Zapisy na bieg: IV bieg w ramach 26 finału WOŚP w Pile!
Miejsce zawodów: Piła
Data startu: 2018-01-14
Strona www Organizatora: https://www.facebook.com/events/1862469874083735/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration


Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikDystansPłatność
1. 143 Sipa Leszek Pilski Klub Karate do Tsunami 64-920 POL 1956Bieg
2. 526 Grzegorek Mariusz KB Gmina Czarków Biała POL 1986Bieg
3. 476 Gawrońska Weronika WOLF TEAM Biała POL 2000Bieg
4. 422 Bołtrukiewicz Janina Biała POL 1962Bieg
5. 495 Ksycki Adam Brodna POL 1985Bieg
6. 602 Waśko Marcin Brzeźno POL 1981Bieg
7. 714 Bednarek Karolina Brzeźno POL 1986Bieg
8. 603 Waśko Bartosz Brzeźno POL 2007Bieg
9. 601 Waśko Dominika Brzeźno POL 1984Bieg
10. 336 Dudkiewicz Jolanta Budy POL 1962Bieg
11. 768 Dudkiewicz Dariusz Budy POL 1963Nordic Walking
12. 385 Kostrzewska Karolina -- Budzyn POL 1979Bieg
13. 295 Olejnik Marlena Budzyn POL 1978Bieg
14. 338 Szewczykowski Grzegorz Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
15. 517 KIEŁCZYŃSKI WALDEMAR PIOTR BYDGOSZCZ POL 1983Bieg
16. 766 Sapa Dariusz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1967Nordic Walking
17. 466 Szczepanek-Kozińska Justyna BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1981Bieg
18. 335 Sapa Kacper BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
19. 339 Dering Hanna Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
20. 767 Sapa Stefania BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1968Nordic Walking
21. 342 Dering Wojtek Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 2012Bieg
22. 758 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz POL 1951Nordic Walking
23. 549 Szymański Michał Bydgoszcz POL 1984Bieg
24. 465 Ciachera Ireneusz indywidualnie Bydgoszcz POL 1967Bieg
25. 334 Sapa Oskar BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
26. 660 Mastalski Jakub 104 batalion logistyczny CHOCZNIA / WADOWICE POL 1987Bieg
27. 113 Grams Marek PCH_RUN Chodzież POL 1975Bieg
28. 150 Kobierska Ewelina Chodzież POL 1987Bieg
29. 395 Zemke Michał PCH_RUN Chodzież POL 1981Bieg
30. 58 GEHRKE ROBERT PCH_RUN Chodzież POL 1987Bieg
31. 129 Biskupski Marcin Chodzież POL 1976Bieg
32. 75 Kasprzycki Marek PCH_RUN Chodzież POL 1976Bieg
33. 271 Kledzik Natalia PCH_RUN Chodzież POL 1988Bieg
34. 55 ŚWITAL LESZEK PCH_RUN -MORSY MARGONIN Chodzież POL 1974Bieg
35. 341 Popiołek Lilia Chodzież POL 2010Bieg
36. 605 Góra Izabela Krzysztof Góra Chodzież POL 1981Bieg
37. 370 Matz Paweł Chodzież POL 2000Bieg
38. 46 REWERS IREK PCH-RUN Chodzież POL 1975Bieg
39. 240 Krupa Weronika PCH_RUN Chodzież POL 2001Bieg
40. 513 Lewandowska Agata chodziez POL 2005Bieg
41. 647 Staniewski Jakub Chodziez POL 1993Bieg
42. 195 KRUPA PIOTR PCH_RUN Chodzież POL 1973Bieg
43. 44 PRZYBYSZ EWELINA PCH_RUN CHODZIEŻ POL 1991Bieg
44. 272 Jankowska Anita UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2006Bieg
45. 482 Gapiński Dariusz DAR-MED TEAM Chodzież POL 1977Bieg
46. 109 KOŁDA HALINA PCH_RUN Chodzież POL 1962Bieg
47. 225 Tupaj Mariusz Drużyna Szpiku Chodzież POL 1970Bieg
48. 107 Chojnacki Maciej chodzież POL 1986Bieg
49. 340 Popiołek Adrian PCH_RUN Chodzież POL 1984Bieg
50. 484 Frankowska Monika DAR-MED TEAM Chodzież POL 1985Bieg
51. 514 Lewandowska jagoda chodziez POL 2007Bieg
52. 604 GÓRA KRZYSZTOF Krzysztof Góra Chodzież POL 1974Bieg
53. 39 Zieliński Marcin PCH_RUN Chodzież POL 1991Bieg
54. 433 Kreskowiak Łukasz WGiT w Pile Chodzież POL 1982Bieg
55. 24 Śliwiński Marek PCH_RUN Chodzież POL 1983Bieg
56. 196 KOBIERSKA ANNA CHODZIEŻ POL 1981Bieg
57. 273 Jankowski Krzysztof UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2007Bieg
58. 217 Szedler Sławomir KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1991Bieg
59. 189 Glazer Anna KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
60. 793 Polus Aleksandra Czarnków POL 1951Nordic Walking
61. 57 Skibińska Aldona KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1972Bieg
62. 313 Skibiński Sławomir KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
63. 412 Moskal Magdalena Debrzno POL 1989Bieg
64. 483 Wojnowski Sławomir Dobrzyca POL 1984Bieg
65. 192 Piotrowski Andrzej IRONPILA.PL Dobrzyca POL 1971Bieg
66. 158 Kądziela Maciej Dobrzyca POL 2005Bieg
67. 301 Świniarska Dagmara Dobrzyca POL 1986Bieg
68. 488 Tojza Tomasz Dobrzyca POL 1974Bieg
69. 157 Kądziela Paweł Dobrzyca POL 1980Bieg
70. 159 Kądziela Małgorzata Dobrzyca POL 2008Bieg
71. 18 Pawłowski Oliwier E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2012Bieg
72. 147 Pawłowski Filip E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2016Bieg
73. 14 Jasoń-Pawłowska Justyna E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1981Bieg
74. 293 Lesniewska Iwona Dolaszewo POL 1966Bieg
75. 230 Lipiejko Stanisław Dolaszewo POL 1956Bieg
76. 20 Pawłowski Wiesław E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1972Bieg
77. 489 Kostrzewska Michalina Dziewoklucz POL 2000Bieg
78. 73 Stróżak Dawid Długie Stare POL 1990Bieg
79. 732 KULCZYCKI JAN Gdańsk POL 1950Nordic Walking
80. 307 Kowalska Dagna Iwiccy Gdynia POL 1984Bieg
81. 190 Fąka Łukasz KB Gmina Czarnków Gębice POL 1975Bieg
82. 703 Cyfer Adrian Polonia Piła Gorzów Wielkipolski POL 1995Bieg
83. 247 Kurek Joanna Gostomia 1 POL 1984Bieg
84. 248 Kurek Nicole Gostomia 1 POL 2010Bieg
85. 567 WODNICKA EWA Gryfice POL 1968Bieg
86. 364 Karczewski Paweł Jaraczewo POL 1982Bieg
87. 538 Tchorek Tomasz Jaraczewo POL 1978Bieg
88. 501 Wypych Katarzyna Jeziorki POL 1974Bieg
89. 268 Michalska Natalia Jeziorki POL 1987Bieg
90. 533 Fiałka Maciej Lokator Piła Jeziorki POL 1974Bieg
91. 37 Pilarski Igor ... Kaczory POL 2004Bieg
92. 691 Frączek Arkadiusz ArKi Kaczory POL 1981Bieg
93. 355 Mol Rafał Kaczory POL 1975Bieg
94. 741 Kąckowski Marek Jeziorki Aktywna Wieś Kaczory POL 1953Nordic Walking
95. 628 Maćkowiak Izabela Energy siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1974Bieg
96. 572 Czarnecka Martyna Kaczory POL 1998Bieg
97. 427 Chudy Marek Kaczory POL 1983Bieg
98. 93 Encminger Natalia Biegaj z Głową Kaczory POL 1993Bieg
99. 626 Kupich Agnieszka Energy siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1975Bieg
100. 400 Kledzik Joanna Kaczory POL 1979Bieg
101. 356 Mol Bartek ... Kaczory POL 2012Bieg
102. 702 Bajerska Renata Energy Siłownia Fitness Kaczory POL 1965Bieg
103. 679 Kozera Mariusz Kaczory POL 1975Bieg
104. 467 GRABOWSKA IZABELA Kaczory POL 1980Bieg
105. 80 Pilarski Igor ... Kaczory POL 2003Bieg
106. 648 Plewa Magdalena Kaczory POL 1983Bieg
107. 627 Woltmann Marzena Energy Siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1972Bieg
108. 451 Wiśniewski Łukasz Kalisz Pomorski POL 1993Bieg
109. 446 Walczak Karol Kalisz Pomorski POL 1994Bieg
110. 285 Ściuba Anita Karsibór POL 1990Bieg
111. 253 Wojtasik Danuta Kotuń POL 1973Bieg
112. 267 Wojtasik Maja Kotuń POL 1996Bieg
113. 254 Wojtasik Maciej Wiecznie młody Kotuń POL 1973Bieg
114. 312 Spicker Daria Kruszewo POL 1995Bieg
115. 452 Felczyńska Janina Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski Krzyż Wlkp POL 1963Bieg
116. 497 Grodzka Malgorzata Krzyz wlkp. POL 1969Bieg
117. 490 Wilk Daniel Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp Krzyż Wlkp. POL 1972Bieg
118. 332 Socha Łukasz 100Bł Wałcz Lipka POL 1983Bieg
119. 687 Parecki Marek NO NAME Luboń POL 1983Bieg
120. 686 Parecka Aleksandra NO NAME Luboń POL 1984Bieg
121. 56 ŚWITAL MATEUSZ PCH_RUN -MORSY MARGONIN Margonin POL 1998Bieg
122. 203 Wieczorek Kamil Margońska Wieś POL 1993Bieg
123. 387 Śliwiński Adam Dam radę Miasteczko Krajeńskie POL 1973Bieg
124. 185 Ciszewski Paweł Miasteczko krajeńskie POL 1988Bieg
125. 77 Iwaniak Wioletta Mirosław POL 1970Bieg
126. 81 Iwaniak Dariusz Mirosław POL 1975Bieg
127. 560 Szymaniak Angelika Mirosławiec POL 1998Bieg
128. 283 Mellenthin Bartłomiej kameleon team piła Morzewo POL 1989Bieg
129. 287 Kownacki Piotr Nowa Wieś Ujska POL 1984Bieg
130. 270 Szałański Łukasz Lecymy durś Piekary Śląskie POL 1991Bieg
131. 763 Chura Quispe Monika Pila POL 1976Nordic Walking
132. 492 Bajor Zbigniew Pila POL 1966Bieg
133. 746 DYMKOWSKI KRZYSZTOF CZARNE PANTERY PILA POL 1973Nordic Walking
134. 176 Skowronska Wanda - PILA POL 1956Bieg
135. 108 JASIANEK DOMINIK pila POL 2008Bieg
136. 556 Toboła Tomasz Pil-building Pila POL 1986Bieg
137. 441 Kowalska Beata pila POL 1984Bieg
138. 348 Sikora Marek Pila POL 1969Bieg
139. 383 Glapa Karol Pila POL 2009Bieg
140. 174 Drzewiecki Wojciech Pila POL 2012Bieg
141. 638 Gebarowski Grzegorz Pila POL 1978Bieg
142. 363 Sikora Wojciech Pila POL 2006Bieg
143. 222 Garczynski Maciej Pila POL 2001Bieg
144. 493 Bajor Maciej Pila POL 2008Bieg
145. 669 żychlińska ewa Pila POL 1973Bieg
146. 110 JASIANEK michal pila POL 2014Bieg
147. 747 KAJA ZUZANNA CZARNE PANTERY PILA POL 2008Nordic Walking
148. 707 Pajak Aleksandra Pila POL 2009Bieg
149. 97 fons aleksandra Pila POL 1983Bieg
150. 442 Kowalsķi Aleksander pila POL 2011Bieg
151. 413 Szulc Ewa biegam bo lubie Pila POL 1960Bieg
152. 705 Pajak Piotr Pila POL 1980Bieg
153. 555 Bartol Igor Pila POL 2006Bieg
154. 94 Chwiesiukowicz Dorota Pila POL 1985Bieg
155. 440 Kowalsķi Piotr pila POL 1978Bieg
156. 382 glapa lukasz Pila POL 1983Bieg
157. 300 Gburczyk Krzysztof Pila POL 1981Bieg
158. 633 Dyner Klaudia Piotowice POL 1990Bieg
159. 761 NOWAK Monika PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1977Nordic Walking
160. 743 Wyrwicka Joanna Piła POL 1981Nordic Walking
161. 542 Gendek Agnieszka Piła POL 1974Bieg
162. 146 Nicpoń Małgorzata Piła POL 2011Bieg
163. 637 Szindler Wojciech Piła POL 1982Bieg
164. 244 Krzeszewski Krzysztof Piła POL 1976Bieg
165. 390 Wiatr Magdalena Piła POL 1980Bieg
166. 135 Wyrwa-Krzyżańska Joanna Piła POL 1968Bieg
167. 670 Mliczek Magdalena Piła POL 1987Bieg
168. 278 Ślęzak Hanna Piła POL 1983Bieg
169. 421 WNUK SŁAWOMIR Piła POL 1976Bieg
170. 32 Szews Anna SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1978Bieg
171. 512 Kożuchowska Justyna Piła POL 1991Bieg
172. 696 Niewiarowska Agnieszka PIŁA POL 1980Bieg
173. 357 Efimenko Przemysław Piła POL 1985Bieg
174. 607 Grzebyta Adam KPP PIła Piła POL 1977Bieg
175. 362 Szczuka-Flis Monika Piła POL 1980Bieg
176. 458 Saternus Wiktoria piła POL 2005Bieg
177. 547 neldner marlena piła POL 1976Bieg
178. 642 Ciesielska Paulina PLKS GWDA Piła Piła POL 2005Bieg
179. 13 Mazurkiewicz Bartosz Piła POL 2007Bieg
180. 487 Kołodziejczyk Mateusz Piła POL 2008Bieg
181. 78 Wucens Małgorzata PIŁA POL 1979Bieg
182. 183 Kusz Radek Króliczki w Plecaku Piła POL 1975Bieg
183. 675 Puszka Daria Triumf Witankowo Piła POL 1991Bieg
184. 426 Kralski Krzysztof Piła POL 1987Bieg
185. 795 Judycka Iwona Czarne Pantery Piła Piła POL 1978Nordic Walking
186. 756 Strzelecki Sebastian Sailing Team Ferajna Piła POL 1973Nordic Walking
187. 431 Knioła Agnieszka Piła POL 1981Bieg
188. 731 SOKOŁOWSKA EWA CZARNE PANTERY PIŁA PIŁA POL 1977Nordic Walking
189. 523 Bachmatiuk Magdalena Niezrzeszona Piła POL 1986Bieg
190. 124 Kołodziejczyk Tomasz Bractwo Turystyki Rowerowej Piła Piła POL 1966Bieg
191. 614 Praniuk Aleksandra Piła POL 2003Bieg
192. 221 Zyber Maciej PEEK TEAM Piła POL 1983Bieg
193. 310 ambrożuk krzysztof pieluchowaniewielorazowe.pl Piła POL 1982Bieg
194. 552 Gruse Dawid Piła POL 1986Bieg
195. 155 Szczeciński Mariusz 4 Run Team Piła Piła POL 1972Bieg
196. 646 Mirowska Justyna Piła POL 1988Bieg
197. 399 Kazulek Lena Piła POL 2009Bieg
198. 586 Gapińska Amelia Giro do Zawada Piła POL 2006Bieg
199. 92 SZCZEPAŃSKI KSAWERY Piła POL 2012Bieg
200. 788 Rauhut Blanka Piła POL 2008Nordic Walking
201. 194 Kądziela Henryk Piła POL 1954Bieg
202. 684 Kuźniacki Jacek Piła POL 1978Bieg
203. 436 Schabowska-Cierach Anna Piła POL 1986Bieg
204. 438 Zaręba Krzysztof Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1975Bieg
205. 527 Pazdej Damian Piła POL 1983Bieg
206. 619 Michalak Marta Piła POL 2001Bieg
207. 372 PRZEWOŹNIAK MICHAŁ Onion Runners Piła POL 1985Bieg
208. 713 Wojtania Marcin Biegający Tata Piła POL 1987Bieg
209. 468 Andrzejewski Damian Piła POL 1981Bieg
210. 62 Zdebik Katarzyna Piła POL 1989Bieg
211. 558 Jabłońska Bożena Piła POL 1961Bieg
212. 651 Domagalska Anna Piła POL 1980Bieg
213. 261 Szostak Eryk Piła POL 2007Bieg
214. 405 Markowska Zofia Piła POL 2013Bieg
215. 23 Kaczmarek Michał Onionrunners Piła POL 1984Bieg
216. 656 Poszwa Wiktoria Piła POL 1998Bieg
217. 167 Misterkiewicz Konrad Piła POL 2008Bieg
218. 658 Grabowska Aleksandra Piła POL 1997Bieg
219. 410 Borówko Marika Piła POL 2010Bieg
220. 725 Solak EWA Czarne Pantery Piła POL 1958Nordic Walking
221. 502 Herc Mirosław Piła POL 1973Bieg
222. 98 Żybort Julita Piła POL 1980Bieg
223. 689 Zielonka Magdalena Piła POL 1984Bieg
224. 292 Olkowicz Barbara Piła POL 1985Bieg
225. 531 Nowak Adrian Piła POL 2008Bieg
226. 134 Strzelczyk Wioletta Piła POL 1974Bieg
227. 625 DRZYCIMSKA EWA Pilscy Patrioci Piła POL 1968Bieg
228. 231 Dach Katarzyna Piła POL 2000Bieg
229. 325 Najdek Michał Klub tenisowy Mario Piła POL 2004Bieg
230. 319 Krawczyk Justyna Piła POL 1976Bieg
231. 473 Chabowski Maciej Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1965Bieg
232. 2 Maret Robert LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
233. 563 Iwicka Maria Piła POL 1989Bieg
234. 65 Radowski Michał Piła POL 1978Bieg
235. 776 Kanecka Sylwia Piła POL 1971Nordic Walking
236. 7 Kleszcz Krzysztof Piła POL 2004Bieg
237. 568 Dębowczyk Hanna Piła POL 2010Bieg
238. 70 Garska Maria - Piła POL 2009Bieg
239. 787 Jasoń Grażyna Dynamic Piła POL 1962Nordic Walking
240. 172 Knapińska Monika Piła POL 1985Bieg
241. 663 Nitecka Dorota Piła POL 1981Bieg
242. 414 Bartol Izabella Piła POL 1981Bieg
243. 727 Frohlich Jadwiga Piła POL 1953Nordic Walking
244. 507 Leszczyński Sławomir KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK Piła POL 1967Bieg
245. 103 Michalak Ania Piła POL 1973Bieg
246. 597 Rauhut Mateusz Piła POL 1983Bieg
247. 350 Lajter Jerzy 4 RUN TEAM PIŁA Piła POL 1950Bieg
248. 298 Bąk Marcelina Piła POL 2005Bieg
249. 448 Podlecki Romuald Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1955Bieg
250. 49 Tomaszewski Mikołaj Piła POL 2008Bieg
251. 536 Rozpłoch Agnieszka Piła POL 1980Bieg
252. 140 Konik Magda Piła POL 1991Bieg
253. 630 KIEŁBOWICZ SZYMON PIŁA POL 2013Bieg
254. 236 Sikorski Piotr 4Run Team Piła/Giro di Zawada Piła POL 1991Bieg
255. 770 Jaworska Joanna Klub Miłośników Nordic Walking Czarne Pantery Piła Piła POL 1979Nordic Walking
256. 54 Stromidło Sebastian PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ Piła POL 1978Bieg
257. 786 Wycisło Romuald Daj radość niepełnosprawnym Piła Piła POL 1962Nordic Walking
258. 635 Kajewska Urszula Piła POL 1994Bieg
259. 386 Leśniewska Marta Piła POL 1992Bieg
260. 721 Świerczyński Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 2010Nordic Walking
261. 779 Kamińska-Lech Iwona Piła POL 1998Nordic Walking
262. 574 Iwicka Magdalena Piła POL 1977Bieg
263. 419 Grochowski Tymon Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2005Bieg
264. 96 Kowalska Anna Piła POL 1981Bieg
265. 111 Bonzel Dorota Klub Szalonej Dorotki Piła POL 1986Bieg
266. 694 Grzegorczyk Julian Piła POL 2011Bieg
267. 210 Gruszczyńska Magdalena Piła POL 1980Bieg
268. 759 Nowak Maja PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2011Nordic Walking
269. 699 Różnowski Dariusz Piła POL 1975Bieg
270. 215 Borowiak Szymon Franciszek Piła POL 2010Bieg
271. 701 Kozera Kacper Piła POL 2000Bieg
272. 456 Łożyński Maciej Piła POL 2003Bieg
273. 545 Sikorski Marcin KMC Piła POL 1982Bieg
274. 149 RATAJCZYK ROBERT Piła POL 1989Bieg
275. 640 SAS HENRYK 4Run Team Piła Piła POL 1978Bieg
276. 393 Zyzik DAWID PIŁA POL 2005Bieg
277. 485 Kołodziejczyk Marek Piła POL 1979Bieg
278. 181 Jęśko-Białek Waldemar Samuraj Gold Team piła POL 1973Bieg
279. 673 Żarnowska Angelika Piła POL 2005Bieg
280. 281 Graczkowski Damian 1995 Piła POL 1995Bieg
281. 424 Pełechaty Hubert Piła POL 2001Bieg
282. 33 Encminger Marta Piła POL 1990Bieg
283. 515 Stencel-Czarny Joanna Piła POL 1974Bieg
284. 35 Kondera Monika Piła POL 1978Bieg
285. 116 Charęzińska Lucyna LKB LESZNO Piła POL 1980Bieg
286. 122 Radowska Agnieszka Piła POL 1978Bieg
287. 612 Krokos Marek Piła POL 1965Bieg
288. 706 Pajak Paulina Piła POL 2007Bieg
289. 461 SIERHEJ JAROSŁAW RUN4 IDEA Piła POL 1968Bieg
290. 550 Wielądek Tomasz Pilscy Patrioci Piła POL 1976Bieg
291. 153 Ratajczyk Artur Piła POL 1982Bieg
292. 752 Tereszczuk Barbara Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1971Nordic Walking
293. 397 Gołębiewski Patryk Piła POL 1984Bieg
294. 17 Drab Patrycja Piła POL 1981Bieg
295. 187 Kobus Krzysztof Piła POL 1965Bieg
296. 678 Sałata Zuzanna Piła POL 2002Bieg
297. 429 Knioła Klaudia Piła POL 2010Bieg
298. 589 Żarnowski Janek Piła POL 2012Bieg
299. 682 Franckowiak Mateusz Piła POL 2006Bieg
300. 286 Wyrwa-Zyber Katarzyna Peek Team Piła POL 1985Bieg
301. 434 Piosik Marek MA-Team Piła POL 1975Bieg
302. 101 Chlebek Aleksandra Piła POL 1991Bieg
303. 127 Kubera Mirosław Piła POL 1968Bieg
304. 224 Hryncewicz Filip Piła POL 2010Bieg
305. 710 Kosik Natalia Piłą POL 2003Bieg
306. 60 Maćkowiak Michał OLX GROUP TEAM Piła POL 1989Bieg
307. 649 Różnowska Julia Piła POL 2002Bieg
308. 259 Szostak Tamara Piła POL 1984Bieg
309. 21 Drab Emilia Piła POL 2010Bieg
310. 408 Markowski Marcin Piła POL 1976Bieg
311. 25 Grabiński Przemek Piła POL 1981Bieg
312. 500 Herc Mirosław Piła POL 2001Bieg
313. 785 Pietrzak Jadwiga Piła POL 1964Nordic Walking
314. 623 Grabowska Aleksandra LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
315. 229 Wróbel Ewa Anna Piła POL 1981Bieg
316. 375 Knap Marta Kameleon Team Piła POL 1982Bieg
317. 323 WOJNAROWSKA AMELIA PIŁA POL 2005Bieg
318. 317 Dorszewski Przemysław KS. Albisia Piła POL 1978Bieg
319. 471 CHWAŁEK Jarosław KS Gwardia Piła POL 1969Bieg
320. 561 PIECHOWSKI KRZYSZTOF Lokator Nieruchomości Piła POL 2000Bieg
321. 64 Dąbek Sućko Kacper Piła POL 2009Bieg
322. 654 Poszwa Sławomir Piła POL 1967Bieg
323. 165 puchała sławomir blue team Piła Piła POL 1969Bieg
324. 5 Kleszcz Adam Piła POL 1977Bieg
325. 566 POLEK NATALIA Piła POL 1993Bieg
326. 68 Kortas Magdalena Piła POL 1978Bieg
327. 662 Wieczorkiewicz Małgorzata Piła POL 1970Bieg
328. 269 Kurzajczyk Joanna 4Run Team Piła POL 1971Bieg
329. 28 Jankowski Jerzy Piła POL 1959Bieg
330. 596 Jaworski Maciej Piła POL 1981Bieg
331. 201 Kondera Danuta Piła POL 1952Bieg
332. 797 Sysa Kinga CZARNE PANTERY PIŁA POL 1972Nordic Walking
333. 296 Wiatrowska Joanna Piła POL 1979Bieg
334. 47 Tomaszewska Magdalena Piła POL 1978Bieg
335. 138 Piechowiak Tomasz Piła POL 1975Bieg
336. 234 RATAJSKA ALICJA PIŁA POL 2006Bieg
337. 380 Woronowicz Maciej Piła POL 2009Bieg
338. 801 Zdebik Marzena Piła POL 1960Nordic Walking
339. 322 Krawczyk Szymon Piła POL 2004Bieg
340. 480 Lech Tomasz Piła POL 1998Bieg
341. 255 Białczyk Mariusz Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1977Bieg
342. 481 Lech Aleksander Piła POL 2008Bieg
343. 666 Boboryk Maya Piła POL 2006Bieg
344. 274 Grześk Janusz Piła POL 1968Bieg
345. 417 Grochowska Joanna Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 1979Bieg
346. 84 Nowak Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła POL 1974Bieg
347. 510 Adamczyk Mirosław PIŁA POL 1970Bieg
348. 106 Kołodziejczyk Bartosz OnionRunners Piła POL 1985Bieg
349. 600 Kaiser Cedrik Piła POL 2004Bieg
350. 692 Grzegorczyk Dorota Piła POL 1986Bieg
351. 750 wasielewska edyta czarne pantery Piła POL 1972Nordic Walking
352. 352 Dąbrowska Pola Piła POL 2007Bieg
353. 52 WAŁEK NIKOLA PIŁA POL 2007Bieg
354. 213 Szymon Franciszek Borowiak Piła POL 2010Bieg
355. 762 NOWAK Maciej PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1976Nordic Walking
356. 454 SŁOWIK MAŁGORZATA Piła POL 1977Bieg
357. 744 Wyrwicka Paulina Piła POL 2008Nordic Walking
358. 543 Gendek Marcin Piła POL 2000Bieg
359. 389 Wiatr Hubert Kameleonteam.pl Piła POL 1982Bieg
360. 238 Jezior Mirosława Piła POL 1967Bieg
361. 179 Gapiński Marcin Giro do Zawada Piła POL 1976Bieg
362. 729 Szews Jakub SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 2002Nordic Walking
363. 114 Plewa Monika Piła POL 1984Bieg
364. 697 Niewiarowska Amelia PIŁA POL 2008Bieg
365. 610 Kochańska Olga Piła POL 1991Bieg
366. 704 Tomczak-Pajak Magdalena Piła POL 1982Bieg
367. 459 Sudoł Arkadiusz Piła POL 1973Bieg
368. 151 Ratajczyk Róża Piła POL 1989Bieg
369. 794 Dukiewicz Regina Czarne Pantery Piła POL 1949Nordic Walking
370. 396 Czajkowski Sebastian Piła POL 2013Bieg
371. 79 Boboryk Agata Piła POL 1983Bieg
372. 184 Glapa Marcin Piła POL 1981Bieg
373. 676 Bednarz Piotr MKP Szuwarek Piła Piła POL 2001Bieg
374. 753 subalska katarzyna Piła POL 1973Nordic Walking
375. 587 Różnowska Aleksandra Piła POL 2006Bieg
376. 680 Zygmunt Gracjan KingBell Auto Szyby/Euro Consulting Piła POL 1999Bieg
377. 757 Strzelecka Antonina Sailing Team Ferajna PIŁA POL 2006Nordic Walking
378. 432 Szczepanik Antonina Piła POL 2011Bieg
379. 738 Spryszak Anna Czarne Pantery Piła POL 1975Nordic Walking
380. 524 Ratajczyk Elżbieta Piła POL 1957Bieg
381. 765 Figas Dorota Piła POL 1967Nordic Walking
382. 464 Sadek Jarosław Piła POL 1966Bieg
383. 553 Rewers Joanna bezzatrzymywania Piła POL 1985Bieg
384. 156 Saternus Michał Piła POL 1975Bieg
385. 19 Drab Wiktor Piła POL 2008Bieg
386. 85 Pozorska Paulina Piła POL 1992Bieg
387. 262 Szostak Aleks Piła POL 2009Bieg
388. 406 Markowski Maksymilian Piła POL 2006Bieg
389. 724 Dukiewicz Aneta Czarne Pantery Piła POL 1971Nordic Walking
390. 498 Gracz Małgorzata Piła POL 1975Bieg
391. 789 Rauhut Honorata Piła POL 1977Nordic Walking
392. 685 Kastelik Marcin Piła POL 1978Bieg
393. 288 SAGAN Bartłomiej PIŁA POL 1984Bieg
394. 439 BUDZIŃSKI DARIUSZ Piła POL 1974Bieg
395. 528 Kowalczyk Daria gieldabiegowa.com Piła POL 1988Bieg
396. 130 Salwa Ewelina 4Run Piła Piła POL 1983Bieg
397. 621 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
398. 373 Skrypak Mateusz Piła POL 1988Bieg
399. 469 Lipski Łukasz Piła POL 1982Bieg
400. 734 Foszcz Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1977Nordic Walking
401. 559 Drozdowski Bartosz Piła POL 1995Bieg
402. 63 Sućko Mariola Piła POL 1964Bieg
403. 652 Szymczak Oliwier Piła POL 2007Bieg
404. 163 Nowak Hubert Pantera Piła POL 1987Bieg
405. 564 Riske Michał Piła POL 1995Bieg
406. 66 KRAUZ KATARZYNA piła POL 2006Bieg
407. 657 Poszwa Oskar Piła POL 1995Bieg
408. 168 Misterkiewicz Martyna Piła POL 2003Bieg
409. 659 Rumińska Ewelina Piła POL 1981Bieg
410. 773 Marcinowska Sandra Czarne Pantery Piła POL 1978Nordic Walking
411. 620 Grochowska Agnieszka lubię budyń Piła POL 1978Bieg
412. 99 Żybort Aleksander Piła POL 2012Bieg
413. 199 Kondera Jacek Piła POL 1978Bieg
414. 690 Sagan Andrzej Piła POL 1967Bieg
415. 346 Ciechanowska Anna Piła POL 1982Bieg
416. 532 Barcz Tomasz Piła POL 1974Bieg
417. 232 Zachaczewska Marta Piła POL 2009Bieg
418. 326 Gworys Michał Piła POL 1991Bieg
419. 320 Krawczyk Dariusz Piła POL 1976Bieg
420. 474 Chabowski Kajetan Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1993Bieg
421. 3 Maret Wacław LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1950Bieg
422. 237 Jarczyński Mariusz W K B 102 rem-run_team Piła POL 1969Bieg
423. 330 JUSTA DARIUSZ Piła POL 1968Bieg
424. 478 Kanecki Oliwier PIŁA POL 2005Bieg
425. 570 Pabich Magdalena Piła POL 1975Bieg
426. 748 Szudera Mirosława Piła POL 1983Nordic Walking
427. 664 Ciołek Łukasz Piła POL 1987Bieg
428. 415 Krysztofiński Dawid Piła POL 1979Bieg
429. 29 Jurek Edyta Piła POL 1988Bieg
430. 508 Stefanowicz Agnieszka Piła POL 1973Bieg
431. 104 Michalak Dominika Piła POL 2004Bieg
432. 598 Zych Dariusz 4Run Team Piła Piła POL 1970Bieg
433. 799 Janicka Olivia Piła POL 2000Nordic Walking
434. 206 Czeszewski Stanisław Piła POL 1947Bieg
435. 351 Dąbrowski Dariusz Piła POL 1978Bieg
436. 299 Józefowicz Katarzyna Piła POL 1987Bieg
437. 449 Franczak Wojciech LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA POL 1959Bieg
438. 50 WAŁEK MAŁGORZATA Piła POL 1983Bieg
439. 537 Tokarczyk Alicja Piła POL 1983Bieg
440. 141 Patryjas Radosław Piła POL 1992Bieg
441. 760 NOWAK Witek PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2007Nordic Walking
442. 742 Przybył Marianna Piła POL 1953Nordic Walking
443. 541 Gendek Rafał Piła POL 1974Bieg
444. 145 Nicpoń Katarzyna Piła POL 1984Bieg
445. 636 Nazar Piotr Piła POL 1985Bieg
446. 243 Krzeszewska Dorota Piła POL 1976Bieg
447. 337 Kończak Igor Drużyna Szpiku Piła POL 2007Bieg
448. 722 Świerczyński Stanisław Sailing Team Ferajna Piła POL 2016Nordic Walking
449. 575 Radomska Zofia Piła POL 2008Bieg
450. 177 PLASZCZYK EMIL SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1978Bieg
451. 420 Grochowski Bogusz Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2008Bieg
452. 31 Szews Piotr SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1969Bieg
453. 112 Prawucki Krzysztof Piła POL 1984Bieg
454. 695 Niewiarowski Paweł BLUE ELEPHANT PIŁA PIŁA POL 1977Bieg
455. 211 Borowiak Magdalena Piła POL 1981Bieg
456. 606 Grzebyta Zdzisława KPP PIła Piła POL 1976Bieg
457. 306 Kubik Ireneusz Piła POL 1956Bieg
458. 457 Łożyńska Bogusława Piła POL 2003Bieg
459. 546 Dykiel Patrycja Piła POL 1990Bieg
460. 641 Ciesielski Arkadiusz Piła POL 1975Bieg
461. 394 Czajkowska Malwina zjednoczeni Kaczory Piła POL 2004Bieg
462. 12 Mazurkiewicz Sebastian Piła POL 1983Bieg
463. 486 Kołodziejczyk Anna Piła POL 1985Bieg
464. 76 Wódz Przemysław Piła POL 1977Bieg
465. 182 Jęśko-Białek Szymon Samuraj Gold Team piła POL 2000Bieg
466. 674 plewa sylwia Piła POL 1971Bieg
467. 282 Ziemiański Jacek Piła POL 1978Bieg
468. 425 Pełechaty Sylwia Piła POL 1977Bieg
469. 516 Czarny Katarzyna Agata Piła POL 2010Bieg
470. 36 Kondera Maciej Piła POL 2008Bieg
471. 284 STRZELECKA Małgorzata Sailing Team Ferajna Piła POL 1972Bieg
472. 430 Knioła Łukasz Piła POL 1980Bieg
473. 40 SOKOŁOWSKI WOJCIECH CZARNE PANTERY PIŁA PIŁA POL 1975Bieg
474. 123 Kapturska Małgorzata Piła POL 1986Bieg
475. 613 Czech Paulina Piła POL 1994Bieg
476. 751 Jasiecka Bożena Czarne pantery Piła POL 1959Nordic Walking
477. 309 Kowalski Marcin Piła POL 1977Bieg
478. 462 Kamiński Szymon Piła POL 2009Bieg
479. 551 Kłeczek Tomasz Piła POL 1975Bieg
480. 154 Szymczak MONIKA 4 Run Team Piła Piła POL 1984Bieg
481. 252 Stromidło Anna Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej Piła POL 1982Bieg
482. 398 Kazulek Katarzyna Piła POL 1980Bieg
483. 723 Jakiel-Mainieri Sabina Czarne Pantery Piła POL 1970Nordic Walking
484. 771 Nowak Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1969Nordic Walking
485. 585 Dobersztyn Aleksander Piła POL 1965Bieg
486. 188 KLUGE EWA Piła POL 1967Bieg
487. 496 Brandt Tomasz Piła POL 1978Bieg
488. 91 Szczepańska Magdalena Piła POL 1972Bieg
489. 590 Gapińska Katarzyna Giro do Zawada Piła POL 1976Bieg
490. 193 Młocek Agnieszka Piła POL 1975Bieg
491. 435 Zyber Piosik Agnieszka MA-Team Piła POL 1977Bieg
492. 437 Gilbert Damian Lokator Nieruchomości Piła PIŁA POL 1981Bieg
493. 784 Pazdej Katarzyna Piła POL 1983Nordic Walking
494. 128 Kubera Gabriela Piła POL 1972Bieg
495. 371 Bogusławski Jacek Piła POL 1972Bieg
496. 712 Wojtania Aleksandra Biegająca Mama Piła POL 1987Bieg
497. 61 Maćkowiak Maciej MM - RESCUE Piła POL 1992Bieg
498. 557 Kieca Marcin Czogori Piła POL 1986Bieg
499. 650 Domagalski Michał Piła POL 1983Bieg
500. 260 Szostak Mirosałw Piła POL 1981Bieg
501. 22 Wyszyńska Martyna martyna.wyszynska@onet.pl Piła POL 2005Bieg
502. 655 Poszwa Greta Piła POL 1972Bieg
503. 166 Misterkiewicz Edyta Piła POL 1974Bieg
504. 409 Borówko Kinga Piła POL 1983Bieg
505. 688 Rybakowski Paweł Piła POL 1984Bieg
506. 291 Drożdż Jerzy Piła POL 1958Bieg
507. 530 Nowak Kamila Piła POL 1980Bieg
508. 133 Adamczyk Arkadiusz Piła POL 1968Bieg
509. 624 Walkowski Krystian Piła POL 1977Bieg
510. 376 Barbusińska Alicja Piła POL 1972Bieg
511. 324 REMBASZ KINGA PIŁA POL 2005Bieg
512. 472 Chabowska Dorota Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1967Bieg
513. 562 Iwicki Dominik Piła POL 1987Bieg
514. 737 Galicka Antosia Piła POL 2009Nordic Walking
515. 333 Rakowska Wiktoria - Piła POL 2005Bieg
516. 6 Kleszcz Bożena Piła POL 1977Bieg
517. 69 Kortas Justyna - Piła POL 1977Bieg
518. 171 Pinkowski Artur 4Run Team Piła Piła POL 1978Bieg
519. 661 Nitecka Julia Piła POL 2006Bieg
520. 726 Grudzińska Justyna Sailing Team Ferajna Piła POL 1983Nordic Walking
521. 791 Rauhut Krystyna Piła POL 1952Nordic Walking
522. 798 KURZYŃSKA ALICJA CZARNE PANTERY PIŁA POL 1965Nordic Walking
523. 349 Markiewicz Maciej Piła POL 2006Bieg
524. 297 Wiatrowska Teresa Piła POL 2005Bieg
525. 48 Tomaszewski Dominik Piła POL 1978Bieg
526. 235 Zachaczewska Jolanta Piła POL 1974Bieg
527. 381 Woronowicz Tadeusz Piła POL 2013Bieg
528. 540 Ciok Justyna Piła POL 1976Bieg
529. 144 Partyka Maja Gabinet Masażu ORFEUSZ Piła POL 1984Bieg
530. 241 Guss Kasia Piła POL 2004Bieg
531. 777 Hącia Ewa Piła POL 1951Nordic Walking
532. 720 Sykutera-Świerczyńska Katarzyna Sailing Team Ferajna Piła POL 1983Nordic Walking
533. 778 Głowacka Halina Piła POL 1958Nordic Walking
534. 573 Klap Mirosław DAS JURGEN TEAM Piła POL 1975Bieg
535. 175 Plaszczyk Magdalena SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1979Bieg
536. 667 Boboryk Lena Piła POL 2011Bieg
537. 275 Dębowczyk Łukasz 1982 Piła POL 1982Bieg
538. 418 Grochowski Krystian Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 1976Bieg
539. 728 ZBIELSKI JAN PIŁA POL 1951Nordic Walking
540. 781 Mróz Małgorzata Czarne Pantery Piła POL 1966Nordic Walking
541. 693 Grzegorczyk Wiktoria Piła POL 2009Bieg
542. 209 KLUSKA EWELINA PIŁA POL 1982Bieg
543. 353 Dąbrowski Nataniel Piła POL 2013Bieg
544. 302 Szymborska Aneta Piła POL 1988Bieg
545. 450 Szulczyńska Paulina Piła POL 2006Bieg
546. 53 Sieg Dominika Zmeczeni na Starcie Dobiegniew Piła POL 1994Bieg
547. 698 Niewiarowska Antosia PIŁA POL 2015Bieg
548. 214 Garczyński Michał Piła POL 1992Bieg
549. 700 Krakowski Krzysztof Piła POL 1981Bieg
550. 304 Czerwiński Szymon Piła POL 1986Bieg
551. 455 Łożyński Radek 4RUN TEAM PIŁA Piła POL 1973Bieg
552. 745 Wyrwicka Martyna Piła POL 2013Nordic Walking
553. 544 Gendek Mikołaj Piła POL 2007Bieg
554. 639 Wesołowski Damian Piła POL 1989Bieg
555. 246 Ligenza-Kowalczuk Agata Piła POL 1981Bieg
556. 10 TERESZCZUK KAROL Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1972Bieg
557. 180 Kamińska Elżbieta Piła POL 1976Bieg
558. 672 Brandt Franciszek Piła POL 2009Bieg
559. 280 BOSIANEK ANNA Piła POL 1983Bieg
560. 423 Robert Pełechaty Piła POL 1976Bieg
561. 730 Szews Julia SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 2008Nordic Walking
562. 34 Kondera Zbigniew 4 Run Team Piła Piła POL 1975Bieg
563. 609 Suchańska Małgorzata Piła POL 1967Bieg
564. 611 Kochański Bruno Piła POL 2008Bieg
565. 460 Sierhej Renata Piła POL 1968Bieg
566. 740 Kąckowska Beata Jeziorki Aktywna Wieś Piła POL 1974Nordic Walking
567. 152 Ratajczyk Roksana Piła POL 2011Bieg
568. 772 Krutel Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1970Nordic Walking
569. 15 Drab Marcin Piła POL 1979Bieg
570. 186 Piwkowski Jakub 4Run team Piła Piła POL 1983Bieg
571. 677 Warszawski Igor MKP Szuwarek Piła Piła POL 2002Bieg
572. 428 Knioła Weronika Piła POL 2007Bieg
573. 588 Jamka-Żarnowska Justyna Piła POL 1979Bieg
574. 681 Franckowiak Piotr Piła POL 1970Bieg
575. 41 Burbulis Agnieszka LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1979Bieg
576. 126 Zamojda Marcin 4run team Piła POL 1977Bieg
577. 223 Hryncewicz Julia Piła POL 2005Bieg
578. 711 Wyszyńska Apolonia piła POL 1975Bieg
579. 311 Rudnicki Marcin Piła POL 1974Bieg
580. 494 Chołota Marek Biegowy Świat Piła POL 1979Bieg
581. 86 Mirowski Bartosz Piła POL 1984Bieg
582. 407 Markowska Iwona Piła POL 1974Bieg
583. 499 Pluciak Miłosz Piła POL 2006Bieg
584. 790 Rauhut Jakub Piła POL 2003Nordic Walking
585. 45 Konopko Bogusław Piła POL 1989Bieg
586. 622 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
587. 715 Stasiaczek Piotr Piła POL 1983Bieg
588. 316 Bańda Małgorzata kule runners Piła POL 1995Bieg
589. 470 Lipski Oskar Piła POL 2011Bieg
590. 735 Foszcz Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 1968Nordic Walking
591. 736 Galicka Beata Piła POL 1975Nordic Walking
592. 653 Kusz Marta Piła POL 2010Bieg
593. 164 Iwicka Pola Piła POL 2003Bieg
594. 565 Samborski Gabriel Piła POL 2011Bieg
595. 67 KRAUZ KATARZYNA piła POL 1977Bieg
596. 169 Hamerski Łukasz Piła POL 1981Bieg
597. 411 Fąs Dariusz Piła POL 1971Bieg
598. 27 Sienkiewicz Gadzikowska Paulina Piła POL 1981Bieg
599. 100 Żybort Maksymilian Piła POL 2008Bieg
600. 200 Kondera Norbert asd Piła POL 2004Bieg
601. 796 Sagan Iwona Piła POL 1972Nordic Walking
602. 303 Jagła Kamil gRUNwald team Poznań Piła POL 1996Bieg
603. 445 Hadzicki Łukasz Piła POL 1988Bieg
604. 207 Rymon-Lipiński Robert Lubię Chruściki Piła POL 1986Bieg
605. 233 Zyzik Anna PIŁA POL 1970Bieg
606. 379 Woronowicz Marysia Piła POL 1979Bieg
607. 327 GRZELAK SŁAWOMIR Piła POL 1965Bieg
608. 321 Krawczyk Alicja Piła POL 2008Bieg
609. 475 Bochra Iga PIŁA POL 1996Bieg
610. 239 Ratajczyk Piotr Piła POL 2006Bieg
611. 331 Kozera Julia Piła POL 2004Bieg
612. 479 Puszka Grzegorz Piła POL 1986Bieg
613. 72 Cierach Jarosław Piła POL 1963Bieg
614. 571 Spychalska Anna Piła POL 1976Bieg
615. 173 Drzewiecka Lucyna Piła POL 1986Bieg
616. 665 Kondera Martyna Piła POL 2012Bieg
617. 416 Kowalska Natalia Piła POL 2004Bieg
618. 30 ZBIELSKA AGNIESZKA Sailing Team Ferajna PIŁA POL 1977Bieg
619. 105 Michalak Adam Piła POL 2014Bieg
620. 599 Kaiser Agnieszka Piła POL 1975Bieg
621. 800 Janicka Paula Piła POL 2004Nordic Walking
622. 208 Starkowska Iwona Piła POL 1968Bieg
623. 354 Lajter-Dąbrowska Patrycja Piła POL 1979Bieg
624. 51 WAŁEK OLIWIA PIŁA POL 2005Bieg
625. 142 Belak Dariusz Piła POL 1982Bieg
626. 178 Plenzler Maciej Poznań POL 1970Bieg
627. 775 Błaszczyk Katarzyna KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1970Nordic Walking
628. 634 Staniszewski Marcin Poznan POL 1990Bieg
629. 191 Ratajczyk Jakub Poznań POL 1989Bieg
630. 228 Archaniołowicz Joanna DRUŻYNA SZPIKU/Muay Running Team Poznań POL 1970Bieg
631. 774 BŁASZCZYK ŁUKASZ KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1975Nordic Walking
632. 463 Jarosz Anna Siła jest kobietą Połajewo POL 1992Bieg
633. 477 Olszewska Ewelina Połajewo Połajewo POL 1996Bieg
634. 148 Nicpoń Sebastian Pła POL 1981Bieg
635. 645 SOKOŁOWSKA Adriana Vege Runners Rataje POL 1987Bieg
636. 509 PAWŁOWSKI Robert Vege Runners Rataje POL 1977Bieg
637. 535 Palicki Marcin Rudna POL 1992Bieg
638. 443 Kolendo Arkadiusz Rogoziński Klub Biegacza Ryczywół POL 1979Bieg
639. 783 Przanowska Joanna Skórka POL 1969Nordic Walking
640. 290 Prusik Adrian Skórka POL 2003Bieg
641. 522 Przanowska Zuzanna Skórka POL 2001Bieg
642. 59 Szymańska Hanna Skorka POL 1974Bieg
643. 594 Łazar-Kubera Małgorzata Skórka POL 1960Bieg
644. 384 Groch Małgorzata Czarne Panery Skórka POL 1973Bieg
645. 733 Szymański Jacek Skórka POL 1967Nordic Walking
646. 289 Sagan Roksana Skórka POL 1981Bieg
647. 595 KUBERA PIOTR Skórka POL 1962Bieg
648. 582 Janas Katarzyna Kocham Adasia! Ślesin POL 1991Bieg
649. 525 Mazur Joanna KB Gmina Czarnków Śmieszkowo POL 1988Bieg
650. 583 Helak Małgorzata Średnica POL 1981Bieg
651. 780 Lenartowicz Stanisław Stara lubianka POL 1960Nordic Walking
652. 739 Gawrońska Sylwia STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1968Nordic Walking
653. 511 Kożuchowski Konrad Stara Łubianka POL 1990Bieg
654. 89 Gawroński Grzegorz STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1970Bieg
655. 764 Gawrońska Małgorzata STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1979Nordic Walking
656. 374 SAMBOR KRZYSZTOF Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1984Bieg
657. 276 Gozdur agnieszka Agnieszka Gozdur Stobno POL 1978Bieg
658. 277 Kubat Julia Stobno POL 1999Bieg
659. 683 Górny Kajtek Iskra Szydłowo Stobno POL 2001Bieg
660. 608 Rudnicka Millena Swarzędz POL 1980Bieg
661. 388 Nowak Katarzyna szamocin POL 1987Bieg
662. 491 Dawid Nowak szamocin POL 1988Bieg
663. 4 Hordych Jan PCH_RUN Szamocin POL 1997Bieg
664. 392 Żurek Anita Team Biegowy Szczecinek Szczeccinek POL 1974Bieg
665. 377 Szymański Marcin Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1984Bieg
666. 391 Szymański Tomasz Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1968Bieg
667. 360 Marcinkowska Lena Szwecja POL 2012Bieg
668. 358 Marcinkowska Katarzyna Szwecja POL 1984Bieg
669. 359 Marcinkowski Kamil Szwecja POL 1981Bieg
670. 343 KOWALSKI Radosław SZYDŁOWO POL 1984Bieg
671. 617 Kalisiewicz Eryk Szydłowo POL 2010Bieg
672. 769 Kowalski Maciej SZYDŁOWO POL 2006Nordic Walking
673. 615 Belda-Kalisiewicz Kamila Szydłowo POL 1978Bieg
674. 257 Tomczewski Jarosław Szydłowo POL 1977Bieg
675. 616 Kalisiewicz Adrian Szydłowo POL 2003Bieg
676. 258 Tomczewska Lena Szydłowo POL 2005Bieg
677. 453 Drajewski Zbigniew grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1978Bieg
678. 581 Kulbiej Adam KOCHAM KAŚKĘ TRZCIANKA POL 1990Bieg
679. 226 Malicka Jolanta Grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1978Bieg
680. 593 Łotocki Rafał WOLFTEAM Trzcianka POL 1978Bieg
681. 591 Kubiak Kaj Wolf Team Trzcianka POL 1994Bieg
682. 245 Drajewska Hanna grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1977Bieg
683. 227 Malicki Kacper Grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 2004Bieg
684. 592 Ćwirzeń Marcin Wolf Team Trzcianka POL 1986Bieg
685. 447 Kalniuk Paweł Trzcianka POL 1996Bieg
686. 198 Garbowski Piotr Tuczno POL 1981Bieg
687. 242 Madajczyk Klaudia Tuczno POL 1992Bieg
688. 755 Świątek-Brzezińska Maria Tuczno POL 1952Nordic Walking
689. 197 Garbowska Anna Tuczno POL 1981Bieg
690. 749 Garbowska Aleksandra Tuczno POL 1900Nordic Walking
691. 8 Ponicka Izabela Ujście POL 1974Bieg
692. 576 ZBARACKI MICHAŁ UJŚCIE POL 2008Bieg
693. 792 nalepa agata ujście POL 1973Nordic Walking
694. 249 Pawłowska Monika AKB OLĘDRY Ujście POL 1978Bieg
695. 256 Idzikowski Maciej Ujście POL 1979Bieg
696. 83 Malicka Wiktoria AKB Olędry Ujście POL 2005Bieg
697. 329 Czarnecki Mateusz Ujście POL 1991Bieg
698. 668 Małowicki Alan Ujście POL 1998Bieg
699. 11 Ponicka Agata Ujście POL 2006Bieg
700. 74 Ponicka Marta Ujście POL 1991Bieg
701. 220 Iwaniak Dominik Ujście POL 2000Bieg
702. 644 Matusiak LESZEK Ujście POL 1972Bieg
703. 82 Malicki Marek AKB Olędry Ujście POL 1980Bieg
704. 403 Wiedera Mikołaj Ujście POL 2008Bieg
705. 505 Pływaczyk Wojciech Ujście POL 2012Bieg
706. 294 Skibińska Karolina Ujście POL 1998Bieg
707. 9 Ponicki Tomasz Ujście POL 1971Bieg
708. 577 ZBARACKI ADAM UJŚCIE POL 2010Bieg
709. 671 Ukleja Paweł Ujście POL 1983Bieg
710. 218 Iwaniak Mirosław Ujście POL 1983Bieg
711. 250 Pawłowski Artur AKB OLĘDRY Ujście POL 1976Bieg
712. 401 Wiedera Paulina Ujście POL 1982Bieg
713. 503 Fabiszak-Plywaczyk Anna Ujście POL 1977Bieg
714. 631 ŻERDZICKI MARIUSZ 4RUN Team Piła Ujście POL 1984Bieg
715. 71 Pełechaty Ewelina Ujście POL 1979Bieg
716. 216 Belda-Iwaniak Róża Ujście POL 1984Bieg
717. 580 ZBARACKA MICHALINA UJŚCIE POL 1985Bieg
718. 618 Kruk Olivier UJŚCIE POL 2008Bieg
719. 404 Wiedera Mateusz Ujście POL 2010Bieg
720. 318 Kujawa-Adamska Karolina Ujscie POL 1985Bieg
721. 328 Chodur-Czarnecka Dagmara Ujście POL 1993Bieg
722. 506 Fabiszak Aleksandra Ujście POL 1982Bieg
723. 578 KOŚCIUK IWONA UJŚCIE POL 1961Bieg
724. 219 Iwaniak Weronika Ujście POL 2007Bieg
725. 643 Matusiak Anna AKB olędry Ujście POL 1978Bieg
726. 251 Pawłowski Karol Ujście POL 2005Bieg
727. 754 Mrotek Wiesława Ujście POL 1960Nordic Walking
728. 402 Wiedera Michał Ujście POL 1983Bieg
729. 504 Pływaczyk Jan Ujście POL 2007Bieg
730. 444 Rojtek Waldemar Wagrowiec POL 1970Bieg
731. 629 WYSOCKI JAKUB WAŁBRZYCH POL 2005Bieg
732. 118 Stadnik Klaudia Wałcz POL 2011Bieg
733. 782 Dziubczyńska Ewa WAŁECKA ŚCIEMA Wałcz POL 1967Nordic Walking
734. 367 Prendecka Sylwia Jednego Serca Wałcz POL 1984Bieg
735. 708 Maj Waldemar 100 batalion łączności Wałcz POL 1978Bieg
736. 314 Leibasz Violetta Wałcz POL 1967Bieg
737. 266 MARTUSZEWSKI RYSZARD Wałcz POL 1972Bieg
738. 345 Kimińska Piotr Wałecka Ściema Wałcz POL 1964Bieg
739. 90 Błaszczyk Dorota Wałcz POL 1960Bieg
740. 554 Hapke Piotr WAŁECKA ŚCIEMA Wałcz POL 1970Bieg
741. 579 Urbański PIOTR Wałcz POL 1991Bieg
742. 520 Wilczyńska Agata Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
743. 95 Cierpikowski Franciszek Wałcz POL 2006Bieg
744. 365 Suska-Szczerbicka Magdalena wałcz POL 1972Bieg
745. 584 Stec Andrzej Wałcz POL 1965Bieg
746. 264 Kapecka Małgorzata Wałcz POL 1983Bieg
747. 117 STADNIK EWELINA Wałcz POL 1979Bieg
748. 16 Świercz Dariusz Wałcz POL 1966Bieg
749. 87 Błaszczyk Marta Wałcz POL 1992Bieg
750. 539 Prendecka Róża Jednego Serca Wałcz POL 2011Bieg
751. 279 Kasielski Rafał Runners of Wałcz Wałcz POL 2002Bieg
752. 518 Piechota Elżbieta Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
753. 38 Cierpikowski Paweł Wałcz POL 1976Bieg
754. 120 Matysek Ireneusz Samotny Wilk Wałcz POL 1958Bieg
755. 125 ŻAKOWSKI Emil Wałcz POL 1989Bieg
756. 368 Kuna Dawid Wałecka ściema Wałcz POL 1989Bieg
757. 709 BUŁAKOWSKI LESZEK WAŁCZ Wałcz POL 1965Bieg
758. 315 Leibasz Mariusz Wałcz POL 1963Bieg
759. 136 Zadrożny Szymon Wataha Wałcz Wałcz POL 1978Bieg
760. 204 Kinczel Karolina WAŁCZ POL 1989Bieg
761. 119 Stadnik Blanka Wałcz POL 2008Bieg
762. 521 Mowczan Regina Wałcz Wałcz POL 1983Bieg
763. 366 Szczerbicka Alia wałcz POL 2006Bieg
764. 265 Matuszak Piotr Wałcz POL 1970Bieg
765. 344 KAmińska Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1971Bieg
766. 102 Świercz Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1969Bieg
767. 202 Zadrożna Magdalena Wałcz POL 1978Bieg
768. 139 Michalak Bartosz Wałcz POL 1984Bieg
769. 88 Zmaczyński Dominik Wałcz POL 1993Bieg
770. 115 Stadnik Radosław 100 batalion łączności Wałcz POL 1979Bieg
771. 519 Piechota Mariusz Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
772. 369 Prendecki Rafał Wałcz POL 1980Bieg
773. 263 Świercz Adam Wałcz POL 2000Bieg
774. 529 Kaminska Beata Wałecka ściema Wałcz POL 1971Bieg
775. 347 Naczk Estera Wałcz POL 1980Bieg
776. 137 Rutkowska Anna Wataha Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
777. 205 Kinczel Tomasz WAŁCZ POL 1977Bieg
778. 305 Urbański Paweł Witankowo POL 1991Bieg
779. 160 Błachut Marek Wrocław POL 1973Bieg
780. 569 Szukała Adrian Wroniecki Klub Biegacza Wronki POL 1990Bieg
781. 43 Ratajczyk Grzegorz Września POL 1969Bieg
782. 42 Ratajczyk Ewa Września POL 1968Bieg
783. 632 Furmanek Marcin Wrzesnia POL 1990Bieg
784. 121 Rudziński Tomasz Klub biegowy TSK Orzeł Osiek Wyrzysk POL 1983Bieg
785. 308 Zapiec Aniela Wysoka POL 1957Bieg
786. 170 Zapiec Maciej Wysoka POL 1976Bieg
787. 534 Skręta Maciej ZAWADA POL 1978Bieg
788. 361 Skręta Agnieszka Zawada POL 1983Bieg
789. 378 Woronowicz Przemysław Złotniki POL 1983Bieg
790. 212 Wiśniewski Daniel Złotów POL 1958Bieg
791. 132 Marczykowska Monika Złotów POL 1993Bieg
792. 131 Marczykowski Kamil Złotów POL 1988Bieg
793. 548 Tomaszewska Agnieszka Łabiszyn POL 1979Bieg
794. 162 Szerement Tomasz Ługi Ujskie POL 1977Bieg
795. 161 Szerement Aleksandra Ługi Ujskie POL 2006Bieg