Zapisy na bieg: II Maraton Karkonoski
Miejsce zawodów: Szrenica
Data startu: 2010-08-07
Strona www Organizatora:
Regulamin: Link do regulaminu >>
Formularz zapisów: Zapisy / Registration


Lp. Nr start. Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kraj RocznikPłatność
1. 99 PODSIADŁY ROBERT IM 2010 WROCŁAW WROCŁAW POL 19590Zapłacone
2. 99 Kaczuga Mirosław Dęby Wałbrzych Wałbrzych POL 19630Zapłacone
3. 99 BENECKI PIOTR BIEGAJZNAMI.PL SZKLARSKA PORĘBA POL 19730Zapłacone
4. 99 KURZAJCZYK MARIUSZ KB Supermaratończyk Kościelna Wieś POL 19650Zapłacone
5. 99 KLEMENTOWSKI RAFAŁ JELENIA GÓRA POL 19700Zapłacone
6. 99 SIDOR DARIUSZ IM 2010 WROCŁAW WROCŁAW POL 19670Zapłacone
7. 99 DREWNICKA-OGRODNIK JOANNA WROCŁAW POL 19670Zapłacone
8. 99 LENART JACEK EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC POL 19700Zapłacone
9. 99 Wagner Jolanta Warszawa POL 19660Zapłacone
10. 99 Wojciechowski Piotr K.S. GWIAZDA Bydgoszcz POL 19650Zapłacone
11. 99 Kacprowski Tadeusz Warszawa POL 19510Zapłacone
12. 99 Mazurkiewicz Andrzej KB Gymnasion Warszawa Wólka Kozodawska POL 19530Zapłacone
13. 99 Król Jacek biegajznami.pl Koszalin POL 19680Zapłacone
14. 99 Wira Mariusz KB MiŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski POL 19730Zapłacone
15. 99 Olewiński Dariusz IRONMAN Polska Głogowo POL 19760Zapłacone
16. 99 Dąbrowski Piotr SBBP Warszawa POL 19680Zapłacone
17. 99 Bogdał Żaneta Wrocław POL 19800Zapłacone
18. 99 Krzyżanowski Maciej biegajznami.pl Łódź POL 19730Zapłacone
19. 99 Szpak Sebastian biegajznami.pl Tychy POL 19850Zapłacone
20. 99 Lisiecki Bartosz Poznań POL 19780Zapłacone
21. 99 Fijałkowski Piotr KS Tęcza STK Poznań Poznań POL 19820Zapłacone
22. 99 Czyżykowski Łukasz Wrocław POL 19820Zapłacone
23. 99 Pilc Marek biegnadjeziorskiem.pl Łódź POL 19770Zapłacone
24. 99 Cały Sławomir Bieg Opolski Opole POL 19760Zapłacone
25. 99 Szpak Damian biegajznami.pl Tychy POL 19610Zapłacone
26. 99 Bąkowski Jacek Drużyna Szpiku Konin POL 19710Zapłacone
27. 99 GAZDA MARIUSZ KROSNO KROSNO POL 19710Zapłacone
28. 99 Grzeszczuk Wojciech Warszawa POL 19610Zapłacone
29. 99 MIODUSZEWSKI Mariusz KB GALERIA Warszawa Warszawa POL 19750Zapłacone
30. 99 Chełmicka Magdalena Mountrail Team CV-X Poznań, MartonyPolskiePL TEAM Skierniewice POL 19710Zapłacone
31. 99 Kamiński Robert Warszawa POL 19760Zapłacone
32. 99 Dreas Michał KS Tęcza STK Poznań Poznań POL 19830Zapłacone
33. 99 Sadowski Jarosław Toruń POL 19700Zapłacone
34. 99 Wojciechowski Andrzej niezrzeszony Wolsztyn POL 19710Zapłacone
35. 99 Kiełczewski Grzegorz biegajznami.pl Wrocław POL 19600Zapłacone
36. 99 Grzeszczuk Grzegorz KB Galeria Warszawa Warszawa POL 19660Zapłacone
37. 99 Obstarczyk Andrzej Zadyszka Oświęcim Oświęcim POL 19570Zapłacone
38. 99 Zgagacz Paweł brak Wrocław POL 19700Zapłacone
39. 99 Dubiecki Jarema KB Arturówek Łódź Łódź POL 19690Zapłacone
40. 99 Kanafa Szymon KB MiŚ Borek Wielkopolski Borek Wielkopolski POL 19890Zapłacone
41. 99 Kęcik Janusz Warszawa POL 19510Zapłacone
42. 99 Bystrzycki Piotr KROSNO KROSNO POL 19750Zapłacone
43. 99 Pruss Waldemar KS Tęcza STK Poznań Poznań POL 19770Zapłacone
44. 99 Dobkowska Anna KB GALERIA Warszawa Warszawa POL 19510Zapłacone
45. 99 Szwedek zbigniew AZS-AWF-Gorzów gorzów wlkp POL 19630Zapłacone
46. 99 Malarski Mariusz Toruń POL 19620Zapłacone
47. 99 Mazur Hubert KB MiŚ Borek Wlkp, POL 19870Zapłacone
48. 99 Borowska Sylwia S. Warszawa POL 19740Zapłacone
49. 99 Doniec Grzegorz Kolectivo Vertical Ariño/Teruel ESP 19640Zapłacone
50. 99 Bąk Adam KKL KIELCE KIELCE POL 19600Zapłacone
51. 99 Klimkowski Cezary Niezrzeszony Warszawa POL 19770Zapłacone
52. 99 Kucharska Gabriela MaratonyPolskie.PL TEAM Rudawa POL 19720Zapłacone
53. 99 Stawski Dariusz KB Arturówek Łódź Łódź POL 19570Zapłacone
54. 99 Moskal Rafał kraków POL 19820Zapłacone
55. 99 Horowski Hieronim niezrzeszony Wolsztyn POL 19740Zapłacone
56. 99 Pomykała Urszula Tyskie Stowarzyszenie Sportowe Tychy POL 19640Zapłacone
57. 99 Dudziński Marcin Wałbrzych POL 19780Zapłacone
58. 99 MORSKI PIOTR WROCŁAW POL 19650Zapłacone
59. 99 Grzegorczyk Bartosz BRE.locum Pabianice POL 19770Zapłacone
60. 99 Nagierski Łukasz Rytel POL 19780Zapłacone
61. 99 Chuchler Piotr KB Arturowek Łódź Łódź POL 19710Zapłacone
62. 99 LUDKIEWICZ MARIUSZ EDI TEAM ZGORZELEC STARY WĘGLINIEC POL 19710Zapłacone
63. 99 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ WKB META LUBLINIEC LUBLINIEC POL 19580Zapłacone
64. 99 Jarosz Dariusz TKKF Koszalin Sucha Koszalińska POL 19740Zapłacone
65. 99 Havlíček Ivo Lánov- Krkonoše CZ Lánov CZE 19660Zapłacone
66. 99 Chwastek Tomasz Klub Wysokogórski Kraków Katowice POL 19810Zapłacone
67. 99 Kosiorowski Leszek Jelenia Góra POL 19700Zapłacone
68. 99 Dvořák Václav Kolín 4 CZE 19810Zapłacone
69. 99 Lisak Krzysztof OTK Rzeźnik / Montrail CW-X Radom POL 19830Zapłacone
70. 99 Arseniuk Anna TOREC Toruń Górsk, Zławieś Wielka POL 19810Zapłacone
71. 99 ŁOZIŃSKI ŁUKASZ TT Szczecin SZCZECIN POL 19780Zapłacone
72. 99 Veselý Milan Sokol Kolín - atletika Kolín 4 CZE 19480Zapłacone
73. 99 Pągowski Andrzej Wrocław POL 19730Zapłacone
74. 99 Dębicki Wojtek Fila Team Namysłów POL 19790Zapłacone
75. 99 Szczotka Paweł Warszawa POL 19720Zapłacone
76. 99 PRZYBYLAK KRZYSZTOF TKKF Piast Poznań Poznań POL 19730Zapłacone
77. 99 Ploch Sebastian Wrocław POL 19730Zapłacone
78. 99 Pichlík Tomáš Praha 2 CZE 19810Zapłacone
79. 99 Góźdź Wojtek Speleoklub Świętokrzyski Kielce POL 19740Zapłacone
80. 99 GÓRNY MAREK DRUŻYNA SZPIKU ŚWIĘCIECHOWA POL 19550Zapłacone
81. 99 Chałat Krzysztof Reńska Wieś POL 19800Zapłacone
82. 99 Bernatowicz Ziemowit Grupa Trójmiasto Koleczkowo POL 19660Zapłacone
83. 99 Przybylak Stanisław Towarzystwo Biegowe MSICS Poznań Poznań POL 19460Zapłacone
84. 99 GÓRNY TOMASZ DRUŻYNA SZPIKU ŚWIĘCIECHOWA POL 19820Zapłacone
85. 99 Pakosz Irena Technik Komorno Kędzierzyn-Kożle POL 19660Zapłacone
86. 99 Adamska Justyna Grudziądz POL 19760Zapłacone
87. 99 Bartosz Marek Kraków POL 19790Zapłacone
88. 99 Szymków Sławomir Grupa Trójmiasto Straszyn POL 19700Zapłacone
89. 99 Jagiellicz Marcin Chillin-Clothes Wałbrzych POL 19880Zapłacone
90. 99 Sieja Marcin Agros Żary Żagań POL 19620Zapłacone
91. 99 Sala Łukasz Jelenia Góra Jelenia Góra POL 19850Zapłacone
92. 99 Oleńczuk Tomasz TT Szczecin Szczecin POL 19770Zapłacone
93. 99 Szymczak Krzysztof SP22 Szczecin Stuttgart POL 19580Zapłacone
94. 99 Rutkowski Marian Świat Maratończyka Kożuchów Kożuchów POL 19470Zapłacone
95. 99 Sala Mieczysław KB TP 58-500 POL 19610Zapłacone
96. 99 Bordych Andrzej świat maratończyka Kożuchów POL 19740Zapłacone
97. 99 Witkowski Grzegorz AIRBIKE Warszawa POL 19590Zapłacone
98. 99 Jasiński Bogusław Karpacz POL 19530Zapłacone
99. 99 Bordych Jacek Świat Maratończyka Kożuchów Kożuchów POL 19690Zapłacone
100. 99 Sokołowski Tomasz Kraków POL 19760Zapłacone
101. 99 Masalska Agata vascosport.pl WROCŁAW POL 19810Zapłacone
102. 99 Jacek Szymon Przybylski Wróblik Szlachecki Wróblik Szlachecki POL 19680Zapłacone
103. 99 PAWLAK GABRIEL vascosport.pl WOJNOWICE POL 19790Zapłacone
104. 99 Ludwig Remigiusz biegajznami.pl Warszawa POL 19770Zapłacone
105. 99 Dul Wiesław MARATHON Jelenia Góra JELENIA GÓRA POL 19520Zapłacone
106. 99 Wierzbicki Krystian Karpacz POL 19510Zapłacone
107. 99 Fronia Rafał PLAN Jelenia Góra Łomnica POL 19710Zapłacone
108. 99 Gniewek Dariusz Jelenia Góra POL 19630Zapłacone
109. 99 Hypś Leszek MaratonyPolskie.PL TEAM Olsztyn POL 19620Zapłacone
110. 99 Szpiter Tomasz OLAWS Złotoryja Złotoryja POL 19690Zapłacone
111. 99 NIŻYŃSKI JANUSZ WROCŁAW POL 19600Zapłacone
112. 99 Sikorski Witold KB RUN 42 Rosnowo POL 19610Zapłacone
113. 99 Szpadel Mariusz PLAN Jelenia Góra Jelenia Góra POL 19820Zapłacone
114. 99 Mańkowski Dariusz Jastrowie Jastrowie POL 19660Zapłacone
115. 99 MATECKI TOMASZ BIELSKO-BIAŁA POL 19800Zapłacone
116. 99 Przybylski Jacek Szymon Wróblik Szlachecki Wróblik Szlachecki POL 19680Zapłacone
117. 99 Grajkowski Tomasz Warszawa POL 19810Zapłacone
118. 99 Kurpas Marek Świat maratończyka Kożuchów Kożuchów POL 19650Zapłacone
119. 99 NAPIERAŁA TADEUSZ TEGES Głogów POL 19600Zapłacone
120. 99 Kubisz Tomasz WKB Meta Lubliniec Lubliniec POL 19760Zapłacone
121. 99 WRÓBLEWSKI ANDRZEJ Maratonpark Rzeszów OLSZTYN POL 19660Zapłacone
122. 99 Barancewicz Jacek GOPR Karkonosze Jeżów Sudecki POL 19550Zapłacone
123. 99 Kubisz Dorota WKB Meta Lubliniec Lubliniec POL 19770Zapłacone
124. 99 Szymczak Paweł KB Maniac Poznań Warszawa POL 19740Zapłacone
125. 99 Knop Piotr Olimpia Wola Załężna Wola Załężna POL 19730Zapłacone
126. 99 Natkański Jerzy Entre.Pl Team / Fundacja Kukuczki Halinów Długa Kościelna POL 19540Zapłacone
127. 99 Hensel Piotr EKA RATAJE Poznań POL 19650Zapłacone
128. 99 GUCMAN BARTŁOMIEJ bieg opolski OPOLE POL 19760Zapłacone
129. 99 Kapa Wojciech KS AZS Politechnika Wrocławska Chrzanów POL 19840Zapłacone
130. 99 PAWEŁKO ADRIAN WAŁBRZYCH POL 19880Zapłacone
131. 99 Nizioł Marian Piaseczno POL 19570Zapłacone
132. 99 Kierszniowski Szymon Zielona Góra POL 19780Zapłacone
133. 99 HOŁY PAWEŁ ZAKOPANE POL 19760Zapłacone
134. 99 Pleśniarski Zbigniew Grań w Karpaczu Karpacz POL 19590Zapłacone
135. 99 Mokrzycka KRYSTYNA Wroclaw POL 19520Zapłacone
136. 99 Plewniak Jerzy 40-latek Tychy Tychy POL 19530Zapłacone
137. 99 Szreder Andrzej Huta Miedzi"Głogów" GŁOGÓW POL 19540Zapłacone
138. 99 Gołąb Michał Legnica POL 19730Zapłacone
139. 99 Harasimowicz Łukasz Kraków POL 19750Zapłacone
140. 99 Guzy Andrzej OS ŻW Gliwice Gliwice POL 19600Zapłacone
141. 99 Dobrowolski Piotr Wrocław POL 19660Zapłacone
142. 99 Pawski Wawrzyniec Zakopane POL 19840Zapłacone
143. 99 Bienias Andrzej Wrocław POL 19710Zapłacone
144. 99 Pitek Marcin Jeżów Sudecki POL 19780Zapłacone
145. 99 Mlak Kazimierz Hermes Świdnica Milikowice POL 19580Zapłacone
146. 99 Latawiec Piotr CF CEFARM SA Warszawa POL 19560Zapłacone
147. 99 CHRUSTOWSKA ANGELINA ŚMIGIEL POL 19810Zapłacone
148. 99 Kustosz Wojciech THCPromil.pl Bogatynia POL 19750Zapłacone
149. 99 Zawilski Leszek Poznań POL 19840Zapłacone
150. 99 Ćwiąkała Wojciech Jelenia Góra POL 19630Zapłacone
151. 99 Żyto Maciej Velmar Pruszków POL 19740Zapłacone
152. 99 Horbowy Sławomir Lubsza POL 19630Zapłacone
153. 99 Krauze Tomasz Grupa Biegowa Wrocławskie Morsy Wrocław POL 19670Zapłacone
154. 99 FURTAK KRZYSZTOF LUBIN POL 19620Zapłacone
155. 99 Studniarek Adam Canisius College Jezow Sudecki POL 19880Zapłacone
156. 99 Michalak Wojciech MKS,,Święc''Sławno Sławno POL 19730Zapłacone
157. 99 Klaga Andrzej Maraton Ostrów Wlkp. Ostrów Wielkopolski POL 19580Zapłacone
158. 99 CYMANEK ANDRZEJ FORTUM WROCŁAW WROCŁAW POL 19620Zapłacone
159. 99 Piskor-Świerad Beata Jelenia Góra POL 19660Zapłacone
160. 99 Ulowski Jacek FAN-RUN Team Łódź POL 19680Zapłacone
161. 99 Woroszyło Andrzej FAN-RUN Team Łódź POL 19690Zapłacone
162. 99 Kucharski Henryk TKKF Hutnik Głogów GŁOGÓW POL 19520Zapłacone
163. 99 Swoboda Marek W.Z.K. "Victoria" Wałbrzych POL 19640Zapłacone
164. 99 WAYDA ADAM TC Chrobry KOMAK Głogów GŁOGÓW POL 19680Zapłacone
165. 99 NAPIERAŁA ANDRZEJ Drużyna Szpiku KGHM Gostyń POL 19580Zapłacone
166. 99 Szatanik Jerzy Podgórzyn POL 19540Zapłacone
167. 99 Berg Dariusz No Excuses Team/Altom Gniezno Gniezno POL 19770Zapłacone
168. 99 Szwedo Dariusz Wrocław POL 19660Zapłacone
169. 99 Klisz Marcin Sherpas Raidteam Nowa Iwiczna POL 19740Zapłacone
170. 99 DZIĘGIELEWSKI MAREK KB im.Piotra Sękowskiego w Płońsku PŁOŃSK POL 19620Zapłacone
171. 99 Dygdon Przemyslaw Accelerate Warszawa POL 19740Zapłacone
172. 99 Sroka Wojciech Srokafruwaszybko-Rzeszów Rzeszów POL 19780Zapłacone
173. 99 Sroka Lucyna Srokafruwaszybko-Rzeszów Rzeszów POL 19780Zapłacone
174. 99 Koszuliński Piotr Wrocław POL 19890Zapłacone
175. 99 OLBERT IRENEUSZ BRZEG DOLNY POL 19700Zapłacone
176. 99 Czapiga Robert TeMMPo Wałbrzych Nowa Ruda-Słupiec POL 19710Zapłacone
177. 99 Dul Zbigniew Jelenia Góra POL 19570Zapłacone
178. 99 RATAJ ANTONI MOK MSZANA DOLNA MSZANA DPLNA POL 19640Zapłacone
179. 99 KOGUT JERZY MOK MSZAN DOLNA MSZANA DOLNA POL 19660Zapłacone
180. 99 WYDRA JAN MOK MSZANA DOLNA MSZANA DOLNA POL 19750Zapłacone
181. 99 WYDRA SABINA MOK MSZAN DOLNA MSZANA DOLNA POL 19820Zapłacone
182. 99 Nowak-Lewandowska Barbara KB Kosynier Września Zberki POL 19570Zapłacone
183. 99 Żukowska Iwona KB Kosynier Września Środa Wlkp POL 19860Zapłacone
184. 99 MORAWSKA Marzena WKB Piast Wrocław WROCŁAW POL 19760Zapłacone
185. 99 Tomczak Zbigniew GB ZSA Gniezno POL 19540Zapłacone
186. 99 Pawlaczek Michał DTR TEAM Trzebnica POL 19690Zapłacone
187. 99 Santarek Wojciech nierzeszony Szczecin POL 19780Zapłacone
188. 99 Gaczyński Rafał Opoczno POL 19790Zapłacone
189. 99 Głuszko Krzysztof Maratończyk Góra Góra POL 19580Zapłacone
190. 99 Kowalski Kazimierz Starogard Gdański POL 19590Zapłacone
191. 99 Jasnoch Robert Bobowo POL 19780Zapłacone
192. 99 Mirota Radosław Pogromcy Niemocy Warszawa POL 19740Zapłacone
193. 99 Szwec Marcel PIŁA POL 19790Zapłacone
194. 99 Maciejewski Piotr Supermaraton Kalisz Kalisz POL 19530Zapłacone
195. 99 Bil Marcin ----------------- Kielce POL 19690Zapłacone
196. 99 PYCZ Daniel Pogromcy Niemocy Warszawa POL 19760Zapłacone
197. 99 Piotrkowski Jerzy WKB Piast Wrocław Wrocław POL 19580Zapłacone
198. 99 Dragan Mateusz Bogatynia POL 19790Zapłacone
199. 99 Dziurdziewski Mirosław WKB Piast Wrocław Oleśnica POL 19600Zapłacone
200. 99 KOŃ PIOTR GLKS FAŁKÓW RĘCZNO POL 19780Zapłacone
201. 99 Marcinkowski Marek Sprinter Szczecin Szczecin POL 19780Zapłacone
202. 99 Olszewski Krzysztof Jelenia Góra POL 19650Zapłacone
203. 99 Napieracz Mirosław GB 42,195 Dębno Dębno POL 19730Zapłacone
204. 99 Holly Piotr Montrail CW-X Team Wałbrzych POL 19830Zapłacone
205. 99 Tlałka Mariusz Warszawa POL 19700Zapłacone
206. 99 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz POL 19600Zapłacone
207. 99 Medejszo Mariusz Nowa Sól POL 19750Zapłacone
208. 99 Pastuszka Tomasz IM 2010 Wrocław POL 19820Zapłacone
209. 99 Hernik Dariusz Biegiem Radom Radom POL 19690Zapłacone
210. 99 Wawrzyczek Magdalena Łąka POL 19820Zapłacone
211. 99 Olszewski Jarosław Juvenia Białystok POL 19640Zapłacone
212. 99 Kobierska Agnieszka Gliwice POL 19800Zapłacone
213. 99 Mercik Piotr Warszawa POL 19790Zapłacone
214. 99 Lewandowski Maciej KB Castellanus Wólka Kozodawska POL 19710Zapłacone
215. 99 Madaliński Michał Podkowa Leśna POL 19550Zapłacone
216. 99 Bogusław Smoleń Olsztyn POL 19680Zapłacone
217. 99 Machlowski Łukasz WKS Wawel Kraków Kraków POL 19860Zapłacone
218. 99 Podbielski Marek KB Castellenus Warszawa POL 19740Zapłacone
219. 99 Kopta Adam Mogilany Maraton Team Mogilany POL 19710Zapłacone
220. 99 WALCZAK SŁAWOMIR MARATONY POLSKIE PL.TEAM MARKI POL 19780Zapłacone
221. 99 KLICH WIESŁAW TKKF POLKOWICE POLKOWICE POL 19680Zapłacone
222. 99 Bębenek Anna Jeziorzany Jeziorzany POL 19830Zapłacone
223. 99 BEDNARKIEWICZ KRZYSZTOF WKB PIAST WROCŁAW PORĘBA POL 19810Zapłacone
224. 99 Walkowiak Robert ZG Rudna Modła POL 19790Zapłacone
225. 99 Ścisło Mariusz KKB Dystans Kraków POL 19780Zapłacone
226. 99 Woźniak Ryszard MaratonyPolskie.PL TEAM Borzychy POL 19710Zapłacone
227. 99 Roszkowski Tomasz Warszawa Natolin Zachodni Warszawa POL 19860Zapłacone
228. 99 Głogowski Mirosław IKTKN Siedlęcin POL 19600Zapłacone
229. 99 Wachulec Władysław Kraków POL 19790Zapłacone
230. 99 Waluśkiewicz Artur Częstochowa Częstochowa POL 19650Zapłacone
231. 99 Borkowski Aleksander MKL-Maraton Swinoujscie Swinoujscie POL 19560Zapłacone
232. 99 KRÓL ARTUR Polska Biega ZABORÓW POL 19710Zapłacone
233. 99 Nowicki Andrzej - Warszawa POL 19630Zapłacone
234. 99 Madziarska Monika KB Gymnasion Warszawa Piaseczno POL 19780Zapłacone
235. 99 PIGŁOWSKI DAWID S-ULTRA Santocko POL 19820Zapłacone
236. 99 Świerczek Anna Byledobiec Anin Bielsko-Biała POL 19790Zapłacone
237. 99 Tomczyk Andrzej WITAR Tarnobrzeg Tarnobrzeg POL 19680Zapłacone
238. 99 Sznajder Marian Fredex Siedlisko POL 19660Zapłacone
239. 99 Balicki Marek Biskupice POL 19670Zapłacone
240. 99 Konkel Adam Bydgoszcz POL 19650Zapłacone
241. 99 Sznajder Zenon Fredex Nowa Sól POL 19590Zapłacone
242. 99 Rogoziński Jędrzej Warszawa-Targówek Warszawa POL 19850Zapłacone
243. 99 Krupiński Tadeusz Ligota Piękna POL 19640Zapłacone
244. 99 Orcholski Witold KM UMK Toruń Toruń POL 19710Zapłacone
245. 99 BIERNAT BEATA WITAR TARNOBRZEG TARNOBRZEG POL 19720Zapłacone
246. 99 Banaszak Adam KM UMK Toruń Toruń POL 19700Zapłacone
247. 99 Michalski Łukasz Wrocław POL 19800Zapłacone
248. 99 Kalarus Ewa CKS Budowlani Częstochowa Myszków POL 19890Zapłacone
249. 99 Kowalska Ewa Toruń POL 19660Zapłacone
250. 99 Marek Imielski WKB META LUBLINIEC LUBLINIEC POL 19590Zapłacone
251. 99 Bassendowski Piotr KB Arturówek Łódź Łódź POL 19740Zapłacone
252. 99 Banaś Piotr SUPERMARATON Kalisz Kalisz POL 19570Zapłacone
253. 99 Jarzębowicz Adam doliniarze.com Katowice POL 19750Zapłacone
254. 99 Rybkowski Grzegorz IM 2010 Pruszków POL 19680Zapłacone
255. 99 Razik Jacek WKB Meta Herby POL 19680Zapłacone
256. 99 Kopka Wojciech Kraków Rząska POL 19510Zapłacone
257. 99 Kopcewicz Henryk CROWN GOLENIOW Goleniow POL 19540Zapłacone
258. 99 Szymczak Piotr CROSS Łódź Łódź POL 19790Zapłacone
259. 99 Nieckuła Zbigniew KB Arturówek Łódź Łódź POL 19620Zapłacone
260. 99 Głazowski Zbigniew Zielona Góra POL 19760Zapłacone
261. 99 Piechowiak Przemysław Maraton Leszno Sulejewo POL 19620Zapłacone
262. 99 KUSTRA PIOTR Mogilany Maraton Team MOGILANY POL 19710Zapłacone
263. 99 Oskierko Roman Lubsko POL 19610Zapłacone
264. 99 Szołucha Tadeusz KB Lew Legnica Legnica POL 19580Zapłacone
265. 99 Grabowski Stanisław AZS AWF Masters Kraków POL 19510Zapłacone
266. 99 Grabowska Krystyna AZS AWF Masters Kraków POL 19620Zapłacone
267. 99 Celiński Robert Byledobiec Anin Bielsko-Biała POL 19790Zapłacone
268. 99 Specht Mikołaj Warszawa POL 19760Zapłacone
269. 99 Król Iwona doliniarze.com Katowice POL 19790Zapłacone
270. 99 Wójcik Julian Stargardzki Związek Weteranów L. A. Stargard Szczeciński POL 19540Zapłacone
271. 99 Jarzyna Maciej Poznań POL 19880Zapłacone
272. 99 Stańczak Marcin TKKF Płock Łąck POL 19790Zapłacone
273. 99 Muzyka Barbara Kopytko IM 2010 Warszawa POL 19700Zapłacone
274. 99 Kawalec Leszek nierzeszony Brody Żar POL 19610Zapłacone
275. 99 Kaczmarek Zbigniew LZS-DTR-TEAM TRZEBNICA Trzebnica POL 19720Zapłacone
276. 99 Czerski Krzysztof KB INTREX Poznań Poznań POL 19810Zapłacone
277. 99 Łabęcki Bogdan www.biegajznami.pl/KB Lech Rypin Bydgoszcz POL 19620Zapłacone
278. 99 Mandat Jan KB Lupus Oleśnica Oleśnica POL 19590Zapłacone
279. 99 Lewandowski Mirosław RASCH Goleniów Goleniów POL 19600Zapłacone
280. 99 WESTENHOLZ PIOTR KBMCKIS JAWORZNO BALIN POL 19640Zapłacone
281. 99 OLEJNICZAK WITOLD KS Maraton Ostrów Wlkp OSTROW WLKP POL 19490Zapłacone
282. 99 Tarchała Marcin Juvenia Głuchołazy Głuchołazy POL 19790Zapłacone
283. 99 Zielonka Marian KS Maraton Ostrów Wlkp OSTROW WLKP POL 19550Zapłacone
284. 99 DOMANSKI JACEK EXPEDYT wkb meta lubliniec WARSZAWA POL 19410Zapłacone
285. 99 Rubisz Wojsław Lechici Zielonka/Drużyna Szpiku Warszawa POL 19790Zapłacone
286. 99 Wenzel Steffen Hoyerswerdaer SV 1919 Hoyerswerda DEU 19620Zapłacone
287. 99 Strop Miroslav Litomerice CZE 19790Zapłacone
288. 99 Drbohlav Tomáš ASATurnov.cz Příšovice CZE 19770Zapłacone
289. 99 Urban Roman Wroclaw POL 19700Zapłacone
290. 99 Klin Mariusz Chełm POL 19790Zapłacone
291. 99 STEFANIAK ŁUKASZ MIASTKÓW POL 19790Zapłacone
292. 99 Michalak Mariusz Warszawa POL 19640Zapłacone
293. 99 Szwed Bolesław Kiełcz POL 19590Zapłacone
294. 99 PIĄTEK Bogdan LECHICI Zielonka Zielonka POL 19530Zapłacone
295. 99 TYCZYŃSKI PIOTR KS KROTOSZ KROTOSZYN KOBIERNO POL 19650Zapłacone
296. 99 MIŁUCH TOMASZ LESZNO POL 19750Zapłacone
297. 99 Górnowicz Andrzej FLORIAN Chojnice POL 19550Zapłacone
298. 99 Florczak Krzysztof KS MARATON OSTRÓW WLKP Ostrów WLKP POL 19720Zapłacone
299. 99 PIŁAT MARIUSZ KLUB BIEGACZA PLL LOT WARSZAWA POL 19630Zapłacone
300. 99 Baranow Tomasz Platerów POL 19760Zapłacone
301. 99 Teichert Jürgen 100 Marathon Club Deutschland Nürnberg DEU 19680Zapłacone
302. 99 Rakieć Karolina Kalisz POL 19790Zapłacone
303. 99 Ziółkowski Grzegorz AZS Politechnika Wrocław Wrocław POL 19850Zapłacone
304. 99 witulski Waldemar Sosnówka POL 19600Zapłacone
305. 99 Hercog Piotr Salomon Trail Team Częstochowa POL 19760Zapłacone
306. 99 Mizera Marzena Jelenia Góra POL 19730Zapłacone
307. 99 Giżyński Przemysław TKKF Płock Płock POL 19790Zapłacone
308. 99 Głód Tomasz IM 2010 Bochnia Bochnia POL 19780Zapłacone
309. 99 RAIS Michał Górnik Wałbrzych Wałbrzych POL 19880Zapłacone
310. 99 Jończy Daniel Jelenia Góra POL 19750Zapłacone
311. 99 Lipiec-Sidor Katarzyna IM2010 Wrocław Wrocław POL 19720Zapłacone
312. 99 Tarczyński Grzegorz WKB PIAST Wrocław Pęgów POL 19740Zapłacone
313. 99 Raja Paweł BIEGI.org Wrocław POL 19850Zapłacone
314. 99 Kusiak Piotr KKL Kielce Kielce POL 19650Zapłacone
315. 99 Malinowska-Sypek Agnieszka Entre.pl Team Warszawa POL 19720Zapłacone
316. 99 Chajdas Włodzimierz Klub Biegacza Geotermia-Uniejów Uniejów POL 19650Zapłacone
317. 99 Milczarek Janusz JASTRZĄB - 32.BLotT ŁASK Łódź POL 19620Zapłacone
318. 99 Stępnicki Wieńczysław Koleczkowo POL 19600Zapłacone
319. 99 Stachowiak Krzysztof Piaseczno POL 19670Zapłacone
320. 99 Radziemski Paweł Mieroszów POL 19850Zapłacone
321. 99 Baran Henryk KB TP Skierbieszów POL 19740Zapłacone
322. 99 Hunek Sławomir Wałbrzych POL 19550Zapłacone
323. 99 Rygal Libor SK MAXTRI LIBEREC Liberec 30 CZE 19620Zapłacone
324. 99 Cechlovsky Martin SK MAXTRI LIBEREC Liberec 30 CZE 19650Zapłacone
325. 99 Svoboda Petr SK MAXTRI LIBEREC Liberec 30 CZE 19600Zapłacone
326. 99 Sobiegraj Jerzy MALTA POZNAŃ Poznań POL 19490Zapłacone
327. 99 Harendziak Łukasz niezrzeszony Poznań POL 19850Zapłacone
328. 99 Zahradnik Jan Slavoj Čáslav Čáslav CZE 19560Zapłacone
329. 99 Vavak Michal Kutna Hora CZE 19800Zapłacone
330. 99 Dumke Holder Duisburg DEU 19740Zapłacone
331. 99 Schulte-Zweckel Michael Bottrop DEU 19600Zapłacone
332. 99 Procházková Irena Praha 4 CZE 19570Zapłacone
333. 99 Orian Piotr SzT ORIAN-SHOW Zdzieszowice POL 19710Zapłacone
334. 99 Bobowski Waldemar Jelenia Góra POL 19530Zapłacone
335. 99 Stańczak Edmund TKKF Płock Płock POL 19530Zapłacone
336. 99 Partyka Artur Wrocław POL 19630Zapłacone
337. 99 Szostak Mariusz Rożno-Parcele POL 19730Zapłacone
338. 99 Łubian Michał BLOCKERS-Garwolin GARWOLIN POL 19750Zapłacone
339. 99 Stefański Stefan Warszawa POL 19670Zapłacone
340. 99 Horodeński Michał Warszawa POL 19740Zapłacone
341. 99 Pawłowski Łukasz Zabiegani Częstochowa Częstochowa POL 19790Zapłacone
342. 99 Bochynek Frank Dortmund GER 19650Zapłacone
343. 99 Pogorzelski Grzegorz DRUŻYNA SZPIKU Wałbrzych POL 19620Zapłacone
344. 99 Baláž Roman Baláž EXTREME-TEAM Ostrava CZE 19650Zapłacone
345. 99 Esentierová Adéla Baláž EXTREME-TEAM Ostrava CZE 19880Zapłacone
346. 99 Kucharska Aleksandra Siedlęcin POL 19810Zapłacone
347. 99 Szablicki Aleksy WKB META Lubliniec Katowice POL 19600Zapłacone
348. 99 Waluga Ireneusz Team360stopni Katowice POL 19740Zapłacone
349. 99 Lasota Irena Wałcz POL 19510Zapłacone
350. 99 Lasota Mirosław Wałcz POL 19530Zapłacone
351. 99 Paciejewski Piotr STOOR TEAM Jelenia Góra POL 19750Zapłacone
352. 99 Czaja Roman Zadyszka Oświęcim Oświęcim POL 19710Zapłacone
353. 99 Hasyn Ewa Wrocław POL 19780Zapłacone
354. 99 Świerc Marcin Salomon Trail Lisowice POL 19850Zapłacone
355. 99 Paciejewski Tomasz TOM TEAM Radom POL 19650Zapłacone
356. 99 Brzeski Tomasz Visegradmaraton Rytro Rytro POL 19720Zapłacone
357. 99 Dawidziuk Maciej Aurum Kobud Złotoryja Pielgrzymka POL 19790Zapłacone
358. 99 Andrzejewski Paweł IM2010 Wrocław Wrocław POL 19830Zapłacone
359. 99 Szostak Łukasz IM2010 Wrocław Wrocław POL 19830Zapłacone
360. 99 Furman Tomasz Drużyna Furmana Inowrocław POL 19610Zapłacone
361. 99 Podkański Bartosz GOPR Karkonosze Jelenia Góra POL 19810Zapłacone
362. 99 Krajewski Artur WILD RUNNER Kraków POL 19740Zapłacone
363. 99 Sawicki Leszek Wrocław POL 19530Zapłacone
364. 99 Kasiński Wojciech Pszczyna POL 19630Zapłacone
365. 99 Szczepański Zbysław Racibórz POL 19440Zapłacone
366. 99 Klancko Maciej Legnica POL 19880Zapłacone
367. 99 Wielgosz Leszek Nowa Sól POL 19630Zapłacone