61 Maćkowiak Maciej MM - RESCUE Piła POL 1992Bieg
685. 17 Drab Patrycja Piła POL 1981Bieg
686. 548 Tomaszewska Agnieszka Łabiszyn POL 1979Bieg
687. 608 Rudnicka Millena Swarzędz POL 1980Bieg
688. 148 Nicpoń Sebastian Piła POL 1981Bieg
689. 338 Szewczykowski Grzegorz Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
690. 610 Kochańska Olga Piła POL 1991Bieg
691. 553 Rewers Joanna Piła POL 1985Bieg
692. 287 Kownacki Piotr Ujście POL 1984Bieg
693. 152 Ratajczyk Roksana Piła POL 2011Bieg
694. 343 KOWALSKI Radosław SZYDŁOWO POL 1984Bieg
695. 615 Belda-Kalisiewicz Kamila Kotuń POL 1978Bieg
696. 344 KAmińska Beata Wałcz POL 1971Bieg
697. 230 Lipiejko Stanisław Dolaszewo POL 1956Bieg
698. 85 Pozorska Paulina Piła POL 1992Bieg
699. 177 PLASZCZYK EMIL SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1978Bieg
700. 493 Bajor Maciej Pila POL 2008Bieg
701. 331 Kozera Julia Piła POL 2004Bieg
702. 647 Staniewski Jakub PCH_RUN Chodzież POL 1993Bieg
703. 376 Barbusińska Alicja Piła POL 1972Bieg
704. 479 Puszka Grzegorz Piła POL 1986Bieg
705. 185 Ciszewski Paweł Miasteczko Krajeńskie POL 1988Bieg
706. 522 Przanowska Zuzanna Skórka POL 2001Bieg
707. 524 Ratajczyk Elżbieta Piła POL 1957Bieg
708. 665 Kondera Martyna Piła POL 2012Bieg
709. 261 Szostak Eryk Piła POL 2007Bieg
710. 587 Różnowska Aleksandra Piła POL 2006Bieg
711. 121 Rudziński Tomasz KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK Wyrzysk POL 1983Bieg
712. 416 Kowalska Natalia Osoba Prywatna Piła POL 2004Bieg
713. 21 Drab Emilia Piła POL 2010Bieg
714. 789 Rauhut Honorata Piła POL 1977Nordic Walking
715. 745 Wyrwicka Martyna Piła POL 2013Nordic Walking
716. 795 Judycka Iwona Czarne Pantery Piła Piła POL 1978Nordic Walking
717. 749 Garbowska Aleksandra Tuczno POL 1900Nordic Walking
718. 740 Kąckowska Beata Jeziorki Aktywna Wieś Piła POL 1974Nordic Walking
719. 766 Sapa Dariusz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1967Nordic Walking
720. 729 Szews Jakub SAILING TEAM FERAJNA PIŁA POL 2002Nordic Walking
721. 759 Nowak Maja PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2011Nordic Walking
722. 733 Szymański Jacek Skórka POL 1967Nordic Walking
723. 755 Świątek-Brzezińska Maria Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 1952Nordic Walking
724. 771 Nowak Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1969Nordic Walking
725. 776 Kanecka Sylwia Piła POL 1971Nordic Walking
726. 735 Foszcz Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 1968Nordic Walking
727. 724 Dukiewicz Aneta Czarne Pantery Piła POL 1971Nordic Walking
728. 784 Pazdej Katarzyna Piła POL 1983Nordic Walking
729. 737 Galicka Antosia Piła POL 2009Nordic Walking
730. 743 Wyrwicka Joanna Piła POL 1981Nordic Walking
731. 791 Rauhut Krystyna Piła POL 1952Nordic Walking
732. 781 Mróz Małgorzata Czarne Pantery Piła POL 1966Nordic Walking
733. 782 Dziubczyńska Ewa Wałcz POL 1967Nordic Walking
734. 722 Świerczyński Stanisław Sailing Team Ferajna Piła POL 2016Nordic Walking
735. 778 Głowacka Halina Piła POL 1958Nordic Walking
736. 731 SOKOŁOWSKA EWA Czarne Pantery Piła POL 1977Nordic Walking
737. 753 subalska katarzyna Piła POL 1973Nordic Walking
738. 746 DYMKOWSKI KRZYSZTOF Czarne Pantery Pila Pila POL 1973Nordic Walking
739. 801 Zdebik Marzena Piła POL 1960Nordic Walking
740. 762 NOWAK Maciej PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1976Nordic Walking
741. 723 Jakiel-Mainieri Sabina Czarne Pantery Piła POL 1970Nordic Walking
742. 797 Sysa Kinga CZARNE PANTERY PIŁA POL 1972Nordic Walking
743. 757 Strzelecka Antonina Sailing Team Ferajna PIŁA POL 2006Nordic Walking
744. 775 Błaszczyk Katarzyna KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1970Nordic Walking
745. 790 Rauhut Jakub Piła POL 2003Nordic Walking
746. 765 Figas Dorota Piła POL 1967Nordic Walking
747. 736 Galicka Beata Piła POL 1975Nordic Walking
748. 770 Jaworska Joanna Czarne Pantery Piła POL 1979Nordic Walking
749. 726 Grudzińska Justyna Sailing Team Ferajna Piła POL 1983Nordic Walking
750. 720 Sykutera-Świerczyńska Katarzyna SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1983Nordic Walking
751. 728 ZBIELSKI JAN Piła POL 1951Nordic Walking
752. 752 Tereszczuk Barbara Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1971Nordic Walking
753. 741 Kąckowski Marek Jeziorki Aktywna Wieś Kaczory POL 1953Nordic Walking
754. 792 nalepa agata Ujscie POL 1973Nordic Walking
755. 767 Sapa Stefania BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1968Nordic Walking
756. 730 Szews Julia SAILING TEAM FERAJNA PIŁA POL 2008Nordic Walking
757. 760 NOWAK Witek PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2007Nordic Walking
758. 773 Marcinowska Sandra Czarne Pantery Piła Piła POL 1978Nordic Walking
759. 799 Janicka Olivia Piła POL 2000Nordic Walking
760. 758 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz POL 1951Nordic Walking
761. 769 Kowalski Maciej SZYDŁOWO POL 2006Nordic Walking
762. 783 Przanowska Joanna Skórka POL 1969Nordic Walking
763. 788 Rauhut Blanka Piła POL 2008Nordic Walking
764. 750 wasielewska edyta Czarne Pantery Piła POL 1972Nordic Walking
765. 787 Jasoń Grażyna Dynamic Piła POL 1962Nordic Walking
766. 744 Wyrwicka Paulina Piła POL 2008Nordic Walking
767. 786 Wycisło Romuald Daj Radosc Niepelnosprawnym Piła POL 1962Nordic Walking
768. 779 Kamińska-Lech Iwona Piła POL 1998Nordic Walking
769. 738 Spryszak Anna Czarne Pantery Piła POL 1975Nordic Walking
770. 754 Mrotek Wiesława Ujście POL 1960Nordic Walking
771. 768 Dudkiewicz Dariusz Budy POL 1963Nordic Walking
772. 734 Foszcz Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1977Nordic Walking
773. 798 KURZYŃSKA ALICJA CZARNE PANTERY PIŁA POL 1965Nordic Walking
774. 747 KAJA ZUZANNA CZARNE PANTERY PILA POL 2008Nordic Walking
775. 739 Gawrońska Sylwia Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1968Nordic Walking
776. 777 Hącia Ewa Piła POL 1951Nordic Walking
777. 732 KULCZYCKI JAN Gdańsk POL 1950Nordic Walking
778. 764 Gawrońska Małgorzata Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1979Nordic Walking
779. 785 Pietrzak Jadwiga Pila POL 1964Nordic Walking
780. 725 Solak EWA Czarne Pantery Piła POL 1958Nordic Walking
781. 772 Krutel Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1970Nordic Walking
782. 742 Przybył Marianna Piła POL 1953Nordic Walking
783. 727 Frohlich Jadwiga Sailing Team Ferajna Piła POL 1953Nordic Walking
784. 721 Świerczyński Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 2010Nordic Walking
785. 793 Polus Aleksandra Czarnków POL 1951Nordic Walking
786. 751 Jasiecka Bożena Czarne pantery Piła POL 1959Nordic Walking
787. 780 Lenartowicz Stanisław Derby Stara lubianka POL 1960Nordic Walking
788. 748 Szudera Mirosława Piła POL 1983Nordic Walking
789. 794 Dukiewicz Regina Czarne Pantery Piła POL 1949Nordic Walking
790. 761 NOWAK Monika PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1977Nordic Walking
791. 796 Sagan Iwona Piła POL 1972Nordic Walking
792. 756 Strzelecki Sebastian Sailing Team Ferajna Piła POL 1973Nordic Walking
793. 800 Janicka Paula Piła POL 2004Nordic Walking
794. 774 BŁASZCZYK ŁUKASZ KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1975Nordic Walking
795. 763 Chura Quispe Monika Pila POL 1976Nordic Walking