Lp. |
Nr start. |
Nazwisko |
Imię |
Klub |
Miejscowość |
Kraj |
Rocznik | Start | Płatność |
1. |
198 |
MAREK |
KRZYSZTOF |
|
Złocieniec |
POL |
1982 | 13:30 | Zapłacone |
2. |
148 |
Rakowski |
Łukasz |
|
Barwice |
POL |
1988 | 13:30 | Zapłacone |
3. |
323 |
Sołowicz |
Tomasz |
|
Połczyn-Zdroj |
POL |
1982 | 13:00 | Zapłacone |
4. |
206 |
ZIMNIAK |
Jacek |
|
Piła |
POL |
1980 | 14:00 | Zapłacone |
5. |
299 |
Andrysiak |
Krzysztof |
|
Szczecin |
POL |
1975 | 14:00 | Zapłacone |
6. |
329 |
Kądziela |
Paweł |
|
Dobrzyca |
POL |
1980 | 13:00 | Zapłacone |
7. |
114 |
Trocki |
PATRYK |
|
Lubiesz |
POL |
1988 | 12:00 | Zapłacone |
8. |
381 |
Małachowska |
Anna |
|
Nadarzyce |
POL |
1994 | 14:00 |
9. |
209 |
WERNER |
ANNA |
|
piła |
POL |
1982 | 14:00 | Zapłacone |
10. |
116 |
Sawicz-Łuńska |
Emilia |
|
Złotów |
POL |
1983 | 12:00 | Zapłacone |
11. |
237 |
Gałan |
Leszek |
|
Złocieniec |
POL |
1963 | 13:00 | Zapłacone |
12. |
295 |
Drobińska |
Patrycja |
|
Konarzyny |
POL |
2000 | 14:30 | Zapłacone |
13. |
120 |
Błoński |
Marej |
|
Wałcz |
POL |
1993 | 13:00 | Zapłacone |
14. |
156 |
Jarząb |
Adam |
|
Złotów |
POL |
1900 | 12:00 | Zapłacone |
15. |
215 |
Romanowicz |
Piotr |
|
Resko |
POL |
1977 | 13:30 | Zapłacone |
16. |
402 |
Czub |
Maciej |
|
Koszalin |
POL |
1991 | 13:30 |
17. |
309 |
Lenart |
Mateusz |
|
Kobylnica |
POL |
1992 | 12:30 | Zapłacone |
18. |
108 |
STELMASZYK |
MAGDALENA |
|
PIŁA |
POL |
1984 | 12:00 | Zapłacone |
19. |
140 |
Pióro |
Dariusz |
|
Złotów |
POL |
1988 | 12:30 | Zapłacone |
20. |
394 |
Grzystek |
Marcin |
|
Szczecinek |
POL |
1981 | 14:00 |
21. |
145 |
Michalska |
Kinga |
|
Połczyn Zdrój |
POL |
1992 | 13:30 | Zapłacone |
22. |
315 |
Matkowska |
Martyna |
|
Połczyn-Zdrój |
POL |
1992 | 13:00 | Zapłacone |
23. |
254 |
Pilarski |
Patryk |
|
Kaczory |
POL |
1998 | 13:00 | Zapłacone |
24. |
147 |
Żyjewski |
Arkadiusz |
|
Jastrowie |
POL |
1974 | 13:30 | Zapłacone |
25. |
406 |
Czuszel |
Marta |
|
Szczecinek |
POL |
1981 | 12:30 |
26. |
362 |
Jankowska |
Agnieszka |
|
Wyrzysk |
POL |
1975 | 13:00 |
27. |
297 |
DOROSZ |
hubert |
|
SZCZECIN |
POL |
2001 | 14:00 | Zapłacone |
28. |
231 |
Bednarek |
Agnieszka |
|
Zblewo |
POL |
1983 | 14:30 | Zapłacone |
29. |
326 |
Kucharska |
Małgorzata |
|
Silnowo |
POL |
1995 | 13:00 | Zapłacone |
30. |
345 |
Kinczel |
Tomasz |
|
WAŁCZ |
POL |
1977 | 12:00 |
31. |
395 |
KOCIK |
JANUSZ |
|
SZCZECINEK |
POL |
1979 | 12:30 | Zapłacone |
32. |
99 |
Walec |
Alicja |
|
Złotów |
POL |
1985 | 12:00 | Zapłacone |
33. |
172 |
Nizioł |
Artur |
|
Połczyn-Zdrój |
POL |
1986 | 13:30 | Zapłacone |
34. |
239 |
Dorszyński |
Paweł |
|
Konarzyny |
POL |
1999 | 14:30 | Zapłacone |
35. |
333 |
Palicki |
Jonasz |
|
Czarne 6 |
POL |
1988 | 13:30 | Zapłacone |
36. |
166 |
Adamczak |
Tomasz |
|
Krajenka |
POL |
1985 | 13:00 | Zapłacone |
37. |
102 |
Łuński |
Michał |
|
Słupsk |
POL |
1985 | 12:00 | Zapłacone |
38. |
336 |
RZEPKA |
Adam |
|
Piła |
POL |
1985 | 14:00 | Zapłacone |
39. |
211 |
Senska |
Mateusz |
|
Złotów |
POL |
1993 | 13:30 | Zapłacone |
40. |
258 |
Kroplewska-Staniewska |
Honorata |
|
Charzykowy |
POL |
1980 | 14:00 | Zapłacone |
41. |
142 |
Schulz |
marcin |
|
Złotów |
POL |
1978 | 13:00 | Zapłacone |
42. |
219 |
Ulass |
Robert |
|
Mierzyn |
POL |
1974 | 14:30 | Zapłacone |
43. |
314 |
Zając |
Michał |
|
Szczecin |
POL |
1986 | 12:30 | Zapłacone |
44. |
170 |
Jarosz |
Michał |
|
Borne Sulinowo |
POL |
2000 | 13:00 | Zapłacone |
45. |
125 |
Pieścikowski |
Marek |
|
Kaczory |
POL |
1997 | 12:30 | Zapłacone |
46. |
249 |
Franek |
Kamelia |
|
Kamieniec |
POL |
1987 | 12:00 | Zapłacone |
47. |
252 |
Szwałek |
Magda |
|
Borne Sulinowo |
POL |
1991 | 14:00 | Zapłacone |
48. |
316 |
Jedrzejewska |
Alicja |
|
Drawsko pom. |
POL |
1988 | 12:30 | Zapłacone |
49. |
317 |
Guzdaj-Sochocka |
Natalia |
|
Szczecinek |
POL |
1986 | 12:30 | Zapłacone |
50. |
81 |
Hołowienko |
Jan |
|
Słupsk |
POL |
2003 | 15:00 | Zapłacone |
51. |
202 |
Cichański |
Bartosz |
|
Złotów |
POL |
1999 | 13:30 | Zapłacone |
52. |
149 |
Wójcik |
Łukasz |
|
Ostropole |
POL |
1998 | 13:30 | Zapłacone |
53. |
378 |
Nosal |
Marcin |
|
Piła |
POL |
1984 | 13:00 | Zapłacone |
54. |
210 |
Szpura |
Patryk |
|
Okonek |
POL |
1992 | 13:30 | Zapłacone |
55. |
300 |
Paluszek |
Przemysław |
|
Szczecin |
POL |
1977 | 14:00 | Zapłacone |
56. |
165 |
Janik |
Tomasz |
|
Pelplin |
POL |
1981 | 12:30 | Zapłacone |
57. |
398 |
Wiśniewska |
Marta |
|
Włocławek |
POL |
1991 | 13:30 |
58. |
346 |
Kopowska |
Beata |
|
Sławno |
POL |
1981 | 12:00 |
59. |
119 |
Walerowski |
Maciej |
|
Czarnków |
POL |
1992 | 13:00 | Zapłacone |
60. |
178 |
Łuński |
Janusz |
|
Słupsk |
POL |
1955 | 12:00 | Zapłacone |
61. |
104 |
Michnowicz |
Tomasz |
|
Gubin |
POL |
1990 | 12:00 | Zapłacone |
62. |
366 |
Siedlecki |
Paweł |
|
Szwecja |
POL |
1984 | 13:00 |
63. |
307 |
Szewczyk |
Paulina |
|
Szczecinek |
POL |
1997 | 13:30 | Zapłacone |
64. |
138 |
MARTUSZEWSKI |
RYSZARD |
|
Wałcz |
POL |
1972 | 12:30 | Zapłacone |
65. |
308 |
zbierski |
mariusz |
|
złotów |
POL |
1983 | 12:00 | Zapłacone |
66. |
396 |
Sikorski |
Artur |
|
Zakrzewo |
POL |
1997 | 14:30 |
67. |
368 |
Ziółkowska |
Swietłana |
|
Sypniewo |
POL |
1977 | 14:00 |
68. |
338 |
Klimkiewicz |
Beata |
|
Gdynia |
POL |
1975 | 14:00 | Zapłacone |
69. |
122 |
Pazdej |
Damian |
|
Piła |
POL |
1983 | 12:30 | Zapłacone |
70. |
255 |
Borowicz |
Artur |
|
Zakrzewo |
POL |
1990 | 12:00 | Zapłacone |
71. |
146 |
Pietrzak |
Łukasz |
|
Połczyn Zdrój |
POL |
1984 | 13:30 | Zapłacone |
72. |
322 |
Drzewiecka |
Justyna |
|
Połczyn-Zdrój |
POL |
1982 | 13:00 | Zapłacone |
73. |
373 |
Gołembiewski |
Wojciech |
|
Kujan |
POL |
1981 | 14:00 |
74. |
79 |
Gorbacz |
Iwona |
|
Szczecinek |
POL |
1990 | 14:00 | Zapłacone |
75. |
200 |
SZUMOWSKI |
PAWEŁ |
|
DRAWSKO POMORSKIE |
POL |
1980 | 13:30 | Zapłacone |
76. |
224 |
Lasota |
Daniel |
|
Szczecin |
POL |
1978 | 14:00 | Zapłacone |
77. |
319 |
Szewczyk |
Paweł |
|
Szczecinek |
POL |
2001 | 13:30 | Zapłacone |
78. |
134 |
Lemańczyk |
Marcin |
|
Nowa Wieś |
POL |
1981 | 12:30 | Zapłacone |
79. |
205 |
Zaborski |
Sebastian |
|
Piła |
POL |
1978 | 14:00 | Zapłacone |
80. |
298 |
Duchnowski |
Tomasz |
|
Poznań |
POL |
1988 | 12:00 | Zapłacone |
81. |
365 |
Podlasek |
Stanisław |
|
Szczecinek |
POL |
1996 | 12:30 |
82. |
113 |
Karczewski |
Kamil |
|
Piła |
POL |
1984 | 12:00 | Zapłacone |
83. |
380 |
Jagła |
Łukasz |
|
Kolobrzeg |
POL |
1979 | 13:30 |
84. |
410 |
Kawczak |
Mariusz |
|
Czarne |
POL |
1977 | 13:30 | Zapłacone |
85. |
100 |
Wasilewski |
Marek |
|
Koszalin |
POL |
1981 | 12:00 | Zapłacone |
86. |
174 |
Jeziorek |
Małgorzata |
|
Szczecin |
POL |
1986 | 13:30 | Zapłacone |
87. |
208 |
MUCHA |
EWA |
|
ZAWADA |
POL |
1981 | 14:00 | Zapłacone |
88. |
302 |
Kwasigroch |
Jakub |
|
Złotów |
POL |
1992 | 12:00 | Zapłacone |
89. |
117 |
Łuński |
Maciej |
|
Złotów |
POL |
1982 | 12:00 | Zapłacone |
90. |
175 |
Zaborowski |
Patryk |
|
Barwice |
POL |
1987 | 12:30 | Zapłacone |
91. |
236 |
Martin |
Sylwia |
|
Sypniewo |
POL |
1993 | 14:00 | Zapłacone |
92. |
164 |
Tchorek |
Tomasz |
|
Jaraczewo |
POL |
1978 | 12:30 | Zapłacone |
93. |
238 |
Szynwelska |
Olga |
|
Charzykowy |
POL |
2000 | 14:30 | Zapłacone |
94. |
348 |
Fortuna |
Damian |
|
Jastrowie |
POL |
1981 | 13:00 |
95. |
177 |
Krawiec |
Robert |
|
Szczecinek |
POL |
1979 | 13:30 | Zapłacone |
96. |
355 |
Syldatk |
Patryk |
|
Gdynia |
POL |
1991 | 12:30 |
97. |
107 |
Datkiewicz |
Arnika |
|
Złotów |
POL |
1983 | 12:00 | Zapłacone |
98. |
245 |
Brzezicki |
Łukasz |
|
Kępice |
POL |
1987 | 14:00 | Zapłacone |
99. |
397 |
Szumski |
Łukasz |
|
Sława |
POL |
1978 | 14:30 |
100. |
404 |
Kogut Mikierysz |
Monika |
|
Szczecinek |
POL |
1983 | 12:30 |
101. |
136 |
Michalak |
Szczepan |
|
Borne Sulinowo |
POL |
1983 | 12:30 | Zapłacone |
102. |
401 |
Fischer |
Łukasz |
|
Szczecinek |
POL |
1988 | 12:30 |
103. |
222 |
Sobek |
Karol |
|
Sypniewo |
POL |
1989 | 14:00 | Zapłacone |
104. |
324 |
Polasik |
Katarzyna |
|
Szczecinek |
POL |
1991 | 12:30 | Zapłacone |
105. |
405 |
Massowa |
Magdalena |
|
Szczecinek |
POL |
1991 | 12:30 |
106. |
169 |
Litwińczuk |
Robert |
|
Borne Sulinowo |
POL |
1969 | 12:00 | Zapłacone |
107. |
296 |
Dorosz |
Robert |
|
SZCZECIN |
POL |
1974 | 14:00 | Zapłacone |
108. |
327 |
Kucharski |
Marek |
|
Silnowo |
POL |
1993 | 13:00 | Zapłacone |
109. |
344 |
Kinczel |
Karolina |
|
WAŁCZ |
POL |
1989 | 12:00 |
110. |
379 |
Orzechowska |
Katarzyna |
|
Piła |
POL |
1993 | 13:30 |
111. |
173 |
Jaskółka-Stanisz |
Paweł |
|
Lotyń |
POL |
1994 | 13:30 | Zapłacone |
112. |
390 |
Górecki |
Wojciech |
|
Stąporków |
POL |
1973 | 14:00 |
113. |
171 |
Nizioł |
Renata |
|
Połczyn-Zdrój |
POL |
1986 | 13:30 | Zapłacone |
114. |
399 |
Konwerski |
Bartosz |
|
Włocławek |
POL |
1988 | 13:30 |
115. |
115 |
Trocki |
Konrad |
|
Lubiesz |
POL |
1985 | 12:00 | Zapłacone |
116. |
189 |
Gołdon |
Mariusz |
|
Piła |
POL |
1983 | 13:00 | Zapłacone |
117. |
176 |
Kwaśniak |
Julian |
|
Kołobrzeg |
POL |
2001 | 13:30 | Zapłacone |
118. |
101 |
Łuński |
Jakub |
|
Słupsk |
POL |
1980 | 12:00 | Zapłacone |
119. |
367 |
Łój |
Dawid |
|
Złotów |
POL |
1995 | 13:00 |
120. |
386 |
Dziudziel |
Maciej |
|
Wronki |
POL |
1995 | 13:30 |
121. |
218 |
Ulass |
Agnieszka |
|
Mierzyn |
POL |
1974 | 14:30 | Zapłacone |
122. |
313 |
Wójcik |
Radosław |
|
Szczecin |
POL |
1979 | 12:30 | Zapłacone |
123. |
340 |
Szymańska |
Monika |
|
Kraków |
POL |
1977 | 12:00 |
124. |
370 |
Zakielarz |
Ania |
|
Sypniewo |
POL |
1982 | 14:00 |
125. |
388 |
Kondera |
Piotr |
|
Piła |
POL |
1982 | 13:30 |
126. |
248 |
Nowak |
Rafał |
|
Międzychód |
POL |
1963 | 12:00 | Zapłacone |
127. |
363 |
Garbowska |
Anna |
|
Tuczno |
POL |
1981 | 12:30 |
128. |
261 |
Paluszkiewicz |
Filip |
|
Stargard |
POL |
1993 | 14:00 | Zapłacone |
129. |
374 |
Ratajewski |
Arkadiusz |
|
Świdwin |
POL |
1980 | 14:00 |
130. |
80 |
Huruk |
Karol |
|
Słupsk |
POL |
1990 | 15:00 | Zapłacone |
131. |
382 |
PRZYBYSZ |
ŁUKASZ |
#ZabieganiNocą |
Okonek |
POL |
1989 | 13:30 |
132. |
155 |
Gryka |
Malkolm |
1696 |
Złotów |
POL |
1990 | 12:30 | Zapłacone |
133. |
359 |
Cierpikowski |
Franciszek |
2003 |
Wałcz |
POL |
2006 | 12:30 |
134. |
357 |
Cierpikowski |
Paweł |
2003 |
Wałcz |
POL |
1976 | 12:30 |
135. |
414 |
Boszko |
Dominik |
4FIT CROSS BIAŁOGARD |
Białogard |
POL |
1982 | 12:00 | Zapłacone |
136. |
213 |
Orłowski |
Adam |
Akademia Miłości |
Szczecin |
POL |
1990 | 14:00 | Zapłacone |
137. |
384 |
Trojanowski |
Wojciech |
AQUATEAM |
Szczecin |
POL |
1989 | 14:30 |
138. |
385 |
Eljasz |
Karol |
AQUATEAM |
Szczecin |
POL |
1985 | 14:30 |
139. |
69 |
Radowski |
Roman |
Bieg Spartakusa |
Złotów |
POL |
1900 | 13:30 | Zapłacone |
140. |
187 |
SKOWYRSKI |
Janusz |
Biegolas Koszalin |
Biesiekierz |
POL |
1962 | 13:00 | Zapłacone |
141. |
186 |
Puzyrewski |
Wojciech |
Biegolas Koszalin |
Koszalin |
BRA |
1977 | 13:00 | Zapłacone |
142. |
167 |
Kułakowski |
Dawid |
Biegolas Koszalin |
Koszalin |
POL |
1977 | 13:00 | Zapłacone |
143. |
195 |
Micerski |
Tomasz |
Biegolas Koszalin |
Koszalin |
POL |
1976 | 13:00 | Zapłacone |
144. |
160 |
Sokołowski |
Maciej |
Biegolas Koszalin |
Koszalin |
POL |
1979 | 13:00 | Zapłacone |
145. |
151 |
Cygan |
Małgorzata |
Borne biega |
Borne Sulinowo |
POL |
1985 | 12:00 | Zapłacone |
146. |
184 |
Piaskowiak |
Artur |
Borne biega |
Borne Sulinowo |
POL |
1983 | 12:30 | Zapłacone |
147. |
341 |
Serwatka |
Ewelina |
borne biega |
Borne Sulinowo |
POL |
1980 | 12:00 |
148. |
82 |
Kosiarkiewicz |
Krzysztof |
Brak |
Nowe gronowo |
POL |
1975 | 15:00 | Zapłacone |
149. |
257 |
Kaczmarek |
Krzysztof |
Bros Team |
Szczecin` |
POL |
1992 | 12:30 | Zapłacone |
150. |
256 |
Kaczmarek |
Maciej |
Bros Team |
Szczecin |
POL |
1990 | 12:30 | Zapłacone |
151. |
352 |
Włodarczak |
Karol |
BŁOTNE KNURY |
Silnowo |
POL |
1988 | 13:00 |
152. |
332 |
Spychalska |
Urszula |
Błotne Knury |
Luboń |
POL |
1986 | 13:00 | Zapłacone |
153. |
372 |
Włodarczak |
Klaudia |
BŁOTNE KNURY |
Silnowo |
POL |
1995 | 13:00 |
154. |
126 |
Szypulski |
Waldemar |
BŁOTNE KNURY |
Borne Sulinowo |
POL |
1968 | 13:00 | Zapłacone |
155. |
131 |
Kałkun |
Paweł |
BŁOTNE KNURY |
Szczecin |
POL |
1991 | 13:00 | Zapłacone |
156. |
129 |
Szypulski |
Paweł |
BŁOTNE KNURY |
Borne Sulinowo |
POL |
1996 | 13:00 | Zapłacone |
157. |
353 |
Bartosiewicz |
Andrzej |
Błotne Knury |
Luboń |
POL |
1974 | 13:00 |
158. |
127 |
Szypulski |
Rafał |
BŁOTNE KNURY |
Borne Sulinowo |
POL |
1994 | 13:00 | Zapłacone |
159. |
351 |
Ogrodzińska |
Karolina |
BŁOTNE KNURY |
Szczecin |
POL |
1991 | 13:00 |
160. |
130 |
Szypulska |
Emilia |
BŁOTNE KNURY |
Szczecin |
POL |
1990 | 13:00 | Zapłacone |
161. |
128 |
Ostrowska |
Martyna |
BŁOTNE KNURY |
Koszalin |
POL |
1996 | 13:00 | Zapłacone |
162. |
214 |
Czerwińska-Haręziak |
Milena |
CKB Słupsk |
Siemianice |
POL |
1989 | 14:00 | Zapłacone |
163. |
216 |
Adryan |
Adam |
CKB SŁUSPK |
Wielichowo |
POL |
1975 | 14:00 | Zapłacone |
164. |
325 |
Malinowski |
Przemysław |
Fitness Extreme |
Szydłowo |
POL |
1984 | 13:00 | Zapłacone |
165. |
375 |
Ratajewska |
Agnieszka |
FitOski Team |
Świdwin |
POL |
1981 | 14:00 |
166. |
383 |
Buckowska |
Maria |
GAD RUN |
Drezdenko |
POL |
1982 | 13:30 |
167. |
105 |
Woziwodzki |
Piotr |
Goondock Adventurers |
Piła |
POL |
1982 | 12:00 | Zapłacone |
168. |
109 |
Stelmaszyk |
Przemysław |
goondock adventurers |
Piła |
POL |
1983 | 12:00 | Zapłacone |
169. |
301 |
Wróblewski |
Michał |
GRA Runners |
Gryfice |
POL |
1980 | 12:00 | Zapłacone |
170. |
403 |
Ślawski |
Jędrzej |
Greccy Bogowie |
Złotów |
POL |
1988 | 13:00 |
171. |
310 |
Zdrenka |
Krystian |
Greccy Bogowie |
Zakrzewo |
POL |
1990 | 13:00 | Zapłacone |
172. |
311 |
Zdrenka |
Kamil |
Greccy Bogowie |
Zakrzewo |
POL |
1988 | 13:00 | Zapłacone |
173. |
223 |
Czerski |
Krzysztof |
Greif Team Władysławowo |
Chłapowo |
POL |
1976 | 15:00 | Zapłacone |
174. |
163 |
Kozera |
Mariusz |
Grupa Biegowa Energy Kaczory |
Kaczory |
POL |
1975 | 12:30 | Zapłacone |
175. |
253 |
Mol |
Rafał |
GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY |
Kaczory |
POL |
1975 | 13:00 | Zapłacone |
176. |
411 |
Pawłowicz |
Izabela |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1971 | 13:30 | Zapłacone |
177. |
103 |
Michnowicz |
Ewelina |
Husaria Race Team |
GUBIN |
POL |
1992 | 12:00 | Zapłacone |
178. |
220 |
Rak |
Janusz |
Husaria Race Team |
Kobyłka |
POL |
1976 | 13:00 | Zapłacone |
179. |
337 |
Świgoński |
Piotr |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1982 | 13:30 | Zapłacone |
180. |
152 |
Sterczewska |
Agata |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1983 | 12:30 | Zapłacone |
181. |
409 |
Gaworecki |
Hubert |
Husaria Race Team |
Borne Sulinowo |
POL |
2002 | 13:30 |
182. |
191 |
Łuczko |
Wiesław |
Husaria Race Team |
Parsęcko |
POL |
1975 | 13:30 | Zapłacone |
183. |
141 |
Wilicki |
Tomasz |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1977 | 12:30 | Zapłacone |
184. |
416 |
Piotrowicz |
Anna |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1961 | 14:00 | Zapłacone |
185. |
124 |
POŁUBIŃSKI |
PAWEŁ |
Husaria Race Team |
BORNE SULINOWO |
POL |
1979 | 12:00 | Zapłacone |
186. |
221 |
Jakimiec |
Tadeusz |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1966 | 14:00 | Zapłacone |
187. |
407 |
GAWORECKI |
SŁAWOMIR |
Husaria Race Team |
Borne Sulinowo |
POL |
1976 | 13:00 | Zapłacone |
188. |
412 |
Pawłowicz |
Dariusz |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1971 | 13:30 | Zapłacone |
189. |
190 |
Kuźma |
Mariusz |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1979 | 13:30 | Zapłacone |
190. |
321 |
Lewandowski |
Rafał |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1974 | 13:30 | Zapłacone |
191. |
360 |
Frontczak |
Izabela |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1987 | 12:30 |
192. |
328 |
MROZIK |
MARIUSZ |
Husaria Race Team |
SZCZECINEK |
POL |
1978 | 13:00 | Zapłacone |
193. |
393 |
Falarski |
Lucjan |
Husaria Race Team |
Gdańsk |
POL |
1989 | 14:00 |
194. |
135 |
Olkowski |
Krzysztof |
Husaria Race Team |
Borne Sulinowo |
POL |
1990 | 12:30 | Zapłacone |
195. |
185 |
Hołowacz |
Kamil |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1982 | 12:30 | Zapłacone |
196. |
78 |
Domke |
Joanna |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1986 | 15:00 | Zapłacone |
197. |
150 |
Bańka |
Marcin |
Husaria Race Team |
Borne Sulinowo |
POL |
1975 | 12:30 | Zapłacone |
198. |
408 |
Walczyk-Gaworecka |
Maria |
Husaria Race Team |
Borne Sulinowo |
POL |
1977 | 13:30 |
199. |
123 |
Dyczkowski |
Andrzej |
Husaria Race Team |
Sypniewo |
POL |
1978 | 12:30 | Zapłacone |
200. |
|
Różański |
Rafał |
Husaria Race Team |
Szczecinek |
POL |
1978 | 14:00 |
201. |
250 |
Łukawski |
Mariusz |
JW 1223 |
Świeszyno |
POL |
1988 | 12:30 | Zapłacone |
202. |
159 |
Piekut |
Roman |
JW Czarne |
Polnica |
POL |
1984 | 12:30 | Zapłacone |
203. |
234 |
MIKSZA |
SEBASTIAN |
Kalmar |
STARGARD |
POL |
1987 | 14:00 | Zapłacone |
204. |
260 |
Miksza |
Agata |
Kalmar |
Stargard |
POL |
1994 | 14:00 | Zapłacone |
205. |
376 |
WILIŃSKI |
MAREK |
KB SPRINT ŚWIDWIN |
ŚWIDWIN |
POL |
1961 | 14:00 |
206. |
154 |
Kwidzińska |
Anna |
Klub Biegowych TSK Orzeł Osiek |
Osiek |
POL |
1979 | 13:00 | Zapłacone |
207. |
153 |
STARSZAK |
MONIKA |
Klub Biegowych TSK Orzeł Osiek |
Osiek |
POL |
1983 | 13:00 | Zapłacone |
208. |
144 |
Kozłowski |
Piotr |
Klub Sportowy Husaria Szczecinek |
Jastrowie |
POL |
1979 | 12:30 | Zapłacone |
209. |
312 |
Matysek |
Ireneusz |
Komandos Wałecki |
Wałcz |
POL |
1958 | 12:00 | Zapłacone |
210. |
180 |
Pawlak-Reszka |
Aleksandra |
KONTENER FORMY |
Gdynia |
POL |
1987 | 15:00 | Zapłacone |
211. |
181 |
KARWEL |
Ewelina |
Kontener Formy |
Gdańsk |
POL |
1988 | 15:00 | Zapłacone |
212. |
182 |
Boza |
Beata |
KONTENER FORMY |
Gdynia |
POL |
1973 | 15:00 | Zapłacone |
213. |
183 |
Stangel |
Piotr |
KONTENER FORMY |
Gdynia |
POL |
1984 | 15:00 | Zapłacone |
214. |
179 |
Konarski |
Łukasz |
KONTENER FORMY |
Rumia |
POL |
1983 | 15:00 | Zapłacone |
215. |
106 |
WEJMAN |
MARIUSZ |
KOPEĆ TEAM |
Debrzno |
POL |
1981 | 12:30 | Zapłacone |
216. |
168 |
Modrzejewski |
Mateusz |
Kopeć Team |
Debrzno |
POL |
1991 | 12:30 | Zapłacone |
217. |
196 |
Doliwka |
Kamil |
KPP WAŁCZ |
Wałcz |
POL |
1981 | 13:30 | Zapłacone |
218. |
377 |
Szymański |
Adam |
Króliczki w plecaku |
Piła |
POL |
1985 | 13:00 | Zapłacone |
219. |
364 |
Przybyła |
Mateusz |
LOKI TEAM |
Złotów |
POL |
1999 | 13:30 |
220. |
|
Maciejewski |
Radosław |
LONGIMANUS |
Piła |
POL |
1973 | 15:00 |
221. |
228 |
Roliński |
Cezary |
Morsy Zblewo |
Zblewo |
POL |
1981 | 14:30 | Zapłacone |
222. |
233 |
Szweda |
Anna |
Morsy zblewo |
Starogard gdanski |
POL |
1983 | 14:30 | Zapłacone |
223. |
242 |
Szweda |
Marek |
Morsy Zblewo |
Zblewo |
POL |
1977 | 14:30 | Zapłacone |
224. |
400 |
Barca |
Emila |
Morsy zblewo |
Zblewo |
POL |
1984 | 14:30 |
225. |
227 |
Rolińska |
Barbara |
Morsy Zblewo |
Zblewo |
POL |
1980 | 14:30 | Zapłacone |
226. |
229 |
Fojut |
Marcin |
Morsy Zblewo |
Zblewo |
POL |
1975 | 14:30 | Zapłacone |
227. |
232 |
Ossowska |
Ewa |
Morsy zblewo |
Zblewo |
POL |
1957 | 14:30 | Zapłacone |
228. |
241 |
Szweda |
Grażyna |
Morsy Zblewo |
Zblewo |
POL |
1985 | 14:30 | Zapłacone |
229. |
230 |
Skrzypczak |
Rafał |
Morsy Zblewo |
Zblewo |
POL |
1973 | 14:30 | Zapłacone |
230. |
350 |
Groszewski |
Grzegorz |
Nadlesnictwo Szczecinek |
Łączno |
POL |
1977 | 12:30 |
231. |
389 |
Bartosiewicz |
Adam |
OCR Polska |
Gryfino |
POL |
1977 | 14:30 |
232. |
387 |
Kokot |
Edward |
Orły Bornego |
Borne Sulinowo |
POL |
1983 | 13:30 |
233. |
369 |
ZIÓŁKOWSKI |
Andrzej |
OSP SYPNIEWO |
Sypniewo |
POL |
1978 | 14:00 |
234. |
157 |
Flis |
Marcin |
Padł Na Ryj Team |
Gdańsk |
POL |
1981 | 15:00 | Zapłacone |
235. |
158 |
Mańczak |
Ilona |
Padł Na Ryj Team |
Gdańsk |
POL |
1987 | 15:00 | Zapłacone |
236. |
204 |
Warykasz |
Michał |
Państwowa Straż Pożarna Piła |
Piła |
POL |
1985 | 14:00 | Zapłacone |
237. |
207 |
Kowalski |
Maciej |
Państwowa Straż Pożarna Piła |
Krajenka |
POL |
1985 | 14:00 | Zapłacone |
238. |
203 |
Olbiński |
Amadeusz |
Państwowa Straż Pożarna Piła |
Wysoka |
POL |
1986 | 14:00 | Zapłacone |
239. |
330 |
Dudziak |
Dawid |
Państwowa Straż Pożarna Piła |
Piła |
POL |
1980 | 13:30 | Zapłacone |
240. |
320 |
buchowski |
marek |
parkran |
szczecinek |
POL |
1951 | 14:00 | Zapłacone |
241. |
225 |
Stanisław |
Karwat |
Parkrun |
Szczecinek |
POL |
1959 | 12:30 | Zapłacone |
242. |
133 |
Mielcarz |
Karol |
PSP Człuchów |
Krępsk |
POL |
1987 | 12:30 | Zapłacone |
243. |
132 |
Bajerski |
Andrzej |
PSP Człuchów |
Przechlewo |
POL |
1983 | 12:30 | Zapłacone |
244. |
246 |
Ławniczak |
Justyna |
Rage Run |
Zakrzewo |
POL |
1982 | 15:00 | Zapłacone |
245. |
247 |
Chwarścianek |
Marcin |
Rage Run |
Kujan |
POL |
1997 | 15:00 | Zapłacone |
246. |
259 |
Dudek |
Rafał |
Reha-ort Złotów |
Topola |
POL |
1989 | 12:00 | Zapłacone |
247. |
371 |
Grzelak |
Karina |
Rozbiegany koszalin |
Koszalin |
POL |
1977 | 13:00 |
248. |
339 |
Rzeszotarski |
Jacek |
SAR-BSR Kołobrzeg Maraton Team |
Kołobrzeg-Budzistowo |
POL |
1976 | 12:00 | Zapłacone |
249. |
331 |
Jerlecki |
Jędrzej |
Sąsiedzi |
Kaczory |
POL |
1996 | 13:30 | Zapłacone |
250. |
212 |
Sitek |
Alfred |
SKB DZIK |
Szczecin |
POL |
1980 | 14:30 | Zapłacone |
251. |
354 |
Zarbock |
Krzysztof |
Sporty Walki Piła |
pila |
POL |
1959 | 12:30 |
252. |
217 |
Bielewicz |
Anna |
STOPA Słupsk |
Słupsk |
POL |
1977 | 14:00 | Zapłacone |
253. |
392 |
Chmielewski |
Wojciech |
Stowarzyszenie Madness sekcja KGHM |
Lubin |
POL |
1975 | 14:00 |
254. |
137 |
Has |
Karol |
STREET WORKOUT LIPKA |
Więcbork |
POL |
1998 | 13:30 | Zapłacone |
255. |
139 |
Artur |
Romanek |
STREET WORKOUT LIPKA |
Lipka Krajeńska |
POL |
1999 | 13:30 | Zapłacone |
256. |
358 |
Romanek |
Artur |
STREET WORKOUT LIPKA |
Lipka Krajeńska |
POL |
1999 | 13:30 |
257. |
262 |
Czaja |
Piotr |
Team Biegowy Szczecinek |
Szczecinek |
POL |
1974 | 13:00 | Zapłacone |
258. |
318 |
WEJNER-POLASIK |
Ewelina |
Team Biegowy Szczecinek |
Szczecinek |
POL |
1985 | 12:30 | Zapłacone |
259. |
349 |
Kasielski |
Rafał |
Team TerminatoRun |
Piła |
POL |
2002 | 12:30 |
260. |
251 |
Kuprewicz |
Grzegorz |
Tkkf koszalin/jw1223 |
Koszalin |
POL |
1985 | 12:00 | Zapłacone |
261. |
162 |
Jerzak |
Sławomir |
Tps Skórka |
Skórka |
POL |
1978 | 13:00 | Zapłacone |
262. |
161 |
Michałek-Jerzak |
Joanna |
Tps Skórka |
Skórka |
POL |
1981 | 13:00 | Zapłacone |
263. |
303 |
Kucharski |
Przemysław |
TRANSLIDER MIASTKO |
Miastko |
POL |
1985 | 12:00 | Zapłacone |
264. |
306 |
Kucharski |
Wojciech |
TRANSLIDER MIASTKO |
Miastko |
POL |
1990 | 12:00 | Zapłacone |
265. |
304 |
Jurczyński |
Łukasz |
TRANSLIDER MIASTKO |
Miastko |
POL |
1990 | 12:00 | Zapłacone |
266. |
305 |
Horbacz |
Dawid |
TRANSLIDER MIASTKO |
Miastko |
POL |
1990 | 12:00 | Zapłacone |
267. |
243 |
Żmija |
Julia |
Tripaka Przechlewo |
Charzykowy |
POL |
2000 | 14:30 | Zapłacone |
268. |
244 |
Żmija |
Dariusz |
Tripaka Przechlewo |
Charzykowy |
POL |
1975 | 14:30 | Zapłacone |
269. |
342 |
Rudziński |
Radosław |
Trygław Tychowo |
Białogard |
POL |
1980 | 12:00 | Zapłacone |
270. |
343 |
Rudzińska |
Marlena |
Trygław Tychowo |
Białogard |
POL |
1987 | 12:00 |
271. |
347 |
Filowiat |
Justyna |
ULKST |
Borne Sulinowo |
POL |
1985 | 12:00 |
272. |
112 |
Antczak |
Jakub |
ULKST BORNE SULINOWO |
Warszawa |
POL |
1986 | 12:00 | Zapłacone |
273. |
121 |
Glazinski |
Andrzej |
ULKST Borne Sulinowo |
Walcz |
POL |
1982 | 12:00 | Zapłacone |
274. |
111 |
Antczak |
Piotr |
ULKST BORNE SULINOWO |
Borne Sulinowo |
POL |
1981 | 12:00 | Zapłacone |
275. |
235 |
soliwoda |
Hubert |
ULKST Borne Sulinowo Drużyna |
Nadarzyce |
POL |
1987 | 12:00 | Zapłacone |
276. |
118 |
Serwatka |
Krzysztof |
ULKST BORNE SULINOWO druzyna |
Borne Sulinowo |
POL |
1975 | 12:00 | Zapłacone |
277. |
143 |
Kotkowski |
Arthur |
ULKST BORNE SULINOWO DRUŻYNA |
Silnowo |
POL |
1989 | 12:00 | Zapłacone |
278. |
110 |
Filowiat |
Grzegorz |
ULKST BORNE SULINOWO DRUŻYNA |
Borne Sulinowo |
POL |
1978 | 12:00 | Zapłacone |
279. |
273 |
Jerzewska |
Joanna |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1975 | 14:30 | Zapłacone |
280. |
278 |
Kubicka |
Marta |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1989 | 14:30 | Zapłacone |
281. |
283 |
Chabros |
Piotr |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1984 | 14:30 | Zapłacone |
282. |
288 |
Małecki |
Tomasz |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1977 | 14:30 | Zapłacone |
283. |
290 |
Stasiak |
Aleksandra |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1992 | 14:30 | Zapłacone |
284. |
266 |
Purzycki |
Sebastian |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1993 | 14:30 | Zapłacone |
285. |
271 |
Leśniak |
Marcin |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1985 | 14:30 | Zapłacone |
286. |
276 |
Fursewicz |
Katarzyna |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1978 | 14:30 | Zapłacone |
287. |
281 |
Nowak |
Agnieszka |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1976 | 14:30 | Zapłacone |
288. |
286 |
Żynis |
Marcin |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1986 | 14:30 | Zapłacone |
289. |
264 |
Miszczyk |
Jacek |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1991 | 14:30 | Zapłacone |
290. |
269 |
Skubij |
Paulina |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1993 | 14:30 | Zapłacone |
291. |
274 |
Wiszowata |
Monika |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1973 | 14:30 | Zapłacone |
292. |
279 |
Mazur |
Tomasz |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1989 | 14:30 | Zapłacone |
293. |
284 |
Bijok |
Piotr |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1973 | 14:30 | Zapłacone |
294. |
291 |
Kasperowicz |
Krystian |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1900 | 14:30 | Zapłacone |
295. |
267 |
Piwowarska |
Monika |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1990 | 14:30 | Zapłacone |
296. |
272 |
Krawczyk |
Dorota |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1975 | 14:30 | Zapłacone |
297. |
277 |
Schulc |
Joanna |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1977 | 14:30 | Zapłacone |
298. |
282 |
Kosińska |
Justyna |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1980 | 14:30 | Zapłacone |
299. |
287 |
Jopek |
Ania |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1978 | 14:30 | Zapłacone |
300. |
289 |
Żulińska |
Wioletta |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1975 | 14:30 | Zapłacone |
301. |
265 |
Pluta |
Marcin |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1986 | 14:30 | Zapłacone |
302. |
270 |
Kisiel |
Justyna |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1986 | 14:30 | Zapłacone |
303. |
275 |
Fursewicz |
Bartek |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1982 | 14:30 | Zapłacone |
304. |
280 |
Chabros |
Kasia |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1985 | 14:30 | Zapłacone |
305. |
285 |
Bijok |
Gosia |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1978 | 14:30 | Zapłacone |
306. |
292 |
Pietrowska-Śniegula |
Aneta |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1973 | 14:30 | Zapłacone |
307. |
263 |
Klimczak |
Damian |
vacu activ gym |
ŁOSINO |
POL |
1999 | 14:30 | Zapłacone |
308. |
268 |
Kałuzińska |
Katarzyna |
VACU ACTIV GYM |
ŁOSINO |
POL |
1989 | 14:30 | Zapłacone |
309. |
294 |
Knap |
Paweł |
VACU ACTIV GYM ŁOSINO |
słupsk |
POL |
1977 | 14:30 | Zapłacone |
310. |
293 |
Knap |
Marta |
VACU ACTIV GYM ŁOSINO |
słupsk |
POL |
1981 | 14:30 | Zapłacone |
311. |
361 |
Świercz |
Dariusz |
Wałecka Ściema |
Wałcz |
POL |
1966 | 12:30 |
312. |
226 |
Mateńko |
Bartosz |
www.bartoszmatenko.com |
Szczecin |
POL |
1987 | 14:00 | Zapłacone |
313. |
193 |
Kozłowski |
Adam |
YOLO |
Piła |
POL |
1981 | 14:30 | Zapłacone |
314. |
240 |
Banaszak |
Marcin |
YOLO |
Dębe |
POL |
1979 | 14:30 | Zapłacone |
315. |
192 |
Królik |
Maciej |
YOLO |
PIŁA |
POL |
1982 | 14:30 | Zapłacone |
316. |
194 |
Kujawa |
Wojciech |
Yolo |
PILA |
POL |
1976 | 14:30 | Zapłacone |
317. |
197 |
Komoń |
Kinga |
Yolo Perajet |
Trzcianka |
POL |
1992 | 14:30 | Zapłacone |
318. |
415 |
Podłyska |
Tadeusz |
Zasapani |
Trzcianka |
POL |
1978 | 14:00 | Zapłacone |
319. |
188 |
Suśniak |
Łukasz |
Zasapani |
Trzcianka |
POL |
1980 | 13:30 | Zapłacone |
320. |
334 |
Domagała |
Magdalena |
Zasapani |
Trzcianka |
POL |
1987 | 14:00 | Zapłacone |
321. |
335 |
Orwat |
Krzysztof |
Zasapani |
Trzcianka |
POL |
1982 | 14:00 | Zapłacone |
322. |
199 |
KOZAK |
MARTA |
ZDRun EXTREME |
DRAWSKO POMORSKIE |
POL |
1982 | 13:30 | Zapłacone |
323. |
201 |
DOLEŻAN |
DOMINIKA |
ZDRUN EXTREME |
DRAWSKO POMORSKIE |
POL |
1983 | 13:30 | Zapłacone |