Zapisy na bieg: XXXIV Supermaraton Kalisia
Miejsce zawodów: Blizanów k.Kalisza
Data startu: 2018-10-27
Strona www Organizatora: https://www.facebook.com/supermaratonczyk/
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration


Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikPłatność
1. 56 Andersz Ryszrd TEAM PLESZEW Pleszew POL 1968Zapłacone
2. 43 ANTUSZEWSKI MICHAŁ Warszawa POL 1991Zapłacone
3. 67 Baćmaga Grzegorz Biegiem radom radom POL 1968Zapłacone
4. 2 Bartnik Michał KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki POL 1978Zapłacone
5. Biała Joanna It Will Happen Ząbki POL 1977
6. Błaszczykiewicz Jan Kalisz POL 1976
7. Brzeziński Andrzej RYKOWISKO Nowa Biała POL 1972
8. 35 Bukalski Zbigniew Luboń POL 1970Zapłacone
9. 38 BULUK GRZEGORZ 10 wrocławski pułk dowodzenia NAMYSŁÓW POL 1981Zapłacone
10. 50 Ciepły Tomasz GIRO DI ZAWADA PIŁA POL 1977Zapłacone
11. Czajkowski Arkadiusz ADS MASNA Katowice POL 1972
12. 68 Czechorowski Piotr Ryszard 1972 SZKLARSKA PORĘBA POL 1972Zapłacone
13. Ćwikliński Robert Luboń POL 1976
14. Dałomis Lesław Tryńcza POL 1977
15. 1 Darmochwal Leszek Dzikie Bobry Poznań POL 1976Zapłacone
16. Duda Dawid REHAU TEAM Pysząca POL 1982
17. 48 Durał Grzegorz Trening Ultrasa Wrocław POL 1978Zapłacone
18. 27 DWORSKI MAREK AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice POL 1955Zapłacone
19. 54 ELING LIDIA Rawickie Morsy Rawicz POL 1973Zapłacone
20. 70 FABRYCZNY KLAUDIUSZ Gopher Sosnowiec Sosnowiec POL 1974Zapłacone
21. 3 FIJAŁKOWSKI WALDEMAR Oskargsm.pl Trzebnica POL 1978Zapłacone
22. Frąckiewicz Paweł Bukowno POL 1981
23. 71 GAŁUSZKA RAFAŁ GUBIN POL 1973Zapłacone
24. Gapiński Marcin Giro Di Zawada Piła POL 1976
25. 29 gawroński paweł ostrów wlkp. POL 1977Zapłacone
26. 40 Gess Mariusz Czuby z Goleniowa Goleniów POL 1977Zapłacone
27. Górska Anna KS Maraton Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski POL 1983
28. 12 GRUCHAŁA DAWID QUAY POZNAŃ Siedleczko POL 1977Zapłacone
29. Gruntowski Mateusz Niemo Adventure Niemodlin POL 1984
30. Grzegorzek Andrzej Gmina Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie POL 1976
31. HAŁAS MAREK PRO-RUN Wrocław WROCŁAW POL 1969
32. 31 Idowiak Łukasz OSiR Poniec Poniec POL 1983Zapłacone
33. 13 Iszczak Kazimierz Szczecin POL 1974Zapłacone
34. 34 Jankowska Barbara Poznań POL 1975Zapłacone
35. 24 JASTRZĘBSKI LESZEK Prudnik POL 1954Zapłacone
36. 36 Jędrachowicz Maciej AWF Poznań / Drużyna Szpiku Łowicz POL 1988Zapłacone
37. 52 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW Biegaj z ursusem Warszawa POL 1982Zapłacone
38. 64 KAWECKI Józef WRZEŚNICA POL 1961Zapłacone
39. 10 Kociński Dominik Kluczyk Running Team Raszków POL 1982Zapłacone
40. Kocoń Mariusz 10 Opolska Brygada Logistyczna Opole POL 1968
41. KOPCZYŃSKI Tomasz SPARTANIE DZIECIOM Jelcz-Laskowice POL 1995
42. 73 Korsakov Kostiantyn - Warszawa UKR 1972Zapłacone
43. 23 KOŚCIELNIAK WIOLETTA Tigers Prudnik/Runners Team Nysa Rudziczka POL 1980Zapłacone
44. Kowalik Andrzej Bieg opolski Opole POL 1979
45. Koziński Remigiusz Fundacja Otwieramy Kulturę i Sztukę Poznań POL 1969
46. 66 Krotla Piotr Triathlon Training Center Czestochowa POL 1985Zapłacone
47. Krym Katarzyna Night Runners Wrocław Smolec POL 1977
48. 46 Krzak Zbigniew Sanko Run Trzebnica POL 1975Zapłacone
49. 55 kubczyk zdzisław BASTER TEAM Kalisz POL 1956Zapłacone
50. 11 Leszczyłowski Łukasz 8 Batalion Remontowy Kołobrzeg Zieleniewo POL 1981Zapłacone
51. 61 Lisiecki Tomasz Trzynastka Plus Luboń POL 1975Zapłacone
52. 9 LORENC ARTUR Ślesin POL 1984Zapłacone
53. ŁASTOWSKI Waldemar 4RUN Team Piła Piła POL 1973
54. 32 Maciejewski Krzysztof KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN POL 1982Zapłacone
55. 14 Maćkowiak Paweł Poznań POL 1986Zapłacone
56. 53 Małolepszy Waldemar Kępno POL 1984Zapłacone
57. 30 Margas Grzegorz MeerCaTeaM Proszowice POL 1970Zapłacone
58. MATECKI MACIEJ KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina POL 1965
59. 19 May-Adamek Katarzyna Rakownia POL 1975Zapłacone
60. 16 Minowicz Łukasz ŁUKI GOSTYŃ POL 1983Zapłacone
61. 8 Muszyński Konrad Great Gratula Leszno POL 1984Zapłacone
62. Mutrynowski Piotr Wrocław POL 1974
63. MUZA MARCIN OIRP Gdańsk/MGS LAW RUN TEAM Banino POL 1986
64. 42 Niedźwiedź Michał ŁÓDŹ RUNNING TEAM Zgierz POL 1994Zapłacone
65. 7 Nolbrzyk Adrian GreatGratula OSIECZNA POL 1976Zapłacone
66. 25 Nowak Grzegorz Paweł parkrun poznań Olszowka POL 1989Zapłacone
67. Oramus Tomasz Burton on Trent GBR 1973
68. Pasiecznik Miłosz Muay Running Team Poznań POL 1986
69. 63 PAWŁOWSKI TOMASZ Team Pleszew Dobrzyca POL 1979Zapłacone
70. 62 Piotrowski Andrzej Poranny Patrol Kraków POL 1983Zapłacone
71. 20 Pobłocki Jan Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi Gdańsk POL 1957Zapłacone
72. 15 Prokopczuk Adam TT Szczecin Szczecin POL 1979Zapłacone
73. PRYMOWICZ DARIUSZ Swarzedz POL 1974
74. 58 Pukacz Robert Trzebnica POL 1978Zapłacone
75. 6 Rogoziński Damian Xenico Pharma Świebodzice POL 1975Zapłacone
76. Rotmanski Piotr Air Innovations Bydgoszcz POL 1979
77. Rumpel Krzysztof KS M.E.T.A. Czyżowice POL 1986
78. Samolewicz Janusz Handlopex Rzeszów POL 1955
79. Savoshchenko Dmytriy Warzawa POL 1989
80. 45 Sawa Michał Lublin POL 1993Zapłacone
81. Schmidt jacek RAZ- SZCZECIN Szczecin POL 1968
82. 39 Sikorski Jacek KB GOCH BYTÓW Piła POL 1969Zapłacone
83. 69 SIWEK KRZYSZTOF 1967 Zloty Stok POL 1967Zapłacone
84. 33 SMOLAK AGATA Wolsztyn POL 1982Zapłacone
85. 59 SNUSZKA ADAM No Excuses Team Kiszkowo POL 1970Zapłacone
86. 72 STANKIEWICZ IRENEUSZ START ŚCINAWA LUBIN POL 1967Zapłacone
87. 22 Stawski Dariusz KB Arturówek Łódź Łódź POL 1957Zapłacone
88. 47 Strykowski Jarosław Drużyna Szpiku Poznań POL 1967Zapłacone
89. 44 Suchcicki Krzysztof Wrocław POL 1974Zapłacone
90. 21 Sypniewska Hanna Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia POL 1954Zapłacone
91. 18 SZYGENDA WALDEMAR Konin POL 1963Zapłacone
92. Ślęczka Damian Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów Rzeszów POL 1980
93. 28 TALAR MAREK 100 km dla Polski Dąbrówka Leśna POL 1985Zapłacone
94. 26 TALAR ZENON 100 km dla Polski Dąbrówka Leśna POL 1953Zapłacone
95. 60 Targiel Damian Invictus3City Gdańsk POL 1990Zapłacone
96. 37 Troszczyński Wojciech Wałbrzych POL 1973Zapłacone
97. Wejkuć Dawid Klub Biegacza Mrągowo Mrągowo POL 2002
98. 49 Wiercioch Sławomir Drużyna Jodri Lubin POL 1973Zapłacone
99. 17 Wierzbicki Mirosław OTM.B Otmuchów POL 1980Zapłacone
100. 41 Wieśniak Dariusz Setka Dla Maciusia Warszawa POL 1978Zapłacone
101. 4 WIRA MIROSŁAW Wrocław POL 1959Zapłacone
102. Włodarczyk Kasia gRUNwald Team Poznań Poznań POL 1984
103. 57 WOLSKI PAWEŁ TSS Kret Trzebnica Trzebnica POL 1967Zapłacone
104. 65 WYBIERAŁA ANDRZEJ Rozbiegany Rawicz Rawicz POL 1967Zapłacone
105. 5 Zajdel Arkadiusz Auto Centrum Lis Stawiszyn POL 1980Zapłacone
106. Zybała Asia LKS OGNIWO ŁĄKOCINY Łąkociny POL 1989
107. 51 ŻYŻA PIOTR Athletics Team Prusice SKOKOWA POL 1977Zapłacone