Zapisy na bieg: III Bieg Spartakusa
Miejsce zawodów: Borne Sulinowo
Data startu: 2018-06-02
Strona www Organizatora: http://biegspartakusa.pl
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration

Limity na każdą falę to 35 opłaconych osób.
W miarę napływania opłat będą ewentualnie uwalniane wolne miejsca na wstrzymane grupy.

12:00 - Zapisanych: 35 - ZAPISY OTWARTE
12:30 - Zapisanych: 35 - ZAPISY OTWARTE
13:00 - Zapisanych: 36 - ZAPISY OTWARTE
13:30 - Zapisanych: 37 - ZAPISY OTWARTE
14:00 - Zapisanych: 33 - ZAPISY OTWARTE
14:30 - Zapisanych: 21 - ZAPISY OTWARTE
15:00 - Zapisanych: 9 - ZAPISY OTWARTE

Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikStartPłatność
1. 166 Adamczak Tomasz Krajenka POL 198513:00Zapłacone
2. 216 Adryan Adam CKB SŁUSPK Wielichowo POL 197514:00Zapłacone
3. 112 Antczak Jakub ULKST BORNE SULINOWO Warszawa POL 198612:00Zapłacone
4. 111 Antczak Piotr ULKST BORNE SULINOWO Borne Sulinowo POL 198112:00Zapłacone
5. 139 Artur Romanek STREET WORKOUT LIPKA Lipka Krajeńska POL 199913:30Zapłacone
6. 132 Bajerski Andrzej PSP Człuchów Przechlewo POL 198312:30Zapłacone
7. 150 Bańka Marcin Husaria Race Team Borne Sulinowo POL 197512:30Zapłacone
8. Barca Emila Morsy zblewo Zblewo POL 198414:30
9. Bartosiewicz Adam OCR Polska Gryfino POL 197714:30
10. Bartosiewicz Andrzej Błotne Knury Luboń POL 197413:00
11. 231 Bednarek Agnieszka Zblewo POL 198314:30Zapłacone
12. 217 Bielewicz Anna STOPA Słupsk Słupsk POL 197714:00Zapłacone
13. 120 Błoński Marej Wałcz POL 199313:00Zapłacone
14. buchowski marek parkran szczecinek POL 195114:00
15. Buckowska Maria GAD RUN Drezdenko POL 198213:30
16. Chmielewski Wojciech Stowarzyszenie Madness sekcja KGHM Lubin POL 197514:00
17. 202 Cichański Bartosz Złotów POL 199913:30Zapłacone
18. 182 Cichocka Martyna KONTENER FORMY Gdynia POL 198715:00Zapłacone
19. Cierpikowski Paweł Wałcz POL 197612:30
20. Cierpikowski Franciszek Wałcz POL 200612:30
21. 151 Cygan Małgorzata Borne biega Borne Sulinowo POL 198512:00Zapłacone
22. Czaja Piotr Team Biegowy Szczecinek Szczecinek POL 197413:00
23. 223 Czerski Krzysztof Greif Team Władysławowo Chłapowo POL 197615:00Zapłacone
24. 214 Czerwińska-Haręziak Milena CKB Słupsk Siemianice POL 198914:00Zapłacone
25. 107 Datkiewicz Arnika Złotów POL 198312:00Zapłacone
26. 201 DOLEŻAN DOMINIKA ZDRUN EXTREME DRAWSKO POMORSKIE POL 198313:30Zapłacone
27. 196 Doliwka Kamil KPP WAŁCZ Wałcz POL 198113:30Zapłacone
28. 123 Dyczkowski Andrzej Husaria Race Team Sypniewo POL 197812:30Zapłacone
29. Dziudziel Maciej Wronki POL 199513:30
30. Eljasz Karol AQUATEAM Szczecin POL 198514:30
31. Falarski Lucjan Husaria Race Team Gdańsk POL 198914:00
32. Filowiat Justyna ULKST Borne Sulinowo POL 198512:00
33. 110 Filowiat Grzegorz ULKST BORNE SULINOWO DRUŻYNA Borne Sulinowo POL 197812:00Zapłacone
34. 157 Flis Marcin Padł Na Ryj Team Gdańsk POL 198115:00Zapłacone
35. 229 Fojut Marcin Morsy Zblewo Zblewo POL 197514:30Zapłacone
36. Fortuna Damian Jastrowie POL 198113:00
37. Frontczak Izabela Husaria Race Team Szczecinek POL 198712:30
38. Garbowska Anna Tuczno POL 198112:30
39. 121 Glazinski Andrzej ULKST Borne Sulinowo Walcz POL 198212:00Zapłacone
40. 189 Gołdon Mariusz Piła POL 198313:00Zapłacone
41. Gołembiewski Wojciech Kujan POL 198114:00
42. Górecki Wojciech Stąporków POL 197314:00
43. Groszewski Grzegorz Nadlesnictwo Szczecinek Łączno POL 197712:30
44. 155 Gryka Malkolm 1696 Złotów POL 199013:00Zapłacone
45. Grzelak Karina Rozbiegany koszalin Koszalin POL 197713:00
46. Grzystek Marcin Szczecinek POL 198114:00
47. 137 Has Karol STREET WORKOUT LIPKA Więcbork POL 199813:30Zapłacone
48. 185 Hołowacz Kamil Husaria Race Team Szczecinek POL 198212:30Zapłacone
49. Jagła Łukasz Kolobrzeg POL 197913:30
50. 221 Jakimiec Tadeusz Husaria Szczecinek POL 196614:00Zapłacone
51. 165 Janik Tomasz Pelplin POL 198112:30Zapłacone
52. 170 Jarosz Michał Borne Sulinowo POL 200013:00Zapłacone
53. 156 Jarząb Adam Złotów POL 190012:30Zapłacone
54. 173 Jaskółka-Stanisz Paweł Lotyń POL 199413:30Zapłacone
55. 162 Jerzak Sławomir Tps Skórka Skórka POL 197813:00Zapłacone
56. 174 Jeziorek Małgorzata Szczecin POL 198613:30Zapłacone
57. 131 Kałkun Paweł BŁOTNE KNURY Szczecin POL 199113:00Zapłacone
58. 113 Karczewski Kamil Piła POL 198412:00Zapłacone
59. 181 KARWEL Ewelina Kontener Formy Gdańsk POL 198815:00Zapłacone
60. Kasielski Rafał Runners of Wałcz Wałcz POL 200212:30
61. Kinczel Tomasz WAŁCZ POL 197712:00
62. Kinczel Karolina WAŁCZ POL 198912:00
63. KOCIK JANUSZ SZCZECINEK POL 197914:00
64. Kokot Edward Orły Bornego Borne Sulinowo POL 198313:30
65. 197 Komoń Kinga Yolo Perajet Trzcianka POL 199214:30Zapłacone
66. 179 Konarski Łukasz KONTENER FORMY Rumia POL 198315:00Zapłacone
67. Kondera Piotr Piła POL 198213:30
68. Konwerski Bartosz Włocławek POL 198813:30
69. Kopowska Beata Sławno POL 198112:00
70. 143 Kotkowski Arthur ULKST BORNE SULINOWO DRUŻYNA Silnowo POL 198912:00Zapłacone
71. 207 Kowalski Maciej Państwowa Straż Pożarna Piła Krajenka POL 198514:00Zapłacone
72. 199 KOZAK MARTA ZDRun EXTREME DRAWSKO POMORSKIE POL 198213:30Zapłacone
73. 163 Kozera Mariusz Kaczory POL 197512:30Zapłacone
74. 193 Kozłowski Adam YOLO Piła POL 198114:30Zapłacone
75. 144 Kozłowski Piotr Husaria Race Team Jastrowie POL 197912:30Zapłacone
76. 177 Krawiec Robert Szczecinek POL 197913:30Zapłacone
77. 192 Królik Maciej YOLO PIŁA POL 198214:30Zapłacone
78. 194 Kujawa Wojciech Yolo PILA POL 197614:30Zapłacone
79. 167 Kułakowski Dawid Koszalin POL 197713:00Zapłacone
80. 190 Kuźma Mariusz Husaria Race Team Szczecinek Szczecinek POL 197913:30Zapłacone
81. 176 Kwaśniak Julian Kołobrzeg POL 200113:30Zapłacone
82. 154 Kwidzińska Anna Klub Biegowych TSK Orzeł Osiek Osiek POL 197913:00Zapłacone
83. 224 Lasota Daniel Szczecin POL 197814:00Zapłacone
84. 134 Lemańczyk Marcin Nowa Wieś POL 198112:30Zapłacone
85. 169 Litwińczuk Robert Borne Sulinowo POL 196912:00Zapłacone
86. Łój Dawid Złotów POL 199513:00
87. 191 Łuczko Wiesław Husaria Race Team Szczecinek Parsęcko POL 197513:30Zapłacone
88. 102 Łuński Michał Słupsk POL 198512:00Zapłacone
89. 178 Łuński Janusz Słupsk POL 195512:00Zapłacone
90. 117 Łuński Maciej Złotów POL 198212:00Zapłacone
91. 101 Łuński Jakub Słupsk POL 198012:00Zapłacone
92. Małachowska Anna Nadarzyce POL 199414:00
93. 158 Mańczak Ilona Padł Na Ryj Team Gdańsk POL 198715:00Zapłacone
94. 198 MAREK KRZYSZTOF Złocieniec POL 198213:30Zapłacone
95. 138 MARTUSZEWSKI RYSZARD Wałcz POL 197212:30Zapłacone
96. 226 Mateńko Bartosz www.bartoszmatenko.com Szczecin POL 198714:00Zapłacone
97. 195 Micerski Tomasz Koszalin POL 197613:00Zapłacone
98. 136 Michalak Szczepan Borne Sulinowo POL 198312:30Zapłacone
99. 145 Michalska Kinga Połczyn Zdrój POL 199213:30Zapłacone
100. 161 Michałek-Jerzak Joanna Tps Skórka Skórka POL 198113:00Zapłacone
101. 104 Michnowicz Tomasz Gubin POL 199012:00Zapłacone
102. 103 Michnowicz Ewelina Husaria Race Team GUBIN POL 199212:00Zapłacone
103. 133 Mielcarz Karol PSP Człuchów Krępsk POL 198712:30Zapłacone
104. MIKSZA SEBASTIAN Kalmar STARGARD POL 198714:00
105. Miksza Agata Kalmar Stargard POL 199414:00
106. 168 Modrzejewski Mateusz Kopeć Team Debrzno POL 199112:30Zapłacone
107. 208 MUCHA EWA ZAWADA POL 198114:00Zapłacone
108. 171 Nizioł Renata Połczyn-Zdrój POL 198613:30Zapłacone
109. 172 Nizioł Artur Połczyn-Zdrój POL 198613:30Zapłacone
110. Nosal Marcin Piła POL 198413:00
111. Ogrodzińska Karolina BŁOTNE KNURY Szczecin POL 199113:00
112. 203 Olbiński Amadeusz Państwowa Straż Pożarna Piła Wysoka POL 198614:00Zapłacone
113. 135 Olkowski Krzysztof Borne Sulinowo POL 199012:30Zapłacone
114. 213 Orłowski Adam Akademia Miłości Szczecin POL 199014:00Zapłacone
115. Orzechowska Katarzyna Piła POL 199313:30
116. 232 Ossowska Ewa Morsy zblewo Zblewo POL 195714:30Zapłacone
117. 128 Ostrowska Martyna BŁOTNE KNURY Koszalin POL 199613:00Zapłacone
118. Paluszkiewicz Filip Stargard POL 199314:00
119. 180 Pawlak-Reszka Aleksandra KONTENER FORMY Gdynia POL 198715:00Zapłacone
120. 122 Pazdej Damian Piła POL 198312:30Zapłacone
121. 184 Piaskowiak Artur Borne biega Borne Sulinowo POL 198315:00Zapłacone
122. 159 Piekut Roman JW Czarne Polnica POL 198412:30Zapłacone
123. 125 Pieścikowski Marek Kaczory POL 199712:30Zapłacone
124. 140 Pietreniak Marcel Złotów POL 199912:30Zapłacone
125. 146 Pietrzak Łukasz Połczyn Zdrój POL 198413:30Zapłacone
126. Podlasek Stanisław Szczecinek POL 199612:30
127. 124 POŁUBIŃSKI PAWEŁ Borne Biega BORNE SULINOWO POL 197912:00Zapłacone
128. Przybyła Mateusz LOKI TEAM Złotów POL 199913:30
129. PRZYBYSZ ŁUKASZ #ZabieganiNocą Okonek POL 198913:30
130. 186 Puzyrewski Wojciech Koszalin BRA 197713:00Zapłacone
131. 69 Radowski Roman Bieg Spartakusa Złotów POL 190013:30Zapłacone
132. 220 Rak Janus Historia race team Kobyłka POL 197613:00Zapłacone
133. Rak Janusz Husaria race team Kobyłka POL 197614:00
134. 148 Rakowski Łukasz Barwice POL 198813:30Zapłacone
135. Ratajewska Agnieszka FitOski Team Świdwin POL 198114:00
136. Ratajewski Arkadiusz Świdwin POL 198014:00
137. 227 Rolińska Barbara Morsy Zblewo Zblewo POL 198014:30Zapłacone
138. 228 Roliński Cezary Morsy Zblewo Zblewo POL 198114:30Zapłacone
139. Romanek Artur STREET WORKOUT LIPKA Lipka Krajeńska POL 199913:30
140. 215 Romanowicz Piotr Resko POL 197713:30Zapłacone
141. Rudzińska Marlena Trygław Tychowo Białogard POL 198712:00
142. Rudziński Radosław Trygław Tychowo Białogard POL 198012:00
143. Rzeszotarski Jacek SAR-BSR Kołobrzeg Maraton Team Kołobrzeg-Budzistowo POL 197612:00
144. 116 Sawicz-Łuńska Emilia Złotów POL 198312:00Zapłacone
145. 142 Schulz marcin Złotów POL 197813:00Zapłacone
146. 211 Senska Mateusz Złotów POL 199313:30Zapłacone
147. 118 Serwatka Krzysztof ULKST BORNE SULINOWO druzyna Borne Sulinowo POL 197512:00Zapłacone
148. Serwatka Ewelina borne biega Borne Sulinowo POL 198012:00
149. Siedlecki Paweł Szwecja POL 198413:00
150. Sikorski Artur Zakrzewo POL 199714:30
151. 212 Sitek Alfred SKB DZIK Szczecin POL 198014:30Zapłacone
152. 187 SKOWYRSKI Janusz Biesiekierz POL 196213:00Zapłacone
153. 230 Skrzypczak Rafał Morsy Zblewo Zblewo POL 197314:30Zapłacone
154. 222 Sobek Karol Sypniewo POL 198914:00Zapłacone
155. 160 Sokołowski Maciej Koszalin POL 197913:00Zapłacone
156. soliwoda Hubert ULKST Borne Sulinowo Drużyna Nadarzyce POL 198712:00
157. Spychalska Urszula Błotne Knury Luboń POL 198613:00
158. 183 Stangel Piotr KONTENER FORMY Gdynia POL 198415:00Zapłacone
159. 225 Stanisław Karwat Parkrun Szczecinek POL 195912:30Zapłacone
160. 153 STARSZAK MONIKA Klub Biegowych TSK Orzeł Osiek Osiek POL 198313:00Zapłacone
161. Starszak Marcin Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Osiek nad Notecią POL 198213:00
162. 108 STELMASZYK MAGDALENA PIŁA POL 198412:00Zapłacone
163. 109 Stelmaszyk Przemysław goondock adventurers Piła POL 198312:00Zapłacone
164. 152 Sterczewska Agata Husaria Race Team Szczecinek POL 198312:30Zapłacone
165. 188 Suśniak Łukasz ZASAPANI Trzcianka POL 198013:30Zapłacone
166. Syldatk Patryk Gdynia POL 199112:30
167. 210 Szpura Patryk Okonek POL 199213:30Zapłacone
168. 200 SZUMOWSKI PAWEŁ DRAWSKO POMORSKIE POL 198013:30Zapłacone
169. Szumski Łukasz Sława POL 197814:30
170. 233 Szweda Anna Morsy zblewo Starogard gdanski POL 198314:30Zapłacone
171. Szymańska Monika Kraków POL 197712:00
172. Szymański Adam Piła POL 198513:00
173. 130 Szypulska Emilia BŁOTNE KNURY Szczecin POL 199013:00Zapłacone
174. 126 Szypulski Waldemar BŁOTNE KNURY Borne Sulinowo POL 196813:00Zapłacone
175. 129 Szypulski Paweł BŁOTNE KNURY Borne Sulinowo POL 199613:00Zapłacone
176. 127 Szypulski Rafał BŁOTNE KNURY Borne Sulinowo POL 199413:00Zapłacone
177. Świercz Dariusz Wałcz POL 196612:30
178. 164 Tchorek Tomasz Jaraczewo POL 197812:30Zapłacone
179. 115 Trocki Konrad Lubiesz POL 198512:00Zapłacone
180. 114 Trocki PATRYK Lubiesz POL 198812:00Zapłacone
181. Trojanowski Wojciech AQUATEAM Szczecin POL 198914:30
182. 218 Ulass Agnieszka Mierzyn POL 197414:30Zapłacone
183. 219 Ulass Robert Mierzyn POL 197414:30Zapłacone
184. 99 Walec Alicja Złotów POL 198512:00Zapłacone
185. 119 Walerowski Maciej Czarnków POL 199213:00Zapłacone
186. 204 Warykasz Michał Państwowa Straż Pożarna Piła Piła POL 198514:00Zapłacone
187. 100 Wasilewski Marek Koszalin POL 198112:00Zapłacone
188. 106 WEJMAN MARIUSZ KOPEĆ TEAM Debrzno POL 198112:30Zapłacone
189. 209 WERNER ANNA piła POL 198214:00Zapłacone
190. 141 Wilicki Tomasz Szczecinek POL 197712:30Zapłacone
191. WILIŃSKI MAREK KB SPRINT ŚWIDWIN ŚWIDWIN POL 196114:00
192. Wiśniewska Marta Włocławek POL 199113:30
193. Włodarczak Klaudia BŁOTNE KNURY Silnowo POL 199513:00
194. Włodarczak Karol BŁOTNE KNURY Silnowo POL 198813:00
195. 105 Woziwodzki Piotr Goondock Adventurers Piła POL 198212:00Zapłacone
196. 149 Wójcik Łukasz Ostropole POL 199813:30Zapłacone
197. 175 Zaborowski Patryk Barwice POL 198712:30Zapłacone
198. 205 Zaborski Sebastian Piła POL 197814:00Zapłacone
199. Zakielarz Ania Sypniewo POL 198214:00
200. Zarbock Krzysztof sporty walki pila Piła POL 195912:30
201. 206 ZIMNIAK Jacek Piła POL 198014:00Zapłacone
202. Ziółkowska Swietłana Sypniewo POL 197714:00
203. ZIÓŁKOWSKI Andrzej OSP SYPNIEWO Sypniewo POL 197814:00
204. 147 Żyjewski Arkadiusz Jastrowie POL 197413:30Zapłacone