Zapisy na bieg: V BIEG W RAMACH 27. FINAŁU WOŚP w PILE
Miejsce zawodów: Piła
Data startu: 2019-01-13
Strona www Organizatora: https://
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration


Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikDystansPłatność
1. Adamski Bartosz Ujście POL 1996Bieg
2. AMANOWICZ MAGDALENA CHODZIEŻ POL 1982Bieg
3. Bąk Marcelina Piła POL 2005Bieg
4. Bejma Milena Chodzież POL 1984Bieg
5. Belter Barbara Piła POL 1982Bieg
6. Blajchert Adam RUNNING 5 Piła POL 1976Bieg
7. Błaszczyk Dorota Wałcz POL 1960Bieg
8. Błaszczyk Marta Wałcz POL 1992Bieg
9. Bonzel Dorota Klub Szalonej Dorotki Piła POL 1986Bieg
10. Borowiak Szymon Piła POL 2010Nordic Walking
11. Borowiak Magdalena Piła POL 1981Nordic Walking
12. Borowicz Marcin Piła POL 1974Bieg
13. Borowicz Anna Piła POL 1983Bieg
14. BOSIANEK ANNA Piła POL 1983Bieg
15. Charęzińska Lucyna Dario Bowling Ostróda Piła POL 1980Bieg
16. Chołota Marek Biegowy Świat Piła POL 1979Bieg
17. Chuda Paulina Piła POL 1984Bieg
18. Chudy Antoni Piła POL 2016Bieg
19. Chudy Franciszek Piła POL 2012Bieg
20. Chudy Dariusz Piła POL 1981Bieg
21. Czerwiński Szymon Piła POL 1986Bieg
22. Czeszewski Stanisław Piła POL 1947Bieg
23. Dańczak Marcelina Trzcianka POL 2007Bieg
24. Dąbek-Sućko Kacper Piła POL 2009Bieg
25. Dąbrowska Pola Lubię wypasione placuchy Piła POL 2007Bieg
26. Dąbrowska PATRYCJA Piła POL 1979Nordic Walking
27. Dąbrowski Dariusz Piła POL 1978Bieg
28. Dąbrowski Nataniel Lubię wypasione placuchy Piła POL 2013Bieg
29. Domagalska Anna DOMAGALSCY_TEAM Piła POL 1980Bieg
30. Domagalski Michał DOMAGALSCY_TEAM Piła POL 1983Bieg
31. Drab Marcin Piła POL 1979Bieg
32. Drab Patrycja Piła POL 1981Bieg
33. Drab Wiktor Piła POL 2008Bieg
34. Drab Emilia Piła POL 2010Bieg
35. Dudzińska Patrycja Jastrowie POL 1990Bieg
36. Dziubczyńska Ewa Wałcz POL 1967Bieg
37. Eljasz Magdalena Niekursko POL 1998Bieg
38. Encminger Urszula Piła POL 1960Nordic Walking
39. fons aleksandra WKURW_TEAM Pila POL 1983Bieg
40. Franckowiak Karina Piła POL 1972Bieg
41. Franckowiak Piotr Piła POL 1970Bieg
42. Franckowiak Mateusz Piła POL 2006Bieg
43. Frankowska Monika DAR-MED TEAM Chodzież POL 1985Bieg
44. Gapiński Dariusz DAR-MED TEAM Chodzież POL 1977Bieg
45. Garbacik KASIA Piła POL 1994Bieg
46. Garbacik Dariusz Piła POL 1967Bieg
47. Garbowska Aleksandra Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 2009Bieg
48. Garbowska Anna Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 1981Bieg
49. GARBOWSKA Natalia Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 2016Bieg
50. Garbowski Piotr Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 1981Bieg
51. Garczyński Maciek Piła POL 2001Bieg
52. Gawrońska Małgorzata Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1979Nordic Walking
53. Gawrońska Sylwia Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1968Nordic Walking
54. Gawroński Grzegorz Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo Stara Łubianka POL 1970Bieg
55. Gąsiorek Karolina Kijo_rolowa gąską B. Szczecinek POL 1984Nordic Walking
56. Gembska-Fons STANISŁAWA Pila POL 1952Nordic Walking
57. Gil Beata Ujście POL 1970Bieg
58. glapa lukasz PILA POL 1983Bieg
59. Glapa Karol PILA POL 2009Bieg
60. Gluba Weronika Szydłowo POL 2006Bieg
61. Głowacka Anna Trzcianka POL 1982Bieg
62. Goc Monika Chodzież POL 1984Bieg
63. Gołembecka Bogumiła Chodzież POL 1979Bieg
64. Gołembecki Jakub Chodzież POL 1973Bieg
65. Gorczyca Nikola Piła POL 2013Bieg
66. Gotlib Halina Piła POL 1953Nordic Walking
67. Grabka Zuzanna Wałcz POL 2002Bieg
68. Graczkowski Damian Piła POL 1995Bieg
69. Gronowska Sylwia Brak Jastrowie POL 1978Bieg
70. Gronowska Żaklina Brak Jastrowie POL 2003Bieg
71. Grzybkowska Barbara Wałcz POL 2002Bieg
72. Guss Kasia WATAHA PÓŁNOCY Piła POL 2004Bieg
73. Hapke Piotr WAŁECKA ŚCIEMA Wałcz POL 1970Bieg
74. Hejak Martyna Kotuń POL 1987Bieg
75. Hejak Radosław Kotuń POL 1986Bieg
76. Herc Mirosław Piła POL 2001Bieg
77. Herc Mirosław Krzysztof Piła POL 1973Bieg
78. Iwaniak Wioletta Ujście Mirosław POL 1970Bieg
79. Iwaniak Dariusz Ujście Mirosław POL 1975Bieg
80. Iwicka Pola Piła POL 2003Bieg
81. Janeczek Julia Wolf Team Trzcianka POL 1981Bieg
82. Jankowski Jerzy Piła POL 1959Bieg
83. Jarczyński Mariusz PP run_team Piła POL 1969Bieg
84. Jaroszewicz Joanna Szydłowo POL 1975Bieg
85. Jelinski Mateusz Piła POL 1980Bieg
86. Jezior Mirosława Piła POL 1967Bieg
87. Jęsiek Joanna Piła POL 1976Bieg
88. Jęśko-Białek Waldemar SAMURAJ GOLD TEAM Piła POL 1973Bieg
89. Jęśko-Białek Szymon SAMURAJ GOLD TEAM Piła POL 2000Bieg
90. Jurek Kamila Białośliwie POL 1983Nordic Walking
91. Kaczmarek Michał Onionrunners Piła POL 1984Bieg
92. Kaja Małgorzata Piła POL 2006Bieg
93. Kalniuk Paweł Trzcianka POL 1996Bieg
94. Kamińska Elżbieta Piła POL 1976Bieg
95. Kanecka Sylwia Piła POL 1972Nordic Walking
96. Kanecki Oliwier Piła POL 2005Bieg
97. Kasielski Rafał Wolf Team Wałcz POL 2002Bieg
98. Kąckowska-Szklarz Beata Jeziorki Aktywna Wieś Kaczory POL 1974Nordic Walking
99. Kąckowski Marek Jeziorki Aktywna Wieś Kaczory POL 1953Nordic Walking
100. Kin Patryk Ujście POL 1988Bieg
101. Kleszcz Krzysztof Piła POL 2004Bieg
102. Kleszcz Adam Piła POL 1977Bieg
103. Kleszcz Bożena Piła POL 1977Bieg
104. Kluska Damian Piła POL 1982Bieg
105. KLUSKA EWELINA Piła POL 1982Bieg
106. Knioła Agnieszka PIŁA TEAM Piła POL 1981Bieg
107. Knioła Klaudia PIŁA TEAM PIŁA POL 2010Bieg
108. Knioła Łukasz PIŁA TEAM Piła POL 1980Bieg
109. Knioła Weronika PIŁA TEAM Piła POL 2007Bieg
110. Kondera Zbigniew KRÓLICZKI W PLECAKU Piła POL 1975Bieg
111. Kondera Jacek Piła POL 1978Bieg
112. Kondera Danuta Piła POL 1952Bieg
113. Kondera Monika Piła POL 1978Bieg
114. Kondera Norbert Piła POL 2004Bieg
115. Kondera Maciej Piła POL 2008Bieg
116. Konieczka Paweł Jastrowie POL 1991Bieg
117. Korba Ewa RUNNING 5 Dolaszewo POL 1972Bieg
118. Korniewicz Katarzyna LOKATOR PIŁA Pila POL 1977Bieg
119. Kostrzewska Weronika Białosliwie POL 1984Bieg
120. Kowalska Beata Piła POL 1984Bieg
121. Kowalska Anna Piła POL 1981Bieg
122. Kowalsķi Piotr Piła POL 1978Bieg
123. Kowalski Adam Piła POL 2014Bieg
124. Kowalsķi Aleksander Piła POL 2011Bieg
125. Kozera Julka Piła POL 2004Bieg
126. Kozera Kacper Piła POL 2000Bieg
127. Kozera Mariusz Kaczory POL 1975Bieg
128. KOZŁOWSKI MICHAŁ PIŁA POL 1993Bieg
129. Kożuchowski Konrad Piła POL 1990Bieg
130. Kruk Olivier Ujście POL 2008Bieg
131. Krysztofinski Dawid Gym Factory Piła POL 1979Bieg
132. Krysztofińska Wiktoria Piła POL 2011Bieg
133. Krysztofiński Mateusz Piła POL 2006Bieg
134. Krzeszewska Dorota Piła POL 1976Bieg
135. Krzeszewski Krzysztof Piła POL 1976Bieg
136. Kubiec Olaf Piła POL 2011Bieg
137. Kubiec Dawid Piła POL 1977Bieg
138. Kubiec Lena Piła POL 2015Bieg
139. Kubiec Paulina Piła POL 1985Bieg
140. Kujawa-Adamska Karolina Ujscie POL 1985Nordic Walking
141. Kuna Dawid Wałcz POL 1989Bieg
142. Kurzac Marta Bibi & Ciocia Piła POL 2016Bieg
143. Kurzac-Szyszka Ilona Piła POL 1977Bieg
144. Lajter Jerzy 4 RUN TEAM PIŁA Piła POL 1950Bieg
145. Laube-Kamińska Urszula Ujście POL 1973Nordic Walking
146. Leibasz Violetta Wałecka Ściema Wałcz POL 1967Bieg
147. Leibasz Mariusz Wałecka Ściema Wałcz POL 1963Bieg
148. Lewandowska Katarzyna Chodzież POL 1979Bieg
149. Lisiecka Mariola Piła POL 1964Bieg
150. Maksymiuk Monika Szczecinek POL 1989Bieg
151. Marchel Łukasz Jula Piła POL 1980Bieg
152. Marczykowski Kamil Złotów POL 1988Bieg
153. Matysek Ireneusz Samotny Wilk Wałcz POL 1958Bieg
154. Mazurkiewicz Bartosz KETTLEBELLS GF PIŁA Piła POL 2007Bieg
155. Mazurkiewicz Katarzyna KETTLEBELLS GF PIŁA Piła POL 1986Bieg
156. Mazurkiewicz Sebastiam KETTLEBELLS GF PIŁA Piła POL 1983Bieg
157. Męcina Violetta WAŁCZ POL 1978Bieg
158. Mikołajczyk Justyna Piła POL 1978Bieg
159. MIKOŁAJEWSKA OLIWIA GWARDIA PIŁA PIŁA POL 2004Bieg
160. Młocek Agnieszka Piła POL 1975Bieg
161. Mol Bartosz GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY Kaczory POL 2002Bieg
162. Mol Rafał GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY Kaczory POL 1975Bieg
163. Moskal Magdalena Debrzno POL 1989Bieg
164. nalepa agata Ujscie POL 1973Nordic Walking
165. Nizgórski Łukasz Piła POL 1982Bieg
166. Nowak Wioletta Szydłowo POL 1976Bieg
167. Nowak Beata Sailing Team Ferajna Piła POL 1970Nordic Walking
168. Nowak Bartlomiej Sailing Team Ferajna Piła POL 1974Bieg
169. Ostrowska Anita Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 1983Bieg
170. Ostrowska Nikola Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 2009Bieg
171. Pawłowska Arleta Wągrowiec POL 1972Bieg
172. Pawłowski Dariusz Wągrowiec POL 1978Bieg
173. Pełechaty Ewelina Ujście POL 1979Bieg
174. Piątek Pola Lubię wypasione Placuchy Piła POL 2007Bieg
175. Piechowiak Tomasz Piła POL 1975Bieg
176. Piętka Agnieszka Szydłowo POL 1978Bieg
177. Pilarski Igor Kaczory POL 2003Bieg
178. Piotrowska Ewa KLUB BIEGOWY ENERGY KACZORY Kaczory POL 1980Bieg
179. Pluciak Miłosz Piła POL 2006Bieg
180. płaskoń sławomir Piła POL 1978Bieg
181. Ponicka Izabela Ujście POL 1974Bieg
182. Ponicki Tomasz Ujście POL 1971Bieg
183. Popiołek Adrian PCH_RUN Chociaż POL 1984Bieg
184. Prawucki Krzysztof Piła POL 1984Bieg
185. Przybył Marianna Piła POL 1953Nordic Walking
186. Pyrek Iwona Wałcz POL 1981Bieg
187. Pyrek Zuzanna Piła POL 1988Bieg
188. Pyrek KRZYSZTOF 1 RBLog Wałcz POL 1980Bieg
189. Pytlarz Waldemar RUNNING 5 Piła POL 1963Bieg
190. Rewers Joanna Piła POL 1985Bieg
191. Rojtek Waldemar Wągrowiec POL 1970Bieg
192. Rubak Aneta Piła POL 1981Bieg
193. RUBAK GRZEGORZ PIŁA POL 1977Bieg
194. Rumińska Ewelina Sailing Team Ferajna Pila POL 1981Bieg
195. Rychłowska Magdalena Piła POL 1973Bieg
196. Rychłowski Ryszard Piła POL 1971Bieg
197. Rymon-Lipiński Robert Lubię Chruściki Piła POL 1986Bieg
198. Schabowska-Cierach Anna Deer Kettlebells Gym Factory Piła Piła POL 1986Bieg
199. SIWCZYŃSKI FILIP Króliczki w plecaku Piła POL 1983Bieg
200. Skibińska Aldona Czarnków Czarnków POL 1972Bieg
201. Skibiński Sławomir Czarnków Czarnków POL 1969Bieg
202. Skonieczny Marcin Ujście POL 1983Bieg
203. Skowera Dariusz LOKATOR PIŁA Pila POL 1966Bieg
204. Skrypak Mateusz Piła POL 1988Bieg
205. Sroka Tomasz Ujście POL 1990Bieg
206. Stec Andrzej Wałcz POL 1965Bieg
207. Stefaniak Katarzyna Wolf team Trzcianka POL 2002Bieg
208. Stefańska Agata Piła POL 1978Bieg
209. Stefański Marek Piła POL 1980Bieg
210. Strzelecka Antonina "Tośka" Sailing Team Ferajna Piła POL 2006Nordic Walking
211. STRZELECKA Małgorzata Sailing Team Ferajna Piła POL 1972Bieg
212. Strzelecki Sebastian "Kaszana" Sailing Team Ferajna Piła POL 1973Bieg
213. Superczyńska Aneta LODOŻERCY CHODZIEŻ Chodzież POL 1979Bieg
214. Superczyński Aleksander LODOŻERCY CHODZIEŻ Chodzież POL 2011Bieg
215. Superczyński Przemysław LODOŻERCY CHODZIEŻ Chodzież POL 1978Bieg
216. Sykutera-Świerczyńska Katarzyna SAILING TEAM FERAJNA Piła POL 1983Nordic Walking
217. Szczepanik Antonina Piła POL 2011Bieg
218. Szews Julia SAILING TEAM FERAJNA PIŁA POL 2008Nordic Walking
219. Szews Anna SAILING TEAM FERAJNA PIŁA POL 1978Bieg
220. Szews Jakub SAILING TEAM FERAJNA PIŁA POL 2002Nordic Walking
221. Szews Piotr SAILING TEAM FERAJNA PIŁA POL 1969Bieg
222. SZNABEL ALINA RUNNING 5 Piła POL 1955Bieg
223. Szudera Mirosława Piła POL 1983Nordic Walking
224. Szymańska Hanna Skórka POL 1974Bieg
225. Szymański Adam KRÓLICZKI W PLECAKU Piła POL 1985Bieg
226. Szymański Jacek Skórka POL 1967Bieg
227. Szymczak Oliwier DOMAGALSCY_TEAM Piła POL 2007Bieg
228. Świątek-Brzezińska Maria Rozbiegane Tuczno Tuczno POL 1952Nordic Walking
229. Świercz Dariusz Wałecka Ściema Wałcz POL 1966Bieg
230. Świercz Beata Wałecka Ściema Wałcz POL 1969Bieg
231. Tatera Damian Wysoka POL 1990Bieg
232. Tatera Marta Piła POL 1990Bieg
233. Thomas Daniel Precon Polska Jastrowie POL 1985Bieg
234. Thomas Jessica Precon Polska Jastrowie POL 2009Bieg
235. Tomaszewska Magdalena Piła POL 1978Bieg
236. Tomaszewski Dominik Piła POL 1978Bieg
237. Tomaszewski Mikołaj Piła POL 2008Bieg
238. Uszyło Tomasz Szczecinek POL 1990Bieg
239. Uszyło Agnieszka Szczecinek POL 1993Bieg
240. WAŁEK OLIWIA Piła POL 2005Bieg
241. WAŁEK NIKOLA Piła POL 2007Bieg
242. WAŁEK MAŁGORZATA Piła POL 1983Bieg
243. Wegner Magdalena Kaczory POL 2004Bieg
244. Wełnic Hanna Kaczory POL 1980Bieg
245. Wełnic Lena Kaczory POL 2009Bieg
246. Węglarczyk Helena Piła POL 2012Bieg
247. Węglarczyk Magdalena Piła POL 2012Bieg
248. Wiatrowska Joanna Piła POL 1979Bieg
249. Wiatrowska Teresa Piła POL 2005Bieg
250. Wiącek Magdalema Dziki i Sikorki Piła POL 1973Bieg
251. Wolski Piotr Krajenka POL 1968Bieg
252. Woźna Patrycja Piła POL 1994Bieg
253. Wyrwa-Krzyżańska Joanna Króliczki w plecaku Piła POL 1968Bieg
254. Wyrwicka Martyna Piła POL 2013Nordic Walking
255. Wyrwicka Joanna Piła POL 1981Nordic Walking
256. Wyrwicka Paulina Piła POL 2008Nordic Walking
257. Zachaczewska Marta Piła POL 2009Bieg
258. Zawadzka Marzena Piła POL 1970Bieg
259. Zdebik Marzena Piła POL 1960Nordic Walking
260. Zdebik Katarzyna Piła POL 1989Bieg
261. Ziemiański Jacek Piła POL 1978Bieg
262. Zmaczyński Dominik Wałcz POL 1993Bieg
263. Zodrow Norbert Chodzież POL 2001Bieg