Zapisy na bieg: IV bieg w ramach 26 finału WOŚP w Pile!
Miejsce zawodów: Piła
Data startu: 2018-01-14
Strona www Organizatora: https://www.facebook.com/events/1862469874083735/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration


Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikDystansPłatność
1. 379 Woronowicz Marysia Piła POL 1979Bieg
2. 95 Cierpikowski Franciszek Wałcz POL 2006Bieg
3. 327 GRZELAK SŁAWOMIR Piła POL 1965Bieg
4. 475 Bochra Iga PIŁA POL 1996Bieg
5. 122 Radowska Agnieszka Piła POL 1978Bieg
6. 565 Samborski Gabriel Piła POL 2011Bieg
7. 220 Iwaniak Dominik Ujście POL 2000Bieg
8. 308 Zapiec Aniela Wysoka POL 1957Bieg
9. 411 Fąs Dariusz Piła POL 1971Bieg
10. 153 Ratajczyk Artur Piła POL 1982Bieg
11. 504 Pływaczyk Jan Ujście POL 2007Bieg
12. 595 KUBERA PIOTR Skórka POL 1962Bieg
13. 253 Wojtasik Danuta Kotuń POL 1973Bieg
14. 17 Drab Patrycja Piła POL 1981Bieg
15. 796 Sagan Iwona Piła POL 1972Nordic Walking
16. 347 Naczk Estera Wałcz POL 1980Bieg
17. 445 Hadzicki Łukasz Piła POL 1988Bieg
18. 187 Kobus Krzysztof Piła POL 1965Bieg
19. 755 Świątek-Brzezińska Maria Tuczno POL 1952Nordic Walking
20. 538 Tchorek Tomasz Jaraczewo POL 1978Bieg
21. 632 Furmanek Marcin Wrzesnia POL 1990Bieg
22. 382 glapa lukasz Pila POL 1983Bieg
23. 101 Chlebek Aleksandra Piła POL 1991Bieg
24. 331 Kozera Julia Piła POL 2004Bieg
25. 479 Puszka Grzegorz Piła POL 1986Bieg
26. 127 Kubera Mirosław Piła POL 1968Bieg
27. 224 Hryncewicz Filip Piła POL 2010Bieg
28. 571 Spychalska Anna Piła POL 1976Bieg
29. 312 Spicker Daria Kruszewo POL 1995Bieg
30. 665 Kondera Martyna Piła POL 2012Bieg
31. 416 Kowalska Natalia Piła POL 2004Bieg
32. 158 Kądziela Maciej Dobrzyca POL 2005Bieg
33. 160 Błachut Marek Wrocław POL 1973Bieg
34. 599 Kaiser Agnieszka Piła POL 1975Bieg
35. 259 Szostak Tamara Piła POL 1984Bieg
36. 21 Drab Emilia Piła POL 2010Bieg
37. 800 Janicka Paula Piła POL 2004Nordic Walking
38. 354 Lajter-Dąbrowska Patrycja Piła POL 1979Bieg
39. 792 nalepa agata ujście POL 1973Nordic Walking
40. 264 Kapecka Małgorzata Wałcz POL 1983Bieg
41. 25 Grabiński Przemek Piła POL 1981Bieg
42. 696 Niewiarowska Agnieszka PIŁA POL 1980Bieg
43. 357 Efimenko Przemysław Piła POL 1985Bieg
44. 117 STADNIK EWELINA Wałcz POL 1979Bieg
45. 197 Garbowska Anna Tuczno POL 1981Bieg
46. 542 Gendek Agnieszka Piła POL 1974Bieg
47. 290 Prusik Adrian Skórka POL 2003Bieg
48. 637 Szindler Wojciech Piła POL 1982Bieg
49. 388 Nowak Katarzyna szamocin POL 1987Bieg
50. 390 Wiatr Magdalena Piła POL 1980Bieg
51. 132 Marczykowska Monika Złotów POL 1993Bieg
52. 483 Wojnowski Sławomir Dobrzyca POL 1984Bieg
53. 229 Wróbel Ewa Anna Piła POL 1981Bieg
54. 576 ZBARACKI MICHAŁ UJŚCIE POL 2008Bieg
55. 670 Mliczek Magdalena Piła POL 1987Bieg
56. 421 WNUK SŁAWOMIR Piła POL 1976Bieg
57. 64 Dąbek Sućko Kacper Piła POL 2009Bieg
58. 512 Kożuchowska Justyna Piła POL 1991Bieg
59. 426 Kralski Krzysztof Piła POL 1987Bieg
60. 68 Kortas Magdalena Piła POL 1978Bieg
61. 517 KIEŁCZYŃSKI WALDEMAR PIOTR BYDGOSZCZ POL 1983Bieg
62. 170 Zapiec Maciej Wysoka POL 1976Bieg
63. 28 Jankowski Jerzy Piła POL 1959Bieg
64. 362 Szczuka-Flis Monika Piła POL 1980Bieg
65. 16 Świercz Dariusz Wałcz POL 1966Bieg
66. 458 Saternus Wiktoria piła POL 2005Bieg
67. 201 Kondera Danuta Piła POL 1952Bieg
68. 547 neldner marlena piła POL 1976Bieg
69. 294 Skibińska Karolina Ujście POL 1998Bieg
70. 296 Wiatrowska Joanna Piła POL 1979Bieg
71. 47 Tomaszewska Magdalena Piła POL 1978Bieg
72. 138 Piechowiak Tomasz Piła POL 1975Bieg
73. 487 Kołodziejczyk Mateusz Piła POL 2008Bieg
74. 234 RATAJSKA ALICJA PIŁA POL 2006Bieg
75. 322 Krawczyk Szymon Piła POL 2004Bieg
76. 5 Kleszcz Adam Piła POL 1977Bieg
77. 492 Bajor Zbigniew Pila POL 1966Bieg
78. 431 Knioła Agnieszka Piła POL 1981Bieg
79. 87 Błaszczyk Marta Wałcz POL 1992Bieg
80. 783 Przanowska Joanna Skórka POL 1969Nordic Walking
81. 174 Drzewiecki Wojciech Pila POL 2012Bieg
82. 274 Grześk Janusz Piła POL 1968Bieg
83. 614 Praniuk Aleksandra Piła POL 2003Bieg
84. 552 Gruse Dawid Piła POL 1986Bieg
85. 646 Mirowska Justyna Piła POL 1988Bieg
86. 301 Świniarska Dagmara Dobrzyca POL 1986Bieg
87. 52 WAŁEK NIKOLA PIŁA POL 2007Bieg
88. 399 Kazulek Lena Piła POL 2009Bieg
89. 651 Domagalska Anna Piła POL 1980Bieg
90. 744 Wyrwicka Paulina Piła POL 2008Nordic Walking
91. 405 Markowska Zofia Piła POL 2013Bieg
92. 497 Grodzka Malgorzata Krzyz wlkp. POL 1969Bieg
93. 788 Rauhut Blanka Piła POL 2008Nordic Walking
94. 9 Ponicki Tomasz Ujście POL 1971Bieg
95. 684 Kuźniacki Jacek Piła POL 1978Bieg
96. 436 Schabowska-Cierach Anna Piła POL 1986Bieg
97. 238 Jezior Mirosława Piła POL 1967Bieg
98. 527 Pazdej Damian Piła POL 1983Bieg
99. 619 Michalak Marta Piła POL 2001Bieg
100. 468 Andrzejewski Damian Piła POL 1981Bieg
101. 114 Plewa Monika Piła POL 1984Bieg
102. 558 Jabłońska Bożena Piła POL 1961Bieg
103. 213 Szymon Franciszek Borowiak Piła POL 2010Bieg
104. 38 Cierpikowski Paweł Wałcz POL 1976Bieg
105. 563 Iwicka Maria Piła POL 1989Bieg
106. 218 Iwaniak Mirosław Ujście POL 1983Bieg
107. 656 Poszwa Wiktoria Piła POL 1998Bieg
108. 658 Grabowska Aleksandra Piła POL 1997Bieg
109. 410 Borówko Marika Piła POL 2010Bieg
110. 151 Ratajczyk Róża Piła POL 1989Bieg
111. 502 Herc Mirosław Piła POL 1973Bieg
112. 689 Zielonka Magdalena Piła POL 1984Bieg
113. 79 Boboryk Agata Piła POL 1983Bieg
114. 184 Glapa Marcin Piła POL 1981Bieg
115. 531 Nowak Adrian Piła POL 2008Bieg
116. 753 subalska katarzyna Piła POL 1973Nordic Walking
117. 536 Rozpłoch Agnieszka Piła POL 1980Bieg
118. 630 KIEŁBOWICZ SZYMON PIŁA POL 2013Bieg
119. 329 Czarnecki Mateusz Ujście POL 1991Bieg
120. 776 Kanecka Sylwia Piła POL 1971Nordic Walking
121. 125 ŻAKOWSKI Emil Wałcz POL 1989Bieg
122. 568 Dębowczyk Hanna Piła POL 2010Bieg
123. 222 Garczynski Maciej Pila POL 2001Bieg
124. 765 Figas Dorota Piła POL 1967Nordic Walking
125. 59 Szymańska Hanna Skorka POL 1974Bieg
126. 663 Nitecka Dorota Piła POL 1981Bieg
127. 414 Bartol Izabella Piła POL 1981Bieg
128. 156 Saternus Michał Piła POL 1975Bieg
129. 597 Rauhut Mateusz Piła POL 1983Bieg
130. 257 Tomczewski Jarosław Szydłowo POL 1977Bieg
131. 19 Drab Wiktor Piła POL 2008Bieg
132. 85 Pozorska Paulina Piła POL 1992Bieg
133. 694 Grzegorczyk Julian Piła POL 2011Bieg
134. 355 Mol Rafał Kaczory POL 1975Bieg
135. 451 Wiśniewski Łukasz Kalisz Pomorski POL 1993Bieg
136. 288 SAGAN Bartłomiej PIŁA POL 1984Bieg
137. 635 Kajewska Urszula Piła POL 1994Bieg
138. 386 Leśniewska Marta Piła POL 1992Bieg
139. 779 Kamińska-Lech Iwona Piła POL 1998Nordic Walking
140. 574 Iwicka Magdalena Piła POL 1977Bieg
141. 315 Leibasz Mariusz Wałcz POL 1963Bieg
142. 668 Małowicki Alan Ujście POL 1998Bieg
143. 63 Sućko Mariola Piła POL 1964Bieg
144. 602 Waśko Marcin Brzeźno POL 1981Bieg
145. 262 Szostak Aleks Piła POL 2009Bieg
146. 515 Stencel-Czarny Joanna Piła POL 1974Bieg
147. 168 Misterkiewicz Martyna Piła POL 2003Bieg
148. 267 Wojtasik Maja Kotuń POL 1996Bieg
149. 699 Różnowski Dariusz Piła POL 1975Bieg
150. 360 Marcinkowska Lena Szwecja POL 2012Bieg
151. 99 Żybort Aleksander Piła POL 2012Bieg
152. 701 Kozera Kacper Piła POL 2000Bieg
153. 456 Łożyński Maciej Piła POL 2003Bieg
154. 199 Kondera Jacek Piła POL 1978Bieg
155. 293 Lesniewska Iwona Dolaszewo POL 1966Bieg
156. 732 KULCZYCKI JAN Gdańsk POL 1950Nordic Walking
157. 393 Zyzik DAWID PIŁA POL 2005Bieg
158. 485 Kołodziejczyk Marek Piła POL 1979Bieg
159. 232 Zachaczewska Marta Piła POL 2009Bieg
160. 579 Urbański PIOTR Wałcz POL 1991Bieg
161. 320 Krawczyk Dariusz Piła POL 1976Bieg
162. 673 Żarnowska Angelika Piła POL 2005Bieg
163. 424 Pełechaty Hubert Piła POL 2001Bieg
164. 66 KRAUZ KATARZYNA piła POL 2006Bieg
165. 584 Stec Andrzej Wałcz POL 1965Bieg
166. 77 Iwaniak Wioletta Mirosław POL 1970Bieg
167. 678 Sałata Zuzanna Piła POL 2002Bieg
168. 429 Knioła Klaudia Piła POL 2010Bieg
169. 71 Pełechaty Ewelina Ujście POL 1979Bieg
170. 748 Szudera Mirosława Piła POL 1983Nordic Walking
171. 29 Jurek Edyta Piła POL 1988Bieg
172. 612 Krokos Marek Piła POL 1965Bieg
173. 365 Suska-Szczerbicka Magdalena wałcz POL 1972Bieg
174. 104 Michalak Dominika Piła POL 2004Bieg
175. 706 Pajak Paulina Piła POL 2007Bieg
176. 204 Kinczel Karolina WAŁCZ POL 1989Bieg
177. 206 Czeszewski Stanisław Piła POL 1947Bieg
178. 644 Matusiak LESZEK Ujście POL 1972Bieg
179. 299 Józefowicz Katarzyna Piła POL 1987Bieg
180. 50 WAŁEK MAŁGORZATA Piła POL 1983Bieg
181. 397 Gołębiewski Patryk Piła POL 1984Bieg
182. 141 Patryjas Radosław Piła POL 1992Bieg
183. 742 Przybył Marianna Piła POL 1953Nordic Walking
184. 403 Wiedera Mikołaj Ujście POL 2008Bieg
185. 145 Nicpoń Katarzyna Piła POL 1984Bieg
186. 495 Ksycki Adam Brodna POL 1985Bieg
187. 243 Krzeszewska Dorota Piła POL 1976Bieg
188. 589 Żarnowski Janek Piła POL 2012Bieg
189. 682 Franckowiak Mateusz Piła POL 2006Bieg
190. 400 Kledzik Joanna Kaczory POL 1979Bieg
191. 277 Kubat Julia Stobno POL 1999Bieg
192. 617 Kalisiewicz Eryk Szydłowo POL 2010Bieg
193. 370 Matz Paweł Chodzież POL 2000Bieg
194. 110 JASIANEK michal pila POL 2014Bieg
195. 710 Kosik Natalia Piłą POL 2003Bieg
196. 112 Prawucki Krzysztof Piła POL 1984Bieg
197. 211 Borowiak Magdalena Piła POL 1981Bieg
198. 649 Różnowska Julia Piła POL 2002Bieg
199. 119 Stadnik Blanka Wałcz POL 2008Bieg
200. 216 Belda-Iwaniak Róża Ujście POL 1984Bieg
201. 654 Poszwa Sławomir Piła POL 1967Bieg
202. 306 Kubik Ireneusz Piła POL 1956Bieg
203. 408 Markowski Marcin Piła POL 1976Bieg
204. 500 Herc Mirosław Piła POL 2001Bieg
205. 248 Kurek Nicole Gostomia 1 POL 2010Bieg
206. 12 Mazurkiewicz Sebastian Piła POL 1983Bieg
207. 769 Kowalski Maciej SZYDŁOWO POL 2006Nordic Walking
208. 76 Wódz Przemysław Piła POL 1977Bieg
209. 441 Kowalska Beata pila POL 1984Bieg
210. 785 Pietrzak Jadwiga Piła POL 1964Nordic Walking
211. 282 Ziemiański Jacek Piła POL 1978Bieg
212. 36 Kondera Maciej Piła POL 2008Bieg
213. 323 WOJNAROWSKA AMELIA PIŁA POL 2005Bieg
214. 380 Woronowicz Maciej Piła POL 2009Bieg
215. 801 Zdebik Marzena Piła POL 1960Nordic Walking
216. 123 Kapturska Małgorzata Piła POL 1986Bieg
217. 566 POLEK NATALIA Piła POL 1993Bieg
218. 309 Kowalski Marcin Piła POL 1977Bieg
219. 662 Wieczorkiewicz Małgorzata Piła POL 1970Bieg
220. 412 Moskal Magdalena Debrzno POL 1989Bieg
221. 505 Pływaczyk Wojciech Ujście POL 2012Bieg
222. 596 Jaworski Maciej Piła POL 1981Bieg
223. 348 Sikora Marek Pila POL 1969Bieg
224. 446 Walczak Karol Kalisz Pomorski POL 1994Bieg
225. 188 KLUGE EWA Piła POL 1967Bieg
226. 534 Skręta Maciej ZAWADA POL 1978Bieg
227. 352 Dąbrowska Pola Piła POL 2007Bieg
228. 91 Szczepańska Magdalena Piła POL 1972Bieg
229. 193 Młocek Agnieszka Piła POL 1975Bieg
230. 758 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz POL 1951Nordic Walking
231. 633 Dyner Klaudia Piotowice POL 1990Bieg
232. 383 Glapa Karol Pila POL 2009Bieg
233. 42 Ratajczyk Ewa Września POL 1968Bieg
234. 480 Lech Tomasz Piła POL 1998Bieg
235. 128 Kubera Gabriela Piła POL 1972Bieg
236. 481 Lech Aleksander Piła POL 2008Bieg
237. 572 Czarnecka Martyna Kaczory POL 1998Bieg
238. 666 Boboryk Maya Piła POL 2006Bieg
239. 510 Adamczyk Mirosław PIŁA POL 1970Bieg
240. 161 Szerement Aleksandra Ługi Ujskie POL 2006Bieg
241. 600 Kaiser Cedrik Piła POL 2004Bieg
242. 260 Szostak Mirosałw Piła POL 1981Bieg
243. 692 Grzegorczyk Dorota Piła POL 1986Bieg
244. 513 Lewandowska Agata chodziez POL 2005Bieg
245. 166 Misterkiewicz Edyta Piła POL 1974Bieg
246. 793 Polus Aleksandra Czarnków POL 1951Nordic Walking
247. 265 Matuszak Piotr Wałcz POL 1970Bieg
248. 697 Niewiarowska Amelia PIŁA POL 2008Bieg
249. 358 Marcinkowska Katarzyna Szwecja POL 1984Bieg
250. 97 fons aleksandra Pila POL 1983Bieg
251. 454 SŁOWIK MAŁGORZATA Piła POL 1977Bieg
252. 749 Garbowska Aleksandra Tuczno POL 1900Nordic Walking
253. 543 Gendek Marcin Piła POL 2000Bieg
254. 291 Drożdż Jerzy Piła POL 1958Bieg
255. 638 Gebarowski Grzegorz Pila POL 1978Bieg
256. 185 Ciszewski Paweł Miasteczko krajeńskie POL 1988Bieg
257. 133 Adamczyk Arkadiusz Piła POL 1968Bieg
258. 780 Lenartowicz Stanisław Stara lubianka POL 1960Nordic Walking
259. 230 Lipiejko Stanisław Dolaszewo POL 1956Bieg
260. 577 ZBARACKI ADAM UJŚCIE POL 2010Bieg
261. 318 Kujawa-Adamska Karolina Ujscie POL 1985Bieg
262. 671 Ukleja Paweł Ujście POL 1983Bieg
263. 422 Bołtrukiewicz Janina Biała POL 1962Bieg
264. 737 Galicka Antosia Piła POL 2009Nordic Walking
265. 6 Kleszcz Bożena Piła POL 1977Bieg
266. 427 Chudy Marek Kaczory POL 1983Bieg
267. 608 Rudnicka Millena Swarzędz POL 1980Bieg
268. 610 Kochańska Olga Piła POL 1991Bieg
269. 363 Sikora Wojciech Pila POL 2006Bieg
270. 704 Tomczak-Pajak Magdalena Piła POL 1982Bieg
271. 459 Sudoł Arkadiusz Piła POL 1973Bieg
272. 202 Zadrożna Magdalena Wałcz POL 1978Bieg
273. 548 Tomaszewska Agnieszka Łabiszyn POL 1979Bieg
274. 297 Wiatrowska Teresa Piła POL 2005Bieg
275. 48 Tomaszewski Dominik Piła POL 1978Bieg
276. 396 Czajkowski Sebastian Piła POL 2013Bieg
277. 139 Michalak Bartosz Wałcz POL 1984Bieg
278. 488 Tojza Tomasz Dobrzyca POL 1974Bieg
279. 235 Zachaczewska Jolanta Piła POL 1974Bieg
280. 401 Wiedera Paulina Ujście POL 1982Bieg
281. 493 Bajor Maciej Pila POL 2008Bieg
282. 241 Guss Kasia Piła POL 2004Bieg
283. 587 Różnowska Aleksandra Piła POL 2006Bieg
284. 768 Dudkiewicz Dariusz Budy POL 1963Nordic Walking
285. 432 Szczepanik Antonina Piła POL 2011Bieg
286. 88 Zmaczyński Dominik Wałcz POL 1993Bieg
287. 522 Przanowska Zuzanna Skórka POL 2001Bieg
288. 524 Ratajczyk Elżbieta Piła POL 1957Bieg
289. 728 ZBIELSKI JAN PIŁA POL 1951Nordic Walking
290. 615 Belda-Kalisiewicz Kamila Szydłowo POL 1978Bieg
291. 107 Chojnacki Maciej chodzież POL 1986Bieg
292. 464 Sadek Jarosław Piła POL 1966Bieg
293. 209 KLUSKA EWELINA PIŁA POL 1982Bieg
294. 647 Staniewski Jakub Chodziez POL 1993Bieg
295. 302 Szymborska Aneta Piła POL 1988Bieg
296. 559 Drozdowski Bartosz Piła POL 1995Bieg
297. 214 Garczyński Michał Piła POL 1992Bieg
298. 652 Szymczak Oliwier Piła POL 2007Bieg
299. 304 Czerwiński Szymon Piła POL 1986Bieg
300. 745 Wyrwicka Martyna Piła POL 2013Nordic Walking
301. 406 Markowski Maksymilian Piła POL 2006Bieg
302. 148 Nicpoń Sebastian Pła POL 1981Bieg
303. 498 Gracz Małgorzata Piła POL 1975Bieg
304. 246 Ligenza-Kowalczuk Agata Piła POL 1981Bieg
305. 789 Rauhut Honorata Piła POL 1977Nordic Walking
306. 685 Kastelik Marcin Piła POL 1978Bieg
307. 73 Stróżak Dawid Długie Stare POL 1990Bieg
308. 439 BUDZIŃSKI DARIUSZ Piła POL 1974Bieg
309. 180 Kamińska Elżbieta Piła POL 1976Bieg
310. 280 BOSIANEK ANNA Piła POL 1983Bieg
311. 373 Skrypak Mateusz Piła POL 1988Bieg
312. 714 Bednarek Karolina Brzeźno POL 1986Bieg
313. 469 Lipski Łukasz Piła POL 1982Bieg
314. 378 Woronowicz Przemysław Złotniki POL 1983Bieg
315. 326 Gworys Michał Piła POL 1991Bieg
316. 564 Riske Michał Piła POL 1995Bieg
317. 219 Iwaniak Weronika Ujście POL 2007Bieg
318. 657 Poszwa Oskar Piła POL 1995Bieg
319. 659 Rumińska Ewelina Piła POL 1981Bieg
320. 152 Ratajczyk Roksana Piła POL 2011Bieg
321. 503 Fabiszak-Plywaczyk Anna Ujście POL 1977Bieg
322. 251 Pawłowski Karol Ujście POL 2005Bieg
323. 594 Łazar-Kubera Małgorzata Skórka POL 1960Bieg
324. 15 Drab Marcin Piła POL 1979Bieg
325. 690 Sagan Andrzej Piła POL 1967Bieg
326. 346 Ciechanowska Anna Piła POL 1982Bieg
327. 444 Rojtek Waldemar Wagrowiec POL 1970Bieg
328. 532 Barcz Tomasz Piła POL 1974Bieg
329. 754 Mrotek Wiesława Ujście POL 1960Nordic Walking
330. 191 Ratajczyk Jakub Poznań POL 1989Bieg
331. 537 Tokarczyk Alicja Piła POL 1983Bieg
332. 285 Ściuba Anita Karsibór POL 1990Bieg
333. 330 JUSTA DARIUSZ Piła POL 1968Bieg
334. 478 Kanecki Oliwier PIŁA POL 2005Bieg
335. 223 Hryncewicz Julia Piła POL 2005Bieg
336. 570 Pabich Magdalena Piła POL 1975Bieg
337. 311 Rudnicki Marcin Piła POL 1974Bieg
338. 733 Szymański Jacek Skórka POL 1967Nordic Walking
339. 664 Ciołek Łukasz Piła POL 1987Bieg
340. 415 Krysztofiński Dawid Piła POL 1979Bieg
341. 157 Kądziela Paweł Dobrzyca POL 1980Bieg
342. 508 Stefanowicz Agnieszka Piła POL 1973Bieg
343. 159 Kądziela Małgorzata Dobrzyca POL 2008Bieg
344. 258 Tomczewska Lena Szydłowo POL 2005Bieg
345. 799 Janicka Olivia Piła POL 2000Nordic Walking
346. 351 Dąbrowski Dariusz Piła POL 1978Bieg
347. 86 Mirowski Bartosz Piła POL 1984Bieg
348. 603 Waśko Bartosz Brzeźno POL 2007Bieg
349. 263 Świercz Adam Wałcz POL 2000Bieg
350. 94 Chwiesiukowicz Dorota Pila POL 1985Bieg
351. 196 KOBIERSKA ANNA CHODZIEŻ POL 1981Bieg
352. 541 Gendek Rafał Piła POL 1974Bieg
353. 289 Sagan Roksana Skórka POL 1981Bieg
354. 636 Nazar Piotr Piła POL 1985Bieg
355. 45 Konopko Bogusław Piła POL 1989Bieg
356. 131 Marczykowski Kamil Złotów POL 1988Bieg
357. 575 Radomska Zofia Piła POL 2008Bieg
358. 669 żychlińska ewa Pila POL 1973Bieg
359. 736 Galicka Beata Piła POL 1975Nordic Walking
360. 511 Kożuchowski Konrad Stara Łubianka POL 1990Bieg
361. 164 Iwicka Pola Piła POL 2003Bieg
362. 674 plewa sylwia Piła POL 1971Bieg
363. 425 Pełechaty Sylwia Piła POL 1977Bieg
364. 67 KRAUZ KATARZYNA piła POL 1977Bieg
365. 516 Czarny Katarzyna Agata Piła POL 2010Bieg
366. 169 Hamerski Łukasz Piła POL 1981Bieg
367. 268 Michalska Natalia Jeziorki POL 1987Bieg
368. 27 Sienkiewicz Gadzikowska Paulina Piła POL 1981Bieg
369. 361 Skręta Agnieszka Zawada POL 1983Bieg
370. 100 Żybort Maksymilian Piła POL 2008Bieg
371. 457 Łożyńska Bogusława Piła POL 2003Bieg
372. 546 Dykiel Patrycja Piła POL 1990Bieg
373. 641 Ciesielski Arkadiusz Piła POL 1975Bieg
374. 295 Olejnik Marlena Budzyn POL 1978Bieg
375. 486 Kołodziejczyk Anna Piła POL 1985Bieg
376. 233 Zyzik Anna PIŁA POL 1970Bieg
377. 580 ZBARACKA MICHALINA UJŚCIE POL 1985Bieg
378. 321 Krawczyk Alicja Piła POL 2008Bieg
379. 491 Dawid Nowak szamocin POL 1988Bieg
380. 239 Ratajczyk Piotr Piła POL 2006Bieg
381. 585 Dobersztyn Aleksander Piła POL 1965Bieg
382. 81 Iwaniak Dariusz Mirosław POL 1975Bieg
383. 679 Kozera Mariusz Kaczory POL 1975Bieg
384. 430 Knioła Łukasz Piła POL 1980Bieg
385. 72 Cierach Jarosław Piła POL 1963Bieg
386. 173 Drzewiecka Lucyna Piła POL 1986Bieg
387. 613 Czech Paulina Piła POL 1994Bieg
388. 366 Szczerbicka Alia wałcz POL 2006Bieg
389. 105 Michalak Adam Piła POL 2014Bieg
390. 707 Pajak Aleksandra Pila POL 2009Bieg
391. 462 Kamiński Szymon Piła POL 2009Bieg
392. 205 Kinczel Tomasz WAŁCZ POL 1977Bieg
393. 551 Kłeczek Tomasz Piła POL 1975Bieg
394. 208 Starkowska Iwona Piła POL 1968Bieg
395. 300 Gburczyk Krzysztof Pila POL 1981Bieg
396. 51 WAŁEK OLIWIA PIŁA POL 2005Bieg
397. 398 Kazulek Katarzyna Piła POL 1980Bieg
398. 142 Belak Dariusz Piła POL 1982Bieg
399. 650 Domagalski Michał Piła POL 1983Bieg
400. 743 Wyrwicka Joanna Piła POL 1981Nordic Walking
401. 404 Wiedera Mateusz Ujście POL 2010Bieg
402. 146 Nicpoń Małgorzata Piła POL 2011Bieg
403. 496 Brandt Tomasz Piła POL 1978Bieg
404. 244 Krzeszewski Krzysztof Piła POL 1976Bieg
405. 8 Ponicka Izabela Ujście POL 1974Bieg
406. 135 Wyrwa-Krzyżańska Joanna Piła POL 1968Bieg
407. 178 Plenzler Maciej Poznań POL 1970Bieg
408. 784 Pazdej Katarzyna Piła POL 1983Nordic Walking
409. 278 Ślęzak Hanna Piła POL 1983Bieg
410. 618 Kruk Olivier UJŚCIE POL 2008Bieg
411. 371 Bogusławski Jacek Piła POL 1972Bieg
412. 467 GRABOWSKA IZABELA Kaczory POL 1980Bieg
413. 212 Wiśniewski Daniel Złotów POL 1958Bieg
414. 324 REMBASZ KINGA PIŁA POL 2005Bieg
415. 118 Stadnik Klaudia Wałcz POL 2011Bieg
416. 562 Iwicki Dominik Piła POL 1987Bieg
417. 655 Poszwa Greta Piła POL 1972Bieg
418. 763 Chura Quispe Monika Pila POL 1976Nordic Walking
419. 409 Borówko Kinga Piła POL 1983Bieg
420. 150 Kobierska Ewelina Chodzież POL 1987Bieg
421. 501 Wypych Katarzyna Jeziorki POL 1974Bieg
422. 343 KOWALSKI Radosław SZYDŁOWO POL 1984Bieg
423. 13 Mazurkiewicz Bartosz Piła POL 2007Bieg
424. 688 Rybakowski Paweł Piła POL 1984Bieg
425. 78 Wucens Małgorzata PIŁA POL 1979Bieg
426. 442 Kowalsķi Aleksander pila POL 2011Bieg
427. 530 Nowak Kamila Piła POL 1980Bieg
428. 624 Walkowski Krystian Piła POL 1977Bieg
429. 376 Barbusińska Alicja Piła POL 1972Bieg
430. 535 Palicki Marcin Rudna POL 1992Bieg
431. 629 WYSOCKI JAKUB WAŁBRZYCH POL 2005Bieg
432. 381 Woronowicz Tadeusz Piła POL 2013Bieg
433. 328 Chodur-Czarnecka Dagmara Ujście POL 1993Bieg
434. 567 WODNICKA EWA Gryfice POL 1968Bieg
435. 661 Nitecka Julia Piła POL 2006Bieg
436. 506 Fabiszak Aleksandra Ujście POL 1982Bieg
437. 791 Rauhut Krystyna Piła POL 1952Nordic Walking
438. 256 Idzikowski Maciej Ujście POL 1979Bieg
439. 349 Markiewicz Maciej Piła POL 2006Bieg
440. 447 Kalniuk Paweł Trzcianka POL 1996Bieg
441. 693 Grzegorczyk Wiktoria Piła POL 2009Bieg
442. 353 Dąbrowski Nataniel Piła POL 2013Bieg
443. 92 SZCZEPAŃSKI KSAWERY Piła POL 2012Bieg
444. 450 Szulczyńska Paulina Piła POL 2006Bieg
445. 194 Kądziela Henryk Piła POL 1954Bieg
446. 540 Ciok Justyna Piła POL 1976Bieg
447. 287 Kownacki Piotr Nowa Wieś Ujska POL 1984Bieg
448. 634 Staniszewski Marcin Poznan POL 1990Bieg
449. 43 Ratajczyk Grzegorz Września POL 1969Bieg
450. 777 Hącia Ewa Piła POL 1951Nordic Walking
451. 129 Biskupski Marcin Chodzież POL 1976Bieg
452. 778 Głowacka Halina Piła POL 1958Nordic Walking
453. 314 Leibasz Violetta Wałcz POL 1967Bieg
454. 62 Zdebik Katarzyna Piła POL 1989Bieg
455. 667 Boboryk Lena Piła POL 2011Bieg
456. 162 Szerement Tomasz Ługi Ujskie POL 1977Bieg
457. 601 Waśko Dominika Brzeźno POL 1984Bieg
458. 261 Szostak Eryk Piła POL 2007Bieg
459. 514 Lewandowska jagoda chodziez POL 2007Bieg
460. 167 Misterkiewicz Konrad Piła POL 2008Bieg
461. 266 MARTUSZEWSKI RYSZARD Wałcz POL 1972Bieg
462. 698 Niewiarowska Antosia PIŁA POL 2015Bieg
463. 359 Marcinkowski Kamil Szwecja POL 1981Bieg
464. 98 Żybort Julita Piła POL 1980Bieg
465. 700 Krakowski Krzysztof Piła POL 1981Bieg
466. 198 Garbowski Piotr Tuczno POL 1981Bieg
467. 544 Gendek Mikołaj Piła POL 2007Bieg
468. 292 Olkowicz Barbara Piła POL 1985Bieg
469. 639 Wesołowski Damian Piła POL 1989Bieg
470. 134 Strzelczyk Wioletta Piła POL 1974Bieg
471. 231 Dach Katarzyna Piła POL 2000Bieg
472. 578 KOŚCIUK IWONA UJŚCIE POL 1961Bieg
473. 319 Krawczyk Justyna Piła POL 1976Bieg
474. 672 Brandt Franciszek Piła POL 2009Bieg
475. 423 Robert Pełechaty Piła POL 1976Bieg
476. 65 Radowski Michał Piła POL 1978Bieg
477. 583 Helak Małgorzata Średnica POL 1981Bieg
478. 7 Kleszcz Krzysztof Piła POL 2004Bieg
479. 428 Knioła Weronika Piła POL 2007Bieg
480. 172 Knapińska Monika Piła POL 1985Bieg
481. 609 Suchańska Małgorzata Piła POL 1967Bieg
482. 727 Frohlich Jadwiga Piła POL 1953Nordic Walking
483. 611 Kochański Bruno Piła POL 2008Bieg
484. 364 Karczewski Paweł Jaraczewo POL 1982Bieg
485. 103 Michalak Ania Piła POL 1973Bieg
486. 705 Pajak Piotr Pila POL 1980Bieg
487. 460 Sierhej Renata Piła POL 1968Bieg
488. 203 Wieczorek Kamil Margońska Wieś POL 1993Bieg
489. 549 Szymański Michał Bydgoszcz POL 1984Bieg
490. 298 Bąk Marcelina Piła POL 2005Bieg
491. 49 Tomaszewski Mikołaj Piła POL 2008Bieg
492. 140 Konik Magda Piła POL 1991Bieg
493. 489 Kostrzewska Michalina Dziewoklucz POL 2000Bieg
494. 402 Wiedera Michał Ujście POL 1983Bieg
495. 242 Madajczyk Klaudia Tuczno POL 1992Bieg
496. 588 Jamka-Żarnowska Justyna Piła POL 1979Bieg
497. 336 Dudkiewicz Jolanta Budy POL 1962Bieg
498. 681 Franckowiak Piotr Piła POL 1970Bieg
499. 90 Błaszczyk Dorota Wałcz POL 1960Bieg
500. 96 Kowalska Anna Piła POL 1981Bieg
501. 616 Kalisiewicz Adrian Szydłowo POL 2003Bieg
502. 369 Prendecki Rafał Wałcz POL 1980Bieg
503. 108 JASIANEK DOMINIK pila POL 2008Bieg
504. 711 Wyszyńska Apolonia piła POL 1975Bieg
505. 555 Bartol Igor Pila POL 2006Bieg
506. 210 Gruszczyńska Magdalena Piła POL 1980Bieg
507. 648 Plewa Magdalena Kaczory POL 1983Bieg
508. 560 Szymaniak Angelika Mirosławiec POL 1998Bieg
509. 215 Borowiak Szymon Franciszek Piła POL 2010Bieg
510. 653 Kusz Marta Piła POL 2010Bieg
511. 305 Urbański Paweł Witankowo POL 1991Bieg
512. 407 Markowska Iwona Piła POL 1974Bieg
513. 149 RATAJCZYK ROBERT Piła POL 1989Bieg
514. 499 Pluciak Miłosz Piła POL 2006Bieg
515. 247 Kurek Joanna Gostomia 1 POL 1984Bieg
516. 790 Rauhut Jakub Piła POL 2003Nordic Walking
517. 341 Popiołek Lilia Chodzież POL 2010Bieg
518. 11 Ponicka Agata Ujście POL 2006Bieg
519. 74 Ponicka Marta Ujście POL 1991Bieg
520. 440 Kowalsķi Piotr pila POL 1978Bieg
521. 33 Encminger Marta Piła POL 1990Bieg
522. 35 Kondera Monika Piła POL 1978Bieg
523. 715 Stasiaczek Piotr Piła POL 1983Bieg
524. 470 Lipski Oskar Piła POL 2011Bieg
525. 333 Rakowska Wiktoria - Piła POL 2005Bieg
526. 69 Kortas Justyna - Piła POL 1977Bieg
527. 70 Garska Maria - Piła POL 2009Bieg
528. 176 Skowronska Wanda - PILA POL 1956Bieg
529. 385 Kostrzewska Karolina -- Budzyn POL 1979Bieg
530. 80 Pilarski Igor ... Kaczory POL 2003Bieg
531. 356 Mol Bartek ... Kaczory POL 2012Bieg
532. 37 Pilarski Igor ... Kaczory POL 2004Bieg
533. 708 Maj Waldemar 100 batalion łączności Wałcz POL 1978Bieg
534. 115 Stadnik Radosław 100 batalion łączności Wałcz POL 1979Bieg
535. 332 Socha Łukasz 100Bł Wałcz Lipka POL 1983Bieg
536. 660 Mastalski Jakub 104 batalion logistyczny CHOCZNIA / WADOWICE POL 1987Bieg
537. 275 Dębowczyk Łukasz 1982 Piła POL 1982Bieg
538. 281 Graczkowski Damian 1995 Piła POL 1995Bieg
539. 350 Lajter Jerzy 4 RUN TEAM PIŁA Piła POL 1950Bieg
540. 154 Szymczak MONIKA 4 Run Team Piła Piła POL 1984Bieg
541. 34 Kondera Zbigniew 4 Run Team Piła Piła POL 1975Bieg
542. 155 Szczeciński Mariusz 4 Run Team Piła Piła POL 1972Bieg
543. 130 Salwa Ewelina 4Run Piła Piła POL 1983Bieg
544. 269 Kurzajczyk Joanna 4Run Team Piła POL 1971Bieg
545. 126 Zamojda Marcin 4run team Piła POL 1977Bieg
546. 640 SAS HENRYK 4Run Team Piła Piła POL 1978Bieg
547. 171 Pinkowski Artur 4Run Team Piła Piła POL 1978Bieg
548. 186 Piwkowski Jakub 4Run team Piła Piła POL 1983Bieg
549. 631 ŻERDZICKI MARIUSZ 4RUN Team Piła Ujście POL 1984Bieg
550. 598 Zych Dariusz 4Run Team Piła Piła POL 1970Bieg
551. 455 Łożyński Radek 4RUN TEAM PIŁA Piła POL 1973Bieg
552. 236 Sikorski Piotr 4Run Team Piła/Giro di Zawada Piła POL 1991Bieg
553. 276 Gozdur agnieszka Agnieszka Gozdur Stobno POL 1978Bieg
554. 82 Malicki Marek AKB Olędry Ujście POL 1980Bieg
555. 250 Pawłowski Artur AKB OLĘDRY Ujście POL 1976Bieg
556. 249 Pawłowska Monika AKB OLĘDRY Ujście POL 1978Bieg
557. 83 Malicka Wiktoria AKB Olędry Ujście POL 2005Bieg
558. 643 Matusiak Anna AKB olędry Ujście POL 1978Bieg
559. 691 Frączek Arkadiusz ArKi Kaczory POL 1981Bieg
560. 200 Kondera Norbert asd Piła POL 2004Bieg
561. 553 Rewers Joanna bezzatrzymywania Piła POL 1985Bieg
562. 93 Encminger Natalia Biegaj z Głową Kaczory POL 1993Bieg
563. 712 Wojtania Aleksandra Biegająca Mama Piła POL 1987Bieg
564. 713 Wojtania Marcin Biegający Tata Piła POL 1987Bieg
565. 413 Szulc Ewa biegam bo lubie Pila POL 1960Bieg
566. 494 Chołota Marek Biegowy Świat Piła POL 1979Bieg
567. 695 Niewiarowski Paweł BLUE ELEPHANT PIŁA PIŁA POL 1977Bieg
568. 165 puchała sławomir blue team Piła Piła POL 1969Bieg
569. 124 Kołodziejczyk Tomasz Bractwo Turystyki Rowerowej Piła Piła POL 1966Bieg
570. 335 Sapa Kacper BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
571. 339 Dering Hanna Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
572. 767 Sapa Stefania BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1968Nordic Walking
573. 466 Szczepanek-Kozińska Justyna BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1981Bieg
574. 342 Dering Wojtek Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 2012Bieg
575. 334 Sapa Oskar BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
576. 338 Szewczykowski Grzegorz Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
577. 766 Sapa Dariusz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1967Nordic Walking
578. 384 Groch Małgorzata Czarne Panery Skórka POL 1973Bieg
579. 750 wasielewska edyta czarne pantery Piła POL 1972Nordic Walking
580. 738 Spryszak Anna Czarne Pantery Piła POL 1975Nordic Walking
581. 724 Dukiewicz Aneta Czarne Pantery Piła POL 1971Nordic Walking
582. 747 KAJA ZUZANNA CZARNE PANTERY PILA POL 2008Nordic Walking
583. 751 Jasiecka Bożena Czarne pantery Piła POL 1959Nordic Walking
584. 723 Jakiel-Mainieri Sabina Czarne Pantery Piła POL 1970Nordic Walking
585. 797 Sysa Kinga CZARNE PANTERY PIŁA POL 1972Nordic Walking
586. 794 Dukiewicz Regina Czarne Pantery Piła POL 1949Nordic Walking
587. 773 Marcinowska Sandra Czarne Pantery Piła POL 1978Nordic Walking
588. 798 KURZYŃSKA ALICJA CZARNE PANTERY PIŁA POL 1965Nordic Walking
589. 781 Mróz Małgorzata Czarne Pantery Piła POL 1966Nordic Walking
590. 725 Solak EWA Czarne Pantery Piła POL 1958Nordic Walking
591. 746 DYMKOWSKI KRZYSZTOF CZARNE PANTERY PILA POL 1973Nordic Walking
592. 795 Judycka Iwona Czarne Pantery Piła Piła POL 1978Nordic Walking
593. 40 SOKOŁOWSKI WOJCIECH CZARNE PANTERY PIŁA PIŁA POL 1975Bieg
594. 731 SOKOŁOWSKA EWA CZARNE PANTERY PIŁA PIŁA POL 1977Nordic Walking
595. 557 Kieca Marcin Czogori Piła POL 1986Bieg
596. 786 Wycisło Romuald Daj radość niepełnosprawnym Piła Piła POL 1962Nordic Walking
597. 387 Śliwiński Adam Dam radę Miasteczko Krajeńskie POL 1973Bieg
598. 482 Gapiński Dariusz DAR-MED TEAM Chodzież POL 1977Bieg
599. 484 Frankowska Monika DAR-MED TEAM Chodzież POL 1985Bieg
600. 573 Klap Mirosław DAS JURGEN TEAM Piła POL 1975Bieg
601. 337 Kończak Igor Drużyna Szpiku Piła POL 2007Bieg
602. 225 Tupaj Mariusz Drużyna Szpiku Chodzież POL 1970Bieg
603. 228 Archaniołowicz Joanna DRUŻYNA SZPIKU/Muay Running Team Poznań POL 1970Bieg
604. 787 Jasoń Grażyna Dynamic Piła POL 1962Nordic Walking
605. 147 Pawłowski Filip E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2016Bieg
606. 14 Jasoń-Pawłowska Justyna E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1981Bieg
607. 20 Pawłowski Wiesław E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1972Bieg
608. 18 Pawłowski Oliwier E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2012Bieg
609. 702 Bajerska Renata Energy Siłownia Fitness Kaczory POL 1965Bieg
610. 627 Woltmann Marzena Energy Siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1972Bieg
611. 628 Maćkowiak Izabela Energy siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1974Bieg
612. 626 Kupich Agnieszka Energy siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1975Bieg
613. 144 Partyka Maja Gabinet Masażu ORFEUSZ Piła POL 1984Bieg
614. 419 Grochowski Tymon Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2005Bieg
615. 417 Grochowska Joanna Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 1979Bieg
616. 420 Grochowski Bogusz Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2008Bieg
617. 418 Grochowski Krystian Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 1976Bieg
618. 528 Kowalczyk Daria gieldabiegowa.com Piła POL 1988Bieg
619. 586 Gapińska Amelia Giro do Zawada Piła POL 2006Bieg
620. 179 Gapiński Marcin Giro do Zawada Piła POL 1976Bieg
621. 590 Gapińska Katarzyna Giro do Zawada Piła POL 1976Bieg
622. 303 Jagła Kamil gRUNwald team Poznań Piła POL 1996Bieg
623. 453 Drajewski Zbigniew grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1978Bieg
624. 245 Drajewska Hanna grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1977Bieg
625. 227 Malicki Kacper Grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 2004Bieg
626. 226 Malicka Jolanta Grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1978Bieg
627. 465 Ciachera Ireneusz indywidualnie Bydgoszcz POL 1967Bieg
628. 192 Piotrowski Andrzej IRONPILA.PL Dobrzyca POL 1971Bieg
629. 683 Górny Kajtek Iskra Szydłowo Stobno POL 2001Bieg
630. 307 Kowalska Dagna Iwiccy Gdynia POL 1984Bieg
631. 367 Prendecka Sylwia Jednego Serca Wałcz POL 1984Bieg
632. 539 Prendecka Róża Jednego Serca Wałcz POL 2011Bieg
633. 741 Kąckowski Marek Jeziorki Aktywna Wieś Kaczory POL 1953Nordic Walking
634. 740 Kąckowska Beata Jeziorki Aktywna Wieś Piła POL 1974Nordic Walking
635. 375 Knap Marta Kameleon Team Piła POL 1982Bieg
636. 283 Mellenthin Bartłomiej kameleon team piła Morzewo POL 1989Bieg
637. 389 Wiatr Hubert Kameleonteam.pl Piła POL 1982Bieg
638. 526 Grzegorek Mariusz KB Gmina Czarków Biała POL 1986Bieg
639. 57 Skibińska Aldona KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1972Bieg
640. 190 Fąka Łukasz KB Gmina Czarnków Gębice POL 1975Bieg
641. 313 Skibiński Sławomir KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
642. 217 Szedler Sławomir KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1991Bieg
643. 189 Glazer Anna KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
644. 525 Mazur Joanna KB Gmina Czarnków Śmieszkowo POL 1988Bieg
645. 774 BŁASZCZYK ŁUKASZ KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1975Nordic Walking
646. 775 Błaszczyk Katarzyna KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1970Nordic Walking
647. 680 Zygmunt Gracjan KingBell Auto Szyby/Euro Consulting Piła POL 1999Bieg
648. 452 Felczyńska Janina Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski Krzyż Wlkp POL 1963Bieg
649. 490 Wilk Daniel Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp Krzyż Wlkp. POL 1972Bieg
650. 507 Leszczyński Sławomir KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK Piła POL 1967Bieg
651. 121 Rudziński Tomasz Klub biegowy TSK Orzeł Osiek Wyrzysk POL 1983Bieg
652. 770 Jaworska Joanna Klub Miłośników Nordic Walking Czarne Pantery Piła Piła POL 1979Nordic Walking
653. 111 Bonzel Dorota Klub Szalonej Dorotki Piła POL 1986Bieg
654. 325 Najdek Michał Klub tenisowy Mario Piła POL 2004Bieg
655. 545 Sikorski Marcin KMC Piła POL 1982Bieg
656. 582 Janas Katarzyna Kocham Adasia! Ślesin POL 1991Bieg
657. 581 Kulbiej Adam KOCHAM KAŚKĘ TRZCIANKA POL 1990Bieg
658. 607 Grzebyta Adam KPP PIła Piła POL 1977Bieg
659. 606 Grzebyta Zdzisława KPP PIła Piła POL 1976Bieg
660. 183 Kusz Radek Króliczki w Plecaku Piła POL 1975Bieg
661. 605 Góra Izabela Krzysztof Góra Chodzież POL 1981Bieg
662. 604 GÓRA KRZYSZTOF Krzysztof Góra Chodzież POL 1974Bieg
663. 471 CHWAŁEK Jarosław KS Gwardia Piła POL 1969Bieg
664. 317 Dorszewski Przemysław KS. Albisia Piła POL 1978Bieg
665. 316 Bańda Małgorzata kule runners Piła POL 1995Bieg
666. 270 Szałański Łukasz Lecymy durś Piekary Śląskie POL 1991Bieg
667. 116 Charęzińska Lucyna LKB LESZNO Piła POL 1980Bieg
668. 561 PIECHOWSKI KRZYSZTOF Lokator Nieruchomości Piła POL 2000Bieg
669. 449 Franczak Wojciech LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA POL 1959Bieg
670. 752 Tereszczuk Barbara Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1971Nordic Walking
671. 255 Białczyk Mariusz Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1977Bieg
672. 438 Zaręba Krzysztof Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1975Bieg
673. 448 Podlecki Romuald Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1955Bieg
674. 3 Maret Wacław LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1950Bieg
675. 623 Grabowska Aleksandra LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
676. 10 TERESZCZUK KAROL Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1972Bieg
677. 621 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
678. 41 Burbulis Agnieszka LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1979Bieg
679. 437 Gilbert Damian Lokator Nieruchomości Piła PIŁA POL 1981Bieg
680. 2 Maret Robert LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
681. 622 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
682. 533 Fiałka Maciej Lokator Piła Jeziorki POL 1974Bieg
683. 620 Grochowska Agnieszka lubię budyń Piła POL 1978Bieg
684. 207 Rymon-Lipiński Robert Lubię Chruściki Piła POL 1986Bieg
685. 434 Piosik Marek MA-Team Piła POL 1975Bieg
686. 435 Zyber Piosik Agnieszka MA-Team Piła POL 1977Bieg
687. 22 Wyszyńska Martyna martyna.wyszynska@onet.pl Piła POL 2005Bieg
688. 676 Bednarz Piotr MKP Szuwarek Piła Piła POL 2001Bieg
689. 677 Warszawski Igor MKP Szuwarek Piła Piła POL 2002Bieg
690. 61 Maćkowiak Maciej MM - RESCUE Piła POL 1992Bieg
691. 523 Bachmatiuk Magdalena Niezrzeszona Piła POL 1986Bieg
692. 687 Parecki Marek NO NAME Luboń POL 1983Bieg
693. 686 Parecka Aleksandra NO NAME Luboń POL 1984Bieg
694. 60 Maćkowiak Michał OLX GROUP TEAM Piła POL 1989Bieg
695. 372 PRZEWOŹNIAK MICHAŁ Onion Runners Piła POL 1985Bieg
696. 106 Kołodziejczyk Bartosz OnionRunners Piła POL 1985Bieg
697. 23 Kaczmarek Michał Onionrunners Piła POL 1984Bieg
698. 163 Nowak Hubert Pantera Piła POL 1987Bieg
699. 46 REWERS IREK PCH-RUN Chodzież POL 1975Bieg
700. 395 Zemke Michał PCH_RUN Chodzież POL 1981Bieg
701. 240 Krupa Weronika PCH_RUN Chodzież POL 2001Bieg
702. 195 KRUPA PIOTR PCH_RUN Chodzież POL 1973Bieg
703. 44 PRZYBYSZ EWELINA PCH_RUN CHODZIEŻ POL 1991Bieg
704. 109 KOŁDA HALINA PCH_RUN Chodzież POL 1962Bieg
705. 340 Popiołek Adrian PCH_RUN Chodzież POL 1984Bieg
706. 39 Zieliński Marcin PCH_RUN Chodzież POL 1991Bieg
707. 24 Śliwiński Marek PCH_RUN Chodzież POL 1983Bieg
708. 4 Hordych Jan PCH_RUN Szamocin POL 1997Bieg
709. 113 Grams Marek PCH_RUN Chodzież POL 1975Bieg
710. 58 GEHRKE ROBERT PCH_RUN Chodzież POL 1987Bieg
711. 75 Kasprzycki Marek PCH_RUN Chodzież POL 1976Bieg
712. 271 Kledzik Natalia PCH_RUN Chodzież POL 1988Bieg
713. 56 ŚWITAL MATEUSZ PCH_RUN -MORSY MARGONIN Margonin POL 1998Bieg
714. 55 ŚWITAL LESZEK PCH_RUN -MORSY MARGONIN Chodzież POL 1974Bieg
715. 286 Wyrwa-Zyber Katarzyna Peek Team Piła POL 1985Bieg
716. 221 Zyber Maciej PEEK TEAM Piła POL 1983Bieg
717. 310 ambrożuk krzysztof pieluchowaniewielorazowe.pl Piła POL 1982Bieg
718. 556 Toboła Tomasz Pil-building Pila POL 1986Bieg
719. 762 NOWAK Maciej PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1976Nordic Walking
720. 760 NOWAK Witek PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2007Nordic Walking
721. 761 NOWAK Monika PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1977Nordic Walking
722. 759 Nowak Maja PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2011Nordic Walking
723. 625 DRZYCIMSKA EWA Pilscy Patrioci Piła POL 1968Bieg
724. 550 Wielądek Tomasz Pilscy Patrioci Piła POL 1976Bieg
725. 143 Sipa Leszek Pilski Klub Karate do Tsunami 64-920 POL 1956Bieg
726. 252 Stromidło Anna Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej Piła POL 1982Bieg
727. 54 Stromidło Sebastian PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ Piła POL 1978Bieg
728. 642 Ciesielska Paulina PLKS GWDA Piła Piła POL 2005Bieg
729. 703 Cyfer Adrian Polonia Piła Gorzów Wielkipolski POL 1995Bieg
730. 477 Olszewska Ewelina Połajewo Połajewo POL 1996Bieg
731. 443 Kolendo Arkadiusz Rogoziński Klub Biegacza Ryczywół POL 1979Bieg
732. 461 SIERHEJ JAROSŁAW RUN4 IDEA Piła POL 1968Bieg
733. 279 Kasielski Rafał Runners of Wałcz Wałcz POL 2002Bieg
734. 84 Nowak Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła POL 1974Bieg
735. 729 Szews Jakub SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 2002Nordic Walking
736. 757 Strzelecka Antonina Sailing Team Ferajna PIŁA POL 2006Nordic Walking
737. 734 Foszcz Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1977Nordic Walking
738. 722 Świerczyński Stanisław Sailing Team Ferajna Piła POL 2016Nordic Walking
739. 31 Szews Piotr SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1969Bieg
740. 284 STRZELECKA Małgorzata Sailing Team Ferajna Piła POL 1972Bieg
741. 771 Nowak Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1969Nordic Walking
742. 726 Grudzińska Justyna Sailing Team Ferajna Piła POL 1983Nordic Walking
743. 720 Sykutera-Świerczyńska Katarzyna Sailing Team Ferajna Piła POL 1983Nordic Walking
744. 730 Szews Julia SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 2008Nordic Walking
745. 735 Foszcz Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 1968Nordic Walking
746. 30 ZBIELSKA AGNIESZKA Sailing Team Ferajna PIŁA POL 1977Bieg
747. 32 Szews Anna SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1978Bieg
748. 756 Strzelecki Sebastian Sailing Team Ferajna Piła POL 1973Nordic Walking
749. 772 Krutel Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1970Nordic Walking
750. 721 Świerczyński Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 2010Nordic Walking
751. 120 Matysek Ireneusz Samotny Wilk Wałcz POL 1958Bieg
752. 182 Jęśko-Białek Szymon Samuraj Gold Team piła POL 2000Bieg
753. 181 Jęśko-Białek Waldemar Samuraj Gold Team piła POL 1973Bieg
754. 463 Jarosz Anna Siła jest kobietą Połajewo POL 1992Bieg
755. 739 Gawrońska Sylwia STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1968Nordic Walking
756. 89 Gawroński Grzegorz STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1970Bieg
757. 764 Gawrońska Małgorzata STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1979Nordic Walking
758. 374 SAMBOR KRZYSZTOF Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1984Bieg
759. 473 Chabowski Maciej Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1965Bieg
760. 474 Chabowski Kajetan Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1993Bieg
761. 472 Chabowska Dorota Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1967Bieg
762. 177 PLASZCZYK EMIL SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1978Bieg
763. 175 Plaszczyk Magdalena SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1979Bieg
764. 377 Szymański Marcin Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1984Bieg
765. 391 Szymański Tomasz Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1968Bieg
766. 392 Żurek Anita Team Biegowy Szczecinek Szczeccinek POL 1974Bieg
767. 675 Puszka Daria Triumf Witankowo Piła POL 1991Bieg
768. 272 Jankowska Anita UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2006Bieg
769. 273 Jankowski Krzysztof UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2007Bieg
770. 509 PAWŁOWSKI Robert Vege Runners Rataje POL 1977Bieg
771. 645 SOKOŁOWSKA Adriana Vege Runners Rataje POL 1987Bieg
772. 237 Jarczyński Mariusz W K B 102 rem-run_team Piła POL 1969Bieg
773. 136 Zadrożny Szymon Wataha Wałcz Wałcz POL 1978Bieg
774. 137 Rutkowska Anna Wataha Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
775. 520 Wilczyńska Agata Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
776. 518 Piechota Elżbieta Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
777. 709 BUŁAKOWSKI LESZEK WAŁCZ Wałcz POL 1965Bieg
778. 521 Mowczan Regina Wałcz Wałcz POL 1983Bieg
779. 519 Piechota Mariusz Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
780. 345 Kimińska Piotr Wałecka Ściema Wałcz POL 1964Bieg
781. 554 Hapke Piotr WAŁECKA ŚCIEMA Wałcz POL 1970Bieg
782. 102 Świercz Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1969Bieg
783. 368 Kuna Dawid Wałecka ściema Wałcz POL 1989Bieg
784. 782 Dziubczyńska Ewa WAŁECKA ŚCIEMA Wałcz POL 1967Nordic Walking
785. 344 KAmińska Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1971Bieg
786. 529 Kaminska Beata Wałecka ściema Wałcz POL 1971Bieg
787. 433 Kreskowiak Łukasz WGiT w Pile Chodzież POL 1982Bieg
788. 254 Wojtasik Maciej Wiecznie młody Kotuń POL 1973Bieg
789. 591 Kubiak Kaj Wolf Team Trzcianka POL 1994Bieg
790. 476 Gawrońska Weronika WOLF TEAM Biała POL 2000Bieg
791. 592 Ćwirzeń Marcin Wolf Team Trzcianka POL 1986Bieg
792. 593 Łotocki Rafał WOLFTEAM Trzcianka POL 1978Bieg
793. 569 Szukała Adrian Wroniecki Klub Biegacza Wronki POL 1990Bieg
794. 394 Czajkowska Malwina zjednoczeni Kaczory Piła POL 2004Bieg
795. 53 Sieg Dominika Zmeczeni na Starcie Dobiegniew Piła POL 1994Bieg