Zapisy na bieg: IV bieg w ramach 26 finału WOŚP w Pile!
Miejsce zawodów: Piła
Data startu: 2018-01-14
Strona www Organizatora: https://www.facebook.com/events/1862469874083735/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration


Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikDystansPłatność
1. 2 Maret Robert LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
2. 3 Maret Wacław LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1950Bieg
3. 4 Hordych Jan PCH_RUN Szamocin POL 1997Bieg
4. 5 Kleszcz Adam Piła POL 1977Bieg
5. 6 Kleszcz Bożena Piła POL 1977Bieg
6. 7 Kleszcz Krzysztof Piła POL 2004Bieg
7. 8 Ponicka Izabela Ujście POL 1974Bieg
8. 9 Ponicki Tomasz Ujście POL 1971Bieg
9. 10 TERESZCZUK KAROL Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1972Bieg
10. 11 Ponicka Agata Ujście POL 2006Bieg
11. 12 Mazurkiewicz Sebastian Piła POL 1983Bieg
12. 13 Mazurkiewicz Bartosz Piła POL 2007Bieg
13. 14 Jasoń-Pawłowska Justyna E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1981Bieg
14. 15 Drab Marcin Piła POL 1979Bieg
15. 16 Świercz Dariusz Wałcz POL 1966Bieg
16. 17 Drab Patrycja Piła POL 1981Bieg
17. 18 Pawłowski Oliwier E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2012Bieg
18. 19 Drab Wiktor Piła POL 2008Bieg
19. 20 Pawłowski Wiesław E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 1972Bieg
20. 21 Drab Emilia Piła POL 2010Bieg
21. 22 Wyszyńska Martyna martyna.wyszynska@onet.pl Piła POL 2005Bieg
22. 23 Kaczmarek Michał Onionrunners Piła POL 1984Bieg
23. 24 Śliwiński Marek PCH_RUN Chodzież POL 1983Bieg
24. 25 Grabiński Przemek Piła POL 1981Bieg
25. 27 Sienkiewicz Gadzikowska Paulina Piła POL 1981Bieg
26. 28 Jankowski Jerzy Piła POL 1959Bieg
27. 29 Jurek Edyta Piła POL 1988Bieg
28. 30 ZBIELSKA AGNIESZKA Sailing Team Ferajna PIŁA POL 1977Bieg
29. 31 Szews Piotr SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1969Bieg
30. 32 Szews Anna SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1978Bieg
31. 33 Encminger Marta Piła POL 1990Bieg
32. 34 Kondera Zbigniew 4 Run Team Piła Piła POL 1975Bieg
33. 35 Kondera Monika Piła POL 1978Bieg
34. 36 Kondera Maciej Piła POL 2008Bieg
35. 37 Pilarski Igor ... Kaczory POL 2004Bieg
36. 38 Cierpikowski Paweł Wałcz POL 1976Bieg
37. 39 Zieliński Marcin PCH_RUN Chodzież POL 1991Bieg
38. 40 SOKOŁOWSKI WOJCIECH CZARNE PANTERY PIŁA PIŁA POL 1975Bieg
39. 41 Burbulis Agnieszka LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1979Bieg
40. 42 Ratajczyk Ewa Września POL 1968Bieg
41. 43 Ratajczyk Grzegorz Września POL 1969Bieg
42. 44 PRZYBYSZ EWELINA PCH_RUN CHODZIEŻ POL 1991Bieg
43. 45 Konopko Bogusław Piła POL 1989Bieg
44. 46 REWERS IREK PCH-RUN Chodzież POL 1975Bieg
45. 47 Tomaszewska Magdalena Piła POL 1978Bieg
46. 48 Tomaszewski Dominik Piła POL 1978Bieg
47. 49 Tomaszewski Mikołaj Piła POL 2008Bieg
48. 50 WAŁEK MAŁGORZATA Piła POL 1983Bieg
49. 51 WAŁEK OLIWIA PIŁA POL 2005Bieg
50. 52 WAŁEK NIKOLA PIŁA POL 2007Bieg
51. 53 Sieg Dominika Zmeczeni na Starcie Dobiegniew Piła POL 1994Bieg
52. 54 Stromidło Sebastian PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ Piła POL 1978Bieg
53. 55 ŚWITAL LESZEK PCH_RUN -MORSY MARGONIN Chodzież POL 1974Bieg
54. 56 ŚWITAL MATEUSZ PCH_RUN -MORSY MARGONIN Margonin POL 1998Bieg
55. 57 Skibińska Aldona KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1972Bieg
56. 58 GEHRKE ROBERT PCH_RUN Chodzież POL 1987Bieg
57. 59 Szymańska Hanna Skorka POL 1974Bieg
58. 60 Maćkowiak Michał OLX GROUP TEAM Piła POL 1989Bieg
59. 61 Maćkowiak Maciej MM - RESCUE Piła POL 1992Bieg
60. 62 Zdebik Katarzyna Piła POL 1989Bieg
61. 63 Sućko Mariola Piła POL 1964Bieg
62. 64 Dąbek Sućko Kacper Piła POL 2009Bieg
63. 65 Radowski Michał Piła POL 1978Bieg
64. 66 KRAUZ KATARZYNA piła POL 2006Bieg
65. 67 KRAUZ KATARZYNA piła POL 1977Bieg
66. 68 Kortas Magdalena Piła POL 1978Bieg
67. 69 Kortas Justyna - Piła POL 1977Bieg
68. 70 Garska Maria - Piła POL 2009Bieg
69. 71 Pełechaty Ewelina Ujście POL 1979Bieg
70. 72 Cierach Jarosław Piła POL 1963Bieg
71. 73 Stróżak Dawid Długie Stare POL 1990Bieg
72. 74 Ponicka Marta Ujście POL 1991Bieg
73. 75 Kasprzycki Marek PCH_RUN Chodzież POL 1976Bieg
74. 76 Wódz Przemysław Piła POL 1977Bieg
75. 77 Iwaniak Wioletta Mirosław POL 1970Bieg
76. 78 Wucens Małgorzata PIŁA POL 1979Bieg
77. 79 Boboryk Agata Piła POL 1983Bieg
78. 80 Pilarski Igor ... Kaczory POL 2003Bieg
79. 81 Iwaniak Dariusz Mirosław POL 1975Bieg
80. 82 Malicki Marek AKB Olędry Ujście POL 1980Bieg
81. 83 Malicka Wiktoria AKB Olędry Ujście POL 2005Bieg
82. 84 Nowak Bartłomiej Sailing Team Ferajna Piła POL 1974Bieg
83. 85 Pozorska Paulina Piła POL 1992Bieg
84. 86 Mirowski Bartosz Piła POL 1984Bieg
85. 87 Błaszczyk Marta Wałcz POL 1992Bieg
86. 88 Zmaczyński Dominik Wałcz POL 1993Bieg
87. 89 Gawroński Grzegorz STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1970Bieg
88. 90 Błaszczyk Dorota Wałcz POL 1960Bieg
89. 91 Szczepańska Magdalena Piła POL 1972Bieg
90. 92 SZCZEPAŃSKI KSAWERY Piła POL 2012Bieg
91. 93 Encminger Natalia Biegaj z Głową Kaczory POL 1993Bieg
92. 94 Chwiesiukowicz Dorota Pila POL 1985Bieg
93. 95 Cierpikowski Franciszek Wałcz POL 2006Bieg
94. 96 Kowalska Anna Piła POL 1981Bieg
95. 97 fons aleksandra Pila POL 1983Bieg
96. 98 Żybort Julita Piła POL 1980Bieg
97. 99 Żybort Aleksander Piła POL 2012Bieg
98. 100 Żybort Maksymilian Piła POL 2008Bieg
99. 101 Chlebek Aleksandra Piła POL 1991Bieg
100. 102 Świercz Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1969Bieg
101. 103 Michalak Ania Piła POL 1973Bieg
102. 104 Michalak Dominika Piła POL 2004Bieg
103. 105 Michalak Adam Piła POL 2014Bieg
104. 106 Kołodziejczyk Bartosz OnionRunners Piła POL 1985Bieg
105. 107 Chojnacki Maciej chodzież POL 1986Bieg
106. 108 JASIANEK DOMINIK pila POL 2008Bieg
107. 109 KOŁDA HALINA PCH_RUN Chodzież POL 1962Bieg
108. 110 JASIANEK michal pila POL 2014Bieg
109. 111 Bonzel Dorota Klub Szalonej Dorotki Piła POL 1986Bieg
110. 112 Prawucki Krzysztof Piła POL 1984Bieg
111. 113 Grams Marek PCH_RUN Chodzież POL 1975Bieg
112. 114 Plewa Monika Piła POL 1984Bieg
113. 115 Stadnik Radosław 100 batalion łączności Wałcz POL 1979Bieg
114. 116 Charęzińska Lucyna LKB LESZNO Piła POL 1980Bieg
115. 117 STADNIK EWELINA Wałcz POL 1979Bieg
116. 118 Stadnik Klaudia Wałcz POL 2011Bieg
117. 119 Stadnik Blanka Wałcz POL 2008Bieg
118. 120 Matysek Ireneusz Samotny Wilk Wałcz POL 1958Bieg
119. 121 Rudziński Tomasz Klub biegowy TSK Orzeł Osiek Wyrzysk POL 1983Bieg
120. 122 Radowska Agnieszka Piła POL 1978Bieg
121. 123 Kapturska Małgorzata Piła POL 1986Bieg
122. 124 Kołodziejczyk Tomasz Bractwo Turystyki Rowerowej Piła Piła POL 1966Bieg
123. 125 ŻAKOWSKI Emil Wałcz POL 1989Bieg
124. 126 Zamojda Marcin 4run team Piła POL 1977Bieg
125. 127 Kubera Mirosław Piła POL 1968Bieg
126. 128 Kubera Gabriela Piła POL 1972Bieg
127. 129 Biskupski Marcin Chodzież POL 1976Bieg
128. 130 Salwa Ewelina 4Run Piła Piła POL 1983Bieg
129. 131 Marczykowski Kamil Złotów POL 1988Bieg
130. 132 Marczykowska Monika Złotów POL 1993Bieg
131. 133 Adamczyk Arkadiusz Piła POL 1968Bieg
132. 134 Strzelczyk Wioletta Piła POL 1974Bieg
133. 135 Wyrwa-Krzyżańska Joanna Piła POL 1968Bieg
134. 136 Zadrożny Szymon Wataha Wałcz Wałcz POL 1978Bieg
135. 137 Rutkowska Anna Wataha Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
136. 138 Piechowiak Tomasz Piła POL 1975Bieg
137. 139 Michalak Bartosz Wałcz POL 1984Bieg
138. 140 Konik Magda Piła POL 1991Bieg
139. 141 Patryjas Radosław Piła POL 1992Bieg
140. 142 Belak Dariusz Piła POL 1982Bieg
141. 143 Sipa Leszek Pilski Klub Karate do Tsunami 64-920 POL 1956Bieg
142. 144 Partyka Maja Gabinet Masażu ORFEUSZ Piła POL 1984Bieg
143. 145 Nicpoń Katarzyna Piła POL 1984Bieg
144. 146 Nicpoń Małgorzata Piła POL 2011Bieg
145. 147 Pawłowski Filip E-FIZJO TEAM Dolaszewo POL 2016Bieg
146. 148 Nicpoń Sebastian Pła POL 1981Bieg
147. 149 RATAJCZYK ROBERT Piła POL 1989Bieg
148. 150 Kobierska Ewelina Chodzież POL 1987Bieg
149. 151 Ratajczyk Róża Piła POL 1989Bieg
150. 152 Ratajczyk Roksana Piła POL 2011Bieg
151. 153 Ratajczyk Artur Piła POL 1982Bieg
152. 154 Szymczak MONIKA 4 Run Team Piła Piła POL 1984Bieg
153. 155 Szczeciński Mariusz 4 Run Team Piła Piła POL 1972Bieg
154. 156 Saternus Michał Piła POL 1975Bieg
155. 157 Kądziela Paweł Dobrzyca POL 1980Bieg
156. 158 Kądziela Maciej Dobrzyca POL 2005Bieg
157. 159 Kądziela Małgorzata Dobrzyca POL 2008Bieg
158. 160 Błachut Marek Wrocław POL 1973Bieg
159. 161 Szerement Aleksandra Ługi Ujskie POL 2006Bieg
160. 162 Szerement Tomasz Ługi Ujskie POL 1977Bieg
161. 163 Nowak Hubert Pantera Piła POL 1987Bieg
162. 164 Iwicka Pola Piła POL 2003Bieg
163. 165 puchała sławomir blue team Piła Piła POL 1969Bieg
164. 166 Misterkiewicz Edyta Piła POL 1974Bieg
165. 167 Misterkiewicz Konrad Piła POL 2008Bieg
166. 168 Misterkiewicz Martyna Piła POL 2003Bieg
167. 169 Hamerski Łukasz Piła POL 1981Bieg
168. 170 Zapiec Maciej Wysoka POL 1976Bieg
169. 171 Pinkowski Artur 4Run Team Piła Piła POL 1978Bieg
170. 172 Knapińska Monika Piła POL 1985Bieg
171. 173 Drzewiecka Lucyna Piła POL 1986Bieg
172. 174 Drzewiecki Wojciech Pila POL 2012Bieg
173. 175 Plaszczyk Magdalena SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1979Bieg
174. 176 Skowronska Wanda - PILA POL 1956Bieg
175. 177 PLASZCZYK EMIL SWISSPOL/ 4RUN Piła POL 1978Bieg
176. 178 Plenzler Maciej Poznań POL 1970Bieg
177. 179 Gapiński Marcin Giro do Zawada Piła POL 1976Bieg
178. 180 Kamińska Elżbieta Piła POL 1976Bieg
179. 181 Jęśko-Białek Waldemar Samuraj Gold Team piła POL 1973Bieg
180. 182 Jęśko-Białek Szymon Samuraj Gold Team piła POL 2000Bieg
181. 183 Kusz Radek Króliczki w Plecaku Piła POL 1975Bieg
182. 184 Glapa Marcin Piła POL 1981Bieg
183. 185 Ciszewski Paweł Miasteczko krajeńskie POL 1988Bieg
184. 186 Piwkowski Jakub 4Run team Piła Piła POL 1983Bieg
185. 187 Kobus Krzysztof Piła POL 1965Bieg
186. 188 KLUGE EWA Piła POL 1967Bieg
187. 189 Glazer Anna KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
188. 190 Fąka Łukasz KB Gmina Czarnków Gębice POL 1975Bieg
189. 191 Ratajczyk Jakub Poznań POL 1989Bieg
190. 192 Piotrowski Andrzej IRONPILA.PL Dobrzyca POL 1971Bieg
191. 193 Młocek Agnieszka Piła POL 1975Bieg
192. 194 Kądziela Henryk Piła POL 1954Bieg
193. 195 KRUPA PIOTR PCH_RUN Chodzież POL 1973Bieg
194. 196 KOBIERSKA ANNA CHODZIEŻ POL 1981Bieg
195. 197 Garbowska Anna Tuczno POL 1981Bieg
196. 198 Garbowski Piotr Tuczno POL 1981Bieg
197. 199 Kondera Jacek Piła POL 1978Bieg
198. 200 Kondera Norbert asd Piła POL 2004Bieg
199. 201 Kondera Danuta Piła POL 1952Bieg
200. 202 Zadrożna Magdalena Wałcz POL 1978Bieg
201. 203 Wieczorek Kamil Margońska Wieś POL 1993Bieg
202. 204 Kinczel Karolina WAŁCZ POL 1989Bieg
203. 205 Kinczel Tomasz WAŁCZ POL 1977Bieg
204. 206 Czeszewski Stanisław Piła POL 1947Bieg
205. 207 Rymon-Lipiński Robert Lubię Chruściki Piła POL 1986Bieg
206. 208 Starkowska Iwona Piła POL 1968Bieg
207. 209 KLUSKA EWELINA PIŁA POL 1982Bieg
208. 210 Gruszczyńska Magdalena Piła POL 1980Bieg
209. 211 Borowiak Magdalena Piła POL 1981Bieg
210. 212 Wiśniewski Daniel Złotów POL 1958Bieg
211. 213 Szymon Franciszek Borowiak Piła POL 2010Bieg
212. 214 Garczyński Michał Piła POL 1992Bieg
213. 215 Borowiak Szymon Franciszek Piła POL 2010Bieg
214. 216 Belda-Iwaniak Róża Ujście POL 1984Bieg
215. 217 Szedler Sławomir KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1991Bieg
216. 218 Iwaniak Mirosław Ujście POL 1983Bieg
217. 219 Iwaniak Weronika Ujście POL 2007Bieg
218. 220 Iwaniak Dominik Ujście POL 2000Bieg
219. 221 Zyber Maciej PEEK TEAM Piła POL 1983Bieg
220. 222 Garczynski Maciej Pila POL 2001Bieg
221. 223 Hryncewicz Julia Piła POL 2005Bieg
222. 224 Hryncewicz Filip Piła POL 2010Bieg
223. 225 Tupaj Mariusz Drużyna Szpiku Chodzież POL 1970Bieg
224. 226 Malicka Jolanta Grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1978Bieg
225. 227 Malicki Kacper Grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 2004Bieg
226. 228 Archaniołowicz Joanna DRUŻYNA SZPIKU/Muay Running Team Poznań POL 1970Bieg
227. 229 Wróbel Ewa Anna Piła POL 1981Bieg
228. 230 Lipiejko Stanisław Dolaszewo POL 1956Bieg
229. 231 Dach Katarzyna Piła POL 2000Bieg
230. 232 Zachaczewska Marta Piła POL 2009Bieg
231. 233 Zyzik Anna PIŁA POL 1970Bieg
232. 234 RATAJSKA ALICJA PIŁA POL 2006Bieg
233. 235 Zachaczewska Jolanta Piła POL 1974Bieg
234. 236 Sikorski Piotr 4Run Team Piła/Giro di Zawada Piła POL 1991Bieg
235. 237 Jarczyński Mariusz W K B 102 rem-run_team Piła POL 1969Bieg
236. 238 Jezior Mirosława Piła POL 1967Bieg
237. 239 Ratajczyk Piotr Piła POL 2006Bieg
238. 240 Krupa Weronika PCH_RUN Chodzież POL 2001Bieg
239. 241 Guss Kasia Piła POL 2004Bieg
240. 242 Madajczyk Klaudia Tuczno POL 1992Bieg
241. 243 Krzeszewska Dorota Piła POL 1976Bieg
242. 244 Krzeszewski Krzysztof Piła POL 1976Bieg
243. 245 Drajewska Hanna grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1977Bieg
244. 246 Ligenza-Kowalczuk Agata Piła POL 1981Bieg
245. 247 Kurek Joanna Gostomia 1 POL 1984Bieg
246. 248 Kurek Nicole Gostomia 1 POL 2010Bieg
247. 249 Pawłowska Monika AKB OLĘDRY Ujście POL 1978Bieg
248. 250 Pawłowski Artur AKB OLĘDRY Ujście POL 1976Bieg
249. 251 Pawłowski Karol Ujście POL 2005Bieg
250. 252 Stromidło Anna Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej Piła POL 1982Bieg
251. 253 Wojtasik Danuta Kotuń POL 1973Bieg
252. 254 Wojtasik Maciej Wiecznie młody Kotuń POL 1973Bieg
253. 255 Białczyk Mariusz Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1977Bieg
254. 256 Idzikowski Maciej Ujście POL 1979Bieg
255. 257 Tomczewski Jarosław Szydłowo POL 1977Bieg
256. 258 Tomczewska Lena Szydłowo POL 2005Bieg
257. 259 Szostak Tamara Piła POL 1984Bieg
258. 260 Szostak Mirosałw Piła POL 1981Bieg
259. 261 Szostak Eryk Piła POL 2007Bieg
260. 262 Szostak Aleks Piła POL 2009Bieg
261. 263 Świercz Adam Wałcz POL 2000Bieg
262. 264 Kapecka Małgorzata Wałcz POL 1983Bieg
263. 265 Matuszak Piotr Wałcz POL 1970Bieg
264. 266 MARTUSZEWSKI RYSZARD Wałcz POL 1972Bieg
265. 267 Wojtasik Maja Kotuń POL 1996Bieg
266. 268 Michalska Natalia Jeziorki POL 1987Bieg
267. 269 Kurzajczyk Joanna 4Run Team Piła POL 1971Bieg
268. 270 Szałański Łukasz Lecymy durś Piekary Śląskie POL 1991Bieg
269. 271 Kledzik Natalia PCH_RUN Chodzież POL 1988Bieg
270. 272 Jankowska Anita UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2006Bieg
271. 273 Jankowski Krzysztof UKS Delfinek Chodzież Chodzież POL 2007Bieg
272. 274 Grześk Janusz Piła POL 1968Bieg
273. 275 Dębowczyk Łukasz 1982 Piła POL 1982Bieg
274. 276 Gozdur agnieszka Agnieszka Gozdur Stobno POL 1978Bieg
275. 277 Kubat Julia Stobno POL 1999Bieg
276. 278 Ślęzak Hanna Piła POL 1983Bieg
277. 279 Kasielski Rafał Runners of Wałcz Wałcz POL 2002Bieg
278. 280 BOSIANEK ANNA Piła POL 1983Bieg
279. 281 Graczkowski Damian 1995 Piła POL 1995Bieg
280. 282 Ziemiański Jacek Piła POL 1978Bieg
281. 283 Mellenthin Bartłomiej kameleon team piła Morzewo POL 1989Bieg
282. 284 STRZELECKA Małgorzata Sailing Team Ferajna Piła POL 1972Bieg
283. 285 Ściuba Anita Karsibór POL 1990Bieg
284. 286 Wyrwa-Zyber Katarzyna Peek Team Piła POL 1985Bieg
285. 287 Kownacki Piotr Nowa Wieś Ujska POL 1984Bieg
286. 288 SAGAN Bartłomiej PIŁA POL 1984Bieg
287. 289 Sagan Roksana Skórka POL 1981Bieg
288. 290 Prusik Adrian Skórka POL 2003Bieg
289. 291 Drożdż Jerzy Piła POL 1958Bieg
290. 292 Olkowicz Barbara Piła POL 1985Bieg
291. 293 Lesniewska Iwona Dolaszewo POL 1966Bieg
292. 294 Skibińska Karolina Ujście POL 1998Bieg
293. 295 Olejnik Marlena Budzyn POL 1978Bieg
294. 296 Wiatrowska Joanna Piła POL 1979Bieg
295. 297 Wiatrowska Teresa Piła POL 2005Bieg
296. 298 Bąk Marcelina Piła POL 2005Bieg
297. 299 Józefowicz Katarzyna Piła POL 1987Bieg
298. 300 Gburczyk Krzysztof Pila POL 1981Bieg
299. 301 Świniarska Dagmara Dobrzyca POL 1986Bieg
300. 302 Szymborska Aneta Piła POL 1988Bieg
301. 303 Jagła Kamil gRUNwald team Poznań Piła POL 1996Bieg
302. 304 Czerwiński Szymon Piła POL 1986Bieg
303. 305 Urbański Paweł Witankowo POL 1991Bieg
304. 306 Kubik Ireneusz Piła POL 1956Bieg
305. 307 Kowalska Dagna Iwiccy Gdynia POL 1984Bieg
306. 308 Zapiec Aniela Wysoka POL 1957Bieg
307. 309 Kowalski Marcin Piła POL 1977Bieg
308. 310 ambrożuk krzysztof pieluchowaniewielorazowe.pl Piła POL 1982Bieg
309. 311 Rudnicki Marcin Piła POL 1974Bieg
310. 312 Spicker Daria Kruszewo POL 1995Bieg
311. 313 Skibiński Sławomir KB Gmina Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
312. 314 Leibasz Violetta Wałcz POL 1967Bieg
313. 315 Leibasz Mariusz Wałcz POL 1963Bieg
314. 316 Bańda Małgorzata kule runners Piła POL 1995Bieg
315. 317 Dorszewski Przemysław KS. Albisia Piła POL 1978Bieg
316. 318 Kujawa-Adamska Karolina Ujscie POL 1985Bieg
317. 319 Krawczyk Justyna Piła POL 1976Bieg
318. 320 Krawczyk Dariusz Piła POL 1976Bieg
319. 321 Krawczyk Alicja Piła POL 2008Bieg
320. 322 Krawczyk Szymon Piła POL 2004Bieg
321. 323 WOJNAROWSKA AMELIA PIŁA POL 2005Bieg
322. 324 REMBASZ KINGA PIŁA POL 2005Bieg
323. 325 Najdek Michał Klub tenisowy Mario Piła POL 2004Bieg
324. 326 Gworys Michał Piła POL 1991Bieg
325. 327 GRZELAK SŁAWOMIR Piła POL 1965Bieg
326. 328 Chodur-Czarnecka Dagmara Ujście POL 1993Bieg
327. 329 Czarnecki Mateusz Ujście POL 1991Bieg
328. 330 JUSTA DARIUSZ Piła POL 1968Bieg
329. 331 Kozera Julia Piła POL 2004Bieg
330. 332 Socha Łukasz 100Bł Wałcz Lipka POL 1983Bieg
331. 333 Rakowska Wiktoria - Piła POL 2005Bieg
332. 334 Sapa Oskar BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
333. 335 Sapa Kacper BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1995Bieg
334. 336 Dudkiewicz Jolanta Budy POL 1962Bieg
335. 337 Kończak Igor Drużyna Szpiku Piła POL 2007Bieg
336. 338 Szewczykowski Grzegorz Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
337. 339 Dering Hanna Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 1981Bieg
338. 340 Popiołek Adrian PCH_RUN Chodzież POL 1984Bieg
339. 341 Popiołek Lilia Chodzież POL 2010Bieg
340. 342 Dering Wojtek Bydgoskie Żółwie Bydgoszcz POL 2012Bieg
341. 343 KOWALSKI Radosław SZYDŁOWO POL 1984Bieg
342. 344 KAmińska Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1971Bieg
343. 345 Kimińska Piotr Wałecka Ściema Wałcz POL 1964Bieg
344. 346 Ciechanowska Anna Piła POL 1982Bieg
345. 347 Naczk Estera Wałcz POL 1980Bieg
346. 348 Sikora Marek Pila POL 1969Bieg
347. 349 Markiewicz Maciej Piła POL 2006Bieg
348. 350 Lajter Jerzy 4 RUN TEAM PIŁA Piła POL 1950Bieg
349. 351 Dąbrowski Dariusz Piła POL 1978Bieg
350. 352 Dąbrowska Pola Piła POL 2007Bieg
351. 353 Dąbrowski Nataniel Piła POL 2013Bieg
352. 354 Lajter-Dąbrowska Patrycja Piła POL 1979Bieg
353. 355 Mol Rafał Energy siłownia fitness Kaczory POL 1975Bieg
354. 356 Mol Bartek ... Kaczory POL 2012Bieg
355. 357 Efimenko Przemysław Piła POL 1985Bieg
356. 358 Marcinkowska Katarzyna Szwecja POL 1984Bieg
357. 359 Marcinkowski Kamil Szwecja POL 1981Bieg
358. 360 Marcinkowska Lena Szwecja POL 2012Bieg
359. 361 Skręta Agnieszka Zawada POL 1983Bieg
360. 362 Szczuka-Flis Monika Piła POL 1980Bieg
361. 363 Sikora Wojciech Pila POL 2006Bieg
362. 364 Karczewski Paweł Jaraczewo POL 1982Bieg
363. 365 Suska-Szczerbicka Magdalena wałcz POL 1972Bieg
364. 366 Szczerbicka Alia wałcz POL 2006Bieg
365. 367 Prendecka Sylwia Jednego Serca Wałcz POL 1984Bieg
366. 368 Kuna Dawid Wałecka ściema Wałcz POL 1989Bieg
367. 369 Prendecki Rafał Wałcz POL 1980Bieg
368. 370 Matz Paweł Chodzież POL 2000Bieg
369. 371 Bogusławski Jacek Piła POL 1972Bieg
370. 372 PRZEWOŹNIAK MICHAŁ Onion Runners Piła POL 1985Bieg
371. 373 Skrypak Mateusz Piła POL 1988Bieg
372. 374 SAMBOR KRZYSZTOF Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1984Bieg
373. 375 Knap Marta Kameleon Team Piła POL 1982Bieg
374. 376 Barbusińska Alicja Piła POL 1972Bieg
375. 377 Szymański Marcin Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1984Bieg
376. 378 Woronowicz Przemysław Złotniki POL 1983Bieg
377. 379 Woronowicz Marysia Piła POL 1979Bieg
378. 380 Woronowicz Maciej Piła POL 2009Bieg
379. 381 Woronowicz Tadeusz Piła POL 2013Bieg
380. 382 glapa lukasz Pila POL 1983Bieg
381. 383 Glapa Karol Pila POL 2009Bieg
382. 384 Groch Małgorzata Czarne Panery Skórka POL 1973Bieg
383. 385 Kostrzewska Karolina -- Budzyn POL 1979Bieg
384. 386 Leśniewska Marta Piła POL 1992Bieg
385. 387 Śliwiński Adam Dam radę Miasteczko Krajeńskie POL 1973Bieg
386. 388 Nowak Katarzyna szamocin POL 1987Bieg
387. 389 Wiatr Hubert Kameleonteam.pl Piła POL 1982Bieg
388. 390 Wiatr Magdalena Piła POL 1980Bieg
389. 391 Szymański Tomasz Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 1968Bieg
390. 392 Żurek Anita Team Biegowy Szczecinek Szczeccinek POL 1974Bieg
391. 393 Zyzik DAWID PIŁA POL 2005Bieg
392. 394 Czajkowska Malwina zjednoczeni Kaczory Piła POL 2004Bieg
393. 395 Zemke Michał PCH_RUN Chodzież POL 1981Bieg
394. 396 Czajkowski Sebastian Piła POL 2013Bieg
395. 397 Gołębiewski Patryk Piła POL 1984Bieg
396. 398 Kazulek Katarzyna Piła POL 1980Bieg
397. 399 Kazulek Lena Piła POL 2009Bieg
398. 400 Kledzik Joanna Kaczory POL 1979Bieg
399. 401 Wiedera Paulina Ujście POL 1982Bieg
400. 402 Wiedera Michał Ujście POL 1983Bieg
401. 403 Wiedera Mikołaj Ujście POL 2008Bieg
402. 404 Wiedera Mateusz Ujście POL 2010Bieg
403. 405 Markowska Zofia Piła POL 2013Bieg
404. 406 Markowski Maksymilian Piła POL 2006Bieg
405. 407 Markowska Iwona Piła POL 1974Bieg
406. 408 Markowski Marcin Piła POL 1976Bieg
407. 409 Borówko Kinga Piła POL 1983Bieg
408. 410 Borówko Marika Piła POL 2010Bieg
409. 411 Fąs Dariusz Piła POL 1971Bieg
410. 412 Moskal Magdalena Debrzno POL 1989Bieg
411. 413 Szulc Ewa biegam bo lubie Pila POL 1960Bieg
412. 414 Bartol Izabella Piła POL 1981Bieg
413. 415 Krysztofiński Dawid Piła POL 1979Bieg
414. 416 Kowalska Natalia Piła POL 2004Bieg
415. 417 Grochowska Joanna Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 1979Bieg
416. 418 Grochowski Krystian Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 1976Bieg
417. 419 Grochowski Tymon Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2005Bieg
418. 420 Grochowski Bogusz Gabinet Psychoterapii Dard Piła POL 2008Bieg
419. 421 WNUK SŁAWOMIR Piła POL 1976Bieg
420. 422 Bołtrukiewicz Janina Biała POL 1962Bieg
421. 423 Robert Pełechaty Piła POL 1976Bieg
422. 424 Pełechaty Hubert Piła POL 2001Bieg
423. 425 Pełechaty Sylwia Piła POL 1977Bieg
424. 426 Kralski Krzysztof Piła POL 1987Bieg
425. 427 Chudy Marek Kaczory POL 1983Bieg
426. 428 Knioła Weronika Piła POL 2007Bieg
427. 429 Knioła Klaudia Piła POL 2010Bieg
428. 430 Knioła Łukasz Piła POL 1980Bieg
429. 431 Knioła Agnieszka Piła POL 1981Bieg
430. 432 Szczepanik Antonina Piła POL 2011Bieg
431. 433 Kreskowiak Łukasz WGiT w Pile Chodzież POL 1982Bieg
432. 434 Piosik Marek MA-Team Piła POL 1975Bieg
433. 435 Zyber Piosik Agnieszka MA-Team Piła POL 1977Bieg
434. 436 Schabowska-Cierach Anna Piła POL 1986Bieg
435. 437 Gilbert Damian Lokator Nieruchomości Piła PIŁA POL 1981Bieg
436. 438 Zaręba Krzysztof Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1975Bieg
437. 439 BUDZIŃSKI DARIUSZ Piła POL 1974Bieg
438. 440 Kowalsķi Piotr pila POL 1978Bieg
439. 441 Kowalska Beata pila POL 1984Bieg
440. 442 Kowalsķi Aleksander pila POL 2011Bieg
441. 443 Kolendo Arkadiusz Rogoziński Klub Biegacza Ryczywół POL 1979Bieg
442. 444 Rojtek Waldemar Wagrowiec POL 1970Bieg
443. 445 Hadzicki Łukasz Piła POL 1988Bieg
444. 446 Walczak Karol Kalisz Pomorski POL 1994Bieg
445. 447 Kalniuk Paweł Trzcianka POL 1996Bieg
446. 448 Podlecki Romuald Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1955Bieg
447. 449 Franczak Wojciech LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA POL 1959Bieg
448. 450 Szulczyńska Paulina Piła POL 2006Bieg
449. 451 Wiśniewski Łukasz Kalisz Pomorski POL 1993Bieg
450. 452 Felczyńska Janina Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski Krzyż Wlkp POL 1963Bieg
451. 453 Drajewski Zbigniew grupa dwakolka.pl Trzcianka POL 1978Bieg
452. 454 SŁOWIK MAŁGORZATA Piła POL 1977Bieg
453. 455 Łożyński Radek 4RUN TEAM PIŁA Piła POL 1973Bieg
454. 456 Łożyński Maciej Piła POL 2003Bieg
455. 457 Łożyńska Bogusława Piła POL 2003Bieg
456. 458 Saternus Wiktoria piła POL 2005Bieg
457. 459 Sudoł Arkadiusz Piła POL 1973Bieg
458. 460 Sierhej Renata Piła POL 1968Bieg
459. 461 SIERHEJ JAROSŁAW RUN4 IDEA Piła POL 1968Bieg
460. 462 Kamiński Szymon Piła POL 2009Bieg
461. 463 Jarosz Anna Siła jest kobietą Połajewo POL 1992Bieg
462. 464 Sadek Jarosław Piła POL 1966Bieg
463. 465 Ciachera Ireneusz indywidualnie Bydgoszcz POL 1967Bieg
464. 466 Szczepanek-Kozińska Justyna BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1981Bieg
465. 467 GRABOWSKA IZABELA Kaczory POL 1980Bieg
466. 468 Andrzejewski Damian Piła POL 1981Bieg
467. 469 Lipski Łukasz Piła POL 1982Bieg
468. 470 Lipski Oskar Piła POL 2011Bieg
469. 471 CHWAŁEK Jarosław KS Gwardia Piła POL 1969Bieg
470. 472 Chabowska Dorota Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1967Bieg
471. 473 Chabowski Maciej Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1965Bieg
472. 474 Chabowski Kajetan Sun Travel Biuro Podrózy Piła POL 1993Bieg
473. 475 Bochra Iga PIŁA POL 1996Bieg
474. 476 Gawrońska Weronika WOLF TEAM Biała POL 2000Bieg
475. 477 Olszewska Ewelina Połajewo Połajewo POL 1996Bieg
476. 478 Kanecki Oliwier PIŁA POL 2005Bieg
477. 479 Puszka Grzegorz Piła POL 1986Bieg
478. 480 Lech Tomasz Piła POL 1998Bieg
479. 481 Lech Aleksander Piła POL 2008Bieg
480. 482 Gapiński Dariusz DAR-MED TEAM Chodzież POL 1977Bieg
481. 483 Wojnowski Sławomir Dobrzyca POL 1984Bieg
482. 484 Frankowska Monika DAR-MED TEAM Chodzież POL 1985Bieg
483. 485 Kołodziejczyk Marek Piła POL 1979Bieg
484. 486 Kołodziejczyk Anna Piła POL 1985Bieg
485. 487 Kołodziejczyk Mateusz Piła POL 2008Bieg
486. 488 Tojza Tomasz Dobrzyca POL 1974Bieg
487. 489 Kostrzewska Michalina Dziewoklucz POL 2000Bieg
488. 490 Wilk Daniel Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp Krzyż Wlkp. POL 1972Bieg
489. 491 Dawid Nowak szamocin POL 1988Bieg
490. 492 Bajor Zbigniew Pila POL 1966Bieg
491. 493 Bajor Maciej Pila POL 2008Bieg
492. 494 Chołota Marek Biegowy Świat Piła POL 1979Bieg
493. 495 Ksycki Adam Brodna POL 1985Bieg
494. 496 Brandt Tomasz Piła POL 1978Bieg
495. 497 Grodzka Malgorzata Krzyz wlkp. POL 1969Bieg
496. 498 Gracz Małgorzata Piła POL 1975Bieg
497. 499 Pluciak Miłosz Piła POL 2006Bieg
498. 500 Herc Mirosław Piła POL 2001Bieg
499. 501 Wypych Katarzyna Jeziorki POL 1974Bieg
500. 502 Herc Mirosław Piła POL 1973Bieg
501. 503 Fabiszak-Plywaczyk Anna Ujście POL 1977Bieg
502. 504 Pływaczyk Jan Ujście POL 2007Bieg
503. 505 Pływaczyk Wojciech Ujście POL 2012Bieg
504. 506 Fabiszak Aleksandra Ujście POL 1982Bieg
505. 507 Leszczyński Sławomir KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK Piła POL 1967Bieg
506. 508 Stefanowicz Agnieszka Piła POL 1973Bieg
507. 509 PAWŁOWSKI Robert Vege Runners Rataje POL 1977Bieg
508. 510 Adamczyk Mirosław PIŁA POL 1970Bieg
509. 511 Kożuchowski Konrad Stara Łubianka POL 1990Bieg
510. 512 Kożuchowska Justyna Piła POL 1991Bieg
511. 513 Lewandowska Agata chodziez POL 2005Bieg
512. 514 Lewandowska jagoda chodziez POL 2007Bieg
513. 515 Stencel-Czarny Joanna Piła POL 1974Bieg
514. 516 Czarny Katarzyna Agata Piła POL 2010Bieg
515. 517 KIEŁCZYŃSKI WALDEMAR PIOTR BYDGOSZCZ POL 1983Bieg
516. 518 Piechota Elżbieta Wałcz Wałcz POL 1969Bieg
517. 519 Piechota Mariusz Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
518. 520 Wilczyńska Agata Wałcz Wałcz POL 1968Bieg
519. 521 Mowczan Regina Wałcz Wałcz POL 1983Bieg
520. 522 Przanowska Zuzanna Skórka POL 2001Bieg
521. 523 Bachmatiuk Magdalena Niezrzeszona Piła POL 1986Bieg
522. 524 Ratajczyk Elżbieta Piła POL 1957Bieg
523. 525 Mazur Joanna KB Gmina Czarnków Śmieszkowo POL 1988Bieg
524. 526 Grzegorek Mariusz KB Gmina Czarków Biała POL 1986Bieg
525. 527 Pazdej Damian Piła POL 1983Bieg
526. 528 Kowalczyk Daria gieldabiegowa.com Piła POL 1988Bieg
527. 529 Kaminska Beata Wałecka ściema Wałcz POL 1971Bieg
528. 530 Nowak Kamila Piła POL 1980Bieg
529. 531 Nowak Adrian Piła POL 2008Bieg
530. 532 Barcz Tomasz Piła POL 1974Bieg
531. 533 Fiałka Maciej Lokator Piła Jeziorki POL 1974Bieg
532. 534 Skręta Maciej ZAWADA POL 1978Bieg
533. 535 Palicki Marcin Rudna POL 1992Bieg
534. 536 Rozpłoch Agnieszka Piła POL 1980Bieg
535. 537 Tokarczyk Alicja Piła POL 1983Bieg
536. 538 Tchorek Tomasz Jaraczewo POL 1978Bieg
537. 539 Prendecka Róża Jednego Serca Wałcz POL 2011Bieg
538. 540 Ciok Justyna Piła POL 1976Bieg
539. 541 Gendek Rafał Piła POL 1974Bieg
540. 542 Gendek Agnieszka Piła POL 1974Bieg
541. 543 Gendek Marcin Piła POL 2000Bieg
542. 544 Gendek Mikołaj Piła POL 2007Bieg
543. 545 Sikorski Marcin KMC Piła POL 1982Bieg
544. 546 Dykiel Patrycja Piła POL 1990Bieg
545. 547 neldner marlena piła POL 1976Bieg
546. 548 Tomaszewska Agnieszka Łabiszyn POL 1979Bieg
547. 549 Szymański Michał Bydgoszcz POL 1984Bieg
548. 550 Wielądek Tomasz Pilscy Patrioci Piła POL 1976Bieg
549. 551 Kłeczek Tomasz Piła POL 1975Bieg
550. 552 Gruse Dawid Piła POL 1986Bieg
551. 553 Rewers Joanna bezzatrzymywania Piła POL 1985Bieg
552. 554 Hapke Piotr WAŁECKA ŚCIEMA Wałcz POL 1970Bieg
553. 555 Bartol Igor Pila POL 2006Bieg
554. 556 Toboła Tomasz Pil-building Pila POL 1986Bieg
555. 557 Kieca Marcin Czogori Piła POL 1986Bieg
556. 558 Jabłońska Bożena Piła POL 1961Bieg
557. 559 Drozdowski Bartosz Piła POL 1995Bieg
558. 560 Szymaniak Angelika Mirosławiec POL 1998Bieg
559. 561 PIECHOWSKI KRZYSZTOF Lokator Nieruchomości Piła POL 2000Bieg
560. 562 Iwicki Dominik Piła POL 1987Bieg
561. 563 Iwicka Maria Piła POL 1989Bieg
562. 564 Riske Michał Piła POL 1995Bieg
563. 565 Samborski Gabriel Piła POL 2011Bieg
564. 566 POLEK NATALIA Piła POL 1993Bieg
565. 567 WODNICKA EWA Gryfice POL 1968Bieg
566. 568 Dębowczyk Hanna Piła POL 2010Bieg
567. 569 Szukała Adrian Wroniecki Klub Biegacza Wronki POL 1990Bieg
568. 570 Pabich Magdalena Piła POL 1975Bieg
569. 571 Spychalska Anna Piła POL 1976Bieg
570. 572 Czarnecka Martyna Kaczory POL 1998Bieg
571. 573 Klap Mirosław DAS JURGEN TEAM Piła POL 1975Bieg
572. 574 Iwicka Magdalena Piła POL 1977Bieg
573. 575 Radomska Zofia Piła POL 2008Bieg
574. 576 ZBARACKI MICHAŁ UJŚCIE POL 2008Bieg
575. 577 ZBARACKI ADAM UJŚCIE POL 2010Bieg
576. 578 KOŚCIUK IWONA UJŚCIE POL 1961Bieg
577. 579 Urbański PIOTR Wałcz POL 1991Bieg
578. 580 ZBARACKA MICHALINA UJŚCIE POL 1985Bieg
579. 581 Kulbiej Adam KOCHAM KAŚKĘ TRZCIANKA POL 1990Bieg
580. 582 Janas Katarzyna Kocham Adasia! Ślesin POL 1991Bieg
581. 583 Helak Małgorzata Średnica POL 1981Bieg
582. 584 Stec Andrzej Wałcz POL 1965Bieg
583. 585 Dobersztyn Aleksander Piła POL 1965Bieg
584. 586 Gapińska Amelia Giro do Zawada Piła POL 2006Bieg
585. 587 Różnowska Aleksandra Piła POL 2006Bieg
586. 588 Jamka-Żarnowska Justyna Piła POL 1979Bieg
587. 589 Żarnowski Janek Piła POL 2012Bieg
588. 590 Gapińska Katarzyna Giro do Zawada Piła POL 1976Bieg
589. 591 Kubiak Kaj Wolf Team Trzcianka POL 1994Bieg
590. 592 Ćwirzeń Marcin Wolf Team Trzcianka POL 1986Bieg
591. 593 Łotocki Rafał WOLFTEAM Trzcianka POL 1978Bieg
592. 594 Łazar-Kubera Małgorzata Skórka POL 1960Bieg
593. 595 KUBERA PIOTR Skórka POL 1962Bieg
594. 596 Jaworski Maciej Piła POL 1981Bieg
595. 597 Rauhut Mateusz Piła POL 1983Bieg
596. 598 Zych Dariusz 4Run Team Piła Piła POL 1970Bieg
597. 599 Kaiser Agnieszka Piła POL 1975Bieg
598. 600 Kaiser Cedrik Piła POL 2004Bieg
599. 601 Waśko Dominika Brzeźno POL 1984Bieg
600. 602 Waśko Marcin Brzeźno POL 1981Bieg
601. 603 Waśko Bartosz Brzeźno POL 2007Bieg
602. 604 GÓRA KRZYSZTOF Krzysztof Góra Chodzież POL 1974Bieg
603. 605 Góra Izabela Krzysztof Góra Chodzież POL 1981Bieg
604. 606 Grzebyta Zdzisława KPP PIła Piła POL 1976Bieg
605. 607 Grzebyta Adam KPP PIła Piła POL 1977Bieg
606. 608 Rudnicka Millena Swarzędz POL 1980Bieg
607. 609 Suchańska Małgorzata Piła POL 1967Bieg
608. 610 Kochańska Olga Piła POL 1991Bieg
609. 611 Kochański Bruno Piła POL 2008Bieg
610. 612 Krokos Marek Piła POL 1965Bieg
611. 613 Czech Paulina Piła POL 1994Bieg
612. 614 Praniuk Aleksandra Piła POL 2003Bieg
613. 615 Belda-Kalisiewicz Kamila Szydłowo POL 1978Bieg
614. 616 Kalisiewicz Adrian Szydłowo POL 2003Bieg
615. 617 Kalisiewicz Eryk Szydłowo POL 2010Bieg
616. 618 Kruk Olivier UJŚCIE POL 2008Bieg
617. 619 Michalak Marta Piła POL 2001Bieg
618. 620 Grochowska Agnieszka lubię budyń Piła POL 1978Bieg
619. 621 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 1976Bieg
620. 622 PIECHOWSKI KRZYSZTOF LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
621. 623 Grabowska Aleksandra LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA Piła POL 2002Bieg
622. 624 Walkowski Krystian Piła POL 1977Bieg
623. 625 DRZYCIMSKA EWA Pilscy Patrioci Piła POL 1968Bieg
624. 626 Kupich Agnieszka Energy siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1975Bieg
625. 627 Woltmann Marzena Energy Siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1972Bieg
626. 628 Maćkowiak Izabela Energy siłownia-Fitness Kaczory Kaczory POL 1974Bieg
627. 629 WYSOCKI JAKUB WAŁBRZYCH POL 2005Bieg
628. 630 KIEŁBOWICZ SZYMON PIŁA POL 2013Bieg
629. 631 ŻERDZICKI MARIUSZ 4RUN Team Piła Ujście POL 1984Bieg
630. 632 Furmanek Marcin Wrzesnia POL 1990Bieg
631. 633 Dyner Klaudia Piotowice POL 1990Bieg
632. 634 Staniszewski Marcin Poznan POL 1990Bieg
633. 635 Kajewska Urszula Piła POL 1994Bieg
634. 636 Nazar Piotr Piła POL 1985Bieg
635. 637 Szindler Wojciech Piła POL 1982Bieg
636. 638 Gebarowski Grzegorz Pila POL 1978Bieg
637. 639 Wesołowski Damian Piła POL 1989Bieg
638. 640 SAS HENRYK 4Run Team Piła Piła POL 1978Bieg
639. 641 Ciesielski Arkadiusz Piła POL 1975Bieg
640. 642 Ciesielska Paulina PLKS GWDA Piła Piła POL 2005Bieg
641. 643 Matusiak Anna AKB olędry Ujście POL 1978Bieg
642. 644 Matusiak LESZEK Ujście POL 1972Bieg
643. 645 SOKOŁOWSKA Adriana Vege Runners Rataje POL 1987Bieg
644. 646 Mirowska Justyna Piła POL 1988Bieg
645. 647 Staniewski Jakub Chodziez POL 1993Bieg
646. 648 Plewa Magdalena Kaczory POL 1983Bieg
647. 649 Różnowska Julia Piła POL 2002Bieg
648. 650 Domagalski Michał Piła POL 1983Bieg
649. 651 Domagalska Anna Piła POL 1980Bieg
650. 652 Szymczak Oliwier Piła POL 2007Bieg
651. 653 Kusz Marta Piła POL 2010Bieg
652. 654 Poszwa Sławomir Piła POL 1967Bieg
653. 655 Poszwa Greta Piła POL 1972Bieg
654. 656 Poszwa Wiktoria Piła POL 1998Bieg
655. 657 Poszwa Oskar Piła POL 1995Bieg
656. 658 Grabowska Aleksandra Piła POL 1997Bieg
657. 659 Rumińska Ewelina Piła POL 1981Bieg
658. 660 Mastalski Jakub 104 batalion logistyczny CHOCZNIA / WADOWICE POL 1987Bieg
659. 661 Nitecka Julia Piła POL 2006Bieg
660. 662 Wieczorkiewicz Małgorzata Piła POL 1970Bieg
661. 663 Nitecka Dorota Piła POL 1981Bieg
662. 664 Ciołek Łukasz Piła POL 1987Bieg
663. 665 Kondera Martyna Piła POL 2012Bieg
664. 666 Boboryk Maya Piła POL 2006Bieg
665. 667 Boboryk Lena Piła POL 2011Bieg
666. 668 Małowicki Alan Ujście POL 1998Bieg
667. 669 żychlińska ewa Pila POL 1973Bieg
668. 670 Mliczek Magdalena Piła POL 1987Bieg
669. 671 Ukleja Paweł Ujście POL 1983Bieg
670. 672 Brandt Franciszek Piła POL 2009Bieg
671. 673 Żarnowska Angelika Piła POL 2005Bieg
672. 674 plewa sylwia Piła POL 1971Bieg
673. 675 Puszka Daria Triumf Witankowo Piła POL 1991Bieg
674. 676 Bednarz Piotr MKP Szuwarek Piła Piła POL 2001Bieg
675. 677 Warszawski Igor MKP Szuwarek Piła Piła POL 2002Bieg
676. 678 Sałata Zuzanna Piła POL 2002Bieg
677. 679 Kozera Mariusz Kaczory POL 1975Bieg
678. 680 Zygmunt Gracjan KingBell Auto Szyby/Euro Consulting Piła POL 1999Bieg
679. 681 Franckowiak Piotr Piła POL 1970Bieg
680. 682 Franckowiak Mateusz Piła POL 2006Bieg
681. 683 Górny Kajtek Iskra Szydłowo Stobno POL 2001Bieg
682. 684 Kuźniacki Jacek Piła POL 1978Bieg
683. 685 Kastelik Marcin Piła POL 1978Bieg
684. 686 Parecka Aleksandra NO NAME Luboń POL 1984Bieg
685. 687 Parecki Marek NO NAME Luboń POL 1983Bieg
686. 688 Rybakowski Paweł Piła POL 1984Bieg
687. 689 Zielonka Magdalena Piła POL 1984Bieg
688. 690 Sagan Andrzej Piła POL 1967Bieg
689. 691 Frączek Arkadiusz ArKi Kaczory POL 1981Bieg
690. 692 Grzegorczyk Dorota Piła POL 1986Bieg
691. 693 Grzegorczyk Wiktoria Piła POL 2009Bieg
692. 694 Grzegorczyk Julian Piła POL 2011Bieg
693. 695 Niewiarowski Paweł BLUE ELEPHANT PIŁA PIŁA POL 1977Bieg
694. 696 Niewiarowska Agnieszka PIŁA POL 1980Bieg
695. 697 Niewiarowska Amelia PIŁA POL 2008Bieg
696. 698 Niewiarowska Antosia PIŁA POL 2015Bieg
697. 699 Różnowski Dariusz Piła POL 1975Bieg
698. 700 Krakowski Krzysztof Piła POL 1981Bieg
699. 701 Kozera Kacper Piła POL 2000Bieg
700. 702 Bajerska Renata Energy Siłownia Fitness Kaczory POL 1965Bieg
701. 703 Cyfer Adrian Polonia Piła Gorzów Wielkipolski POL 1995Bieg
702. 704 Tomczak-Pajak Magdalena Piła POL 1982Bieg
703. 705 Pajak Piotr Pila POL 1980Bieg
704. 706 Pajak Paulina Piła POL 2007Bieg
705. 707 Pajak Aleksandra Pila POL 2009Bieg
706. 708 Maj Waldemar 100 batalion łączności Wałcz POL 1978Bieg
707. 709 BUŁAKOWSKI LESZEK WAŁCZ Wałcz POL 1965Bieg
708. 710 Kosik Natalia Piłą POL 2003Bieg
709. 711 Wyszyńska Apolonia piła POL 1975Bieg
710. 712 Wojtania Aleksandra Biegająca Mama Piła POL 1987Bieg
711. 713 Wojtania Marcin Biegający Tata Piła POL 1987Bieg
712. 714 Bednarek Karolina Brzeźno POL 1986Bieg
713. 715 Stasiaczek Piotr Piła POL 1983Bieg
714. 720 Sykutera-Świerczyńska Katarzyna Sailing Team Ferajna Piła POL 1983Nordic Walking
715. 721 Świerczyński Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 2010Nordic Walking
716. 722 Świerczyński Stanisław Sailing Team Ferajna Piła POL 2016Nordic Walking
717. 723 Jakiel-Mainieri Sabina Czarne Pantery Piła POL 1970Nordic Walking
718. 724 Dukiewicz Aneta Czarne Pantery Piła POL 1971Nordic Walking
719. 725 Solak EWA Czarne Pantery Piła POL 1958Nordic Walking
720. 726 Grudzińska Justyna Sailing Team Ferajna Piła POL 1983Nordic Walking
721. 727 Frohlich Jadwiga Piła POL 1953Nordic Walking
722. 728 ZBIELSKI JAN PIŁA POL 1951Nordic Walking
723. 729 Szews Jakub SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 2002Nordic Walking
724. 730 Szews Julia SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 2008Nordic Walking
725. 731 SOKOŁOWSKA EWA CZARNE PANTERY PIŁA PIŁA POL 1977Nordic Walking
726. 732 KULCZYCKI JAN Gdańsk POL 1950Nordic Walking
727. 733 Szymański Jacek Skórka POL 1967Nordic Walking
728. 734 Foszcz Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1977Nordic Walking
729. 735 Foszcz Jan Sailing Team Ferajna Piła POL 1968Nordic Walking
730. 736 Galicka Beata Piła POL 1975Nordic Walking
731. 737 Galicka Antosia Piła POL 2009Nordic Walking
732. 738 Spryszak Anna Czarne Pantery Piła POL 1975Nordic Walking
733. 739 Gawrońska Sylwia STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1968Nordic Walking
734. 740 Kąckowska Beata Jeziorki Aktywna Wieś Piła POL 1974Nordic Walking
735. 741 Kąckowski Marek Jeziorki Aktywna Wieś Kaczory POL 1953Nordic Walking
736. 742 Przybył Marianna Piła POL 1953Nordic Walking
737. 743 Wyrwicka Joanna Piła POL 1981Nordic Walking
738. 744 Wyrwicka Paulina Piła POL 2008Nordic Walking
739. 745 Wyrwicka Martyna Piła POL 2013Nordic Walking
740. 746 DYMKOWSKI KRZYSZTOF CZARNE PANTERY PILA POL 1973Nordic Walking
741. 747 KAJA ZUZANNA CZARNE PANTERY PILA POL 2008Nordic Walking
742. 748 Szudera Mirosława Piła POL 1983Nordic Walking
743. 749 Garbowska Aleksandra Tuczno POL 1900Nordic Walking
744. 750 wasielewska edyta czarne pantery Piła POL 1972Nordic Walking
745. 751 Jasiecka Bożena Czarne pantery Piła POL 1959Nordic Walking
746. 752 Tereszczuk Barbara Lokator Nieruchomości Piła Piła POL 1971Nordic Walking
747. 753 subalska katarzyna Piła POL 1973Nordic Walking
748. 754 Mrotek Wiesława Ujście POL 1960Nordic Walking
749. 755 Świątek-Brzezińska Maria Tuczno POL 1952Nordic Walking
750. 756 Strzelecki Sebastian Sailing Team Ferajna Piła POL 1973Nordic Walking
751. 757 Strzelecka Antonina Sailing Team Ferajna PIŁA POL 2006Nordic Walking
752. 758 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz POL 1951Nordic Walking
753. 759 Nowak Maja PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2011Nordic Walking
754. 760 NOWAK Witek PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 2007Nordic Walking
755. 761 NOWAK Monika PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1977Nordic Walking
756. 762 NOWAK Maciej PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING Piła POL 1976Nordic Walking
757. 763 Chura Quispe Monika Pila POL 1976Nordic Walking
758. 764 Gawrońska Małgorzata STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO Stara Łubianka POL 1979Nordic Walking
759. 765 Figas Dorota Piła POL 1967Nordic Walking
760. 766 Sapa Dariusz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1967Nordic Walking
761. 767 Sapa Stefania BYDGOSKIE ŻÓŁWIE Bydgoszcz POL 1968Nordic Walking
762. 768 Dudkiewicz Dariusz Budy POL 1963Nordic Walking
763. 769 Kowalski Maciej SZYDŁOWO POL 2006Nordic Walking
764. 770 Jaworska Joanna Klub Miłośników Nordic Walking Czarne Pantery Piła Piła POL 1979Nordic Walking
765. 771 Nowak Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1969Nordic Walking
766. 772 Krutel Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1970Nordic Walking
767. 773 Marcinowska Sandra Czarne Pantery Piła POL 1978Nordic Walking
768. 774 BŁASZCZYK ŁUKASZ KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1975Nordic Walking
769. 775 Błaszczyk Katarzyna KIJANKI POZNAŃ POZNAŃ POL 1970Nordic Walking
770. 776 Kanecka Sylwia Piła POL 1971Nordic Walking
771. 777 Hącia Ewa Piła POL 1951Nordic Walking
772. 778 Głowacka Halina Piła POL 1958Nordic Walking
773. 779 Kamińska-Lech Iwona Piła POL 1998Nordic Walking
774. 780 Lenartowicz Stanisław Stara lubianka POL 1960Nordic Walking
775. 781 Mróz Małgorzata Czarne Pantery Piła POL 1966Nordic Walking
776. 782 Dziubczyńska Ewa WAŁECKA ŚCIEMA Wałcz POL 1967Nordic Walking
777. 783 Przanowska Joanna Skórka POL 1969Nordic Walking
778. 784 Pazdej Katarzyna Piła POL 1983Nordic Walking
779. 785 Pietrzak Jadwiga Piła POL 1964Nordic Walking
780. 786 Wycisło Romuald Daj radość niepełnosprawnym Piła Piła POL 1962Nordic Walking
781. 787 Jasoń Grażyna Dynamic Piła POL 1962Nordic Walking
782. 788 Rauhut Blanka Piła POL 2008Nordic Walking
783. 789 Rauhut Honorata Piła POL 1977Nordic Walking
784. 790 Rauhut Jakub Piła POL 2003Nordic Walking
785. 791 Rauhut Krystyna Piła POL 1952Nordic Walking
786. 792 nalepa agata ujście POL 1973Nordic Walking
787. 793 Polus Aleksandra Czarnków POL 1951Nordic Walking
788. 794 Dukiewicz Regina Czarne Pantery Piła POL 1949Nordic Walking
789. 795 Judycka Iwona Czarne Pantery Piła Piła POL 1978Nordic Walking
790. 796 Sagan Iwona Piła POL 1972Nordic Walking
791. 797 Sysa Kinga CZARNE PANTERY PIŁA POL 1972Nordic Walking
792. 798 KURZYŃSKA ALICJA CZARNE PANTERY PIŁA POL 1965Nordic Walking
793. 799 Janicka Olivia Piła POL 2000Nordic Walking
794. 800 Janicka Paula Piła POL 2004Nordic Walking
795. 801 Zdebik Marzena Piła POL 1960Nordic Walking